Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızlar ben geldim:KK52::KK52::KK52:
Bilgisayarım sonunda yapıldı.Aslında 2 gün önce aldım ama yoğunluktan giremedim:KK14:
Erkek arkadaşı trt müzik için bir program çekimi yapıyor.Çekim 21.00'da başlayıp gece 2-3 e kadar sürüyor.İşteki bazı streslerden dolayı onu yalnız bırakmak istemiyorum, bende piyangodan çıkmış gibi çekime gidiyorum:KK9: eee böyle olunca gündüzleri de uyuyor oluyorum ve size yazamıyorum 2 gündür:KK17:
Umarım herkes iyidir:26: Ben yokken neler yaptınız çok merak ediyorum, okuyabilirsem geçmişi okuyacağım:KK23:

hanımlar merhaba ben 30 yaşında 108 kiloda 2 çocuk annesi bir bayanım karatay diyetine başladım . ekmeksiz asla oymam diyen ben 5 gündür unlu gıdaların hiçbirini ağzıma sürmüyorum. kendimi iyi hissediyorum ama korkuyorum buda eski diyetlerim gibi sonlanıcak diye. bana yardımcı olmanızı rica ediyorum . buradan birbirimize destek olursak çok sevinirim

Sabah 2 rafadan yumurta,8 adet tuzsuz zeytin,bir avuç peynir,domates,salatalık,bir avuç ceviz ve bir bardak günlük süt.

Öğlen bir tabak mercimek yemeği ve keten tohumlu yoğurt

Akşam ne yiceğim meçhul. Ya dışarda olcam ya kaynanamda :))

21.09.2012 Tarihli Listemiz:

rosarugosa - % 2,50 :KK19::KK64::124: :KK9: :KK19:
leylak70 -% 1,59 :KK64::124: :KK9:
menevsehulya -% 1,09 :KK64::124: :KK9:
akrep33 - % 0,91 :KK64::124: :KK9:
roseizmir - % 0,75 :KK64::124: :KK9:
ne_yazcam_ya - % 0,66 :KK64::124: :KK9:
sebnemguducu -% 0,65 :KK64::124: :KK9:
lacey -% 0,41 :KK64::124: :KK9:
sersum - % 0,37 :KK64::124: :KK9:
HadiBakalım - % 0,13 :KK64::124: :KK9:
amiboid - % 0,12 :KK64::124: :KK9:

Kaneel % 0 :KK9:

emeluludas + % 1,70 :KK57:

siyahmiyah Başlangıç tarihin 17.09.2012 olduğu için listeye dahil etmedim
canım 2 hafta bildirim yapman gerekiyor.
Liste için ellerine sağlık canım:KK16:
Listedeki herkesi tebrik ediyorum. Gitsin kilolar:KK9:

2.öğünüm:KK56::KK56:

-2 tane fırında tavuk pirzola
-birkaç kaşık rus salatası
:KK53::KK53:
afiyet olsun keylak'ım:KK16: Rus salatasının cıss olduğunu biliyorsun dimi:26: moralini bozmak istemem ama söylemek istedim umarım kızmazsın bana :26:

kısslarr..actyfray ım geldi veee hemen denedim..kızımla eşime patates kızarttım 35 dk da sıçratmadan kokutmadan çıtır çıtır oldular..2 adet tattım:KK17::KK17:
diğer yemekleri de yarın denemeye başlıycam..çok geç geldi..karnımız toktu..:KK9::KK9:

2. menüm..komşularımla dışarda:KK56::KK56:

4 kaşık kısır
1 küçük kabaklı börek:KK17:
1 şekerpare:KK17:
çay çay...

