Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Günaydın canım.. Plates yaptığında kasların çalışıyor onun için de başlangıçta ağrı oluyor çalışan kaslarda:112: Benim azaldı Yalnız gitgide hareketler zorlaşıyor. Dün regl ilk günüydü karnım ağrıyordu yine de yaptım platesimi Ama hareketlerden sonra rahatladım:112:

bildirim yapıyım.sabah yürüyemedim aksam geç uyudugum için ama aksam işten dönunce yürüyecegim.10 da pilates yapacagım.epey burda da pilates yapan arkadaslar var,süper bir spor göbekli olsan bile kilo vermesen de göbegi küçültüyor.biraz zorlayıcı ama değer.

1.öğün 8:30 da bitti

hala özgür yumurta alamadım,bugun alacagım artık
1 avuç peynir,10 zeytin,5 ceviz,domates,3 tane sivri biber,1 yeşil elma,2 omega3

insallah bugün güzel gecer ,ramazanda ne emeklerle verdiğim2 kiloyu göbegimde yağ olarak görmek beni çılgına çeviriyor.hep bu pis bogazlığım yüzünden

günaydın ,dilerim herkesin günü güzel geçsin
kilo bildirimim
GEÇEN HAFTA : 73.3 kg
BU HAFTA : 72.4 kg
FARK : 900g
süpersin

günaydın canım
kış çok erken başlamış orda tatlım,allah kolaylık versin size
amiin,valla çokk zor,eve kapanıyoruz resmen

reyhancığım işiniz zor , soğuk ve kar denince erzurum geliyor akla
evet zor ama,en güzel yanı kayak yapmak bir başka güzel.

kilo bildirimi

rumuz:sersum
baş kg:82 kg
geçen hafta:80.2 kg
bu hafta:79.9 kg
fark:300gr
yüzdesi:%0.374
beden:42-44

kısslar geçen haftaki cuma kilomu yazsam kesin birinciydim %1.72 wc azizliğiydi neyse

menü bildirimi
sabah

peynirli salçalı omlet
peynir zeytin
roka
badem ceviz
ada çayıı..:120::120::120:

antibiyotik ve diğer ilaçlar alındı kahvaltı yapılıp topiğe katılım yapılıyor..:126::126:

Kilo Bildirimim:

Geçen Hafta sanırım 56.00 idi
Bu hafta 56:2 (hain tartı ben ona sorarım)
Fark:200 gr +++

Bugün listeyi kim yapıyor:26:

12.10.2012 tarihli kilo bildirimim..
Geçen hafta 56.2
Bu hafta 55.4
Yüzde: %1.423
Başlangıç kilom 64.5
Toplam verilen kilo 8.3

Oyam aldıklarını huzur ve mutlulukla giy canım iyi günlerde:112:

bu hafta kilom sabit kızlar haftaya daha bir asılıcam inş.
bayrama ince girmek istiyorum çünkü

Kilo Bildirimim:

Geçen Hafta sanırım 56.00 idi
Bu hafta 56:2 (hain tartı ben ona sorarım)
Fark:200 gr +++

Bugün listeyi kim yapıyor:26:

Hadi kıss merak ettim kilonu
Geçmiş olsun canımcım.. Adaçayını demleyip(5 dakika filan demlenecek ama)gargara yaparsan iyi geliyor..
Ben elma sirkeli ılık su ile antibiyotik kullanmadan geçiriyorum boğazımı:112:

burası ülkenin en soguk yeri erzurm,burda havalar sogudu kaloriferler yanıyor.kazaklar cıktı,haftaya kar lastikleri de takılcak kışa hazırız:18:
ufff..burası da 1 aya kadar erzuruma yetişirmiş canım..hepimize kolay gelsin..

amin canım.. çok güldük valla
sana da geçmiş olsun canım..

sersum siyahmiyah çok geçmiş olsun. geçen hafta cuma günü bende aynı durumdaydım. antibiyotiği içince 3 günde toparlandım

boğazım kötü,halsizim de ama gidip yürüyebildiğim kadar yürüyeyim bari:97::97::97:
dışarısı soğuksa yürüme tatlım..evde bişeyler yap..ben yürüşle iyice arttı hastalığım..
hayirli cumalar hepimize insallah!!

