Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

güzel fikir canım bizim yerimize de temiz hava alın ve semaverden çay için ohh afiyet olsun
Reyhancım toparlarsın sen:112: ama bi de kızalım

2. öğünüm yolda geliyor(içini kendimiz hazırladık)
lahmacun pide + ayran (köpük köpük kendim yaptıımmm yoğurdumdan) + salata

ellerine sağlık ve afiyet olsun bebeeemmm..

Selam kızlar bugün iki öğün beslendim sabah geç vakit kahvaltı akşam da taze fasülye ve bir bardak ayran.
Yarın da pazar iki öğün olacak,sabah karatay akşam da balık yiyeceğim ızgara.

Selam beybim öncelikle hoşgeldin. Artık tam bir Karatay savaşçısı oldun : ) Darısı başıma : )

tatlım şebnem uzun süredir bizimle tatildeydi sadece

Kıs bilmez miyim Karatay da Karatay diye beynimin etini yiyen de o zaten : ) O olmasa bu sayfaya hiç gireceğim yoktu :) 3 öğün yiyordu 2 öğüne indirmiş ondan savaşçı oldun dedim bir de döküm tencere tava falan kullanmaya başlamıştı. Hatta belki hocamız bile Şebnem kadar uymuyordur belki : )

ben de yeni geldi sandın sandımdı komik oldu..

1.öğün : 11:15
2 kk yumurta
domates
biber
1 bardak ceviz+fındık
maydanoz
roka
dereotu
nane
10 zeytin
peynir
adaçayı
3 gün kurusu
1 kuru incir

iyiniyetliiimmmm.. kulakların çınlasınnnn..

:119::119::119::119:

kısslarrr...bugün semizotlarım ve maydanozlarımı topladım ilk defa..2. öğünümde afiyetle yiyeceğim ..

komşularımın bile gözü vardı bostanlarımda. üst kat komşum uzun bi makasım olsa yukardan sarkıp kesicem onları diyordu..

bırakırmıyım hiiççç..küçümencikler zatennn..anca bana yeterler..çok mu egoistim yawww

harika bir duygu..tabii iyiniyetlim gibi bahçeden toplamak çok daha güzel olurdu emme bunla idare etcem artık..buna da şükür..:119::119::119::119:

Sevgili Beybiler ;

1-Karatay'ın leblebiye bakış açısı nedir ?

2-Arpa şehriyeye ne diyor ? Sonuç da o da makarna …Çorbasını içemices mi ....

3-Geçmişte okudum da rumzu unuttum. Çok geride kaldı . Biri domates yemeği yapmıştı. Domates yemeği de nedir ? Nasıl yapılır ?Söyleyin..

4-Bulaşık eldiveni almaktan bıktım. En kalitelisi 3 günde deliniyor. Pratik önerisi olan yok mu : (

** İstediğiniz sorudan başlayabilrisiniz : )

1-leblebi yasak bildiğim kadarıylaa..
2-evet şehriye de yiyemiyoss
3-domates yemeği de ne kii..:44:
4-pratik öneri eldiven kullanma bebişimm benim gibi

Komşularına kaptırma sakın yi onları bir an önce Tazecikler tabiii gözleri kaldı
Afiyetle ye sersumum bende bahçeyle başlamadım kıss:112: hiç çiçek bile yetiştirmemiştim önce çiçekle başladım 5 yıl önce.. baktım çiçekler ölmüyo devam didim.. Herşey hormonlu suni gübreli tatsız tuzsuz. İlk taze soğanlarımı yediğinde eskiden yediklerim saman gibi geldiydi bana:112:
Şimdi tüm yaz biber dolmalık biber salatalık almadım hiç hepsi bahçemdendi hazzı süper fırsat bulursan sen de yap yok mu oralarda yer bi göz at bakam
accuk accuk ekerken soğan moğan tadına vardım sonra da..

afiyet olsun sersumcuğum , tazecik ne güzeldir şimdi

merhaba canım bende bildiğim kadarı ile yazayım
leblebi ve arpa şehriye yasaklar arasında işlem gördüğü için
domates yemeğini bilemedim
bulaşık eldiveni sürekli kullanırım ,eldivesiz iş yapmam , en kalitelisi bayb, vileda vs alıyorum 1 ay kadar kullanıyorum delinme olmuyor

slm kızlar 2 güğndür takılamadım sizlere
dün kızımın okul gezisi vardı onunla gittim karatay masal oldu hamburger menüyü götürdüm
3 ögünüde azıtım yazmıyorum canınız çekmesin diye
bu gün sabah
tam karatay kahvaltısı ceviz yok 2 çatal patates kızartması
ikindi:
tarhana çorbası semizotu-yoğurt ve bir biber dolması
dükkanı kapattığımı düşünüuyorum
birde reglim çok yakın tatlı krizlerim var saat 7 gibi süt ve kakao içicem
hepinizi optüm byee

afiyet olsun sersumcuğum , tazecik ne güzeldir şimdi
evet canım çok güzeller sağol
kolay gelsin canımcım afiyetle ye

Ben yazdıklarımı fazlasıyla yedim
sana da afiyet olsun bebeemmm..

kaptırır mıyım kısss

ben eski lojmanımda eşimle çok şey yetiştirdim canım ama burası pek müsait değil..hem çok fazla küçük çocuk var eksem de koparırlar eminim çok yaramazlar..

kendi yetiştirdiğinin tadı bir başka

Reyhancım toparlarsın sen:112: ama bi de kızalım

2. öğünüm yolda geliyor(içini kendimiz hazırladık)
lahmacun pide + ayran (köpük köpük kendim yaptıımmm yoğurdumdan) + salata
ohhh ohhh afiyet olsun.ben de bafralı olarak pideye bayılırım,burda güzel yapmıyorlar malesef

domates yemegine acıklık getireyim ben yazmamıstım ama.bizim oralarda da yumurta kırılmamış menemene deniyor.yanı bol sogan ve acı biberle yapılan yemek

ben de bildirim yapayım 17:00 de2.ğünüm bitti

1 palamut fırında(fazla geldi ama piştiği için yedim)
bol salata
fırınlanmıs yesil biber
bugun balık yedim omega3 içmiycem

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…