Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Asya, çabuk yaptır bsayarını lütfen. O zamana kadar tlf dan mı girersin ne yaparsın bilmem ama bizi habersiz bırakma. :KK54:

Sabah ve öğle menülerimi yazmıştım. Akşamı da yazayım:

Balık, salata,1 kibrit kutusu helva.

Yalnız yemek 20:30 a kaldı. O kötü oldu:KK43:

Güzel arkadaslarım hepinize iyi geceler.. Gecmisi okuyamadan hemen yazacağım ve kizimla koyun koyuna uyuyacağım ins hemen..

Sabah.

1 yumurta ile Menemen
peynir 8 zeytin
domates,salatalık
3 kuru incir,2 kuru erik
1 cb ceviz
çay

Aksam

kıymalı yumurta
kocaman tabak karışık turşu
yoğurt

Son düzenleme:
Kizlar merhaba birkac sorum olacak cigkofte karatayda yasakmi? Birde aksam kactan sonra yemek yemiyorsunuz benimki 8i buluyor bu sekilde zayiflayamammi acaba?birde erken yayarsam yediklerimi yakmadanmi yatmis oluyorum? Simdiden tesekkurler :)

çiğköfte serbest canım..ama akşam 7-8 den sonra yemiyoruz..:KK16::KK16:

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün (ıkındı)borek,taze fasulye,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 2saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

284211_10151076386433248_104297405_n.jpg

işte listemiz kısslarrr...biraz azız ama napalım..kilo veren veremeyen herkesi kutlarımm :KK52::KK52::KK52::13::13::KK24::KK24:

amiboid: % 1.025 :KK9::KK9::KK19::KK19::KK19:
topraksuu :%0.980 :KK9::KK9::KK19::KK19:
sebnemguducu :%0.970 :KK9::KK9: :KK19:

papadiya: % 0.873 :KK9: :KK64::KK64:
sersum % 0.864 :KK9: :KK64::KK64:
menevsehulya %0.462 :KK9: :KK64::KK64:
ne-yazcam-ya: % 0.326 :KK9: :KK64::KK64:
almira42..%0.321 :KK9: :KK64::KK64:

lacey: +++ %0.409+++ :KK20::KK20: :KK4::KK57::KK57:
ody %: 0.494+++ :KK20::KK20: :KK4::KK57::KK57:
sivasın gülü :%0.919+++ :KK20::KK20: :KK4::KK57::KK57:

:nazar::nazar::nazar::KK62::KK62::119::119::119::119::119::119:

aaaa neden amaaa
ben yokum listedeeeeee

Günaydın kızlar :KK23:
Bu sabah erken kalktım 7 gibi ama daha bişi yemedim canım çekmiyor ama yemeliyim şimdi gidip karatay kahvaltımı yapacağım :KK9:

Herkeslere günaydınlaaarrrrr,

Okulların açıldığı bu günde aramızdaki öğretmenlere ve çocuğu bugün okula başlayanlara huzurlu bir eğitim yılı diliyorum. Umarım su gibi geçer herkes için.

Istanbul'da maalesef keyifsiz bir sabahta başladı yeni eğitim yılı. Hava serin, yağmurlu, koyu gri:KK19: 13 yaşındaki oğlum okula gitmemek için nasıl yalvardı anlatamam, hatta nerdeyse ağladı koca adam. Ama ben "zalim" anne olduğum için gene de yolladım. "Bunu hiç unutmıycam anne" dedi bana duygu sömürüsü yaparak.

Sabah işe gelirken radyoda haberleri dinledim ve kaybettiğimiz vatan evlatları için içim kan ağlıyor. Nereye kadar gidecek bu korkunç durum? Zaten keyifsiz başlayan sabahım iyice felaket oldu böylece:KK19:

Hep aklımdasın Sersum'cum, ne kadar büyük fedakarlıklar içinde vatan hizmeti yapıyorsunuz, Allah hepinizden razı olsun.

