Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sersum hakkaridemisin kizzz :26:
ALLLAH yardimciniz olsun

bende sizi fransaya bekliyorum o zaman
al gulum vergulumm:KK53:

Sersumum senin tarif de güzelmiş.. Yukarda kaldı tarifi yazdım ben de bi bak istersen:KK34:

Arkasından helva harika olur hem de yasak değil.. Ben de alayım bari:KK34:

Kızlar hepinize iyi geceler

menü bildirimi yapamıyorum malum bugün kaçak var yarından itibaren düzene gireceğim inşallah
iyi geceler canım..
Sersumum tarif şööölee:
hamsi köfte

hamsileri ortadaki kılçıkları vb herşeyi temizlenecek.. Aynı mücver yapar gibi yapıyoruz..
Dereotu, maydanoz, taze soğan, karabiber, tuz, nane koyuyoruz.. yumurta kırıyoruz içine yapışması için un koyuyoruz..Karıştırıyoruz güzzelcee.. Kaşıkla alıp üzerine hafifçe bastıırıp şekil vererek kızgın yağda kızartıyoruz..
senin ki benimkinden daha kolay canım:KK34:..benimkini tek tek yapıştırmak zor oluyor:KK37:.mutlaka yapıcam..eline sağlık..:KK16::KK16:
Alemsin sersum ya:KK9:
:KK60::KK60:
sersum hakkaridemisin kizzz :26:
ALLLAH yardimciniz olsun

bende sizi fransaya bekliyorum o zaman
al gulum vergulumm:KK53:
sağol canım ..:KK16::KK16: 2 yıl burdayız..ekimi sayma 19 ayımız kaldı hayırlısıyla..:KK34::KK34: şafak 19 :KK60::KK60:

ben bi avrupa turunu çok istiyorum zaten..:KK9::KK9::KK16:

Sersumum senin tarif de güzelmiş.. Yukarda kaldı tarifi yazdım ben de bi bak istersen:KK34:

Arkasından helva harika olur hem de yasak değil.. Ben de alayım bari:KK34:
:KK34::KK34::KK16:
Beni davet ederken dikkatli olun. Gelirim haaa...

buraya gelme tatlım..deymezz..:KK37:19 ay sonra beklerim..:KK60::KK60:

Canıımmm valla çok güzel olurdu.. Benim istanbula olun daha hiç düşmedi ama:KK1::KK1:
Balıkesire yolunuz düşer mi kızlar süpper olurdu...

Önümüzdeki baharda, Allah ömür verirse, ortak bir yerde buluşalım. Sersum'a göre ayarlarız kendimizi. Sersum nereye, biz oraya:)

iyi geceler canım..

senin ki benimkinden daha kolay canım:KK34:..benimkini tek tek yapıştırmak zor oluyor:KK37:.mutlaka yapıcam..eline sağlık..:KK16::KK16:

:KK60::KK60:

sağol canım ..:KK16::KK16: 2 yıl burdayız..ekimi sayma 19 ayımız kaldı hayırlısıyla..:KK34::KK34: şafak 19 :KK60::KK60:

ben bi avrupa turunu çok istiyorum zaten..:KK9::KK9::KK16:

:KK34::KK34::KK16:

buraya gelme tatlım..deymezz..:KK37:19 ay sonra beklerim..:KK60::KK60:

Afiyetler olsun canımm:KK16: sersum kısss oyam niyeti bozmuş ben de avrupa turu istiyom senin gibi:KK9::KK9::KK9::KK16::KK16:

Önümüzdeki baharda, Allah ömür verirse, ortak bir yerde buluşalım. Sersum'a göre ayarlarız kendimizi. Sersum nereye, biz oraya:)

ah canımm keşke:KK19::KK16::KK16:..ne güzel olurduu..ama kıss biz ağustosa kadar gelemiyozz..ona göre..bak ciddiye alıyom..şimdiden planlar:KK9::KK9:..komikiz biz yavvv:KK9::KK9::KK9:

Alışkanlıklardan vazgeçmek kolay değil...
oyledir herhalde
deneseler eminim birakmazlar pe$ini
ben hayatimda ilk defa ekmek yemeyi kestim daha dogrusu ilk defa diyet yapiyorum
yasaklar kadar saatli sepetli yemem,çok kati takip etmem vs de garipsiyolar
mesela park da çocuklara çekirdek açiyorum , elimle açmaya çali$iyorum agzima almadan
guluyolar :)

X