Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bugün ben tartıda gülmedim kısslar..dün yediğim lavaşlar...offf..:KK43::KK43:

kilo bildirim
rumuz:sersum
baş kilo: 82
geçen hafta kg:80 kg
bu hafta :80.7 kg
beden:42-44
+++++ :KK43::KK43:

Tartıya gerek yok... Seni vücut yapın güldürüyor zaten sersumum. Bak ben de aynı kilo, aynı boydayım ve 44-46 (daha çok 46) giyiyorum. Sıkma canını. Biz ikimiz makus talihimizi beraber yeneceğiz. 80leri hayatımızdan sileceğiz.:nazar:

Kızlar az önce tartıldım aç karnına w.c. Den çıkmış olarak 103.9 geldim 108 kiloyla başladım.yani 4.1 kilo vermişim yaklaşık 11-12 gün oluyor tam olarak hatırlamıyorum. Bunun büyük çoğunluğu su çünkü vücutta su tutan hiçbişey yemediğim için muhtemelen bu sular gidiyor. Ama 90 lı rakamları görmek beni çok motive edecek biran önce 99 u görmek istiyorum.
BİLİYORUM BAŞLANGIÇTA BENDEN DAHA ÇOK KİLO VERENLER VAR AMA BUNADA ŞÜKÜR. 4 KİLOYU 1 HAFTADA VEREN VAR. OLSUN İLK HEDEFİM 99

tatlım beğendim de yorumu gecikti.:KK34:.bravo sana:KK9::KK9:..bu arada karatay hocamı izliyorum da bu arada..maşallah diyorum..:nazar::nazar:

selam kızlar dünkü menüm

kahvaltı: 2 balık yağı tableti
5yeşil zeytin
2 d peynir, tavada 2 yumurta
domates

öğlen:5 kuru kayısı, 60-70 gram badem

akşam:3 fırın köfte, 1,5 tabak yoğurtlu ıspanak, salata, bol fındık, 2 balık yağı tableti, 1 çekme helva

Sıvı:3 yeşil çay, suyu saymasam da bol içerim zaten

Spor: 70dk öğlen 10 dk akşam tempolu yürüyüş

Kızlar az önce tartıldım aç karnına w.c. Den çıkmış olarak 103.9 geldim 108 kiloyla başladım.yani 4.1 kilo vermişim yaklaşık 11-12 gün oluyor tam olarak hatırlamıyorum. Bunun büyük çoğunluğu su çünkü vücutta su tutan hiçbişey yemediğim için muhtemelen bu sular gidiyor. Ama 90 lı rakamları görmek beni çok motive edecek biran önce 99 u görmek istiyorum.
BİLİYORUM BAŞLANGIÇTA BENDEN DAHA ÇOK KİLO VERENLER VAR AMA BUNADA ŞÜKÜR. 4 KİLOYU 1 HAFTADA VEREN VAR. OLSUN İLK HEDEFİM 99

Ya kızlar insan bi tebrik eder yaaa :) az vermişsin çok vermişsin bişey yazar:KK54:

15 gün olmadan 4 kg vermişsin. Ne diyelim... Yuh diyorum(Kızma, bu iyi anlamda, kıskanmaktan söylenmiş bi yuh:)))...Maşallah diyorum...:nazar: Allah tamamına erdirsin diyorum...Yaşasın Karatay diyorum... Hoşgeldin diyorum...Öpüyorum...:KK54:

Tartıya gerek yok... Seni vücut yapın güldürüyor zaten sersumum. Bak ben de aynı kilo, aynı boydayım ve 44-46 (daha çok 46) giyiyorum. Sıkma canını. Biz ikimiz makus talihimizi beraber yeneceğiz. 80leri hayatımızdan sileceğiz.:nazar:

sağol datlummm..:KK19::KK19: pes etmek yok canımcım..yaveş yaveş de olsa vericez inşallah...:KK9::KK9:
aman canımcım 2 bedenin lafımı olur bizim kiloda:KK9::KK9: :KK9:moral bozmak yok ..dediğin gibi bi kurtulsak şu 80 lerden gerisi çorap söküğü gibi gelecekk:KK76::KK76::KK76:

:KK16::KK16::KK16::KK16:

sağol datlummm..:KK19::KK19: pes etmek yok canımcım..yaveş yaveş de olsa vericez inşallah...:KK9::KK9:
aman canımcım 2 bedenin lafımı olur bizim kiloda:KK9::KK9: :KK9:moral bozmak yok ..dediğin gibi bi kurtulsak şu 80 lerden gerisi çorap söküğü gibi gelecekk:KK76::KK76::KK76:

sersumum benımde dırenc noktam 68..üç aydır aynı kg dayım ama pes etmek yok En Büyük KKEn Büyük KK

Oğlumu okula sahil yolundan götürüyorum. Sahilde millet haldır haldır yürüyordu. Hava da çok güzel. Aklıma sen geldin papadiyam.

