Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kahvaltım:
zeytinyağında peynirli 2 yumurta
domates
biber
5 zeytin
ceviz
3 incir
peynir
çay

kilo verenleri tebrik ediyorum.:KK9::KK9::KK9: darısı başımıza.ben bugün başladım.klasik karatay kahvaltımı yaptım.saat 10.30 da bitti 2 öğün yapmayı çalışacağım.günler kısaldıgı için yapabileceğimi düşünüyorum.inş başarılı olurum.desteklerinizi bakliyorum:KK16::KK16::KK16:

Sabah Klasik karatay kahvaltısı

4km/40 dakika yürüyüş

25 dakika ebru ile pilates

Sersum, bekle beni geliyorum dedim ama hala 80 lerdeyim:KK43: Haftaya 79 olurum inş. Çok hızlı başladım haftaya:))

Leylakım, ben senin gibi çöp bacak olmadım hiç. Hertarafım çok orantılıdır. Yukardan aşağı komple şişmanım! Küp gibiyim maşşşallah:))

Zaten hayatta hep yanlış tarafta olmuşum:

Babamın kalçaları güzel, anneminki büyüktür: Anneme çekmişim.
Annemin burnu estetikli gibidir, babamınki laz gibi: Babama çekmişim.
Babamın eller, ayakları çok biçimlidir, anneminki taraklıdır: Bilin bakalım kime çekmişim.

Bu böyle sürüp gidiyor... Genetik çöplük gibiyim vesselam!

günaydın kızlarrr veeeeeeeeee hedefime ulaştım tabii katay sultanın ve sizlerin sayesinde çok mutluyum :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
hepinize çok teşekkür ederim :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19: kızlar çok saolun :KK16:
burdan ayrılmıyacağım tabii karataya aynen devam menü bildirimine de devam edecem bildirimimi yapıp çizelgemide hemen değiştirecem

kilo bildirimi :KK76::KK76::21::21:

başlangıç tarihi 9 temmuz 2012
başlangıç kilo 65.2 kg
geçen haftaki kilo 60.1 kg
bu hafta 59 kg
aradaki fark 1.1 kg
toplam fark 6.2 kg

:KK16::KK16::KK16::KK9::KK9::KK9::KK9::21::21::21::21::KK76::KK76::KK76::KK76:

tartı hepinizin yüzünü güldürsün :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

evet canım insan önce bi üzülüyo:KK31::KK31:ama önümüzdeki maçlara bakalım artık:KK1::KK1:

evet canım haklısın :KK9::KK9::KK9:

herkese merhaba :KK3:

akşam sadece bir kase domates çorbası içtim
o kadar eşimin halasının oğlunun kınası vardı
oraya gitmek zorundaydım acele hiç te acıkmadım
ama sorun olmadı yani

sabah kahvaltım

2 k.k. yumurta
1 ç.b. badem
salatalık+y.biber
1 b.süt
12 s.zeytin
peynir

Rumuz: menevsehulya
Başlangıç tarihi: 20.07.2012
Başlangıç kg: 69,0
Geçen hafta: 63,7
Bu hafta: 63,6
Fark: - 0,100
Toplam fark: 5,4
Hedef:55
Verılen kılo yuzdesı: % 0,16

rumuz:dilemmm
başlangıç tarihi:19,9,2012
başlangıç kilo:69,3
geçen hafta:68,3
bu hafta:67,5
giden kilo:800
hedef:55
toplam fark:1,8
spor:çok fazla yapmadım malesef
yüzde: 1.2

Son düzenleme:
kızlarr yardımmm.ben düzensiz çalışıyorum.mesela ctesi geceden pazar öğlene kadar uyanık olucam.karataya başlamak zorundayım çünkü 5 kilo vermezsem işten çıkarılırım..gece çalıştığım zaman nasıl ayarlayabilirim bu diyeti.?? çok moralim bozuk gerçekten artık

kızlar imdaaaaat !

kilo vermem durdu ! 5-6 haftadır tık yok !!

Ne yapmalıyım ?

hergun iyi denilecek derecede hareketliyim. Ve ekstra yürüyorum
bol su iciyorum
Metabolizma hizlandiran caylardan corbadan da iciyorum

Tık yok ... Yardımım lütfen !!
:18::18:

canım ben daha kötü durumdayım merak etme.:KK34:sen en azından duraklamadasın.:KK5::KK5:.ben bu sabah şok yaşadım..bildirimimde görürsün:KK14::KK14::KK14:
Slm canlarım nasılsınız 1 haftadır giremiyorum rahatsızdım grip olmuşum bide faranjit anlayacağınız bir haftadır iptal vaziyetteyim karatayıda ihma ettim biraz.ama şimdi daha iyiyim devam edicem kaldığım yerden hepinizi çok özledim çooook öpüyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:
geçmiş olsun tatlım..:KK5::KK16:

bu sabah yataktan külçe gibi kalktım:KK5:..tartıldım daha da kötü oldum..:KK43::KK43::KK43:

yaa ben kendimi biyerlerden atmak istiyorum..10 gündür düzenli yürüyorum..1 gün kötü bir kaçamağın dışında çok fazla kaçamak ta yapmadım..sadece 2 gündür 3 öğün yedim..

