Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Ya Selam ;
Her türlü korku ve beladan beni muhafaza et, beni ve sevdiklerimi emniyetli kıl
AMİN ;

Günaydın:KK34:
1.öğün : 10 :30 da bitti
1 bardak ceviz+fındık+kara üzüm
2 kk yumurta
maydanoz
salatalık
biber
domates
8 zeytin
4 gün kurusu
3 dilim kadar peynir
adaçayı

günaydın kızlar Allah yar ve yardıcımız olsun.zayıflamak için çıktığımız bu yolda utandırmasın Rabbim...

sabah 2 salatalık yarım domates 1 yumurta 5 zeytin 2 dilim ezine peynir ve çiğ badem-ceviz yedim. doğrumu yapmışım kızlar.bu ilk menü paylaşımım sanırım:)

dünü ne siz sorun ne ben söyliyeyim... karatay ile hiç alakası olmayan bir gündü:KK5:

ama sabah kalktığımda Allah'ın büyük lutfunu gördüm :) 200gr vermişim
ve kararlı bir şekilde haftama başlıyorum inş. hedef cuma gününe kadar 66,5

kahvaltım
2 yumurta ile ve kaşar ile yapılmış omlet
su

selamunaleyküm kizlar,

dünki menüm:
sabah - klasik karatay kahvaltisi
aksam - tavuk ve salata

bu sabah:
hem hasta hemde moralim cooook bozuk oldugu icin zorla kuruyemis yiyebildim.

herkese hayirli kilo vermeler!!

günaydın herkese sabah 7de kalkmama rağmen ancak girebiliyorum nete, sabah oğlanı arabasına attığım gibi yürüyüşe çıktım 30-40dk yürüdüm çok tempolu sayılmazdı ama iyiydi yine. kahvaltım da : peynir, 5 zeytin, bir avuç ceviz, 3 gün kurusu, 1 haşlanmış yumurta

kahvaltım:
2 yumurta
5 zeytin
ceviz
domates
geceden suda ıslatılmış 2 kuru incir
biber
çay

kızlar öğle yemeği mantar sote salata ve yoğurt yemeyi düşünüyorum yanınada 1 avuçç ceviz nasıl olur sizce :)

ecrin87 Çok sagol canım Allah razı olsun ne güzel ablan kavuşmuş bebişine eveyt bu bebek olayını kafada bitirmek gerekiyor ama işte insan sorunlu olunca kafaya takıyor yanı ben takmamayı öğrenemedim benım eşimdede sorun var ileri hareketli problemeı bizi anca doktor paklar diyorum ama bellıde olmaz yanı  çok sagol böyle güzel yazılar okuyunca içim rahatlkıyorr suan kıloyu taktım kafaya bu ayda bir doktor kontrolu yapacam ini. Ablan pkoluymus sende pkolumusun acaba merak ettim )[/QUOTE .!.:
hayır canım pkolu deilim ben olsada çok kafaya takmazdım çünkü biliyorumki hamile kalmaya engel deil pko
zayıflamayada çok güzel bir topikde başladın bu beslenme şekli pkolularada iyi geliyor tedaviye yardım ediyor
sağlıklı zayıflamalar diliyorum :KK16:

Son düzenleme:
hayır canım pkolu deilim ben olsada çok kafaya takmazdım çünkü biliyorumki hamile kalmaya engel deil pko
zayıflamayada çok güzel bir topikde başladın bu beslenme şekli pkolularada iyi geliyor tedaviye yardım ediyor
sağlıklı zayıflamalar diliyorum :KK16:

sagol canım benim çok sagol daha önce birçok deneyim yaptım ama yarım kaldı inş. devam ederım burda destek için teşekkürler :KK16::KK16:

Ben de yürüdüm geldim kızlar.

