Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

benim bugün boğazım daha kötü..ben de adaçayı içsem fena olmaz..sanırım antibiyotiklik oldum:26::26:

geçmiş olsun sersumum yaf benim de boğazım kötü ama eşim daha da kötü üşütüyoruz hepimiz galiba ya antibiyotik de almayı istemiyorum burda o kadar çok içtim ama başka çözümü de yok napacaksın

eşine geçmiş olsun canım..:26:
sen o gofreti hakettin tatlım..cumaya kaa sabretmek ne demek..

evet canım yaa üşütüyoruz kesin..kaloriferler de 1 kasıma kadar yanmıycak..pazartesiye klima servisini çağırdık..yapsınlar bari klimayı da onunla idare edelim dedik..

antibiyotiği son aşamaya kadar kullanmam ben zaten ama gecikirsem boğazım çok fena oluyor..:26::26:

ya zaten ne oluyosa bu geçiş mevsiminde oluyo biz de evi sözüm ona kombili diye tutmuştuk ama hiç çalışmadı elektrikli fanla koca evi ısıtmaya çalışıyoruz tabi sonu hüsran

geçmiş olsun siyahcım tam hastalık mevsimi

geçmiş olsun sersumum

ya bu arada listeyi ne zaman yapacağımı nerden öğrenebilirim?kaçırmak istemiyorum kimseye haksızlık olmasın...

Sabah kahvaltım

menemen peynir zeytin yarım dilim ekmek ceviz ve çocuklara yaptığım acti fry patatesten çok az

öğlen de bir arkadaşıma gideceğim inşallah bana göre birşeyler vardır

Dün yaptığım pilates sebebiyle karın kaslarım ve yan kaslar bayağı bir ağrıyor inşallah çalıştığı için ağrı olmuştur

ya zaten ne oluyosa bu geçiş mevsiminde oluyo biz de evi sözüm ona kombili diye tutmuştuk ama hiç çalışmadı elektrikli fanla koca evi ısıtmaya çalışıyoruz tabi sonu hüsran

sizin işiniz de zormuş canım yaa..daha soğuklar başlamadı bile:26::26:..kolay gelsin:26:

sizin işiniz de zormuş canım yaa..daha soğuklar başlamadı bile:26::26:..kolay gelsin:26:

saol canım.Allah'tan burda öyle çok çok soğuk olmuyo yani Ankara gibi değil ama yine de kendince soğuğu var..neyse giyeriz kazaklarımızı otururuz sıcacık

saol canım.Allah'tan burda öyle çok çok soğuk olmuyo yani Ankara gibi değil ama yine de kendince soğuğu var..neyse giyeriz kazaklarımızı otururuz sıcacık
burası ülkenin en soguk yeri erzurm,burda havalar sogudu kaloriferler yanıyor.kazaklar cıktı,haftaya kar lastikleri de takılcak kışa hazırız:18:

günaydın ,dilerim herkesin günü güzel geçsin
kilo bildirimim
GEÇEN HAFTA : 73.3 kg
BU HAFTA : 72.4 kg
FARK : 900g

iğneoyası ve sersumum döktürmüşler yine akşamyine kaçırdım,ama misafir vardı gelmem mümkün değildi bu seferama çok güldüm kızlar size,allah da sizi güldürsün
sersum,siyahmiyah,
sizlere de çok geçmiş olsun.benim de boğazım çok acıyo bugün,hatta biri gıdıklıyo gibi tuhaf şeyler oluyo boğazımagrip geliyorum diyo

sersum siyahmiyah çok geçmiş olsun. geçen hafta cuma günü bende aynı durumdaydım. antibiyotiği içince 3 günde toparlandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…