Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

arkadaşlar bugün listeyi sivasıngülü arkadaşımız yapacaktı..bir yakınını kaybettiği için vakti yokmuş topiğe girmeye.kusura bakmayın dedi..onun yerine ody ya da lacey yapacak heralde listeyi..onlar da müsait olmazsa ben yaparım..sorun değil..öğleden sonraya kadar bekleyelim bakalım..

harikasın leylakım
işlerinde de kolay gelsin.yakında ben de girişicem koltuk perde ne varsa,ama şimdiden için sıkılıyo

evet canım yaa..insan herşeye hasret kalıyor..
hayırdır canım nerde oturuyorsun acaba...jammer genelde askeri tesislerde ve bunun gibi polis noktalarında falan kullanılıyor..merak ettim neiçin acaba:44::44:

internete kablolu giriyorsan bağlanabilirsin ama 3G ve kablosuz bağlanılmaz canım.

SERSUM gecikmeli olarak evlilik yıldönümünü kutlarım..Ailenle arzu ettigin gibi bir hayatın olsun canm..

sağol canım..aminn..hepimiz için inşallah..
evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım.

sağol canım..

kızlar temizlik yapıyorum kaç gündür perdeler koltuklar büyük işler var anlayacağınız
arada da olsun girmek istiyorum bir türlü olmuyor bundan sonra inşallah girebilirim
aklım sizlerde
kolay gelsin canım..miss gibin oturursun..haftaya ben de eşim işe beşlayınca bi posta yapıcam artık..

sersumcum evlenme yıdönümüzmü kutlarım tatlım
yarında bizimkisi
21 yıla giriyoruz

sağol canım..
size de nice mutlu ve huzurlu yıllar dilerimm..

günaydın kızlar:124::124::124:
kahvaltımı yazayım hemen
-1 tane krep
-salatalık
-peynir
-zeytin
-salam
-2 çay kaşığı şeftali reçeli

gelelim kilo bildirimine..

rumuz:sersum
baş.kilo:82
geçen haf.kilo:80.3 kg
bugün kilo:80 kg
fark:-300 gr
yüzde:% 0.373
beden:42-44

Kahvaltım 10.00 da bitti :

1 muz
4 zeytin
biraz kaşar peyniri
tohumlu unsuz ekmek ( yarım dilim )
Bir minik yarim kase çekirdek
omega 3
1 fincan kahve
bol bol su

Günaydın hanımlar .Nasılsınız

Sabah kahvaltım 10:30 da bitti
1 domates
1 salatalık
1 haşlanmış yumurta
9 tane s. zeytin
ceviz
peynir

2 gündür internetim yoktu o nedenle menü bildirimi yapamadım kısaca ne yediğimi yazayım

sabah klasik karatay kahvaltısı
1.gün akşam barbunya pilaki ve 3 kaşık bulgur pilavı ayran
2.gün akşam palamut ızgara salata

Bu gün listeye giriyormuyum bu arada ?

Selamun aleykum kızlar ;
Eveeet an itibari ile ilk menü ve kilo bildirimimi yapıyorum. On gün önce Karatay'a ilk başladığımda tam 78,8 kiloydum. Şimdi ise 74,8 . Bir kaç ay içerisinde hızla 3-4 kilo almıştım , sanırım bu hızlı vermem ona bağlı. Ama olsunn ben yine de çok mutluyum
Sabah kahvaltım ;
1 yumurta
3 zeytin
Bol domates ve naneli salata
Hafif zeytinyağında kavurduğum biberler ve dün yaptığımız prganik mi organik peynir
1 fincan yeşil çay
Vee en sonunda tüm bunları yağmurla birlikte taçlandıran türk kahvesi

Kilo bildirimimi yapayım

Başlangıç tarihi: 27.08.2012
Başlangıç kg: 60.3
Geçen hafta: 59.9
Bu hafta:58.4
Fark:1.5 kg
Toplam fark:1.9 kg
Üst Beden:34-36
Alt Baden :38-40
Boy:1.54

canım 2 hafta menü bildirimi süren doldu mu? o zaman girebiliyorsun listeye..

Merhabalar kızlar,

Ben yaklaşık 1 haftadır karatay diyeti yapıyorum. Çok şükür şimdiden faydasını görmeye başladım.

Ben sabah 9.30 gibi kahvaltımı yapıyorum sonra öğlen 15.30-16.00 arası öğle yemeğini yiyorum o günü kapatıyorum. Sizce Akşam yemeği yememenin zararı olur mu?
Yani günde 2 öğüne daha iyi diyor Canan Hoca kitabında ama sabah ve akşamı kastediyor. Ben Öğlen 15.30 dan daha fazla dayanamıyorum açlığa ama sonrasında 20.00 den önce de acıkmıyorum 20.00 den sonrası da yasak diye yiyemiyorum arada sıkıştım kaldım :)
Sizce iyi mi böyle?
Bir de yumurta yerine muz yenilebilir ifadesini kitapta göremedim gözümden kaçmış olablir ama var mı öyle bişi?

günaydın kızlar ben geldim geçen hafta cumadan beri izinliydim hiçbir bildirimi yapamadım

kilo bildirimim
başlangıç kilo:84,700
geçen hafta: 70,700
bu hafta:71,900
fark:+1,200

kızlar ne oldu bana anlamadım bir haftada bu kadar kilo almış olamam dimi ama bu sabah böyle çıktı wcye çıkmadım ondan olabilir ve regl yakın ona yormak istiyorum çok moralim bozuldum ama bu durumda liste haftaya bana kalabilir

Ben daha Karatay Diyeti kitabındayım canım. Ama şimdiden insülin direncinin kırılabilmesi adına meyveye sınır koydum. Annem şeker hastası ve insülin kullanıyor. Çok uzun süreden beri şekeri 350'lerden inmiyordu. Çok yemese de meyveyi oldukça fazla tüketiyordu. Karatay'la birlikte meyveyi günde bir porsiyona düşürdük ve inanır mısınız şu an şekeri 150-190 arası ve insülini çok az vuruyor
Yaklaşık bir haftada bile bu kadar değişim oldu hamd olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…