Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

:KK56::KK56::KK56:

çookk şanslıydım aslında yemek çok cıslı değildi..ben cıssladım birazz..:18::18:

önce yemediklerimi yaziimmm:KK76::KK76::KK76:

pizza
şekerpare:KK52::KK52:

vee yediklerim :KK56::KK56:

domates çorbasıı
5 tane içli köfte
4 kaşık taze fasulye
2 biber kızarmışş:KK17:
yarım bardak kola:KK17::KK17:

:KK56::KK56::KK56:

bugünkü menüm
kahvaltı: az ceviz, az peynir, 1 sahanda yumurta, 2 gün kurusu
öğle yemeği: tavuklu bulgur pilavı, yoğurt
akşam: köfte ve salata

canım sıkma canını ya toparlarsın sen merak etme :nazar::KK16:
ayy insallah bebiş geliyordur :KK52:

aynısı bana da oluyor sersumcum
insan afallıyor yahu neyse 2 ileri 1 geri gidiyor kilolar işte :KK51:

hos geldin canım :KK42:
inşallah asyam bebeiş olmasını cok ıstıyorummm:KK49::KK49::KK49::KK49:
MERHABA KIZLAR.OKUL BAŞLADI BEN BİLDİRİM YAPAMAZ OLDUM.yapamadıgım gibi son 1 haftadır saldım kendimi.tereyaglar,ballar,ekmekler,zehirli tatlılar derken kendimi durduramıyorum.şu tatlıvarya gecen pazar yedim buranın kadayıf dolması. tüm haftamı zehir etti.1 hafta boyunca tüm düzenimi bozdu.kan şekerimin dengesi de bozuldu.halbuki ramazanda ne güzel 53 olmustum.taki 2 haftadır kilo alıyorum.:2::2:
saglıksız şeyler yiyince kendimi cok mutsuz hissediyorum.depresif oluyorum.:KK14:dolu mideyle çekici olmadıgımı düşünüyorum.
ama saglıklı beslenınce cok mutluyum,kendime söylüyorum "yeme mutsuz olcaksın" diye ama o an unutuyorum cogu zaman.
bu nedenle bugün kendime dur dedim.dün aksam yediğim tatlıların abur cuburların acısını sabah 1saat bantta yürüyerek çıkarmaya calıstım .11 de kahvaltı yaptım tam karatay kahvaltısı.ama ne olsun 2saat sonra karnım acıkmaz mı.sebebi belli tüm hafta yediğim Gİsi düşük yiyecekler insülinimi bozdu.tut kendini dedim kendime 1 b.ayran içtim.yine açım sonra 16.30 da koca bir kase yeşilmercimekli salata yapıp yedim ama aklım alıştıgım ekmekte.dayanamayıp kepeklı kaşarlıtost yedim.

bugün bir nebze mutluyum artık bildirim yapmayı ihmal etmeyecegim.kilo vereyım derken almak zoruma gitti.:KK43:
oh ohh sende bendensinnn bende daha depresif cırkın pörtlemiş yaglı, karnım şişken mutlu degılm ya acken daha mutluyummm:KK14::KK14:

reyhancığım yazdıklarınla aynı beni anlatmışsın:26: bende önce yiyor sonra çok pişman oluyorum . menülerimide yazmıyorum utancımdan. bu gidişe acilen dur demeliyim. kilom artıyor ve kıyafetlerim olmuyor artık:KK5::KK5:
biri daha:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

herkese merhabaaa:KK3::KK3:

geçmişi şimdi okudum tek kaçamak yapan ben değilmişim bugün onu anladım :KK1::KK1:

aslında sabah her şey normaldi güzel klasik bir kahvaltı yaptık dişçiye gittim sonra da eşimle alışverişe gittik

aldıklarımı yıkayıp dolaba yerleştirdim fln derken sabahtan beri bi tuhaflık hissi olduğunun farkındayım ama kendimle inatlaşıyodum ki..