4km/45 dakika. Ancak bu kadar yürüyebiliyorum ben. Zaten her yanımdan ter akıyor. Abartmıyorum, tişörtümü sıkınca su akıyor.

merhaba kızlar :KK16:
kahvaltım :KK56::KK56:
domates-salatalık
peynir
1 haşlanmış yumurta
5 zeytin
şekersiz çay
10 tane fındık

Son düzenleme:
Ficans, hoşgeldin canım.

4 tane miii???Kaçamağın dibine vurmuşsun:)))

Büyük geçmiş olsun. Atlattın ya şu dişçi işini... Evini de saçlarını da güle güle kullan. Ben de hedefime ulaşınca saçımı kısa kestiricem. Kısa saçlı olunca, koca vücutta kafam küçük kalıyor gibi geliyor:)))

"Benimki rahmetli oldu. çok kalmazlar umarım" yazmışsın ya...Seninkiler de tez zamanda öte tarafa gider inş diye anladım bir an için. Gözlerim pörtledi:))))

Bu arada çizelge 79 olmuş. Gözümden kaçtı sanma. Darısı 75e... Maşallah diyeyim.

4km/45 dakika. Ancak bu kadar yürüyebiliyorum ben. Zaten her yanımdan ter akıyor. Abartmıyorum, tişörtümü sıkınca su akıyor.

Hoşbuldum canım,ne güzel yürüyüşünü de yapmışsın:KK9:

Kızlar işte sırrım: ajanda kullanıyorum, nerede neler yaptığımı yazıyorum. Bu sayede ne yediğimi bulmakta kolay oluyor:KK34::KK34:
Hem arkadaşlarım genelde bana fil hafızalı derler, zor unuturum:KK9::KK9::KK9:

tebrik diyorum canım..aslında çok iyi fikir.:KK52::KK52:

İyi geceler canımcım, leptinin bol olsun:KK16::KK16:

:KK54::KK54::KK16::KK16::KK16:
Sana da iyi geceler tatlım:KK54:
:KK16::KK16::KK54::KK54::KK54:
r:

sanada canım,bugün iyi nöbet tuttun valla
sağol canımm..:KK9::KK9::KK16::KK16:

:KK43::KK43::KK43: benimkiler de geliyoooo bayrama bizdelermiş.. Bir ay bizdeler 1 hafta ne ki:KK53::KK53::KK53:

aowww.:KK53::KK53:..ne desem boş tatlım..şimdiden geçmiş olsun:KK5::KK5: Allah sabır versin datlummm:KK19::KK19::KK19::KK16:

diyetisyenle ilgili yazdıkların için demiştim benden alıntılamışsın ben de tamam dedim mesajı aldım karataya devam:) mahiyetinde:KK51:

mesajı aldım dfghjklşi,,xcvbnmlşli

canım anlamsız şeyler yazmışsın yaa ben de bu arkadaş ne demek istiyo kötü bişeyler mi demek istiyor anlamında dedim:KK53::KK53:
sanırım yanlış anladım:KK9::KK9:

Selam kızlar nasılsınız

Bu sabah bir arkadaşımla b fite gittim,daha öncede bahsetmiştim,bugün deneme seansına gittim,ama kayıt yaptırmakta kararsızım,

Yürüyerek gidip geldik:KK8:,30 dakika gidiş,30 dakika orada aletlerle ve hoca ile çalıştık,30 dakikada dönüş,şu an bayağı yorgunum:KK37:

Geldikten sonra kahvaltı yaptım

2 yumurta,peynir,zeytin,domates z.yağlı ve limonlu,ceviz

Yazarken aklıma geldi,omegamı unutmuşum,şimdi de yeşil çayla onu içeyim:KK52:

"Benimki rahmetli oldu. çok kalmazlar umarım" yazmışsın ya...Seninkiler de tez zamanda öte tarafa gider inş diye anladım bir an için. Gözlerim pörtledi:))))

Bu arada çizelge 79 olmuş. Gözümden kaçtı sanma. Darısı 75e... Maşallah diyeyim.

