Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

slm kizlar..
uzun zamandir sizi okuyorum:)
karatayciyim bende ..bir ara yaziyodum sonra ara vermistim neyse yeniden yazma karari aldim:))bugun sporada basladim 5 ay icinde 10 kilo vermem lazim..isi siki tutmam lazim yoksa bir ileriiki geri:KK43:
bugunku kahvaltim saat 10 da bitti klasik karataydi
ikinci ogunum ise 17 de bitti
yesil fasulye
cacik
findik
helva
omega3 2 kapsul..
ekmek86 dan esinlendim artik meyve sabah omega3 aksam ogunumde:)

aramıza hoşgeldin canım:KK16::KK16::KK16:
2. öğünüm:KK56::KK56::KK56::KK56:
Bir avuç yeni kırdığım taze fındıklarrrr
3 yeşil biber, bir yumurta ve bir domatesten oluşan kaşarlı menemen
çeçil beyaz ve tulum peyniri
1 kızarmış köfte
Bir kaç kızarmış patates
1 lokma ekmek (menemen tavasını sıyırdım en güzel yeri menemenin:KK53:)
üzerine kahvemi de içtim.

Dün akşam kızım ve eşim için mısır haşlamıştım geç saatti de yimediydim. Birazdan yarım mısır yiycimm:KK53:

afiyet olsun iyiniyetlim:KK16::KK16::KK16:

ebru şallıyı hiiçç sevmem:KK37:..ama seni seviyom :KK19::KK19:

ben de hiç sevmem sersumum:KK60::KK60::KK60:

Aramıza hoş geldin canım ..

slm kizlar..
uzun zamandir sizi okuyorum:)
karatayciyim bende ..bir ara yaziyodum sonra ara vermistim neyse yeniden yazma karari aldim:))bugun sporada basladim 5 ay icinde 10 kilo vermem lazim..isi siki tutmam lazim yoksa bir ileriiki geri:KK43:
bugunku kahvaltim saat 10 da bitti klasik karataydi
ikinci ogunum ise 17 de bitti
yesil fasulye
cacik
findik
helva
omega3 2 kapsul..
ekmek86 dan esinlendim artik meyve sabah omega3 aksam ogunumde:)

hosbulduk kizlar lesli 3 mil yapildi.. su anda tarcin karanfil limonlu cayimi yudumluyorum..
iyi geceler bol leptinler olsun...

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün (aksam)bamya yemegı,bulgur pılavı,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: az ev ısı yaptım ,40 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum. Ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Ficansım mutlu yıllar doğum gününü kutlarım :KK19::KK19:

Teşekkürler iyiniyetlim:KK16:

ficanscım Allah huzurlu,mutlu yıllar nasip etsin..

Amin canım sağol:KK16:

dogum gunun kutlu olsun tatlim..

Teşekkürler yıldızcım:KK16:

seninki de az hayinlik yapmamışşş:KK53::KK53::KK53:

:KK16::KK16::KK16:

ebru şallıyı hiiçç sevmem:KK37:..ama seni seviyom :KK19::KK19:

geçmiş olsun canımm...:KK5::KK5: parayı kaybetmekten çok bu şekilde olması çok üzücü..:26::26:

eminim hocanız sonra utanmıştır..:26:

aynen katılıyorum..zaten klimayı da ilk gelen tamirci bozdu..sonrası kazığı biz yedik..:KK5::KK5:

güzel paylaşım canım:KK16::KK16:..tam benlik du bakalım deneyelim.:KK52::KK52:

nice mutlu ve sağlıklı yıllaraa canımm..:KK19::KK71::KK71::KK71:

hani kısss..nirdesinnn...:KK3::KK3::KK3:

:KK1::KK1::KK1: oldu bikere :KK1::KK1::KK19:

Teşekkürler sersumum:KK16:

aramıza hoşgeldin canım:KK16::KK16::KK16:

afiyet olsun iyiniyetlim:KK16::KK16::KK16:

ben de hiç sevmem sersumum:KK60::KK60::KK60:
Canımm sağol:KK19::KK19:
afiyet olsun datlum:KK16::KK16:..2-3 plates seansı sen halledersin o mısırı:KK76::KK76:

benim kilom hareketli :KK35::KK35:regl olduğum için bakalım cuma noolcek:KK1::KK1:

Sağol Sersumum inş. ben bugün yemek yemeden önce tartıliciiim. Çünkü yine niyetliyim:KK34:

Son düzenleme:
Günaydın iyiniyetlim

Nasılsın

Sabah kahvaltım canım birşey istemedi muz yedim 1 tane yanında da süt içtim

Sonra dışarı çıktım 4 km yürüyüş yapıp geldim:KK8::KK8::KK8:

İşler beni bekler :21:

gunaydin karatayin guzelleri:)) -500 ile uyandim mutluyum.. kizimi krese birakip gelicem 3 mil lesli yapicam ins yine..
hepimize guzel bir gun dilerim...

karatay dıyetını okudum ve acıkcası cok ınandım. bende sızlerle dıyete baslamak ıstıyorum. hedefım 7-8 kg vermek.

sabah. = 2 yumurta , yogurt fındık ve yesıl cay

b8a13gunaydin12b.gif

Kahvaltımmm:KK56::KK56::KK56::KK56:

2 haşlanmış yumurta
Fındık
domates yeşil ve kırmızı biber
çay
peynir

hepinizin günü aydın olsun :KK16::KK16::KK16:

:KK16:günaydın , güzel bir gün geçirmenizi diliyorum. yeniden toparlanmış olarak başladım güne,1 h. yumurta, 5 adet ceviz,1 dilim peynir, 3 siyah 3 yeşil zeytin,bol domates ve yeşil çay ile kahvaltımı yaptım :KK16:

gunaydın kızlar bırkac gundur o kadar yogunumkı hıc fırsat bulamadım gırmeye.bır gunde kahvaltı ogleden sonra ve aynı gunun aksamındada yatılı mısafır olurmu benım oldu:))) yuruyusumu ıhmal etmedım hıc.hepınıze guzel bır gun dılıyorum:KK16:

X