Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Selam Kızlar;

Sabah uyanamadan koşa koşa işe gittim. Kahvaltı edemedim öğleye kadar da bir şey yemeye fırsatım olmadı öğlen patladım tabii …

Öğlen: cısss
Akşam : Izgara köfte
2 bardak süt

Spora gidemedim… Bütün akşam boyunca evi topladım, sildim süpürdüm …Kışlıkları cıkardım.. Yoruldum ama spor yapmadıgım için üzgünüm...

Kızlar, Karatay Hocamız tv'ye çıktığı saatte işteydim. İyi ki haber verdiniz . İnternetten buldum. Burayı okurken arka fonda da onu dinliyorum. Haber veren arkadaşa -çok sayfa vardı ,hatırlayamadım özür dilerim-çok teşekkürler.

** Kızlar insanı bir anda bilgi bombardımanına tutuyor ve çok akılda kalıcı verilerle destekliyor. Mutlaka izleyelim.
** Öğünler hk: 2 öğün yemek peygamberimizin sünnetindenmiş.Kaşar serbest.

Adresi yazayım siz de siteyi okurken dinleyin.

Melek 27.09.2012 STAR TV Kadn izle

Bildirimimi yapıp, oğlumun kahvaltısını hazırlamaya gideyim. Sonra da onu okula götüreceğim:

Başlangıç tarihi:21 eylül 2012
Başlangıç kilo:82,6 kg
Geçen hafta: 82,6 kg
Bu hafta:80,8 kg
Fark: 1,8 kg

Ben bu hafta listede yokum arkadaşlar. Zaten giden kilolar da ameliyat şişliklerim, yani anlamsız...

Umarım hepiniz umduğunuzdan da iyi sonuçlar alırsınız. Güzel bir gün olsun.

Sersum günaydın, yine erkencisin. Bu saate kadar kimbilir neler yapmışsındır sen:)

günaydın tatlum..
yok valla bugün üşengeç günümdeyim kızımı eşimi uğurladım sizdeyim arka fonda da karatay hocamı dinliyorum linki veren arkadaş gibi.. dün melekteymiş..sen nasılsın canım..

Kızlar az önce tartıldım aç karnına w.c. Den çıkmış olarak 103.9 geldim 108 kiloyla başladım.yani 4.1 kilo vermişim yaklaşık 11-12 gün oluyor tam olarak hatırlamıyorum. Bunun büyük çoğunluğu su çünkü vücutta su tutan hiçbişey yemediğim için muhtemelen bu sular gidiyor. Ama 90 lı rakamları görmek beni çok motive edecek biran önce 99 u görmek istiyorum.
BİLİYORUM BAŞLANGIÇTA BENDEN DAHA ÇOK KİLO VERENLER VAR AMA BUNADA ŞÜKÜR. 4 KİLOYU 1 HAFTADA VEREN VAR. OLSUN İLK HEDEFİM 99

Son düzenleme:

İyiyim canımcım. Şu çocuğu okula götürüp geleyim, ben de dinleyeceğim. Linki veren arkadaş sağolsun. Hadi ben kaçtım.

bugün ben tartıda gülmedim kısslar..dün yediğim lavaşlar...offf..

kilo bildirim
rumuz:sersum
baş kilo: 82
geçen hafta kg:80 kg
bu hafta :80.7 kg
beden:42-44
+++++

fonda karatay hocamın sesi olunca utandım..

muhteşem bir karatay tabağı hazırladım

sucuklu peynirli omlet
organik domates
maydanoz
peynir zeytin
3 erik kurusu
2 günkurusu
ceviz badem..

sersumcum gunaydın afıyet olsun canım lınkı bende actım ama reklam tanıtım ne varsa ıcınde ılerı tusuda yok

Hayır tam tersi kilo verdiriyor. Ben solgar omega3 700 alıyorum bitince 900 lük olandan alıcam artık
canım meraba ömega 3 ün yanında başkabişey kullanmak gerekiyomiki ben daha önce 1pk mr..cap kullandım ama ama sonra bıraktım sen omega 3 ün yanında ek takviye alıyomusun

kahvaltım

domateslı yumurta
peynır,zeytın,fındık
fıstık,az helva,3gunkurusu
az kavurma,tb ekmegı
kt lu mercımek corba
omega3,çay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…