Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

çek canım çek:KK52::KK52::KK52:
ben 14 aydır yapıyorum karatayı....91,5 kiloyla başladım şuanda 60 kiloyum...

teşekkür ederim canım:KK16::KK16:
ben ilk başladığımda ayda 4 kg veriyodum.15 kg falan verince bi duraksama dönemi geçirdim.ondan sonra 1 ayda verdiğim kilo miktarı farklı oldu,2 kg verdiğim de oldu 5 kg verdiğim de...hatta bazen kilo da aldım.6 aydan sonra küçük de olsa kaçamak yapmaya başlamıştım çünkü:KK23::KK23:

canım yaaa harrikasın sen valla nasıl verdın o kadar kiloyu ben 8-9 ayda vereceğim 9kılo ama hala veremedim yaaa ama beni uyarın yanlış yaparsan inş. sayenızde zayıfalrım :) hep yürüdün mü ayda 1kılo verseymısım istediğim kıloya gelebılcekmısım valla :)

Merhaba kızlar
İşteyim yanıma aldıklarımı yazıyorum.

1.ogunum

1 muz
Biraz badem ve fındık
biraz peynir
bir kaç kuru kayısı ve bir incir
bol su
omega 3
d vitamini
ve Demir tableti

teşekkür ederim canım:KK16::KK16:
ben ilk başladığımda ayda 4 kg veriyodum.15 kg falan verince bi duraksama dönemi geçirdim.ondan sonra 1 ayda verdiğim kilo miktarı farklı oldu,2 kg verdiğim de oldu 5 kg verdiğim de...hatta bazen kilo da aldım.6 aydan sonra küçük de olsa kaçamak yapmaya başlamıştım çünkü:KK23::KK23:

tekrar tebrik ediyorum seni canım bambaska biri olmussundur şimdi .. İns bende başarılı olurum..harkasin...:nazar:

üzülerek itiraf etmeliyim ki dün diyeti elimde olan ve olmayan sebeplerle deldim.
1)yola çıkmıştık açlık, tansiyonumu düşürdü ben de çizi yedim meyve suyu ile birlikte (eşime kızdım niye süt almadın yanına diye ama yine de içmek zorunda kaldım:KK43:)
2)bunun için pişman değilim canım çok istediği için yedim ve sanırım bu sebeple sütüm arttı saatlerce yetti bebeğime: eti tutku yedim yarı paket
3)akşam yemeğe davetliydik patlıcan dolmasının yanında pirinç pilavı vardı ekmek yememek için az da olsa ondan yedim
evde olduğum sürece uyuyorum ama dışarı çıkınca kontrol zor oluyor umarım devamı gelmez:26:

kısçeler hepinize selamlar :KK3:

bugün iş yoğunluğundan şöyle bir fırsat buldum(yarattım diyelim hadi) hemen soluğu yanınızda aldım :KK16::KK16:

hemen ne yediğimi yazayım:

sabah: tereyağlı 1,5 yumurtadan omlet, 4 zeytin, bir parça peynir, domates, salatalık, 1 adet ceviz içi

öğlen: ızgara tavuk (gıdaklicam yakında) az biraz peynir, marul, domates, salatalık, turp

akşama da bi açılış gibi bişey var saat 5 gibi gidicez eğer orda yersem son öğünü de öyle yapmayı düşünüyorum

eşimle daha konuşmadım ama belki bir ihtimal spora gidebiliriz

ya bu arada, dün eşim bilgisayarı karıştırırken size daha önce bahsettiğim kırmızı elbisemle çekilmiş bi fotoğrafımı buldu...Allahım ne kadar zayıfmışım :KK5::KK5: ne hale gelmişim inanamıyorum :KK43::KK43: daha çocuk yok bişey yok şimdiden böyleysem ileride yuvarlanırım herhalde...

fotoğrafı görünce 2 gündür yaptığım kaçamaklar vicdan azabı oldu resmen...hala tekrar o kadar zayıf olabileceğime bi türlü kendimi inandıramıyorum sanki hep böyle kalacakmışım gibi geliyo...kalmam di mi?

bu cuma nasıl tartıya çıkıcam hiç bir fikrim yok sınav günü yaklaşam öğrenciler gibi titriyorum :105:

merhabalar arkadaşlar:KK71:
adım fatoş.44yaşında 2 çocuk annesi,ev hanımıyım.
boyum 1.58 kilom 79.5
uzun zamandır burayı takip ediyorum.en sonunda yazmaya karar verdim.
ramazandan önce başladım karataya uygun beslenmeye.hocamızın bütün kitaplarını aldım.
sonuncusu elimde okuyorum.ramazandan önce bir ayda 4kilo verdim.
sonra ramazan bayram da tatil derken verdiğim 4kiloyu aynen geri aldım.maalesef.
şimdi bende burada menülerimi paylaşmak istiyorum hergün.
benide aranıza alırmısınız
:KK16:
hepinize kolaylıklar diliyorum.

hoşgeldin Eddoras :KK3: inşallah en kısa sürede istediğin kiloya inersin

Kızlar;

3-4 EKİM Dünya Yürüyüş Gününüz Kutlu mutlu olsun. Bugün ve yarın en az yarım saat yürüyelim lütfen..

