Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bende bu gün diyet yapmaya kara verdim ve hatta hemende başladım inşallah burda sizlerle paylaşarak daha kolay olur benim için
diyet yapmayı başaramayanlardanım hatta denemeyi bile göze alamaıştım şimdiye kada ve tartıda 100 görünce artık yeter dedim
karatay diyetini zaten duymuş ve incelemiştim daha önce hayırlısıyla başlayalım dedim desteklerinizi bekliyorum

aramıza hoşgeldin canım
:KK16::KK16:

Allahım sana geliyorum:KK60::KK60:...kıss sen beni mahfediyon..gülmekten altıma etcektim sabah sabah..:KK60::KK60: nasıl anladın öylee..:KK53::KK53::KK9:

sen den de bişey kaçmıyo :KK53::KK53:evet tatlım çizelgeyi değiştirdim de du bakalım benimkinin sağı solu belli olmuyo ki..:KK9::KK9:bi ileri iki geri:KK9::KK9:
darısı başına datlum:KK16::KK16:

ba ba ba..:KK53::KK53: şartlı şurtlu yürüyüşe çıkıyo hanım..:KK9::KK9: alemsin:KK9::KK9:

helal olsun sana.:KK9::KK9:.yeter tatlım daha noolsun ben de enfazla 45 dk yürüyebiliyorum.:KK76::KK76:

Şartlı, şurtlu... Yürüdüm ya, sen ona bak:)) İnşallah ben de bu hafta 79 lu bir rakamda olurum. Bekle beni sersum, geliyorum! Veya bekleme yapma, devam et sen. Ben arkadan geliyorum:))

afıyet olsun oyamm:))msjnı gormeden cıkmısım.yurudum tabıkı canım 1saat tempolu yurudum:KK8::KK8:sende yurumussun okudum sanada kocaman:KK9::KK9::KK9::KK9:

Evet, ben yazdığımda, sen çıkmıştın. Senden cevap alamasam da, bu hatun kesin yürür dedim, ben de yürüdüm:)

sağol canımcım evet atlattım şükür:KK16::KK16:aynen ben de,eskiden kocaman bi suratım vardı:KK9::KK9:zayıflayınca kısa saç iyi oldu:KK34::KK34:
en kısa zamanda hedefine ulaşır da sende kestirirsin inşallah bebeğem
:KK54::KK54:

Teşekkür ederim canımın içi. Hep birlikte hedeflerimize ulaşıcaz inş. Sen de çok güzel örnek oluyorsun bu konuda bizlere.

canımcım hoşgeldin:KK19::KK19::KK16: nerelerdesin bakiimm:KK20::KK20: (ben de önce seviyom sonra kızıyom:KK9::KK9:)
özlettin kendini..:KK34:doğru teşhis karataydan uzak kalınca vücudun sos verdi bence..gel aramıza yine şekerim..:KK16::KK16:

[/I][/B][/SIZE][/COLOR]

haklısın canım uzak kalmak iyi gelmiyooo gelmesine de ben uzun zamandır halsizim zaten.... çayı fazla içiyorum ona bağlıyorum kansızlık olabilir çevremdekiler habire doktora gitmemi söylüyor ama ben doktora gitmeyi sevmiyorum ...neyse bakalım bi şekilde toparlanmam lazım hala vericek kilolarım var burda olmalıyım..bu arada evi çok ihmal ettim sonbahar etkisi bunalım takılıyorum size de oluyo mu kızlar ...bana yeni bi ben lazım

Sabah menümü yazmıştım. Bugün yine sokaklarda olduğum için öğle yemeği yiyemedim.

Şimdi 1 bardak süt içiyorum.

Dün bu şekilde kaçamaksız kapatabilmiştim günü. Darısı bugüne...

Akşama yine misafirim var. Bu sefer çaya... Gideyim börek çörek yapayım bari...

Adaletin bu mu dünya!