anca bukaa kaçabildim cısslardan :KK17::KK37::KK37:

daha yemediklerim :KK9::KK9:

ağlayan kek
irmik tatlısı
:KK56::KK56::KK56::KK56:
poğça
Güle güle kullan canım benim:KK16: :KK16:

sersumm mesajını biraz önce gördüm . bütün gece mide ağrısı çektim , kusma ve ishal vardı okuldan izin alıp hastaneye gittik,serum bağladılar biraz önce döndüm. kusura bakma canım mesajı yazıp hemen çıkmıştım:KK5::KK5::KK5:
Çok geçmiş olsun lacey'cim:KK16: Umarım şu an iyisindir:26:

dün akşam

2 tabak domates yemeği
ve çok az yoğurt yedim

sabah kahvaltıda:

1 b.süt
1 ç.b. fındığın 3/2 si
domates-salatalık
peynir
12 y.ve s.zeytin
2 k.k. yumurta

kızlar bu gün sabah çok kötü kalktım ya
daha yataktan kalkmadan felaket başım
dönüyodu yataktan lavobaya gidene kadar
epey kötüydü geldim çorap almak için eğildim
bu seferde felaket mide bulantısı başladı
sabah öyle bir çıktımki evden bu neydi anlamadım
korunmayı bıraktım ama daha iki hafta oldu hamile
kalsam bile bu kadar çabuk belirtileri çıkar mı ?
Eğer değilse de bu neydi sabah sabah anlamadım ben ya :44: :26:
canımcım çok geçmiş olsun:KK16: aksatmadan bir doktora görün istersen:26:

Dun oglen
1 acma ( yemek getiremedim )
Peynir
Domates 1/2
Zeytin
Cay
Bitki cayi

Aksam
Mercimek corbasi
Arpa sehriye pilavı:KK53:
Yogurt
Salataa
Yatmadan sut

Sabah11.00
Omega 3
sahanda yumurta peynirl (evde kalan peynirleri koydum)
zeytin
salatalik
peynir
az fistik
3 tane gun kurusu
cay
kusburnu cay
hala yemek yemedim. Acikmaya basldim
gidem de yemek yapayim:KK56::KK53:

az önce öğle yemeği olarak 10 kaşık az bulgurlu zeytinyağlı kabak yemeği 3 tane limon büyüklüğünde köfte 1 bardak ayran içtim. çok mu olmuş sizce tavsiyeleriniz varmı. bird ben 4 ayda 23 kilo vermek istiyorum. çokmu gaza gelmişim sizce

Bilgisayarım sonunda yapıldı.Aslında 2 gün önce aldım ama yoğunluktan giremedim:KK14:
Erkek arkadaşı trt müzik için bir program çekimi yapıyor.Çekim 21.00'da başlayıp gece 2-3 e kadar sürüyor.İşteki bazı streslerden dolayı onu yalnız bırakmak istemiyorum, bende piyangodan çıkmış gibi çekime gidiyorum:KK9: eee böyle olunca gündüzleri de uyuyor oluyorum ve size yazamıyorum 2 gündür:KK17:
Umarım herkes iyidir:26: Ben yokken neler yaptınız çok merak ediyorum, okuyabilirsem geçmişi okuyacağım:KK23:
hosgeldin asya,ben de senin gibiyim giremedim kaç gündür.

hanımlar merhaba ben 30 yaşında 108 kiloda 2 çocuk annesi bir bayanım karatay diyetine başladım . ekmeksiz asla oymam diyen ben 5 gündür unlu gıdaların hiçbirini ağzıma sürmüyorum. kendimi iyi hissediyorum ama korkuyorum buda eski diyetlerim gibi sonlanıcak diye. bana yardımcı olmanızı rica ediyorum . buradan birbirimize destek olursak çok sevinirim
iradeli devam edersen sonu güzel olur arkadasım.

Sabah 2 rafadan yumurta,8 adet tuzsuz zeytin,bir avuç peynir,domates,salatalık,bir avuç ceviz ve bir bardak günlük süt.