yine zehirlenmişim :KK5: büyük ihtimalle dün yemeğe gittiğimiz yerden oldu burda artık rutin her hafta zehirlenmezsem işim rast gitmiyo :KK1: ilaç da almak istemedim kabızlık yapıyo çok, anam babam usulü limonlu kahvemi yedim bekliyorum :KK9::KK9:

yaptığım kaçamaklara gelirsek iki tane muz yedim saat 4 gibi akşam da tavuk suyuna sade çorba içtim ama bi arkadaş çikolata getirmiş havaalanından (burdakiler çok fena) aslında canım tatlı istememesine rağmen sırf özlediğimden yedim bayaaa:KK17::KK17:

gerçi hiç biri kalmadı ama olsun yedim mi yedim yani...yarın inşallah daha düzgün olacak :KK45: bi kere düzenimi bozdum mu geri oturtmak zor oluyo valla...

ne alemsim oyacım akşam akşam yine güldürdün beni :KK9::KK9::KK9::KK16::KK16: valla benimkine de dinamit koyup patlatmak lazım ancak öyle gider herhalde :KK1: ne bileyim reklamını yapıyolardı umut fakirin ekmeği almıştım bi zamanlar...bi de seninkine bakayım burda bulursam bi tane almak istiyorum

bozma moralini hiç bir şey için pepeti:KK16::KK16: hem inşallah bebiştir belki onun yüzünden böyle bi duyguların değişmiştir :nazar:

sersumcum seninkisi listeyi görünce stress yapıyo bakıyo liste bitmiş hooop 1 kilo :KK1: biz seni haftaya kafadan 1 kilo eksik yazalım nasıl olsa sonradan gidiveriyolar :KK1::KK1:

hoşgeldin ecrin:KK3:

daha önce söylenmiş ama ben de diyeyim ilk sayfayı oku kitabı oku zaten her şeyi çözmüş olursun

inşallah en kısa sürede hem istediğin kiloya hem de bebişine kavuşursun

sevinccim her türlü baklagili yiyebiliyosun örnek: nohut, fasülye, bakla, barbunya, mercimek, börülce gibi

bu arada benim de bir sorum olacak: bezelye yemeği yiyebiliyo muyuz? geçenlerde alıp ayıklayıp buzluğa koydum eşim çok seviyo diye ama sanki hatırladığım kadarıyla yememek lazımdı:44::44:

ne dersiniz yiyeyim mi?
gecmıs olsun canımm evet cok ıstıyoruz 2 bebeısımızı bakalım adetım 2 gun gecıktı amam bu normal bakalım haiş miyimmmm:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Yani kilo yapmadı bende
aç karnına mı alınıyor kullanan başka arkadaşlar yazsa
ac karna alınca geyirdıkçe :120::120:agzımdan koku gelıyor sevmıyorum o nedenle tok içtim hep ve gayet guzel verdım kılo

Kislar iyi geceler herkeslere,

Bu aralar istedigim kadar cok giremiyorum topige ama aklim hep sizlerde. Vakit olursa hizli sekilde girip okuyorum, guzel muhabbetlerinizi tekip ediyorum. Cok iyi geliyo bana yazdiklarinizi okumak ve de bazi konularda yalniz olmadigimi bilmek.

Bu aralar kilo verme hizi ve miktari herkes icin yavaslamis gibi gorunuyo, di mi? Bende de ayni durum soz konusu. 1 ay once 79'u gordum diye cok ama cok mutlu olmustum ama bu kiloda resmen takili kaldim. 78,8 ile 79,5 arasinda gidip geliyorum. Arzu ettigim kadar yuruyus de yapamiyorum. Acikcasi biraz moralim bozuldu. Oyle aman aman bozdugumu da soyleyemiycem. Ogunlerde belki miktar olarak fazla yiyorum ama hocamiz zaten izin verilenlerden doyuncaya kadar diyo, oyle di mi? Herhalde bunyem bu kiloda biraz inat edicek ama insallah bu da gecicek diye umuyorum. Belki de gene ay'in buyume donemi ile ilgili bi seydir. Daha once de birileri bahsetmisti ay buyurken kilo zor verilir diye. Neyse ki bu gece dolunay. Demek ki bundan sonraki 2 hafta boyunca daha rahat kilo verebilicez artik, oyle umalim, ne dersiniz?:KK1:

