Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

İlginiz , yazdıklarınız , iyi dilekleriniz için teşekkur ederim kizlar .. iyikivarsiniz karatay kizlari En Büyük KK
n
:KK16::KK16::KK16:
Evet caanımcım çok da eğlendik:KK9::KK9::KK9::KK9: Ablasına dedim :emir_bebek: a bak diye o da arazi oluyo:KK60: Bi geliyor baksın diye benim oğlan nerde hareket orada benim tepemde mutluydu:KK55:
:emir_bebek::emir_bebek:mutlu olsun yeter zaten:KK16::KK16:

Vee yemedimmmm saat 6 gibi yarım bardak ayran içtim..
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ben de bugün başladım karatay diyetine:KK9: çok iyi geçti ilk günüm. hiç acıkmadım elim ayağım titremedi yani iyiydi :KK9: ama bunları yiyerek nasıl kilo verilir onu da aklım kesmiyo... hemen menümü yazayım
sabah
2 yumurta ile peynirli omlet
peynir
6 zeytin
1 çb fındık
şekersiz çay

kahvaltı 10 buçuk gibi bitti 4 te acıktım
z.yağlı kabak yemeği ve ayran

saat 7:30 da acıkmadım ama akşam zorlanmamak için 1 kase yoğurtlu çorba içtim az da turşu yedim. lakin biraz önce midem kazındı ve 1 çb süt içtim. süt yasak mı bu diyette ben anlamadım. yardımcı olursanız sevinirim

öncelikle hoşgeldin:KK16::KK16: topiğin ilk sayfalarını okursan çok faydasını görürsün..takıldığın yerlerde de biz yardımcı oluruz..:KK34::KK34:

günaydın kızlar,kayınvalidemleri gönderdim yeniden sizlerleyim.geçen hafta çok kötü geçti ,hem regl öncesi,hemde evde pişen çeşit çesit yemekler:KK43:( kendimi tutmadım,irademe yenik düştüm.tartıda kırmızı kartı da yedim.bunun acısını bu hafta boyunca sabah erken kalkıp 1 saat boyunca yürüyerek çıkaracagım.yemesi güzel yakması zor.bir türlü akıllanamadım:KK22:

sabah 1 saat yürüdüm,10 da pilates yapacagım.ardından okula.hepinize kolay gelsin aksam görüşmek üzere:KK54:
gözünaydın mı diyeyim canım:KK9::KK9::KK1: sen o ++ ları 1 hafta da halledersin canım üzülme..:KK34::KK16:

Allah bağışlasın canım.. Benim :emir_bebek: 8 mart doğumlu adı Yiğit gözbebeğimin:112: Çok tatlı zamanları tam sevmelikler.. Pata küte pata küte seviyorum valla zannedersiniz ki dövüyorum:KK9::KK9::KK9: ama o alıştı artık..
Bakıcı teyzesi poposuna vurduğunda kızıyor onun dövdüğünü zannediyor:KK9::KK9::KK9:

Dün teyzesi öğle arasında benim kucağımdayken sevmek istedi ona "beni rahat bırak" diye bağırdı.. :KK60::KK60: bide çok bilmişler:KK52::KK52::KK52:

günaydın bebeemm..:KK19::KK19::KK16:

dün 3 km yürüyebildim ancak.:KK37: iş yerinde de adımsayar takıyorum yaklaşık 9000 adım atıyorum ve eve gelince çok yorgun oluyorum..bu kadar yürüyüş yeter heralde
di mi kısslar yaww..:KK34::KK34:

sabah menüm:KK56::KK56:

peynirli omlet
3 lahana sarması
kabak kavurma(dünden kalan)
domates zeytin peynir
badem ceviz
1 küçük elma

şimdi de çay çay..