Allahım sana geliyorum:KK60::KK60:...kıss sen beni mahfediyon..gülmekten altıma etcektim sabah sabah..:KK60::KK60: nasıl anladın öylee..:KK53::KK53::KK9:

sen den de bişey kaçmıyo :KK53::KK53:evet tatlım çizelgeyi değiştirdim de du bakalım benimkinin sağı solu belli olmuyo ki..:KK9::KK9:bi ileri iki geri:KK9::KK9:
darısı başına datlum:KK16::KK16:

canım ben aslında diyetisyenle karatay arasında kalmadım.çünkü eminim bana verdiği bu listeyi herkese veriyor.boyumu bile ölçmedi ya ve üstelik diyetisyen epey tombuldu.şaka gibiydi ya.baya baya şişmandı işte:)
ben bu diyete de karataya da inanıyoru benim sorunum kendimle sanırım.şu an resmen bedenimle ve kendimle savaşıyorum hem yiyorum hem yeme birazdan pişman olucaksın diyoru bir ka saniye sonrada ağlamaya başlıyorum.resmen depresyona doğru yol alıyorum.azmim gitti ki ben etrafıda bu konuda azmimle bilinirim.yemiceksem yemezdim amacım varsa o olmalıydı.şimdi neden böyle oldu bilmiyorum 70 li kilolardan 49 kiloya düşende bendim:KK43:
sıkma canını tatlım:KK16::KK16:..bizler burada hepimiz birbirimize destek ve moral veriyoruz:KK34:..başarıcaz diye..hepimizin sorunları var.:KK50:.ama inan burda olmak çok yarıyor insana..paylaşımlar insanı gaza getiriyor:KK4::KK4:
..mesela ben mayıstan beri buradayım ama verdiğim kiloya bak:KK37::KK37: ama moralimi hiç bozmuyorum..çok yavaş kilo veriyorum ama gram gram da olsa veriyorum.. burada ki herkes çok pozitif:KK76::KK76:..bu da yeter insana:KK16::KK16:..sen de bura da kal ve moralini bozma..başaracağız başka yolu yokEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

kilo bildirimi pazartesi mi cumaları yapılıyor?

2 hafta menü bildiriminden sonra listeye dahil olunuyor:KK34:..liste günü cuma canım:KK16:

Günaydın hepinize,

Kahvaltım:

klasik karatay, menemen.

Papadiyam nasılsın? Yürüyecek misin bugün? Bak sen yürüyeceksen, ben de yürüyeceğim:)

ba ba ba..:KK53::KK53: şartlı şurtlu yürüyüşe çıkıyo hanım..:KK9::KK9: alemsin:KK9::KK9:

helal olsun sana.:KK9::KK9:.yeter tatlım daha noolsun ben de enfazla 45 dk yürüyebiliyorum.:KK76::KK76:

Selam kızlar nasılsınız

Bu sabah bir arkadaşımla b fite gittim,daha öncede bahsetmiştim,bugün deneme seansına gittim,ama kayıt yaptırmakta kararsızım,

Yürüyerek gidip geldik:KK8:,30 dakika gidiş,30 dakika orada aletlerle ve hoca ile çalıştık,30 dakikada dönüş,şu an bayağı yorgunum:KK37:

Geldikten sonra kahvaltı yaptım

2 yumurta,peynir,zeytin,domates z.yağlı ve limonlu,ceviz

Yazarken aklıma geldi,omegamı unutmuşum,şimdi de yeşil çayla onu içeyim:KK52:

benim izmirdeki arkadaşlarım da gidiyorlardı ama ben katılmadım..pek bana göre diğil canım..yürüyüş en iyisi bence:KK34:..zaten aslında ömür boyu yapılabilecek tek spor yürüyüş canım:KK76:..ben bu görüşe katılıyorum..diğer sporları bırakınca vücut sapıtıp kiloları fazlasıyla geri alabiliyor.:KK37::KK37:.yine de sen bilirsin canım :KK34::KK34:

X