ben cizelgemi nasil degistirebilirim, 0,5kg vermisimde

kontrol pandelde bu yaziyor: http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wKPQz24/weight.png

boyunu yaz ben değiştireyim canım

topiğin mıhtarları toplantısı.

iyiniyetlim,leylakım ve papadiyam yine kaçırmışız diycekler iddaaya varım yarın

Kızım:16 ay
Büyük oğlan: 19 ay
Küçük oğlan:22 ay

Ömrünün yaklaşık 4,5 yılını emzirerek geçirmiş. Napsın...

Heee... :)))Napalım...Gelselerdi... Oturup tv seyrediyolar...(Gerçi papadiya yürüyor da olabilir. Onda bu potansiyel var yani.)Yarın anlatmayalım neler konuştuğumuzu:))))

Rica ederim.

Bak cvp verdik, bir daha küsmek yok tamam mı?:)

bak ben de unuttum onları. .neyse yine de umutlu olalım bence

oldu sırrr kalsın aramızda topiğe misafir gelenlerde bunlar ne saçmalıyor diyodur ..karatay dışında herşey var..

Doğurmam, doğurmam... Tükanı kapattım ben:)) Yoksa bi dene de 40ımda patlatacaktım:)))

Yarın 79 çıkarsam daha bi sıkı fıkı olabilirim. Zaten çok göndermiş adam... Yiyorum yiyorum bitmiyor... Artık Arapla yağ muhabbeti olucak bizimkisi...

kız bu kahpe bizanstaki kadın gibi oldu hani hükümdarın paçasına yapışan var ya onu alma beni al diyen..60:

du bakalım yarın görcez..79 muu 80 miii..sıkıldık artık bu 80 den yaww

kızlar resmen koptum yazdıklarınızı okurken..ama artık kasıt arıyorum bu durumda ne zaman bız yokuz ekıp toplanıp kaynatmaya baslıyor(

üstte söyledim canım kaçırmışsın

79.9 80 olsaydı atacaktım kendimi balkondan bu arada yüksek girişte oturuyom..

benim boğazım çok cins canım yaa ben de çoğu zaman antibiyotiksiz geçiririm ama kriptik tonsillit e çevirirse 1 hafta yatıyorum:26::26:..başta yakalamam lazım anlıyorum artık belirtilerden..çocukluğumdan beri alıştım..1 haftadır ha geçer dedim ama olmadı..geçen yıl deposilin kullanmıştım iyiydim ama bu yıl iğneyi gözüm yemiyor..

ıyınıyetlı,sersum,ıgneoyası kızlar ne guzel kg vermıssınız tebrıkler.ben bu hafta reglden dolayı artı cıktım haftaya bol eksılı bır rakam gorurum ınsaallah

kızlar resmen koptum yazdıklarınızı okurken..ama artık kasıt arıyorum bu durumda ne zaman bız yokuz ekıp toplanıp kaynatmaya baslıyor(

biz de kopmuşuz zaten belli değil mi

okaaa bekledik sizi beyaaa..saat 12 oldu çıktık..

sizzzden ötürü sizzzden ötürüü beyaa

aşkolsun bebeemm ne kastı kustu aaa..

biz de kopmuşuz zaten belli değil mi

okaaa bekledik sizi beyaaa..saat 12 oldu çıktık..

sizzzden ötürü sizzzden ötürüü beyaa

aşkolsun bebeemm ne kastı kustu aaa..

allah muhabbetımızı arttırsın bebeem.dun aksam cocuklarla ılgılen,yedır,ıcır,yatır derken vakıt gectı az da starda hayatımın rolu ne baktım haluk bılgınerı cok begenırımde ama bılseydım burdakı muhabbetı ılk tercıhım olurdu:)))

sersumum ıkımız varız canım turk kahvenı ıctın mı bu sabah ben ıcmedım sımdı yapcam yapam mı sanada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…