:KK16::KK16:canım benımm benımde hep sızler aklımdasınız..hatta dun a101 de pıjama alırken ıyınıyetlım kahvesınımı sıyahınımı aldı acep dıye dusunuyodum:KK9::KK9:
ne guzel kocaman bır aıle oldukEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Papişim sana 68 dayanmaz valla spora bak heyyyyttt:KK19:

Sersumum üzülme kıss ben de artıdayım:112: Hain yağlar yaa bıktım ben:KK4: Ben de bulgurlu dolma sarma yedim 3 gündür ondandır di mi ondandıe ondandır:37

evet datlum yaww..hayın yağlar bırakmıyo peşimizi..:KK4::KK4::KK4:
ama siz başardınız:nazar::nazar: okkadarcık yağ sana ne desin gulüm:KK19::KK19:

Kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56:

2 haşlanmış yumurta
haşhaşlı ekmek tereyağlı:KK53:
domnates biber
ceviz-salça (sos)
Çay
Yeni yaptığım çilek reçelinden accuk

Üzerine de keyifle kahvemi içtim afiyetler olsun:KK16:

bütün kısslar toplandık toplandık toplandık :KK24::KK24::KK24::KK52::KK52:
valla bugün eşim nöbetçi ..benim uyuşma günüm:KK37::KK37:..bol bol topikteyim..gelenleri ben karşılıycam..:KK52::KK51::KK51::KK51:

forumdascumamesajlarhad.jpg
forumdasgunaydnmesajlar.jpg

Son düzenleme:
:KK16::KK16:canım benımm benımde hep sızler aklımdasınız..hatta dun a101 de pıjama alırken ıyınıyetlım kahvesınımı sıyahınımı aldı acep dıye dusunuyodum:KK9::KK9:
ne guzel kocaman bır aıle oldukEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Eveettt canımmm En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK sizler de benim aklımdasınız.. Özellikle Papişim ve Leylakımın sporları hep beni gaza getiriyor:112:En Büyük KK

SİYAHMİYAH'A.....

mothernadtwins bir şey sorabilir miyim? kızınla oğlun ikiz mi? eğer öyleyse normal yollardan mı oldu? eşimin ailesinde de var (hala amca ikiz) acaba bizde de olur mu diye merak ediyorum keşke olsa..:KK31:

evet canım i̇kizlerim var.. Allah bagislarsa 3 yasına girecekler..esimin halasının ve Dayi cocuklarının ikizleri var.. Benimde dayımın ve Dayi cocuklarımın ikizi var...yani iki taraftanda bizde ikiz var.. Ben genc kizligimdan beri o kadar emindim ki ikizim olacağından öğrendiğimde hiç şaşırmadım bu yüzden..lakin bebeklerim bana çok geç geldiler canım hiç bir problemimiz olmamasına rağmen tedaviyle kavusabildim cocuklarıma ..Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın dilerim seninde gönlüne göre verir Rabbim..Doktorum fazla yumurtam olduğunu büyük ihtimal cogul gebelik yaşayacağımı söylemişti zaten..belki seninde böyle bir durumun vardır :) İkiz büyütmek tüm zorluklarına rağmen bizim için buyuk bir lütuf canım.. Allah hepimizin yavrularını bagislasin[/QUOTE]

Allah bağışlasın Allah analı babalı büyütsün inşallah :KK16: :nazar::nazar: ben de çok istiyorum ama bende tam tersi bi durum var polikistik over hastasıyım daha henüz düşünmüyoruz ama ileride ya olmazsa diye içim içimi yiyiyo :KK50: büyük ihtimalle tedavi olucam gibi görünüyo ama olsun napalım Allah hayırlısını verir inşallah isteyen herkesinki olur

ikizlik anneden annenin sülalesinden geliyor diye biliyorum eşinizin akrabalarında olması önemsiz.

bilmiyodum auroracım teşekkür ederim doğal yollardan olmuyosa napalım biz de biraz hile yaparız :KK34:

hemen bu sabah ne yediğimi yazıp bildirim yapayım:

1,5 yumurtadan omlet
6 adet zeytin
1 kibrit kutusu peynir
domates
1 yarım ceviz içi

bildirim:
rumuz:siyahmiyah
baş kilo:67
geçen hafta kg:65.8 kg
bu hafta :64.9 kg
fark:900 gr
toplam fark:2.1
yüzde:%1.36
beden:üst 38 alt 40

işe dönmem gerek hepinizi öpüyoruuum :KK54:

kızlar günaydın bugün bildirim yapmıyormuyuz ben 200 gr almışımda onu yazacaktım
sabah kahvaltı şimdi yiyorum 1 avuç fıstık bu kadar öglen evden getirdim biraz pilav ve taze fasülye akşamada köfte yapıcam yogurtla yiycem inşallah...

kızlar günaydınlar
bende ilk bildirimimi yapayım
listeye haftaya giriyorum inş.

başlangış tarihi 19.9.12
başlangıç kilo: 69.3
geçen haftaki kilo: 69.3
şimdiki kilo: 68
fark: 1.3 kg

çok hızlı vermesemde bu sonuç bile benim için çok mutluluk verici.

X