Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canım ben Hollandadayim buradaki organik ürünler satan dükkanlardan alıyorum buradaki normal marketlerde de var .. Türkiye'de bakmıştım büyük marketlerde varmış yanlış hatırlamıyorsam Migros'ta .. Bi bak bakalım insallah bulabilirsin çünkü hem doyurucu gem besleyici süper birşey :KK39:

Çok teşekkürler canım.Henüz denk gelmedim Migros'ta ama gözüm raflarda olsun yine de.Sana da afiyet , sağlık olsun :)

tamamdır bugün bildirime devam kurallar degişmemiş
geçen hafta 66.2
bu hafta 66.4
fark:200 gr
haftaya depar atacam inşallah 2 haftadır işlerden koptum forumdan olmuyor böylede motive olmayınca kilolarda gitmiyor döndüm arkadaşlar

Teşekkür ederim İyiniyetlim. :KK17:

Hiç iyi bir örnek olmayacağım biliyorum ama itiraf ediyorum sevdiğim bir şarkıda, hızlı araba kullanmayı seviyorum. Kendimi bunun için kınıyorum.:KK4:

Canım aman dikkat Allah korusun.. hız yapmayı ben de severim ama :112: Pek hız yapmam :KK53: Güzel bir şarkıda ben de nadiren gaza geliyorum..
Bu aralar zaten yapamam :KK1: işe arabayla geliyorum ama mesafe araçla bi dakika bi hız yapsam tamam:KK60: 10 saniyede okuldayım:KK60:

Neden arabaya biniyorum onu da diyim size çünkü öğle arası 40 dakikaya indirildi bi koşuşturmacadır gidiyor yetişemiyorum ve öğrenciler de yetişemiyor:KK52:

Sersumum listeyi kim yapıyor:26: ben kilo bildirimi yapacağım ama haftaya listeye gireyim diye düşünüyorum yoksa vaziyet kötü kaçamaklar çok oluyo:KK34:

Geçen haftaki kilom sanırım 55.4 tü..
Bu hafta 56.00
spor: haftanın 5 günü 50 dakika yürüyüş

kısslar bildirimden önce wc ye çıkamamıştım..şimdi çıktım --500 gr..:KK9::KK9: yani yine ++ ama 700 yerine ++ 200 .:KK9::KK9:

kahvaltı payını da ekledim wc den önce:KK9::KK9:

bugün listeyi ben yapayım..haftaya bana kalırsa işte olucam ozaman da başkası yapar kısslar..izmirdeki gibi işyerinde net yok.onun için anca saat 15.30 da evde olabiliyorum..liste bende yanii.işim de yok nasılsa:KK34::KK34:

rumuz:akrep33
geçen hafta:65,2
bu hafta:64,7 :124::124:
giden kilo:0,5
yüzde:%0,77

Allah bağışlasın Allah analı babalı büyütsün inşallah :KK16: :nazar::nazar: ben de çok istiyorum ama bende tam tersi bi durum var polikistik over hastasıyım daha henüz düşünmüyoruz ama ileride ya olmazsa diye içim içimi yiyiyo :KK50: büyük ihtimalle tedavi olucam gibi görünüyo ama olsun napalım Allah hayırlısını verir inşallah isteyen herkesinki olur

Defalardır dinleyen arkadaşlardan özürdileyerek tekrar yazıyorum.

Polikistik over hastasıyım. Gençkızlığımdan beri... 45-50 günde 1 regl olurdum. Yine de 3 tane çocuğum oldu. Hem de hiç aramadan. Ama daha güzeli, Karatay'a bvaşladıktan sonra reglim düzene girdi. 5 aydır düzenli gidiyor. Umarım sen de fayda görürsün.

Son düzenleme:
arkadaşlar..şimdi çam.makinemden kurumuş çamaşırlarımı alıp dürüyordum vee mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim.:KK52::KK52:

.makinemi 6 aydır kullanıyorum veee çok memnunum.:KK76::KK76:.çamaşırları asma derdinden kurtulmak hele kışın yağmurlu havalrda müthiş..birde ben taşınan bir insan olduğum için hem kurutma mak. hem ayrıca çam mak. alamk hiç cazip gelmiyordu..1 yıl araştırdım..en uygun ve kullanışlısını seçtim..benden sonra 2 arkadaşım da benim tavsiyemle aldı..onlarda çok memnun..belki aranızda makinesi eskiyen ve değiştirmek zorunda olanlar vardır diye söylüyorum..ho..ver in 9 kilo yıkama 6 kilo kurutmalı çamaşır makinesi...müthişş..tavsiyemdir :KK34::KK34:

günaydın kızlarr
kilo bildirimi hemen

başlangıç tarihi 9 temmuz 2012
başlabgıç kilo 65.2
geçen hafta 60.6
bu hafta 60.1
aradaki fark 500 gr

Cildim güzel
gayet inceyim
beynim iyi algılıyor
kaçamak yapsam bile kilo almıyorum
günde 3 ya da 3.5 lt su içiyorum
saçlarım hem gür hem parlak hem de sağlıklı şükürler olsun
hepsi karatay sayesinde süüper:KK52::KK52::KK34::KK34::KK16::KK16:

Son düzenleme:
1.öğün 11:00 da bitti
1 bardak ceviz+fındık+kara üzüm
domates
biber
8 zeytin
2 kk yumurta
1 şeftali
4 gün kurusu
bol maydanoz
peynir

Arkadaşlar geçen gün arkadaşım cildime naptığımı sordu leke ve sivilce yok dedi yüzünde napıyorsun ben de karatay diyeti yapıyorum onun sayesinde bitti dedim. Kitabı istedi benden 1 hafta yapmış telefon etti bana yapmıyacam dedi artık yüzüm sivilce doldu dedi. Ben de ben 5 aydır yapıyorum tam tersi var olan sivilce ve lekelerim gitti dedim. Tahminimce o kabuksuz olanları tercih etmiş. Çünkü kabuksuz olanlar ilaçlı ve gerçekten sivilce yapar hele de sivilceye meyilli cildi varsa.
Ama şükürler olsun önce Rabbime sonra Canan Hocam'a çok güzel bir cilt sundular bana bunda içtiğim suyun da etkisi var elbette ama ben ceviz+fındık+bademe bağlıyorum..
Karatay'a hep devam :KK16::KK16:

X