:KK56::KK56::KK56:

3. gün plates sonrası boynum ve omuzlarım çalışmış:KK52::KK52::KK52: devam devam yılmak yok alışacak vücut eli mahkum:KK9::KK9::KK9::KK9:

Kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56:
2 haşlanmış yumurta
domates(artık eskisi gibi değiller:KK43::KK43::KK43:)
kırmızı ve yeşil biber (bahçemden)
salatalığım soğuktan ölmüş maalesef ne güzel her gün bize 1 salatalık veriyordu:KK43::KK43::KK43:
ceviz+fındık
çay
4 omega 3
şimdi de adaçayımı içiyorum:nazar::nazar::nazar::nazar:

Hepinizin güzel bir gün geçirmesini dilerim.
akrepçim yazın çok güzeldi teşekkürler:KK34:
oyam senin çocuklar da komikmişşş:KK60::KK60:
Allahtan kızım büyüdü artık yoksa benimkilerin de ikisi birden üztüme çullanırdı:KK60: kızım 30 kilo oldu artıkın:nazar: kendimi düşünemiyorum..

dün 3 km yürüyebildim ancak.:KK37: iş yerinde de adımsayar takıyorum yaklaşık 9000 adım atıyorum ve eve gelince çok yorgun oluyorum..bu kadar yürüyüş yeter heralde
di mi kısslar yaww..:KK34::KK34:

sabah menüm:KK56::KK56:

peynirli omlet
3 lahana sarması
kabak kavurma(dünden kalan)
domates zeytin peynir
badem ceviz
1 küçük elma

şimdi de çay çay..

:KK56::KK56::KK56:

Günaydın datlumm
Bu kadar yürüyüş yeter canısı:nazar::nazar:
Afiyet bal olsun yediklerin.. Kolay gelsin:112:

3. gün plates sonrası boynum ve omuzlarım çalışmış:KK52::KK52::KK52: devam devam yılmak yok alışacak vücut eli mahkum:KK9::KK9::KK9::KK9:

Kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56:
2 haşlanmış yumurta
domates(artık eskisi gibi değiller:KK43::KK43::KK43:)
kırmızı ve yeşil biber (bahçemden)
salatalığım soğuktan ölmüş maalesef ne güzel her gün bize 1 salatalık veriyordu:KK43::KK43::KK43:
ceviz+fındık
çay
4 omega 3
şimdi de adaçayımı içiyorum:nazar::nazar::nazar::nazar:

Hepinizin güzel bir gün geçirmesini dilerim.
akrepçim yazın çok güzeldi teşekkürler:KK34:
oyam senin çocuklar da komikmişşş:KK60::KK60:
Allahtan kızım büyüdü artık yoksa benimkilerin de ikisi birden üztüme çullanırdı:KK60: kızım 30 kilo oldu artıkın:nazar: kendimi düşünemiyorum..

sana da afiyet olsun datlumm..:KK16::KK16: komik çocuklar:KK1::KK1: benimkinin yaptığını düşündükçe bile hala gülerim..onlar bizim neşemiz.:KK16::KK16:.Allah hepimizin evladını bağışlasın..olmayanlara da nasip etsin inşallah:KK16::KK16:
Günaydın datlumm
Bu kadar yürüyüş yeter canısı:nazar::nazar:
Afiyet bal olsun yediklerin.. Kolay gelsin:112:

:KK19::KK19::KK19::KK16::KK16:

sana da afiyet olsun datlumm..:KK16::KK16: komik çocuklar:KK1::KK1: benimkinin yaptığını düşündükçe bile hala gülerim..onlar bizim neşemiz.:KK16::KK16:.Allah hepimizin evladını bağışlasın..olmayanlara da nasip etsin inşallah:KK16::KK16:

:KK19::KK19::KK19::KK16::KK16:

Rabbim hepimizin çocuklarını bizlere bağışlasın ve de çocuğu olmayanlara da nasip etsin inşallahhh:KK16::KK16::KK16:

Benim :emir_bebek: sürekli yerlere basıyor veee sonuçta hasta olduuuu:KK52::KK52::KK52: bugün onu dokt:KK52:oruna götüreceğiz..
çorap ev ayakkabısı vs hiçbişeyi ayağında durdurmuyor. Dün ablasına ayakkabılarını giy yoksa doktoğ amca kısar diyomuşş:KK9::KK9::KK9::KK9: köpüşlü terlikleri de var onları eline giyiyo:KK60::KK60: ablasının da inekli pofudukları var bak abla giymiş hadi sen de giy diyoruz:KK55:sıkıntılı biraz giymiyor.. Ben de koccamannn bir halı var salona onu sericiimm ki basacak yer bulamasın çıplak:KK9::KK9::KK9:

Rabbim hepimizin çocuklarını bizlere bağışlasın ve de çocuğu olmayanlara da nasip etsin inşallahhh:KK16::KK16::KK16:

Benim :emir_bebek: sürekli yerlere basıyor veee sonuçta hasta olduuuu:KK52::KK52::KK52: bugün onu dokt:KK52:oruna götüreceğiz..
çorap ev ayakkabısı vs hiçbişeyi ayağında durdurmuyor. Dün ablasına ayakkabılarını giy yoksa doktoğ amca kısar diyomuşş:KK9::KK9::KK9::KK9: köpüşlü terlikleri de var onları eline giyiyo:KK60::KK60: ablasının da inekli pofudukları var bak abla giymiş hadi sen de giy diyoruz:KK55:sıkıntılı biraz giymiyor.. Ben de koccamannn bir halı var salona onu sericiimm ki basacak yer bulamasın çıplak:KK9::KK9::KK9:

kıyamaamm..:KK54::KK54: geçmiş olsun tatlım..sen en iyisi o koocaman halıyı ser canım..iyi düşünmüşsün..tam hastalık mevsimi..biz sırayla olduk..dün de eşim kötüydü..garibim bugün de nöbetçi.:26:
.ama biz neyse de çocuklar hiç hasta olmasa keşke:KK5::KK5::KK5:

akrep33 nerden alinti bu yazi
sutu niye tuketmeyelim, bi tek o aklima yatmadi :)

süt tüketmeyin demiyor pastörize olarak kutu süt kullanmayın diyor canım..canan hocamız da aynı görüşte..
bulabilirsek doğal yollarda olanı tercih etmeliyiz..mecbursak ayrı tabi

kızlar ben her sabah klasik karatay kahvaltımı yapıyorum ardından platesimi yapıyorum ve yeşil çayımı içiyorum bu süre zarfında hemen hemen 1,5 lt.suyumu tüketmiş oluyorum (Akşama kadar tahini 3,5-4 lt.oluyordur)buraya kadar her şey normal fakat öğle saatinden sonra açlık sinyalleri başlıyor bende tabiki aradan henüz 4-5 saat geçmemiş oluyor yemek yemiyorum sonra işe güce veriyorum kendimi yemek yememek açlığımı unutmak için ama bir avuçta badem yesem bir tanede incir yesem yetmedi bir avuç daha derken ipin ucu kaçıyor akşam oluyor yemeğimi yiyorum yatana kadar açık sinyalleri kapımı çalıyor ama yemiyorum yemiyorum sonra kısır döngü başlıyor bir avuç badem bir incir vs.... ilk zamanlarda bunlar normalmi dayanmalıyım geçicekmi bu durum.yedikçede artıları gördükçe daha fazla yemek istiyorum ben.

kızlar ben her sabah klasik karatay kahvaltımı yapıyorum ardından platesimi yapıyorum ve yeşil çayımı içiyorum bu süre zarfında hemen hemen 1,5 lt.suyumu tüketmiş oluyorum (Akşama kadar tahini 3,5-4 lt.oluyordur)buraya kadar her şey normal fakat öğle saatinden sonra açlık sinyalleri başlıyor bende tabiki aradan henüz 4-5 saat geçmemiş oluyor yemek yemiyorum sonra işe güce veriyorum kendimi yemek yememek açlığımı unutmak için ama bir avuçta badem yesem bir tanede incir yesem yetmedi bir avuç daha derken ipin ucu kaçıyor akşam oluyor yemeğimi yiyorum yatana kadar açık sinyalleri kapımı çalıyor ama yemiyorum yemiyorum sonra kısır döngü başlıyor bir avuç badem bir incir vs.... ilk zamanlarda bunlar normalmi dayanmalıyım geçicekmi bu durum.yedikçede artıları gördükçe daha fazla yemek istiyorum ben.

