Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

herkese merhaba :KK3:

1 haftadır işlerim çok yoğundu koşturmaktan hiç yanınıza gelmeye fırsatım olmadı maalesef :KK5::KK5: tabii bu sürede de yemek düzenim şaştı geri aldım verdiklerimi :KK43::KK43:

neyse bu sabah yeniden başladım diyete döndüm aranıza hemen ne yediğimi yazayım sonra da geçmişi okuyayım

özledim sizleri valla :KK16:

yediklerim de bunlar:

1 haşlanmış yumurta
6 adet zeytin
domates
salatalık

canım peynir istemedi o yüzden yemedim

öpüyorum sizi :KK16:

Ben de geldim aranıza :) yeni başlıyorum Karatay diyetine daha doğrusu yaklaşık bir aydır diyetteyim ama karatay diyetine yeni başladım 75 kiloyum haftaya salı tartılıcam inşallah yazarım buradan sizlere de

Günaydın kızlar ,1. Öğünümü simdi yapıyorum ;Biraz kuru yemiş 1 incir Biraz keçi peyniri Bir elma Omega 3 Su Kahve

nedendir bilmiyorum ama ebru şallı plates yaparken
nefes alıp veriyor ya sinir oluyorum yahu :KK37::KK37::KK37:
ama cidden plates yaparken insanın vucudu acayip
kasılıyor

aynen ben de canım,zaten normalde de sevmem ama plates yaparken o nefes alış-verişlerinde daha da gıcık oluyorum
:KK9::KK9::KK9:

gunaydın kızlar bırkac gundur o kadar yogunumkı hıc fırsat bulamadım gırmeye.bır gunde kahvaltı ogleden sonra ve aynı gunun aksamındada yatılı mısafır olurmu benım oldu:))) yuruyusumu ıhmal etmedım hıc.hepınıze guzel bır gun dılıyorum:KK16:

biz demiştik zaten,kesin papişin misafiri gelmiştir diye:KK1::KK1::KK1:

YA benim anlamadigim yumurta hergun onerilmezken bu gunde 8 e kadar yenileblir demis ayrca diyetisyenler bu kac tane badem yiyin deren bu cay bardagila yenileblir diyo biz kime inanicaz ?? ayrica gecen haberlerde 2 ceviz yiosan yakman icin bir kac saat kosman gerek diyo ama karatay bayagi yiyin diyo nasil olcak bu is ??? her kafadan bir ses cikiyo

YA benim anlamadigim yumurta hergun onerilmezken bu gunde 8 e kadar yenileblir demis ayrca diyetisyenler bu kac tane badem yiyin deren bu cay bardagila yenileblir diyo biz kime inanicaz ?? ayrica gecen haberlerde 2 ceviz yiosan yakman icin bir kac saat kosman gerek diyo ama karatay bayagi yiyeblrsin nasil olcak bu is ??? her kafadan bir ses cikiyo

YA benim anlamadigim yumurta hergun onerilmezken bu gunde 8 e kadar yenileblir demis ayrca diyetisyenler bu kac tane badem yiyin deren bu cay bardagila yenileblir diyo biz kime inanicaz ?? ayrica gecen haberlerde 2 ceviz yiosan yakman icin bir kac saat kosman gerek diyo ama karatay bayagi yiyeblrsin nasil olcak bu is ??? her kafadan bir ses cikiyo

bu sayfada bunları yiyip de kilo veren bir sürü arkadaş varsa karatay hocamıza inanıcaz tabi kiEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

test edilmiş onaylanmıs canım bircok arkadasımız bende dahil bu sekilde süper kilolar verdik :nazar::nazar::nazar:

ben de yapmadım hala asyam:KK50::KK50:canım istemedi.....yürüyüş de yapmadım:KK14::KK14::KK14:

üzülme canım ya sen bugün yürüyüsün kralını yaparsın :nazar::nazar::nazar:

nedense yürümek gelmiyo içimden,bugünümü dinlenme günüm ilan edeyim bari:KK1::KK1::KK1:

dinlenmeyi haketediyorsun vallahi :nazar:
bugün annem katmer yapıyormus benı cagırdı :KK53::KK53::KK53:
dedim annecim sen yap buzluga doldur ben öyle geleyim bi kaza cıkmasın didim :KK37::KK37::KK37:

dinlenmeyi haketediyorsun vallahi :nazar:
bugün annem katmer yapıyormus benı cagırdı :KK53::KK53::KK53:
dedim annecim sen yap buzluga doldur ben öyle geleyim bi kaza cıkmasın didim :KK37::KK37::KK37:

katmer miiii:KK53::KK53:bayılırım,tulum peyniriyle de harika olur o şimdi:KK56::KK56:yeme asyam yeme,65 olunca ödül olarak yersin:KK34::KK34:

Kitabı alamadım henüz insulin direncini kırdığımızı nasıl anlycaz?

slm yeniden:)
1. ogunum 10.15 de bitti
2 yumurta tereyaginda
beyaz peynir
zeytin
domates,salatalik,maydonoz
2 catal helva
ceviz,findik,karisik kuru meyva uzerine yogurt
veee 3 mil lesli 46 dk.
100 bacak hareketi
100 yanlara egilme

herkese merhaba :KK3:

dün aksam

bir kase mercimek çorbası
bir tabak ıspanak yemeği
ve yoğurt yedim

bugün sabah kahvaltısı

2 k.k. yumurta
1 b.süt
12 s.zeytin
domates-salatalık-y.biber
peynir
1 ç.b.ceviz

bu hafta o kadar yoruldumki ne haldeyim anlatamam
akşama kadar işteyim akşam eve git yemek hazırla kaldır
ertesi güne yemek yoksa yemek yap çamaşır yıka katla
haftasonu Antalya'ma gidiyorum bavula koyacaklarımı ayarladım
cumartesi bir gelsede artık bende gerçekten tatil moduna girsem
yaf çok yoruldum ben :KK50:

dünkü menm

sabah
1 kase tarhana çorbası

öğle
1 kase tarhana çorbası,1 omega3

akşam
2 kaşık bulgur pilavı,1 porsiyon kıymalı patates,karışık turşu,bol salata,su teresi

kitap:yıllar geriye dönse
spor:50 dk yürüyüş

X