Misafirleri gönderince, son durumu yazarım.

ben acıkır gibi oldum kızlar bugun saat 4,30gibi ayran içtim 1 bardak akiamda salatalık yoğurt ve mercimek çocrbası içemeyi planlıyorumm ve 45 dk yürüyüş :KK76::KK76:

benim izmirdeki arkadaşlarım da gidiyorlardı ama ben katılmadım..pek bana göre diğil canım..yürüyüş en iyisi bence:KK34:..zaten aslında ömür boyu yapılabilecek tek spor yürüyüş canım:KK76:..ben bu görüşe katılıyorum..diğer sporları bırakınca vücut sapıtıp kiloları fazlasıyla geri alabiliyor.:KK37::KK37:.yine de sen bilirsin canım :KK34::KK34:

Ben de aynen senin gibi düşünüyorum canım,bırakınca daha çok şaşırıyor vücut,sonuç hüsran oluyor,ben yürüyüşüme devam edeyim en iyisi :KK34::KK34:

canım meraba bende gitmiştim b.fite 3 aylığına yazılmıştım çok kilo veremiyosun sadece vücudun sıkılaşıyor ben kilo verdikten sonra gitmeni öneririm fiyatıda öyle ugun falan değil hatırladığıma göre.

Merhaba fundacım:KK16:,daha fazla kilo vermek istemiyorum,azıcık daha sıkılaşayım diyordum,bugün denemeye gittim,ama sonuçta ben buna hayat boyu devam edemiyeceğim için gitmemeye karar verdim canım,zayıflasak da en iyisi her zaman yapılacak tek spor yürüyüş,hem dediğin gibi fiyatları hiç ucuz değil,aylık 110 tl,değmez :KK53::KK53:

merhaba kızlar nasılsınız
sersumcuğum iyiniyetlim canlarım nasılsınız bakiiiim ben iyi değilim pek halsizim hem de çok tansiyonum düşüyo habire uyuşuk tembel bişi oldum bu aralar karataya da uzak kaldım tabiii buraya gelmeye de yüzüm yok yaniii... sizi özledim di bakiiim dedim :KK16::KK16::KK16:

Hoşgeldin filizcim,bir silkelen kendine gel canım,buraya gelmeden olmuyor,sen de daha sık gel:KK16:

öğle yemeği: tavuk suyuna sebze çorbası 1 küçük kase, bir bardak süt yanında 3 finger bisküvi :)

ficansım hoşbuldum canım özledim sizleri ....sen nasılsın nasıl gidiyo ...benim acilen toparlanmam lazım dediğin gibi silkelenmeliyim..
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

merhaba arkadaşlar günde ancak 1 saat nete takılabiliyorum geçmişi okuyamadım kusurabakmayın
sabahj:
6 zeytin peynir ceviz Çay
ara: ayran
öğlen: taze fasülye yogurt
ara: kısır 4 kurabiye 1 kek çay
akşam kahve yogurt

ficansım hoşbuldum canım özledim sizleri ....sen nasılsın nasıl gidiyo ...benim acilen toparlanmam lazım dediğin gibi silkelenmeliyim..

Buraya girip menüleri yazmaya devam etmek iyi geliyor,daha kontrollü oluyorsun,tabii arada karatay dışına da çıktığım oluyor,sen de yaz menülerini tatlım,devam et,sakın bırakma,kalan kilolarını da burada vereceksin inşallah canım:KK16::KK16::KK16::KK16:

merhaba kızlarr :KK16: :KK71:
akşam yemeğimide yedim
1 tabak patlıcan tava
3-4 kaşık bulgur pilavı
cacık

iyi akşamlarr :KK16::KK16:

hoşgeldin canım:KK16::KK16:nerelerdesin kaçak:KK1::KK1:şaka bi yana okudum yazdıklarını.sonbahar herkesi vuruyo galiba:KK53::KK53:ben de sabah kalktım,amaaaan boşver temizliği, bugün yapmasam nolur derken buldum kendimi:KK9::KK9:ama sonra kendime geldim.ilkbahar ve sonbaharı sevmiyorum bu yüzden.bi tembellik,uyuşukluk geliyo insana:KK19::KK19::KK19:

bugün yediklerim:KK56::KK56:
kahvaltı=
2 yumurtadan omlet
zeytin
peynir
salatalık