tatlım ilk zamanların bu kadar işkence yapma kendine..
akşam küçük porsiyonlar şeklinde ye.. böylece geç saatlerde iyice acıkıp daha kötüsünü yapmamış olursun

dun 20 dk yurudum ama tempoluydu o yolun hakki 30 dk normalde :)
neyse 1 saati tamamladim DUN TOPLAMDA
BU SABAH 58.3 GELDIM (_200)
inanamiyorum ben buna , kg verme i$i ilk gunlerdeki gibi olmaya ba$ladi
kalan 3 kg çabuk gitmese bari, zevkli oluyyor karatay forumlarini takip etmesi :))
gerçi hedefe ula$inca i$ bitmiyor bide bunu korumasi var demii ? :)

merhabalar arkadaşlar.
dünkü menüm şöyle.
SABAH
kocam kahvaltı hazırladı.hatırını kıramadım.1dilim peynirli kızarmış ekmek yedim.
az peynir,zeytin,birkaç ceviz ve badem yedim.
ÖĞLE
1elma,1 bardak süt
AKŞAM
çorba,2 kaşık taze fasulye,tavuk kanat,bol yeşil salata
GECE
2büyük kupa bitki çayı-yanında 4kurukayısı,2 hurma
SPOR
1 saat yürüyüş
şimdi biraz temizliğe girişeyim.

:KK55:

hayirli sabahlar güzel insanlar :KK1:

dün cok iyi gidiyordum ama aksam yemeyininden sonra uyku basti, yürüyüse gidemedim..
sonrada bide saat 10da esimle otururken birden antep fistigi getirdi :KK43:((( dayanamadim..

bugün tartildigimda dünden biraz fazlaydim, en iyisi hergün tartilmamak, degilmi?

aslında hergün tartılmamak daha iyi ama kişiye göre değişebilir ben mesela her gün tartılmazsam kilo alıyorum tartı benim için bi kontrol mekanizması...baktım ki rakam artıyo hemen frene basıyorum yoksa kilolar alıp başını gidiyor :KK5:

sen de kendine göre karar verebilirsin hangisi daha çok işine yarıyosa öyle yap :nazar:

canım acıktığında badem incir vs yerine süt ya da ayran içmeyi denesen? hem tükettiğin miktar az olur hem de daha az şekerli olduğundan o kadar çok acıkmazsın diye düşünüyorum..bi de yediğin miktar belki yetmiyodur biliyosun Canan Hoca "doyana kadar yiyin" diyor...zamanla düzeleceğine inanıyorum sen o artıları takma kafana bana da öyle oluyo "madem kilo veremiyorum yiyeyim o zaman" diyorum ama aslında azıcık daha sabredersen kilo verilebiliyo, sadece inanmak biraz zaman alıyo :KK34: ben de çoğu zaman çok zorlanıyorum ve hayalkırıklığına uğruyorum ama vazgeçmek yok :KK19:

şimdi öğlen yemeğinden geldim

2 çubuk patates kızartması :KK17: (çanta gelsin :KK22:)
haşlanmış tavuklu peynirli yeşillik salatası yedim

geçen haftadan sonra hala düzenimi kuramadım ne spor var ne de kaçamaksız öğün ama düzelticem söz :KK9:

ya siz olmasanız, hergün buraya yazmasam neler neler yerdim var yaaa :KK9::KK9: sadece bunun için değil başka bir sürü şey için de iyi ki varsınız :KK16::KK16:

bugünki menüm:

sabah: bir bardak süt ve bir elma

ögle: kocaman bir tabak etli türlü

aksam: yine türlü :KK1: salata ve yogurt

kurt ciktigindan beri incirimin icinden cok sogdum kuruyemisten :KK43:

söylemesi ayip büyük abdestle problemlerim artti, halbuki kayisi ve incir cok yardimci oluyordu.

ama bi kere korktum bile kurdu görünce.

X