reva mı bu bana yaww:KK43::KK43:..hem kilo vermemiş gözüküyorum..hatta almışım:KK43::KK43:..ama tabii wc ye çıkmadım da bu kaa farkeder mi yaww:KK43::KK43::KK43:

ben bu hafta izninizle listeye girmiycem kızlar..yine de kilomu yazayım..geçen hafta..80.7kg bugün 81.3 kg..:KK43::KK43::KK43:

halbuki geçen cumartesi 79.7 i görmüştüm..:KK47::KK47:uffff..işte böylee

işten de erken çıktım..ilacın etkisiyle iyice uyuklamaya başlamıştım arkadaşlar git eve yat dediler sağolsunlar..:KK5:

Bildirim:05.10.2012
Rumuz:ne_yazcam_ya
Başlangıç tarihi:10.08.2012
Başlangıç kg:62
geçen hafta:60.5
Bu hafta:60.7
Fark+200 gr
%: +0.33

tuvalet sıkıntım var kızlar ayrıca bu hafta yatılı misafir vardı ipin ucu kaçtı aslında fazlada kaçmadı ama tartı yalan söylemez önümüzdeki haftalara bakıcaz

Merhaba hanımlar,

Sizden biraz akıl almaya ihtiyacım var.

Ben karatay diyetini çok beğeenen uygualamaya çalışan biriyim. Ama tabii sizin kadar bilgim yok Son bir yılda işyerindeki yemeklerden çok kilo aldım.

Yaklaış bir aydır iş çıkışı eve kadar bir saat yürüyorum. Ee gider gitmez yürüdüğüm için yemek yiyemiyorum yemem 9 u buluyor ve haliyle kaçıyırıyorum sizce bu saatte ne yiyebilirim ben en son yemeği de 12 de yiyiyorum iş yerinde bu gidişle zayıflamak yerine daha çok kilo alacağım.

Bana yardım etmeyeceksiniz sanırım:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

kızlarr yardımmm.ben düzensiz çalışıyorum.mesela ctesi geceden pazar öğlene kadar uyanık olucam.karataya başlamak zorundayım çünkü 5 kilo vermezsem işten çıkarılırım..gece çalıştığım zaman nasıl ayarlayabilirim bu diyeti.?? çok moralim bozuk gerçekten artık

Bizim yaptığımızın tam tersi olacak canım:KK34:
Sen uykudan uyanınca kahvaltını yapacaksın sonra 4n az 4.5-5 saat aranın ardından tekrar öğün yapacaksın. Öğün araları 4.5-5 saat olacak yatmadan5 saat önce de bişi yemezsin..

Bana yardım etmeyeceksiniz sanırım:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Mümkünse eve gitmeden önce ye canım. Yanına karataya uygun bişeyler al işten çıkmadan bi süre önce ye son öğünün olur... Kavrulmamış kuruyemiş yiyebilirsin mesela hocamız öğün yerine geçtiğini söylüyor.. Ama 8'den sonra bişey yememelisin. Benim 8den sonra bişey yediğim karataya başlayanı oldukça enderdir..

bu sabah yataktan külçe gibi kalktım:KK5:..tartıldım daha da kötü oldum..:KK43::KK43::KK43:

yaa ben kendimi biyerlerden atmak istiyorum..10 gündür düzenli yürüyorum..1 gün kötü bir kaçamağın dışında çok fazla kaçamak ta yapmadım..sadece 2 gündür 3 öğün yedim..

reva mı bu bana yaww:KK43::KK43:..hem kilo vermemiş gözüküyorum..hatta almışım:KK43::KK43:..ama tabii wc ye çıkmadım da bu kaa farkeder mi yaww:KK43::KK43::KK43:

ben bu hafta izninizle listeye girmiycem kızlar..yine de kilomu yazayım..geçen hafta..80.7kg bugün 81.3 kg..:KK43::KK43::KK43:

halbuki geçen cumartesi 79.7 i görmüştüm..:KK47::KK47:uffff..işte böylee

işten de erken çıktım..ilacın etkisiyle iyice uyuklamaya başlamıştım arkadaşlar git eve yat dediler sağolsunlar..:KK5:

geçmiş olsun canım moralini bozma haftaya eksileri görürsün inşallah :KK19: küçük bir kaçamak bile sonuçlara hemen yansıyor kişi kendinden bilirmiş :KK34:

O kadar size cevap yazdım bilgisayar siteyi kapattı size ithafen yazmaktan vazgeçtim belki bu bile olmaz
aynı dert bende de var bence mevsimsel birşeylerde var ben sürekli hasta olmaya başladım v aldığım ilaçlarda metabolizmamı yavaşlatıyor gibi geliyor ama egzersiz şeklini değiştirmek iyi fikir

X