Öğlen bir tabak mercimek yemeği ve keten tohumlu yoğurt

Akşam ne yiceğim meçhul. Ya dışarda olcam ya kaynanamda :))
naber şebnem.sen ramazanda katılmıstın aramıza değilmi epey kilo vermişsin o günden buyana.maşallah:nazar::nazar:

dün akşam

2 tabak domates yemeği
ve çok az yoğurt yedim

sabah kahvaltıda:

1 b.süt
1 ç.b. fındığın 3/2 si
domates-salatalık
peynir
12 y.ve s.zeytin
2 k.k. yumurta

canım geçmiş olsun..bu kadar kısa sürede belirtiler olmaz..ben de geçen yıl böyle birşey oldu ve sonuç vertigo çıktı:26::26:
1-2 ay tedavi oldum..baş dönmeleri çok felaket oluyor ve gözlerini kapasan bile dünya etrafında dönüyor gibi hissediyorsun..inşallah vertigo değildir..şimdi iyiyim gerçi..sinirsel ve iç kulaktaki dengeyle ilgili rahatsızlıktan oluyor..üşütme de tetikleyebiliyor..tedavisi var çok şükür..devam ederse bence bir kbb uzmanıyla görüş canım..:KK16::KK16:

hoşgeldim canımcım...özlettin kendini..:KK19::KK19::KK16::KK16: artık bu kaa ara verme..propdan haberin var mı?:26::26:

1 kere geldi hastaneye yatıcam arada gelirim dedi ve bidaha da gelmedi..morali çok bozuktu..bayaa merak ediyorum onu.:KK5::KK5:

hoşgeldin canım..doğru yerdesin merak etme..:KK16::KK16:
Liste için ellerine sağlık canım:KK16:
Listedeki herkesi tebrik ediyorum. Gitsin kilolar:KK9:

Güle güle kullan canım benim:KK16: :KK16:
sağol canımcım.:KK16::KK16:.

az önce öğle yemeği olarak 10 kaşık az bulgurlu zeytinyağlı kabak yemeği 3 tane limon büyüklüğünde köfte 1 bardak ayran içtim. çok mu olmuş sizce tavsiyeleriniz varmı. bird ben 4 ayda 23 kilo vermek istiyorum. çokmu gaza gelmişim sizce
bence yediklerin gayet güzel canım.:KK34:.ama vermek istediğin kilo iyi de süre çok az..daha uzun sürebilir..ve bu daha sağlıklı olur bence..:KK34::KK34:

Olacak arkadasım bu sefer kesin olacak..hep beraber destekle vereceğiz ..5 gunü geride bıraktıysan uyum sağlamıştır artık vucudun.. Yolumuz açık olsun canım ..

sabah 30 dak yuruyüş ardından 10:30 da kahvaltı

1 tereyağda yumurta,7 zeytin,1 avuç peynir,1t.k. tereyağ,yaklasık 2 çorba kasıgı karakovan balı(karstan aldım):KK53:,1 ince lavaş(acem ekmegi deniyor aslında),domates,salatalık,10 fındık,10 tane üzüm

arada evde 3 saat boyunca temizlik,ev almış basını gitmiş valla:KK14::KK14:

saat 15:00 çok acıktım,sabahki bal beni acıktırdı eminim.ama bu kacamakları haftada 1 yapmayı seviyorum.3 kuru incir(Aydın'dan),1 kase fındık

şimdi çaysadım,çay demleyıp içcem sabah içmedim kansızlık var diye.:nazar::nazar:

bir yandan çamasır yıkıyorum,aksama birikmiş cok fazla ütüm var.bugün işleri bitiriyimki yarına kalmasın.

kızlar actyfray sonuçlarını yazıyorum..:KK56::KK56:

balıklar pişerken biraz parçalanıyor..benimkiler çakma alabalıktı:KK37::KK37:..belki ondan dağıldı..küçük balıklar daha güzel olur bencee.:KK34::KK34:.
arnavut ciğeri harika oldu tavsiye ederim..23 dk da nar gibin oldular.:KK9::KK9::KK9:..

geçen gün alabalık diye aldığım balıklar çakma çıktı.:KK37::KK37:.etlerinin heryeri kılçık içinde..kılçıktan yenmiyor..attım direk..
ayıklarken canım çıkmıştı bi de..:KK47::KK47: salak balıkçı..babam balıktan anlar ona tarif ettim kandırmışlar seni didi...:KK37::KK37:

Sersum actifryini güle güle kullan,afiyetle ye pisirdiklerini canım..bu tarz ürün almak isteyenlere philipsin urununude incelemelerini tavsiye ederim hem daha kısa sürede pişiriyor hem daha az yer kaplıyor ..

canım geçmiş olsun..bu kadar kısa sürede belirtiler olmaz..ben de geçen yıl böyle birşey oldu ve sonuç vertigo çıktı:26::26:
1-2 ay tedavi oldum..baş dönmeleri çok felaket oluyor ve gözlerini kapasan bile dünya etrafında dönüyor gibi hissediyorsun..inşallah vertigo değildir..şimdi iyiyim gerçi..sinirsel ve iç kulaktaki dengeyle ilgili rahatsızlıktan oluyor..üşütme de tetikleyebiliyor..tedavisi var çok şükür..devam ederse bence bir kbb uzmanıyla görüş canım..:KK16::KK16:

sağol canım, bende üşüttüm diye düşünüyorum canım ama
geçmezse tabi gidicem bende doktora dediğin gibi önemli bir şey
değildir inşallah canım :KK16:

[SUB]merhaba kızkardeşler ... Nasilsiniz ?
1. Öğünüm :
2 yumurta bir domates bir biberden yapılmış hızlı omlet
biraz peynir
5/6 zeytin
1 kuru kayısı1 dilim nektarin
Mevlüt bir minik kase kabuklu fıstık

birazdan aksam yemeğimi yiyeceğim onu da paylaşacağım.
Bu arada kahvaltıdan sonra bir saat dışlarda yurudum..[/SUB]:KK1:

hoşgeldin asyacığım :KK3:

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine :KK70:
teşekkür ederim canım, bugün halsizlik devam ediyor ama düne göre biraz daha iyiyim:KK16:
dün akşam

2 tabak domates yemeği
ve çok az yoğurt yedim

sabah kahvaltıda:

1 b.süt
1 ç.b. fındığın 3/2 si
domates-salatalık
peynir
12 y.ve s.zeytin
2 k.k. yumurta

sana da çok geçmiş olsun , hamilelik belirtileri bu kadar sürede belli olmaz dilerim bir daha tekrarlamaz
çok geçmiş olsun lacey :KK50: ben de sık sık öyle hastalanıyorum elma suyu ve haşlanmış bol tuzlu patates çok işe yarıyo (her ne kadar karataya aykırı olsa da)

sadece su içersen kaybettiğin elektrolitleri yerine koyamayıp kendini daha beter hasta edebilirsin iyileşene kadar mutlaka ya tuzlu (ayran gibi) ya da şekerli şeyler iç (hatta eskiden şekerli tuzlu su içirin diye yayınlar vardı)

umarım bir an önce iyileşirsin :KK16:
çok teşekkür ederim , karataya uygun olmasa da bugün h. patates ve kola içtim. iyi gelir diye. bol bol su tüketiyorum
hoşgeldin aramıza , burada hepimiz birbirimize destek oluyoruz. arada kaçamak yapsakta toparlıyoruz.

Benim bugünkü menüm;

sabah;

1 yumurtadan Menemen
peynir
7 zeytin
domates salatalık
2 kuru incir
1 kayısı
1 kuru erik
ceviz ve yer fıstığı
çay

aksam;

ciğer sote
salata
ayran

sağol canım, bende üşüttüm diye düşünüyorum canım ama
geçmezse tabi gidicem bende doktora dediğin gibi önemli bir şey
değildir inşallah canım :KK16:

Gecmiş olsun canim sen korunmayı biraktigin bu donemde ilaç kullanmamaya çalış canım..Ayrıca herkesin bünyesi farklıdır çok erken gebelik belirtileride başlayabilir canım .. Kuzenim adetten kesilmeden mide bulantilarindan anlardi tüm gebeliklerini..arzu ettigin zamanda saglikla gelsin bebisin..

X