2.öğün
1 kase tavuk suyuna çorba
avuç içi kadar tavuk eti
küçük bi tabak sebzeli bulgur pilavı
2 kaşık yoğurt
turşu
üzerine de kahve
:nazar::nazar:

bugün tabisi yürüyüş yapamadım,ama yürüyüşten daha fazla kalori yaktığıma eminim:KK9::KK9::KK9:

hoşbuldum şekerim,sağolasın canım benim:KK19::KK19:
sabahtan beri uğraşıyorum yeni bitti temizlik
:KK53::KK53:bir tek halılarım kaldı,yıkamadan gelince serilecek o kaaaa...
sen nasılsın papişim?

kolay gelsın canımcım.:KK16:bende ıyıyım arada cıslardan yesemde yuruyusumu ve 5 ten sonra yememe prensıbımı hıc bozmuyorum.En Büyük KKEn Büyük KK:21::21::21:

herkese iyi akşamlaaar:KK3:

bugün yine deli gibi koşturduğum bi gündü bi de üstüne üstlük işe gider gitmez regl oldum :KK5::KK5:ya bence bi yasa çıkmalı çalışan kadınlara regl olduklarının ilk 2 günü izin verilmeli...hadi ben yine neyse karnım fln ağrımaz ama ne kadar sancı çeken kadın var bu hiç adil değil:95: şimdi beni de ufak ufak migren yokluyo bi ilaç laırım birazdan, eşim sağolsun karnımın şişliği için sıcak su torbası yaptı öööyle yatıyorum..

bu sabah saat 9'a çeyrek kala yataktan fırlayınca kahvaltıyı 1 bardak süt ve 1 muzla yaptım yanında da 2 yarım ceviz yedim

öğlen yemeğe çıktık bi kase domates çorbası ve ince bir dilim göğüs eti yedim

bugün keyfim olmadığı için en kolay yemek olan salata ve buzluktan çıkan köfte tava ikilisini icra ettim toplamda 5 adet köfte ve bool yeşillikli salata yemiş bulunuyorum

bu akşam spor akşamımızdı ama hem eşim keyfim yok dedi hem de ben zaten haşat olmuşum salladık sporu..dün akşamdan kalan biraz ütü var ama gözüm hiç kesmiyo onlar da kalsın bu akşam napalım :KK53:

slm kızlar nasılsınız:KK52::KK52:
perşembe annemlere gittim,orda dişçiye gittim korktuğum gibi olmadı:KK1::KK1:temizlendi,diş etlerim de düzelmeye başladı şükür....
sonra sersumdan kıskanarak saçlarımı kestirdim
:KK9::KK9:eşimden habersiz kestirdim ama görünce çok beğendi:KK23::KK23:
sonra da eve geldik ve ev boyandı çok güzel oldu:KK8::KK8:yarın da temizliğim biter inşallah.
benden haberler bu kadar canlarım
:KK1::KK1:

leylakcım geçmiş olsun dişçi seansının iyi geçtiğine sevindim :nazar: ayrıca saçlarını güle güle kullan güzel güzel uzat :KK16::KK16: evinde de güle güle otur Allah içine sindirsin güzel günler görün :KK34:

evet ben de bildirim yapayım ardından evi silip süpürecegim.haftaya kayınvalidemler geliyor.şimdiden beni bir telaş aldı.nedense çok alısamadım.iyi biri ama evde uzun süre kalınca bazen geriliyorum rahat olamıyorum.