Bugunku ogunlerim:
Sabah: klasik Karatay
Ogle: Karatay usulu bulgurli ic kofte, salata, yogurt (Karatayci yaptigimiz arkadaslarimizin evindeydik)
Aksam: Izgara tavuk ve salata

Bollll bollllll leptinler, huzurlu uykular hepinize:KK3:

herkese merhabaaa:KK3::KK3:

geçmişi şimdi okudum tek kaçamak yapan ben değilmişim bugün onu anladım :KK1::KK1:

aslında sabah her şey normaldi güzel klasik bir kahvaltı yaptık dişçiye gittim sonra da eşimle alışverişe gittik

aldıklarımı yıkayıp dolaba yerleştirdim fln derken sabahtan beri bi tuhaflık hissi olduğunun farkındayım ama kendimle inatlaşıyodum ki..

yine zehirlenmişim :KK5: büyük ihtimalle dün yemeğe gittiğimiz yerden oldu burda artık rutin her hafta zehirlenmezsem işim rast gitmiyo :KK1: ilaç da almak istemedim kabızlık yapıyo çok, anam babam usulü limonlu kahvemi yedim bekliyorum :KK9::KK9:

yaptığım kaçamaklara gelirsek iki tane muz yedim saat 4 gibi akşam da tavuk suyuna sade çorba içtim ama bi arkadaş çikolata getirmiş havaalanından (burdakiler çok fena) aslında canım tatlı istememesine rağmen sırf özlediğimden yedim bayaaa:KK17::KK17:

gerçi hiç biri kalmadı ama olsun yedim mi yedim yani...yarın inşallah daha düzgün olacak :KK45: bi kere düzenimi bozdum mu geri oturtmak zor oluyo valla...

ne alemsim oyacım akşam akşam yine güldürdün beni :KK9::KK9::KK9::KK16::KK16: valla benimkine de dinamit koyup patlatmak lazım ancak öyle gider herhalde :KK1: ne bileyim reklamını yapıyolardı umut fakirin ekmeği almıştım bi zamanlar...bi de seninkine bakayım burda bulursam bi tane almak istiyorum

bozma moralini hiç bir şey için pepeti:KK16::KK16: hem inşallah bebiştir belki onun yüzünden böyle bi duyguların değişmiştir :nazar:

sersumcum seninkisi listeyi görünce stress yapıyo bakıyo liste bitmiş hooop 1 kilo :KK1: biz seni haftaya kafadan 1 kilo eksik yazalım nasıl olsa sonradan gidiveriyolar :KK1::KK1:

hoşgeldin ecrin:KK3:

daha önce söylenmiş ama ben de diyeyim ilk sayfayı oku kitabı oku zaten her şeyi çözmüş olursun

inşallah en kısa sürede hem istediğin kiloya hem de bebişine kavuşursun

sevinccim her türlü baklagili yiyebiliyosun örnek: nohut, fasülye, bakla, barbunya, mercimek, börülce gibi

bu arada benim de bir sorum olacak: bezelye yemeği yiyebiliyo muyuz? geçenlerde alıp ayıklayıp buzluğa koydum eşim çok seviyo diye ama sanki hatırladığım kadarıyla yememek lazımdı:44::44:

ne dersiniz yiyeyim mi?

Ben cok kalorili oldugunu duymstm bezelyenin :KK43: diyette önerilmiooo

Ben çikolata canavarı olarak 4.günümüde tatlısız ve karbonhidratsız bitirdim hala inanamıyorm kendime demekki tamamen artık benimsedim bu diyeti ve beynmde bitirdim :) market alısverısınde deli gibi çikolatalar biskuviler dondurmalar alırdım yedik yedik şiştik :) bu aksam gittim hiç birsey almadım sadece genel ihtyclar şaka gibi kendımden boyle bir performans beklemiordum dogrusu :) herkese iyi geceler iyiki bulmusum burayııııı cok sagolun arkdslar

Gunaydınnnn Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün (ıkındı)bulgur pılavı,domates yemegı*ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: az ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:[/

