Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bayanlar karatay diyetti omega3 öneminden hep söz ediyor kapsül olarak omega3 aldınız mı biz hep kilo aldırır diye duymuştuk:26:nasıl kilo verebildiniz mi ve ne marka omega3 aldınız özelden markayı yazarsanız sevinirim :KK52:

bayanlar karatay diyetti omega3 öneminden hep söz ediyor kapsül olarak omega3 aldınız mı biz hep kilo aldırır diye duymuştuk:26:nasıl kilo verebildiniz mi ve ne marka omega3 aldınız özelden markayı yazarsanız sevinirim :KK52:

Hayır tam tersi kilo verdiriyor. Ben solgar omega3 700 alıyorum bitince 900 lük olandan alıcam artık

adana köfteyide mi actfyle yaptın cnm.tarifini verirmisin :)

actifry de yapmadım canım..fırınımın ızgarasında yapıyorum ve çok lezzetli oluyor..kıymayı sadece soğan rendesi,karabiber ve biber salçasıyla yoğurup dar uzun şekil verip ızgara da pişiriyorum..soğan ,domates ve maydanozu da doğrayıp hazırlıyorum..köfteler pişince hepsini lavaşa sarıp yiyoruz tatlım..:KK34::KK34:
ortaya hepsini ayrı ayrı koyunca herkes ortadan alınca, sanki lokantada hissi veriyormuş kızıma, öyle diyor..:KK9::KK9::KK9:

1.öğün 10:30 da bitti
1 bardak ceviz+fındık+kara üzüm
domates
biber
peynir
8 zyetin
4 gün kurusu
1 adet şeftali
1 adet elma
3-4 adet yaş üzüm:KK24:
2 kk yumurta
bol maydanoz

2.öğün :
1 bardak ayran
az badem

3.öğün: 19:00 da bitti
dışardaydım dondurma
az badem
eve gelince bol salata
omega 3

su:3.5 lt
spor yokkk

eline sağlık canım.bende severim adanayı ama evde denemedim hiç.kızınıda mutlu etmişsin ne güzel.kaç yaşında kızın.Allah uzun ömür versin.

kızlar ben menü yazmıyorum ama elimden geldiği kadar hepinizin manüsünü tek tek okuyup kendime örnekler alıyorum.yakında bende sizinle menüler paylaşıcam.önce adapte olmaya çalışıyorum.ama 3 gündür sıfır ekmek yedim.ve hep 3 öğün beslendim.sadece ufak tefek kaçamaklarım oldu o kadar.onlarda masum değil tabiki ama yeni başladım adapte oılmaya çalışıyorum o kadar olsun dimi.

eline sağlık canım.bende severim adanayı ama evde denemedim hiç.kızınıda mutlu etmişsin ne güzel.kaç yaşında kızın.Allah uzun ömür versin.

sağol canım..:KK16::KK16:tavsiye ederim canım..çok kolay pratik ve lezzetli..:KK34::KK34:
kızım 12 yaşında..amin canım..:KK16::KK16:

kızlar ben menü yazmıyorum ama elimden geldiği kadar hepinizin manüsünü tek tek okuyup kendime örnekler alıyorum.yakında bende sizinle menüler paylaşıcam.önce adapte olmaya çalışıyorum.ama 3 gündür sıfır ekmek yedim.ve hep 3 öğün beslendim.sadece ufak tefek kaçamaklarım oldu o kadar.onlarda masum değil tabiki ama yeni başladım adapte oılmaya çalışıyorum o kadar olsun dimi.

alışırsın merak etme..:KK34::KK34:zamanla kaçamakların da azalırsa daha iyi sonuç alırsın..2 hafta düzenli menü bildiriminden sonra kilo bildirimi listesine de girebilirsin..hem daha kontrollü kilo verebilirsin..başarılar..:KK16::KK16:

kısslar ben kaçar..yarın tartı yüzümüzü güldürsün inşallah..bol leptinler olsun..öpüyorum sizi..:KK54::KK54::KK54::KK55::KK55::KK55::KK55:

Selamun aleykum ;
Neden bilmiyorum ama bu topiğe her girdiğimde arka plana bir eski şarkı koyuyorum :KK52: :KK24: Veee nostalji ve muhabbet ortamını yakaladıktan sonra menü bildirimimi yapabilirim :KK76: :KK9: :KK56:

Sabah :
aç karnına bir bardak ılık ve sirkeli su
2 yumurta
kavrulmuş organik biberler + peynir
8 zeytin
domatesli maydanozlu salata
ceviz
3-4 gün kurusu kayısısı

Akşam :
patlıcan yemeği
keten tohumlu çörekotlu yoğurt
booolca salata

vee yemeklerin tacı türk kahvesi :21:

Şimdiii geçmişi okuyabilirim:KK68:

Dipnot : Öğle vaktinde azıcık uyumuştum. Rüyamda su böreği , ekmek yiyip kaçamak yapıyordum :KK17: Bir yandan da eyvah karatay'ı bozdum diye üzülüyordum :KK52: Nasıl içselleştirdiysem rüyalarıma giriyor artık :KK9:

Herkese selam. Geç oldu ama akşamı da yazıp öyle yatayım:

19:00 1 tabak domates çorbası
1 tabak sulu köfte

Bu akşam başıma geleni yazayım size...