seni çok iyi anlıyorum reyhancım benim kayınvalidem de sağolsun çok iyi birisi ne karışır ne karıştırır gerçi uzakta olduğumuz için hiç evimize gelmedi ama yazları biz onların yanına gidiyoruz benim ailem daha rahattır öyle çok protokol yapmazlar gel gör ki kayınvalidemin ayağı ağrıdı kadın sancıdan kıvranmasına rağmen ben varım ayıp olur diye ayağını uzatmadı :KK53: e haliylen ben de orda kaldığım süre boyunca sopa yutmuş gibi oturdum durdum..zor valla pamuk bile olsa zor Allah kolaylık versin su gibi geçsin inşallah

Bu kaçıncı yazmaya çalıştığım mesaj..kızlar ben cocuklarım doğduğundan beri tam 3 tas gibi pc'mi bozdum dogrusu cocuklarım bozdu bende bir müddet pc almamaya karar verdim telefonumdan yazıyorum size.. Tabiki pc gibi kolay olmuyor.yoksa yazmak istediğim çok şey oluyor..dunde menü bildirimi yapamamıştım
sabah
klasik kahvaltım

aksam

2 lahmacun
1 büyük bardak ayran

Bugunse

sabah

kasarli menemenim
digerleri aynı

aksam

tavuk but
4 kasık bulgur pilavı
salata
yoğurt

Bugün misafirim vardı caya.. Cocuklarimla çiçek kurabiye yaptık tuzlularim hazır aldım ..tatlarına bakmak aklıma bile gelmedi..alkissss..esim bir kaç gündür yurtdisindaydi..her yer karanlikti o yokken..birazdan gelecek ins..bende onu karşılamaya gideceğim ..iyi ki evim havaalanına çok yakın çünkü gece araba kullanmayı sevmem..ben çıkacağım iyi kalın ..

motherandtwins ne kadar güzel söylemişsin her yer karanlıktı diye Allah tadınızı bozmasın nazarlardan esirgesin inşallah :nazar::nazar::nazar::nazar:

selamunaleyküm kizlar,

dünki menüm:
sabah - klasik karatay kahvaltisi
aksam - tavuk ve salata

bu sabah:
hem hasta hemde moralim cooook bozuk oldugu icin zorla kuruyemis yiyebildim.

herkese hayirli kilo vermeler!!

civcivcim geçmiş olsun sıkma sen canını hayatta her şey geçiyo valla sen kendine bak güzel beslen olur mu?

valla ben günlük veya haftalık yapıyorum taze taze yiyoruz..çok da güzel oluyor.:KK16:.baharat ve sarımsak önemli sadece..zevkine göre koyarsın..ben içine kimyon,kırmızı ve karabiber(toz olacak) ve sarımsak koyuyorum..bu da yeterli bence..istersen hazır sucuk baharatları da var..sonrada yoğurup küçük köfteler halinde şekil verip sabahları pişiriyorum..kolay gelsin.:KK34::KK34:

ay ne güzel iyi ki söyledin sersumcum valla biz de Türkiye'den taşıya taşıya bi hal olduk bundan sonra kendim yaparım yeriz afiyetle :KK16::KK16:gerçi bi deneyeyim eşimin sağı solu belli olmaz yemem der fln..

bende bu gün diyet yapmaya kara verdim ve hatta hemende başladım inşallah burda sizlerle paylaşarak daha kolay olur benim için
diyet yapmayı başaramayanlardanım hatta denemeyi bile göze alamaıştım şimdiye kada ve tartıda 100 görünce artık yeter dedim
karatay diyetini zaten duymuş ve incelemiştim daha önce hayırlısıyla başlayalım dedim desteklerinizi bekliyorum

hoş geldin nurli :KK3: inşallah en kısa sürede istediğin kiloya inersin sağlıkla

bu arada bir erken itiraf : az sonra sütlü kahvenin yanına 1 adet fındık büyüklüğünde çikolata yiyeceğim çantaları hazırlayın :KK9: :KK22:

hadi sizi okuyorum kızlar öptüm :KK54:

X