Gunaydınnnn Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum ...[/

arada neler yediklerinize bakmak için geliyorum bana da örnek olsun diye :KK61:

ama size yazmadan duramadım maşallah ne kadar güzel kilo vermişsiniz

inşallah en kısa zamanda geri kalan kilolarınızı da verirsiniz :KK71:

günaydin kizlarrrr,

son iki gün misafirlerden dolayi bol bol kacamak yaptim, ve hic spor yapamadim :KK43:

cuma:
kahvalti - pastirmali yumurta, zeytin, domates, peynir
aksam - mercimek köftesi, 3 kasik iskender ve 2 sekerpare :KK43:

cumartesi:
kahvalti - kasarli yumurta, peynir, zeytin, biber, salatalik
aksam - tavuklu corba, et ve yine sekerpare :KK43:

bugün spor ve yemeyi insallah düzene sokarim.

günaydın arkadaşlar, keyifli bir gün geçirmenizi diliyorum:KK16:
bugün kendimi yeniden toparlayıp başladım, klasik yumurtalı kahvaltımı yaptım. öğle ve akşam yemeğimide planladım:KK3::KK3:

inşallah asyam bebeiş olmasını cok ıstıyorummm:KK49::KK49::KK49::KK49:
oh ohh sende bendensinnn bende daha depresif cırkın pörtlemiş yaglı, karnım şişken mutlu degılm ya acken daha mutluyummm:KK14::KK14:

biri daha:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

gecmıs olsun canımm evet cok ıstıyoruz 2 bebeısımızı bakalım adetım 2 gun gecıktı amam bu normal bakalım haiş miyimmmm:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

ac karna alınca geyirdıkçe :120::120:agzımdan koku gelıyor sevmıyorum o nedenle tok içtim hep ve gayet guzel verdım kılo
hadi bakalım canım..:KK34::KK34:.inşallah bebiştir..:KK52::KK52::KK52::KK16::KK16:

Kislar iyi geceler herkeslere,

Bu aralar istedigim kadar cok giremiyorum topige ama aklim hep sizlerde. Vakit olursa hizli sekilde girip okuyorum, guzel muhabbetlerinizi tekip ediyorum. Cok iyi geliyo bana yazdiklarinizi okumak ve de bazi konularda yalniz olmadigimi bilmek.

Bu aralar kilo verme hizi ve miktari herkes icin yavaslamis gibi gorunuyo, di mi? Bende de ayni durum soz konusu. 1 ay once 79'u gordum diye cok ama cok mutlu olmustum ama bu kiloda resmen takili kaldim. 78,8 ile 79,5 arasinda gidip geliyorum. Arzu ettigim kadar yuruyus de yapamiyorum. Acikcasi biraz moralim bozuldu. Oyle aman aman bozdugumu da soyleyemiycem. Ogunlerde belki miktar olarak fazla yiyorum ama hocamiz zaten izin verilenlerden doyuncaya kadar diyo, oyle di mi? Herhalde bunyem bu kiloda biraz inat edicek ama insallah bu da gecicek diye umuyorum. Belki de gene ay'in buyume donemi ile ilgili bi seydir. Daha once de birileri bahsetmisti ay buyurken kilo zor verilir diye. Neyse ki bu gece dolunay. Demek ki bundan sonraki 2 hafta boyunca daha rahat kilo verebilicez artik, oyle umalim, ne dersiniz?:KK1:

Bugunku ogunlerim:
Sabah: klasik Karatay
Ogle: Karatay usulu bulgurli ic kofte, salata, yogurt (Karatayci yaptigimiz arkadaslarimizin evindeydik)
Aksam: Izgara tavuk ve salata

Bollll bollllll leptinler, huzurlu uykular hepinize:KK3:
evet tatlım herkeste bi durgunluk var.:44::44: sonbahardan mıdır nedir...:44: geçicek inşallah.:KK52::KK16:

günaydın arkadaşlar, keyifli bir gün geçirmenizi diliyorum:KK16:
bugün kendimi yeniden toparlayıp başladım, klasik yumurtalı kahvaltımı yaptım. öğle ve akşam yemeğimide planladım:KK3::KK3:

günaydın tatlım:KK16:...helal sana:KK9::KK9:..ben de şimdi eşimi yolcu ettim kahvaltımı hazırlıyacam..:KK16::KK16:

