Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

selam kızlarherkes için güzel bi gün olsun
bugün ölçülerime baktım,göbek bölgesinden 3 cm incelmişim 10-15 gündeçok sevindim sabah sabahmekik işe yarıyo galiba

herkese merhaba

bugün kahvaltımı 12 gibi bitirebildim

2 k.k. yumurta
1 b.süt
salatalık-y.biber
peynir
12 s.zeytin
1 ç.b. cevizin 3/2 si

2 gündür mide bulantısı çekiyorum o yüzden kahvaltıda fazla bişey yiyemedim
-1yumurtadan peynirli omlet
-salatalık
-az karpuz
-5_6 tane fıstık

birazdan da yürüyüşümü yaparım

sabah kahvaltım

iki lahmacun,2 ceviz,3 incirli cevizli kurabiye,şekersiz limonlu açık çay

ara
şekersiz limonlu açık çay

bende bu sabah,

1 dilim kaşar peynri
1dilim kepekli ekmek
1bardak sütlü kahve
1 yumurta yedim..

öğlen,
2 köfte
biraz ceviz yedim..

akşama da tavuk düşünüyorum aralarda bişey yok tabi..
kitabın 38.sayfasındayım

bugün ölçülerime baktım,göbek bölgesinden 3 cm incelmişim 10-15 gündeçok sevindim sabah sabahmekik işe yarıyo galiba

canım meraba tebrik ederim senii bu sabah bende 200 gr.daha eksik geldim tartıda
öğlen 2 lahmacun
2 bardak ayran içtim

Son düzenleme:
merhaba,

daha önce bir ara bu başlıktaydım ben de. bir süre karatay diyetine devam ettikten sonra hem işlerim hem de ruh halimin verdiği sıkıntıdan dolayı diyeti de yazmayı da bıraktım.

arada geçen sürede 60 kilodan önce 65'e sonra da 71'e çıktım.

şu anda 67 kiloyum ama hiç olmadığım kadar genişlemiş durumdayım.

bu hafta yeniden diyete başladım ve buraya geri dönmek istedim.

eğer beni de aranıza kabul ederseniz ve desteğinizi esirgemezseniz çok sevinirim

sabah
omega 3 ,2 yumurta, dil peyniri, domates, yeşil çay, 2 bardak çay,
öğlen
-bir tabak 1 tane etli kuru fasulye(yemekhanede) 2 kaşıktan biraz az pirinç pilavı
1 tas cacık 2-3 tane kayısı kurusu 1 incir 6-7 badem 1 bardak çay (sekersiz içmeye çalısıyom)

bu arada yeni eğitim öğretim yılı herkese kolay gelsin...
ben de iki kızımı sabah okula götürdüm. küçüğü anaokuluna...

Kilo çizelgesini bir türlü yapamadım.... yardımmm

internetten bir adet çizelge seçeceksin ben bu adresten seçtim

Graphical Tickers and Trackers: Weight Loss, Trying To Conceive, Pregnancy...

bilgilerini girdikten sonra bbCode kısmında ikinci satırı kopyalayacaksın şunun gibi birşey olması lazım :

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wXc9zh0/weight.png

bunu kopyalarken sonundaki [/img] ifadesini kopyalamıyorsun

sonra profil ayarlarından çizelge kısmına yapıştırıyorsun ve ta daa bi çizelgen var

yaaa arkadaslar ben profilime koymayi beceremiyorum. uygun formatta degilmis, ne yapmam gerekli?

Son düzenleme:
teşekkür ederim sersum ama hala aklım almıyor. Bu arada küçük prensesinin yeni eğitim yılı hayırlı olsun.

teşekkürler canım..şaşırma bence duruyor duruyor sonra hoopp gitmeye başlıyor kilolar..bazen de senin gibi hemen başlıyor..

ohhh maşallah canımmm

hoşgeldin canım doğru yerdesin merak etme...

merhabalar...dün (pazar günü)bildirim yapamadım gezmekten ama kaçamaklar vardı kahvaltımdada akşam yemeğimdede yine.ekmek ve patates kaçırdım((

sabahki yediklerim:1 bardak kefir,tereyağlı 2 yumurtadan omlet,beyaz peynir,5 siyah zeytin.yarım domates,1 salatalık,1 nektar,taze ceviz,limonlu çay vee cıslardanda bir dilim küçücük ekmek,3 çay kaşığı bal.

akşamada patlıcan musakka,yoğurt yiyeceğim. inşallah kaçak bişeyler daha yemem....

kısslarrr...en nihayet uzuunnnn bi araştırma sonucunda tef..l actyfry...imi sipariş ettim..çok mutluyum :119::119::119::119:
..51 tl bonusum vardı onu da kullanınca bayaaa bi ucuza getirdim
..yanında da adımsayar aldım..bu arada belirteyim benim adımsayarım vardı aeg ...sakın almayın..koşmaya duyarlıymış hiç işime yaramadı..
umarım bu yeni aldığım işimi görecek..kullanmaya başlayınca yorum yaparım

uzun süredir uzak kalınca ne yapıldığını unutmuşum

bugün neler yedim ve yiyeceğim aşağıda:

sabah 1 adet yağda yumurta
1 bardak süt
1 dilim peynir
8-10 tane minik kiraz domates
8 tane tuzsuz kavrulmamış badem

öğlen elim kadar bir dana biftek
üzerine sütlü kahve

akşama da tavuk suyuna sebzeli çorba doymazsam bir de salata var belki salataya biraz haşlanmış maş fasülyesi koyabilirim

iş çıkışı spora gidicem biraz yürüyüş biraz başka aletler bakalım...

şu anda kilo vermeyi çok istiyorum çünkü yumurtalık kistlerim var ilaç kullanınca geçiyorlar ama bırakınca geri geliyorlar

1 seneye kadar çocuk sahibi olmak istiyoruz eşimle doktor eğer kilo verirsem ve şekersiz beslenirsem belki tedavi olmama gerek olmayabilceğini söyledi

gerçekten işe yarar mı bilmiyorum ama denemeye değer

bi de annem çok baskı yapıyor kilo ver diye her gün telefonda kilo verdin mi diye soruyo :18: Aralıkta yeniden görüşücez inşallah o yüzden o zamana kadar biraz zayıflamış olmam gerek

diyete devam etmekte çok zorlanıyorum canım sıkılınca hemen abur cubur yiyorum

lütfen bana yardım edin olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…