Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar B-FİT spor merkezinden 1 günlük deneme paketi kazandım. hafta içi gideceğim. daha önce giden var mı? neler yapılıyor, faydası nasıl oluyor bu konuda yazarsanız sevinirim:KK16:

kızlar B-FİT spor merkezinden 1 günlük deneme paketi kazandım. hafta içi gideceğim. daha önce giden var mı? neler yapılıyor, faydası nasıl oluyor bu konuda yazarsanız sevinirim:KK16:

Canım birkaç ay gitme fırsatım olmuştu. 2 beden incelmiştim.. Kilo vermememe rağmen plates gibi o da sıkılaştırıyor. Spora sürekli gitmek gerek ya da devam etmek gerek ama:KK34: yoksa eski haline dönüyorsun:KK1: sağlık için de spor şart bu yüzden yaşam şeklimi değiştirdim ben. Kendime yalnız kendime spor ve yürüyüş için ayırdığım bu zaman bana çok iyi geliyor:KK34:

Bugün sabah 7:00-8:00 arası eşimle yürüdük:21::21::21::21::21:

Akşamüstü de platesimi yaparım:KK23::KK23::KK23:

Kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56:

2 haşlanmış yumurta
domates kırmızı ve yeşil biber
2 zeytin
fındık
çay
patates kızartması
beyaz ve tulum peyniri
4 omega 3
üzerine kahvemi de içtim:nazar::nazar::nazar::nazar:

Mutfağımı topladım evimi süpürdüm :21::21::21::21::21:

Sabah 8:00-8:40 ebru ile plates

Sonra avm de biraz dolaştım. M.vi jeanse girdim 28 beden kot pantolon istedim.. Bayan bana size 28 beden olmaz dedi:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Netten almamışım iyi kiiii:KK52::KK52::KK52: 26-30 bedenimmm :KK52::KK52::KK52::KK52: Allahım çok mutluyum szilerle paylaşayım dedim. Bir göbüş vardı o da kalmadı
:119::119::119::119:

Tüüüm yemediklerine değmedi mi 26 beden pantolon almak iyiniyetlim? Çoook alkışlıyorum seni(sarı kafaları kullanamadım nedense). Tebrik ederim.

beebeemm yaww çok sevindim senin adına..:KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::nazar::nazar:

ben de 38 beden giyebilecek miyim yaza acepp:KK5::KK5:

Tabii ki giyeceksin. 1 Nisanda konuşalım bunu tekrar. Unutma bak.

Ben de 70 olup 40 beden giymek istiyorum.

Merhaba kızlar .. İyi akşamlar .. Nasılsınız ???

Kiz kardeşler , ben hiç ii degilim .. Hastayim .. Özel gunumdeydim .. Bide nezle grip gibi birşey olmuşum baş ağrısı , burun akıntısı , halsizlik .. Durum fena :emir_bebek:Hafta sonundan hiç bir zevk almadım maalesef .. Nete de girmedim .. Vitaminler , meyve çayları ile kendimi iiiyileştirmeye çalışıyorum ..:KK31:
iyi geceler :KK17:

sana da geçmiş olsun canım..:KK5::KK5: ben de aynı durumdayım..

İkinize de geçmiş olsun. Çabucak iyileşin inş.

kıslar bugün plates lastiği ve plates halkamı da aldım. Tam teşekkül hazırım platese:KK1::KK1:

Kaça aldın sorması ayıp. Ve nereden? Bazen a101den falan alıyorsun ya... Öyle bir yerden aldınsa, ben de burdan alabilirim o zaman. Oyüzden soruyorum.

Ben de onun bir benzerine gitmiştim. Gittiğin müddetçe işe yarıyor. Yalnız ben artık bu işe para harcamak istemediğime karar verdiğim için gitmiyorum.

Oyam lacey günaydın :KK16::KK16:
Sersum kaneell daha iyisinizdir inş.:KK19:

Günaydın canımın içi. Çok iyiyim. Sizi okuyup keyif yapıyorum. Daha yataklar bile açık duruyor. Ama dün çok koşturmacalı bir gündü, bugünü sakin geçirmek istiyorum. Gerçi akşam misafir var ama yabancı değil.

Şu an tek eksiğim kahve. Evde kahve kalmamış:KK43:

Biriniz bana da yapıverse ya:)

gunaydınlar , buara kendımı pek iyi hissetmıyorm veremıcem sanrım butun motivem düştüüüüü..

sabah kahvaltım
2 haş yumurta uzernde kekik acıbiber biraz zeytnyagı
8 zeytn
biraz peynir
domates
salatalık
4bütün ceviz marul roka

Sabah 8:00-8:40 ebru ile plates

2 haşlanmış yumurta
taze fındık (tazesine bayılıyorum)
domates kırmızı ve yeşil biber salatalık
çay
2 hurma
4 omega 3
Ardından çorba yaptım etrafı topladım pazara ve kuaföre gittim. Sonra İle çaya gittik. Yemek beklerken kuru pasta varmış :KK31::KK31: 4 kuru pasta yemek zorunda kaldım:KK53: çay içtim.
Sonra avm de biraz dolaştım. M.vi jeanse girdim 28 beden kot pantolon istedim.. Bayan bana size 28 beden olmaz dedi:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Netten almamışım iyi kiiii:KK52::KK52::KK52: 26-30 bedenimmm :KK52::KK52::KK52::KK52: Allahım çok mutluyum szilerle paylaşayım dedim. Bir göbüş vardı o da kalmadı
:119::119::119::119:

