Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

selam dostlarım
bugün sabah az menemen ve birkaç bademle kahvaltı ettim,yanında nane demleyip içtim
akşama da kızartma yaptım(patatesleri çocuklar yedi,ne zamandır yapmadıydım,görünce gözleri ışıladı),patlıcanları uzunlamasına dörde böldüm suda haşladım,mısırununa bulayıp az yağda kızarttım,onu da ben yedim,yanında cacıkla,pek diyete uygun olmadı farkındayım ama,en azından bugün ekmek yemedim ve 8 den önce yeme işini bitirdim,şimdi de yine nane kaynattım içerken size takılıyorum,bugünkü sporum 2 kez dağa çıkıp inmek oldu,kızı hem götürüp hem aldım,yorucu biraz ama bugün kolum aynada bakarken gözüme incelmiş gibi göründü,pehlivan gibiyim diye uyuz oluyordum,hemen ölçtüm ama balık hafızalı olduğumdan önceki ölçü yok tabi,bilmiyorum bana mı öyle geliyor,olurmuki kızlar,insan ilk evvel kollarından zayıflarmıki?:KK52:

2 gündür misafirlerle haşır neşirim. Bugün öğledensonra bir de anneme bayramlık bişeyler bakmaya gittik. O da karataycı biliyorsunuz. 16 kilo oldu onun da verdiği. Çok şık bir döpiyes aldı. Annem diye söylemiyorum, pek güzeldir kendisi:)

Ne güzel bu süreci kaçamaksız ve yürüyüşlerimi de yaparak atlattım diyordum ki, bugün eve gelince bir baktım, kadın sütlaç yapmış! Çok da güzel yapıyor... 1 kase yedim:KK43:

Yarın da tartı günü... Neyse artık... Olan oldu. Yola devam!

annene :nazar::nazar::nazar: :KK9::KK9:Tebrikler canım keşke ben de annemi karartaycı yapabilsem ama kendi istemiyor

sütlaç için de afiyet olsun yarın telafi edersin

annene :nazar::nazar::nazar: :KK9::KK9:Tebrikler canım keşke ben de annemi karartaycı yapabilsem ama kendi istemiyor

sütlaç için de afiyet olsun yarın telafi edersin

Sağol canım, annem adına.

Annemdeki azmin yarısı bende olsaydı nolurdu:))

Moral için de teşekkür ederim ficans. Yarın, öbür gün telafi edicez tabii de, tartıda durum ne olacak bilmem:)

iyi aksamlar kizlar..
2. ogunum 16.30 da bitti
1 tabak patlicanli etli tava
3 kasik bulgur pilavi
salatalik
yogurt
tursu
1 avuc findik- ceviz
2 omega3
cok yorgunum 2 saat ev isi yaptim sonra hava guzeldi cocuklari cikardim bi saat kadar.. cok sukur kacamak yok...boyle giderse cabuk gider kilocuklar..

2 gündür misafirlerle haşır neşirim. Bugün öğledensonra bir de anneme bayramlık bişeyler bakmaya gittik. O da karataycı biliyorsunuz. 16 kilo oldu onun da verdiği. Çok şık bir döpiyes aldı. Annem diye söylemiyorum, pek güzeldir kendisi:)

Ne güzel bu süreci kaçamaksız ve yürüyüşlerimi de yaparak atlattım diyordum ki, bugün eve gelince bir baktım, kadın sütlaç yapmış! Çok da güzel yapıyor... 1 kase yedim:KK43:

ya negüzel zayıflamş öyle.bende yeni aldım kitabı okuyorum aranıza yeni katıldım.annen nekadar zamanda 16 kilo verdi?

meraba kızlar bende kitabı yeni aldım aranıza yeni katılıyorum.kitabı okuyorum gayette mantıklı ama biz o organik zeytin yağıydı tereyağydı yok özgür gezen özgür tavuklardı nerden bulcaz onlar?sizler evde olanlarlamı yapıyosunuz diyeti?

Sağol canım, annem adına.

Annemdeki azmin yarısı bende olsaydı nolurdu:))

Moral için de teşekkür ederim ficans. Yarın, öbür gün telafi edicez tabii de, tartıda durum ne olacak bilmem:)

Birşey değil canım

Kendine haksızlık etme sen de çok güzel devam ediyorsun 14 kilo verdin az mı ve daha da vereceksin, yola devam, tartıyı da düşünüp stres olma ki etkilemesin:KK16:

meraba kızlar bende kitabı yeni aldım aranıza yeni katılıyorum.kitabı okuyorum gayette mantıklı ama biz o organik zeytin yağıydı tereyağydı yok özgür gezen özgür tavuklardı nerden bulcaz onlar?sizler evde olanlarlamı yapıyosunuz diyeti?