** Gencim, güzelim gezerim : )

canım yaaa harrikasın sen valla nasıl verdın o kadar kiloyu ben 8-9 ayda vereceğim 9kılo ama hala veremedim yaaa ama beni uyarın yanlış yaparsan inş. sayenızde zayıfalrım :) hep yürüdün mü ayda 1kılo verseymısım istediğim kıloya gelebılcekmısım valla :)

evet canım,karataya başladığımda yürüyüşe de başladım,14 aydır yürüşümü aksattığım çok azdır:KK34::KK34:

kısçeler hepinize selamlar :KK3:

bugün iş yoğunluğundan şöyle bir fırsat buldum(yarattım diyelim hadi) hemen soluğu yanınızda aldım :KK16::KK16:

hemen ne yediğimi yazayım:

sabah: tereyağlı 1,5 yumurtadan omlet, 4 zeytin, bir parça peynir, domates, salatalık, 1 adet ceviz içi

öğlen: ızgara tavuk (gıdaklicam yakında) az biraz peynir, marul, domates, salatalık, turp

akşama da bi açılış gibi bişey var saat 5 gibi gidicez eğer orda yersem son öğünü de öyle yapmayı düşünüyorum

eşimle daha konuşmadım ama belki bir ihtimal spora gidebiliriz

ya bu arada, dün eşim bilgisayarı karıştırırken size daha önce bahsettiğim kırmızı elbisemle çekilmiş bi fotoğrafımı buldu...Allahım ne kadar zayıfmışım :KK5::KK5: ne hale gelmişim inanamıyorum :KK43::KK43: daha çocuk yok bişey yok şimdiden böyleysem ileride yuvarlanırım herhalde...

fotoğrafı görünce 2 gündür yaptığım kaçamaklar vicdan azabı oldu resmen...hala tekrar o kadar zayıf olabileceğime bi türlü kendimi inandıramıyorum sanki hep böyle kalacakmışım gibi geliyo...kalmam di mi?

bu cuma nasıl tartıya çıkıcam hiç bir fikrim yok sınav günü yaklaşam öğrenciler gibi titriyorum :105:

hoşg
eldin Eddoras :KK3: inşallah en kısa sürede istediğin kiloya inersin
sağol canım.hep beraber inşallah.

çocuklarımla çarşıya gidicem.
spor yapacak zamanım olmaz herhalde.
menümü akşam yazarım.
:KK3:

Afiyetler olsun:KK34:

Evet canım istersen oluyor.. Sabah yürüyüşümğn ardından muhteşem bi kahvaltı hazırlıyos ailecek..
Eşim fındık/ceviz kırar çıkarır.. Kızım yumurtaları koyar pişirir soyar çayı koyar ben bahçemdeki biberleri salatalığı(her gün bi dene oluyo:)) vb topluyorum yıkayıp doğruyorum.. Patlayana kaa yiyorum kahvaltımda:KK52::KK52: Allahım olmayanlara da versin şükür..

Ama bööle tüm gün enerjiğim koşturuyorum kahvaltım ve yürüyüşümün sayesinde.. Kendimi müthiş hissediyorum..

Yürüyüş yapmadım mı mayışık oluyorum canım kıpırdamak bile istemiyor:KK52::KK52:
Canım akşam üstü yürüyüş daha hoş olur.. Artık sıcak da olmuyor.. Serin serin yürünür güzzellcee:21::21:

Bak size ne anlatacağım:
Dün kanal boyu akşam üzeri eşimle yürürken (dönüş yolunda) önümüzde her iki elinde kova taşıyan bi bayan gördüm.. Arkadan en fazla 40 yaş civarı tahmin ettiğim teyzeemm:KK52::KK52: bize yolda seslendi ve sohbet etmeye başladık.. Aaaa teyzeyle aynı hizaya geldince şaşırdımm yüzyüze en fazla 45 yaş filan tahmin ettiğim teyzemin yaşı tam tamına 62 imiş..
Çok yürürüm dedii yürümeyi severmiş..
Çok hareket ederim dedi..

Kendimize iyi bakmalıyız.. Sadece zayıflamak için yürümüyorum artıkın ben:KK76::KK76: dinç ve sağlıklı olmak için de yürüyorum..
Her bir oprganımıza yürüyüş ve sporun sonsuz faydası var:112:
Fırsat buldukça yürüyün:KK34:

afiyet olsun canım negüzel ailecek hazırlıyosunuz kahvaltınızı sebzelerde bahçeden taze taze ooohh mis gibi şifa olsun :KK16:
benim kahvaltıyıda eşim hazırlar domates-salatalık tabağını da bir güzel süsler koca tabağı ben yerim doymak için bende dediğin gibi patlıyana kadar yiyorum eeee böyle yiyincede akşama kadar acıkmıyorum :34
yürüyüş vücudumuzdaki bütün kasları çalıştırırmış bende uzun yıllardır yürürüm çokda faydasını gördüğüme inanıyorum

dün akşam yediğim menüm
fırında köfte 6 tane
yine fırınlanmış kırmızı biber
koca tabak salata
bol bol ayran

yemekden öncede 90 dkk yürüyüş yaptım

merhabalar arkadaşlar:KK71:
adım fatoş.44yaşında 2 çocuk annesi,ev hanımıyım.
boyum 1.58 kilom 79.5
uzun zamandır burayı takip ediyorum.en sonunda yazmaya karar verdim.
ramazandan önce başladım karataya uygun beslenmeye.hocamızın bütün kitaplarını aldım.
sonuncusu elimde okuyorum.ramazandan önce bir ayda 4kilo verdim.
sonra ramazan bayram da tatil derken verdiğim 4kiloyu aynen geri aldım.maalesef.
şimdi bende burada menülerimi paylaşmak istiyorum hergün.
benide aranıza alırmısınız
:KK16:
hepinize kolaylıklar diliyorum.

aramıza hoş geldin :KK71: eddoras inşallah sağlıklı bir şekilde istediğin hedefe ulaşırsın doğru yerdesin :KK34:

ıkıncı ogunumude yedım 1 demlık cayımıda yanıma aldım ıcıyorum:nazar:

$Fotoğraf-0092.jpg

X