Neyse eve geldim yarım kase mercimek çorbası içtim.. 1 domates 3 yeşil biber bir kırmızı biber çeçil peyniri veee fındık yedim

süpersın canım ya.ben 28 beden giyiyorum 26 beden çok dar oluyor ve yapısıyor eşim de sevmiyor malesef ama 26 beden giymeyi istiyorum indirim zamanlarında 28 beden genellikle kalmıyor

Bugün sabah 7:00-8:00 arası eşimle yürüdük:21::21::21::21::21:

Akşamüstü de platesimi yaparım:KK23::KK23::KK23:

2 haşlanmış yumurta
domates kırmızı ve yeşil biber
2 zeytin
fındık
çay
patates kızartması
beyaz ve tulum peyniri
4 omega 3
üzerine kahvemi de içtim:nazar::nazar::nazar::nazar:

Mutfağımı topladım evimi süpürdüm :21::21::21::21::21:
:nazar::nazar::KK9::KK9::KK16:
Oyam lacey günaydın :KK16::KK16:
Sersum kaneell daha iyisinizdir inş.:KK19:

sağol canım:KK19:..sesim dışında iyiyim..karga gibin çıkıyorr:KK36::KK36::KK36:

Ben de onun bir benzerine gitmiştim. Gittiğin müddetçe işe yarıyor. Yalnız ben artık bu işe para harcamak istemediğime karar verdiğim için gitmiyorum.

sağol tattımm.:KK19: giyeriz di mi canım yaa..En Büyük KKEn Büyük KK
tamam kaydettim 1 Nisan :KK76::KK76::KK9:

Tüüüm yemediklerine değmedi mi 26 beden pantolon almak iyiniyetlim? Çoook alkışlıyorum seni(sarı kafaları kullanamadım nedense). Tebrik ederim.

Kaça aldın sorması ayıp. Ve nereden? Bazen a101den falan alıyorsun ya... Öyle bir yerden aldınsa, ben de burdan alabilirim o zaman. Oyüzden soruyorum.

Sonuna kadar değdi canımmm:KK9::KK9::KK9: Darısı sizlerin başına olsun:KK16::KK16::KK16:

Spor salonuna giderken zaman geçiyor dönüş de zaman + bana göre para kaybı bence de haklısın Oyam. Evde plates aynı işi görüyor tabi yapılabilirse:KK34:
Ben ebrunun kendi ürünlerinden aldım canım. 25 tl halka 27 tl filan da 3 çeşit(sertliği) plates lastiği. Ben bunlarla uzuuun süre plates yaparım inş.

dünün bildirimini yapıyım:KK43::KK43:
2.öğün 14:30
1 kase tarhana,1 tabak türlü,cacık

3.ögün 20:00 misafirlerimle beraber
1 avuç içi cikolata soslu tavuk göğsu,2 tane kıymalı rulo börek,2 dilim elmalı turta,peynirli cevizli biber:26::26:

son pişmanlık fayda etmez,bendeki bu aşk olmasa:KK9::KK9::KK9::KK9: kendimi kirlenmiş hissediyorum.bu karbonhidratlar kirletti beni midemi,bedenimi,ruhumu....

bugün 1.öğün 10:00 da bitti
7 zeytın,1 yumurta,kırmızı biber,3 ceviz,1 avuç peyaz peynir,domates,salatalık,maydonoz,2 saç ekmeği

bu sabah fosur fosur uyudum ,ama aksama yuruyecegim.

Giyersin canımcım inş:112:
:KK19::KK19::KK19::KK16:
Sonuna kadar değdi canımmm:KK9::KK9::KK9: Darısı sizlerin başına olsun:KK16::KK16::KK16:

Spor salonuna giderken zaman geçiyor dönüş de zaman + bana göre para kaybı bence de haklısın Oyam. Evde plates aynı işi görüyor tabi yapılabilirse:KK34:
Ben ebrunun kendi ürünlerinden aldım canım. 25 tl halka 27 tl filan da 3 çeşit(sertliği) plates lastiği. Ben bunlarla uzuuun süre plates yaparım inş.

ben de bu spor olayında katılıyorum canlarım:KK16::KK16:..hem uzmanlar ömür boyu yapabileceğiniz sporu yapın yoksa bıraktığınız da kiloları fazlasıyla geri alırsınız diyorlar..:KK34::KK34:

günaydın kızlar
bir pazar sabahı daha erken kalktık sayılır kahvaltıda patatesli yumurta-peynir-zeytin-fındık-çam fıstığı yedim 2 bardak çay içtim şimdide türk kahvemi içiyorum :) bugün hava güzel açık havada parka falan gidelim diyorum semaver keyfini severim çayla pek aram olmamasına rağmen evde yemek yok bakalım napçam akşama yazarım artık:KK16:

Reyhancım toparlarsın sen:112: :KK4: ama bi de kızalım:KK20::KK20:

2. öğünüm :KK56::KK56::KK56::KK56: yolda geliyor(içini kendimiz hazırladık)
lahmacun pide + ayran (köpük köpük kendim yaptıımmm:KK1: yoğurdumdan) + salata

:KK19::KK19::KK19::KK16:

ben de bu spor olayında katılıyorum canlarım:KK16::KK16:..hem uzmanlar ömür boyu yapabileceğiniz sporu yapın yoksa bıraktığınız da kiloları fazlasıyla geri alırsınız diyorlar..:KK34::KK34:
:KK19::KK19::KK19::KK19:
Doğru canım spor ve yürüyüş hep gerekli yapmadığımızda tombik tombik ve bıngıl bıngıl oluyos + hastalıklar cabası:KK34:

X