Eşimin epey samimi olduğu ama benim tanışmadığım bir aile vardı. Onlara geçmiş olsuna gittik bu akşam. Giderken de benim çok sevdiğim bir pasta aldık. Arabada niyeti bozdum. Gidince pastadan 1 dilim yiyeyim diye karar verdim. Ama gittiğimiz evdeki kadın da Karataycıymış ve eşim bizim de Karatay yaptığımızı söylemiş daha önceden. Evsahibi usuleten pastayı getireyim mi diye sordu. Eşim yok, diyetteyiz dedi... Ben yutkundum... Sonra da kuru kuru çayımı içtim:KK43:

Yahu herkesin gittiği yerde ısrar, kıyamet gider... Ben kaçamağa niyetleniyorum, ısrara falan gerek yok, direkt yiyeceğim zaten... Evsahibi Karataycı çıkıyor! Güler misin, ağlar mısın?

Şaka bir tarafa, kadına dua ettim. Keşke herkes onun gibi olsa. Hayat daha kolay olurdu.

:KK9: :KK9: :KK9: :KK9: Ne güzel kaçamağa fırsat kalmamış :KK52: Heryer ve herkes böyle olsa ne güzel olurdu , geçen yürüyüşe çıktığımda dizi dizi dizilmiş pastaları börekleri görüp ağzım sulandı :78: Halbuki yürüyüşe çıkmışım olur mu yahu? :KK19: Tabiii hemencecik toparladım kendimi , içindeki hammaddeleri , gdo ları , kalorileri düşünüp bir hışımla uzaklaştıp ordan :KK52: :KK9:

canım bende seninle aynı durumdayım valla.ne işe güce nede çocuğuma enerjim var.upuzun bir tatil istiyorum.bulunduğum şeride yabancıyım zaten.hala adapte olamadım.ama sabahları ebru şallı ile pilates yapabilirsin bence.ben şimdi saatin 10 olmasını bekliyorum en azından günü sporsuz kapatmamış oluyorum.

bende geçen gün actfryde palamut yapmaya kalktım pişman oldum.dağaldı balıkçıklarım.sonra aldım az yağlı tavaya attım.balıkta yağsız çok yavan geeliyor bana.hamsilerin tadı nasıldı.kızartma tadını verdimi?

gece süt içebiliyormuyuz kızlar ya.öyleyse acı içinde uyumama gerek yok.miğdemin üstüne yatıyorum açlıktan:)

benimde en çok korktuğum şey işte.bizde oturmalar genelde akşamları oluyor.o saattede izzet ikram ohoo hak getire.dünyanın şeyini yapıyorlar.yesen olmuyor yemeseen ayıplanıyor.mecburen yiyorsun yedikçede yiyesin geliyor:)buna henüz bir çözüm bulamadım ben.

Karatay' da yeniyim ama şekersiz olduktan sonra içilebiliyor diye biliyorum canım :21: Hem çok masum , sadece tarçın var :KK52:

iyi akşamlar kızlar akşam menümü bildireyim

bir kase mercimek çorbası
yarım tabak türlü
yarım kase yoğurt

akşam ufak bir kaçamak çayın yanında 4 tane haşhaşlı galeta:KK14:

not: öğle yemeği yemedim sadece bir fincan sütlü kahve içtim.

iyi akşamlar kızlar akşam menümü bildireyim

bir kase mercimek çorbası
yarım tabak türlü
yarım kase yoğurt

akşam ufak bir kaçamak çayın yanında 4 tane haşhaşlı galeta:KK14:

not: öğle yemeği yemedim sadece bir fincan sütlü kahve içtim.

SİYAHMİYAH'A.....

mothernadtwins bir şey sorabilir miyim? kızınla oğlun ikiz mi? eğer öyleyse normal yollardan mı oldu? eşimin ailesinde de var (hala amca ikiz) acaba bizde de olur mu diye merak ediyorum keşke olsa..:KK31:
[/QUOTE]

evet canım i̇kizlerim var.. Allah bagislarsa 3 yasına girecekler..esimin halasının ve Dayi cocuklarının ikizleri var.. Benimde dayımın ve Dayi cocuklarımın ikizi var...yani iki taraftanda bizde ikiz var.. Ben genc kizligimdan beri o kadar emindim ki ikizim olacağından öğrendiğimde hiç şaşırmadım bu yüzden..lakin bebeklerim bana çok geç geldiler canım hiç bir problemimiz olmamasına rağmen tedaviyle kavusabildim cocuklarıma ..Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın dilerim seninde gönlüne göre verir Rabbim..Doktorum fazla yumurtam olduğunu büyük ihtimal cogul gebelik yaşayacağımı söylemişti zaten..belki seninde böyle bir durumun vardır :) İkiz büyütmek tüm zorluklarına rağmen bizim için buyuk bir lütuf canım.. Allah hepimizin yavrularını bagislasin

Son düzenleme:
canım bende seninle aynı durumdayım valla.ne işe güce nede çocuğuma enerjim var.upuzun bir tatil istiyorum.bulunduğum şeride yabancıyım zaten.hala adapte olamadım.ama sabahları ebru şallı ile pilates yapabilirsin bence.ben şimdi saatin 10 olmasını bekliyorum en azından günü sporsuz kapatmamış oluyorum.

canım ben bugün program yaptım ona uymaya gayret ediyorum.
Bu günlük iyi geldi, en azından verimli oluyor gün.
Spora da şimdilik oynayarak giriş yaptım ama plates düşünüyorum inş ilerleyen günlerde bakalım.

Canım bu arada senin kilon gayet normal geldi bana boyun kaç? 34 beden mi olacan :KK52:

Kaneel merhaba , quinoayı nerden temin ettin?

Canım ben Hollandadayim buradaki organik ürünler satan dükkanlardan alıyorum buradaki normal marketlerde de var .. Türkiye'de bakmıştım büyük marketlerde varmış yanlış hatırlamıyorsam Migros'ta .. Bi bak bakalım insallah bulabilirsin çünkü hem doyurucu gem besleyici süper birşey :KK39:

X