iyi pazarlar diliyorum.:KK54::KK16::KK16:
.bugün yine eşim yok..izin dönüşü olunca üstüste yazmışlar nöbetlerini..:KK37::KK37:
bugün yine bol bol sizleyim..geleni ağırlarım artık.:KK1::KK1: gerçi bugün pazar olduğundan genelde sessiz olur topiğimiz ama olanlarla idare ederiz artık..:KK9::KK9:

sabah çamaşırlarımı yerleştirdim..bazadan montlarımızı ve uzun kollularımızı çıkardım..çamaşırların geri kalanını da makineye atıp çalıştırdım :KK76::KK76:..kızım kalkınca kahvaltımızı da yaptık mı tamamdır..valla bugün de iş miş yapacak halim yok..:KK51::KK51:
bukaa yeter :KK53::KK53:

Selam bayanlar... Karatay diyetine başlamıştım bir ara ama bırakmıştım...Şimdi Karatay diyeti içeriği gibi yediklerime dikkat ederek kilo vermeye çalışıyorum... Balık yağını öğünlerde iki tane mi almak gerek acaba...:26::26:

Son düzenleme:

iyi pazarlar diliyorum.:KK54::KK16::KK16:
.bugün yine eşim yok..izin dönüşü olunca üstüste yazmışlar nöbetlerini..:KK37::KK37:
bugün yine bol bol sizleyim..geleni ağırlarım artık.:KK1::KK1: gerçi bugün pazar olduğundan genelde sessiz olur topiğimiz ama olanlarla idare ederiz artık..:KK9::KK9:

sabah çamaşırlarımı yerleştirdim..bazadan montlarımızı ve uzun kollularımızı çıkardım..çamaşırların geri kalanını da makineye atıp çalıştırdım :KK76::KK76:..kızım kalkınca kahvaltımızı da yaptık mı tamamdır..valla bugün de iş miş yapacak halim yok..:KK51::KK51:
bukaa yeter :KK53::KK53:

Günaydın datlum.. Sana da iyi pazarlar:KK16:
Dinlen sen de bugün:112:

Ben dünkü yorgunluğun üstüne yürüyüşe gidemedim:KK43: akşama :emir_bebek: uyursa gideriz eşimle inş.
Sabahın köründe gene kalktık ama :emir_bebek: uyandı baba diye ağlıyor:KK60: rüyasında çikolata görmüş :KK60: sabah sabah eşim de gidip ona çikolata aldı 7:00 da :KK60:
Bahçemi suladım.. Aynı zamanda mahsullerimi topladım:KK60: Taze fasulye salatalık biber..
Şimcik taze fasulyelerimi ayıklayıp yıkadım.. Barbunyalar da ayıklandı.. yemek olmaya hazır kendileri.. Çilek reçelimi kaynattımm. Tepsiye koyuciimm güneşlenecek.. Kızılcığımı da koydum o da reçel oluyu:KK60:
Mutfağımı toparlayacağım bamyalarımı ayıklayacağım.. Bahçemden topladığım biriktirdiğim biberlerimi eşime doğratıp buzluğa atacağım ohhhh kaçayım ben:KK55::KK55::KK55:

Sabah börek yedim ben yürümem lazım:21::21: eşim de sağolsun 750 gr almış :KK52::KK52: bol bol yidim yani:KK52: yakmam lazım:KK34:

Dün iki saat yürüdüm ama m.gnumu da götürdüm hani:KK53::KK53:

şanslıymışsın tatlım ..ne güzel istediğini ve sana dokunmayacakları yemişsin daha noolsunn:KK52::KK52:

maşallah tatlım ..:nazar::nazar: okurken ben yoruldum bebeeemmm..:KK19::KK19: otur dinlen birass:KK54::KK19:

geldim datlum..yazcam şimdik menümü..:KK9::KK9:

:KK1::KK1::KK1: evet tatlım benimkiler cuma sendromu yaşıyor galiba..:KK60::KK60:

oyaya ben de çok güldüm sabah yaa alem kıss noolcek..:KK9::KK9:

geçmiş olsun bu arada tatlım..eski usuller en iyisi iyi yapmışsın..:KK34::KK34:

Sağol sersumummmm:KK19::KK19::KK19: Kıss 7 den 8 e kaa yürüdüm ama sulama kanalı kıyısında :KK51: :KK51::KK9:(deniz hayal:KK53:)
Büyüleyici bir de manzara vardı DOLUNAY süpperdii yaw:KK24::KK24: çocukluğumdaki çizgi filmler aklıma geldi peynirden yapılmış ay dede:KK9::KK9::KK9:

Sabah börek yedim ben yürümem lazım:21::21: eşim de sağolsun 750 gr almış :KK52::KK52: bol bol yidim yani:KK52: yakmam lazım:KK34:

Dün iki saat yürüdüm ama m.gnumu da götürdüm hani:KK53::KK53:

olsun datlumm..yakarsın sen onlarıı..afiyet olsun bebemmm:KK19::KK19:

Günaydın datlum.. Sana da iyi pazarlar:KK16:
Dinlen sen de bugün:112:

Ben dünkü yorgunluğun üstüne yürüyüşe gidemedim:KK43: akşama :emir_bebek: uyursa gideriz eşimle inş.
Sabahın köründe gene kalktık ama :emir_bebek: uyandı baba diye ağlıyor:KK60: rüyasında çikolata görmüş :KK60: sabah sabah eşim de gidip ona çikolata aldı 7:00 da :KK60:
Bahçemi suladım.. Aynı zamanda mahsullerimi topladım:KK60: Taze fasulye salatalık biber..
Şimcik taze fasulyelerimi ayıklayıp yıkadım.. Barbunyalar da ayıklandı.. yemek olmaya hazır kendileri.. Çilek reçelimi kaynattımm. Tepsiye koyuciimm güneşlenecek.. Kızılcığımı da koydum o da reçel oluyu:KK60:
Mutfağımı toparlayacağım bamyalarımı ayıklayacağım.. Bahçemden topladığım biriktirdiğim biberlerimi eşime doğratıp buzluğa atacağım ohhhh kaçayım ben:KK55::KK55::KK55:

:KK19::KK19: ohh maşallah diye diye bi hal oluyom kıss sana:nazar::KK9::KK9:
senin bu yaptıklarına hayranım:KK34::KK34:

..burda bizim lojmanların haricinde birde benim hastanemin yanında prefabrik bahçeli lojmanlar var..bayıldım onlara:KK52::KK52:..herkesler senin gibi sebzelerini ekmiş,çocuklarına salıncağını kurmuşş..harika yanii.ama biz maalesef onlardan almadık:KK5::KK5:
..çünkü kışın çok soğuk oluyormuş,fareler çokmuş,olaylar olunca da ki bu lojmanlara yakında oluyormuş gaz bombaları yüzünden evde oturulamıyormuş..en önemli sebebimiz tabii kızımın okulu uzaktı servisle gidecekti.şimdi okul dibimizde..ona rağmen teleşlanıyorum..:KK50::KK50:

servisle geçerken o lojmanların önünden hep sen aklıma geliyosun bebeemmm:KK19::KK19: gözüm var hala ama şartlar daha önemli tabii..
emekliliğe kaa bahçeli eve hasret kalıcam ben yawww.:KK37::KK37:

Sağol sersumummmm:KK19::KK19::KK19: Kıss 7 den 8 e kaa yürüdüm ama sulama kanalı kıyısında :KK51: :KK51::KK9:(deniz hayal:KK53:)
Büyüleyici bir de manzara vardı DOLUNAY süpperdii yaw:KK24::KK24: çocukluğumdaki çizgi filmler aklıma geldi peynirden yapılmış ay dede:KK9::KK9::KK9:

aydedeee evin nerde..akgöbekte ..evlensen yaaa..param yokk..cebim delik..anam oluk babam tuluukkk..:KK9::KK9: çok severdim bu tekerlemeyi çocukken..:KK60:

acıktım yawww.:KK37::KK37:.kısım halaaa uyuyor sıpa:KK9::KK9:..kalkıp hazırlayayım ben kahvaltımı bariii :KK51::KK55::KK55:

X