Aramıza hoşgeldin

Zeytinyağını marketten alıyorum ben soğuk sıkım sızma zeytinyağı

özgür tavuk bulamıyorum :KK34:arada bir onu da marketten alıyorum çok sık tavuk da yapmıyorum zaten

Yumurtalar da köy yumurtası yiyemediğim için normal marketten alıyorum

tereyağı da s.ütaş ya da aoç nin alıyorum

Son düzenleme:
Aramıza hoşgeldin

Zeytinyağını marketten alıyorum ben soğuk sıkım sızma zeytinyağı

özgür tavuk bulamıyorum :KK34:arada bir onu da marketten alıyorum çok sık tavuk da yapmıyorum zaten

Yumurtalar da köy yumurtası yiyemediğim için normal marketten alıyorum

tereyağı da s.ütaş ya da aoç nin alıyorum

canım sağol ya valla kitabı okurken moralim bozuldu bunları nerden bulcam dye.zaten markası belli yicekler kullanıyrm ama saf organik bulmak çok zor.artık elde olanlarla idare etcez.zaten şekerli gıdaları ekmeği aburcuburu biile kesmek bi devrim olsagerek:)

canım sağol ya valla kitabı okurken moralim bozuldu bunları nerden bulcam dye.zaten markası belli yicekler kullanıyrm ama saf organik bulmak çok zor.artık elde olanlarla idare etcez.zaten şekerli gıdaları ekmeği aburcuburu biile kesmek bi devrim olsagerek:)

bişey değil canım, kesinlikle haklısın şekerli ve unlu gıdalardan uzak durabilmek başlıbaşına bir olay, diğer şeyler içinde imkanlarımız ölçüsünde ne varsa onu kullanıyoruz

Canım dün çok yoğundum , giremedim siteye.Doğumgünün kutlu olsun.Yeni yaşın sana şimdiye dek yaşadıklarından daha güzel günler getirsin inşallah...

Birdycim çok teşekkür ederim canım, âmin inşallah:KK16:

Sabah yürüyüşümden sonra ebruyla birlikte pilatesimi de yaptım:KK8:

pilates üzerine 1 kupa yeşil çay

Öğlen yemeğim çiğ köfte ve ayran

yemekten sonra tekrar bi 40 dakika daha yürüdüm ulaşım amaçlı:KK8:

Kuaföre gittim 4 saat de orada oturdum, bu arada adaçayı içtim, saçlarıma da gölge yaptırdım

akşam yemeğim imambayıldı ve bulgur pilavı yoğurt

2-3 çay kaşığı n.utella yedim:KK17: malum dönemdeyim

bende de o malum dönem krizi var..bakalım yarın noolcek..:26::26:saçlarını güle güle kullan tatlım:KK16::KK16:..saçlarımdaki kızıllar gitsin ben de gölge yaptırıcam bekliyorum..:KK52::KK52:

ben de bugün aşure yedim tatlım yaa:KK53::KK53:..boşver napalımm..sonraya bakalımm..:KK52::KK52::KK76:
Sersuuum,

Nörüyon gııı???

Geçmişi mi okuyosun?
sen gelmişsin ben çıkmışım gıı..:KK1::KK1::KK1:

bende de o malum dönem krizi var..bakalım yarın noolcek..:26::26:saçlarını güle güle kullan tatlım:KK16::KK16:..saçlarımdaki kızıllar gitsin ben de gölge yaptırıcam bekliyorum..:KK52::KK52:

ben de bugün aşure yedim tatlım yaa:KK53::KK53:..boşver napalımm..sonraya bakalımm..:KK52::KK52::KK76:

sen gelmişsin ben çıkmışım gıı..:KK1::KK1::KK1:

Canım sen tartı günü diye düşünüp stres olma rahat ol

Teşekkür ederim canım darısı sana olsun o zaman :KK16::KK16:

ben de yatıyorum kısslar:KK54::KK54:..herkese bol leptinler..yarın tartı yüzümüzü güldürsünn..:KK52::KK52:

yaşasınnn yarın cumaaa...:KK76::KK76::KK76::KK76:

:KK55::KK55::KK55::KK55:

Herkeze iyi geceler... Eski bir kadınlar kulübü üyesi olarak daha önceki bilinçsiz yaptığım diyetler sonucu 11 kilo verdim, 8 kilo aldım, 5 kilo verdim 10 kilo aldım ve artık Canan Karatay'ın kitabını alarak okuyorum 1 haftadır kalıcı olarak kilo vermek daha doğrusu yağlarımdan kurtulmak istiyorum..Artık arnızda bende varım. Ne sıklıkta girebilirim bayram yoğunlundan bilmiyorum ama kilolarımdan arınmak istiyorum...

sersum açılışı yapar ve kaçar..:KK1::KK1:

kilo bildirimi

rumuz:sersum
baş.kg: 82 kg
geçen haftakg:79.9 kg
bu haftakg:79.6 kg
fark:300 gr
yüzde:%0.375
beden:42-44

çok değil emme iyidir:KK76:..regl var sonuçta..:21::21:

herkese iyi günler..listeci arkadaşa kolay gelsin..:KK16::KK16:

X