Ben de bugünden itibaren daha düzenli menü bildirimi yapmaya çalışıcam. Şimdi işe dönmem lazım, akşamüstü fırst bulunca yazarım inşallah.

herkese günaydınnn
1 yumurta
çok az ceviz

ayyy ya çok kızdım kendime dün eşim magnum almış bana yedim bende ona da kızdım alma bi daha dedim. :KK50:

1 avuc badem, 12 tane siyah zeytin, bir yumurtadan melemen.
cay, su. 1 kasik beyaz peynir.

Bu hafta almanyadan misafirim geliyor.
kaynim & eltim...

Son düzenleme:
Günaydın arkadaşlar
okullar açıldı bende hadibakalım arkadaşımız gibi öğretmenlerimize ve çocuğu okula başlayan tüm arkadaşlarıma başarılı ve sağlıklı bir okul dönemi diliyorum :KK16::KK16:
Kahvaltım
2 yumurta
3 küçük dilim peynir
3 adet zeytin
biraz fındık badem karışık

günaydın kızlar gözlerime inanamıyorum şu anda tartıda 58.7 çıktım yani 800 gr gitmiş görünüşümde de bir değişiklik var bu sabah farkettim 1 haftadır hergün spor yapıyorum onun etkisi mi acaba anlamadım , üstelik te regliyim . Çok mutluyum hemen sizinle paylaşmak istedim

aaaa neden amaaa
ben yokum listedeeeeee

2 hafta düzenli bildirim yapman gerekiyor canım listeye girmen için..sanırım ilk haftan doldu2. desin cumaya girersin:KK34::KK34:

Herkeslere günaydınlaaarrrrr,

Okulların açıldığı bu günde aramızdaki öğretmenlere ve çocuğu bugün okula başlayanlara huzurlu bir eğitim yılı diliyorum. Umarım su gibi geçer herkes için.

Istanbul'da maalesef keyifsiz bir sabahta başladı yeni eğitim yılı. Hava serin, yağmurlu, koyu gri:KK19: 13 yaşındaki oğlum okula gitmemek için nasıl yalvardı anlatamam, hatta nerdeyse ağladı koca adam. Ama ben "zalim" anne olduğum için gene de yolladım. "Bunu hiç unutmıycam anne" dedi bana duygu sömürüsü yaparak.

Sabah işe gelirken radyoda haberleri dinledim ve kaybettiğimiz vatan evlatları için içim kan ağlıyor. Nereye kadar gidecek bu korkunç durum? Zaten keyifsiz başlayan sabahım iyice felaket oldu böylece:KK19:

Hep aklımdasın Sersum'cum, ne kadar büyük fedakarlıklar içinde vatan hizmeti yapıyorsunuz, Allah hepinizden razı olsun.

Ben de bugünden itibaren daha düzenli menü bildirimi yapmaya çalışıcam. Şimdi işe dönmem lazım, akşamüstü fırst bulunca yazarım inşallah.
yeni eğitim yılı hepimize hayırlı olsun canım..aynen benim kızım da gitmeyi hiç istemedi:KK19::KK19::KK19:..İstanbulun aksine güneşli ve güzel bir güne uyandık biz..ama kızım yeni bir ortama girmenin verdiği stresi yaşadı ve yaşattı bize..inşallah memnun olarak gelir eve..:KK16::KK16:

acı ve zor günler yaşıyoruz canım ulusça..Allah hepimize yardım etsin..beni düşünenlerin olduğunu bilmek bile bana huzur veriyor..iyi dileklerin için çok sağol canım..:KK19::KK19::KK16:

günaydın karatay fıstıkları..

kızımı okula bıraktık ve geldik..kahvaltımızı da balkonda yaptık..şimdi de çay çay..

sabah menüm..:KK56::KK56:

limonlu,baharatlı ve zeytinyağlı yumurta salatası
domates salatalık
zeytin,peynir
7-8 adet kıymalı,bulgurlu yaprak sarması
yoğurt
biber kavurma
finduk..:KK56::KK56:

bayaa kuvvetli bir kahvaltı oldu..epeyce acıkmam heralde:KK9::KK9:

günaydın kızlar gözlerime inanamıyorum şu anda tartıda 58.7 çıktım yani 800 gr gitmiş görünüşümde de bir değişiklik var bu sabah farkettim 1 haftadır hergün spor yapıyorum onun etkisi mi acaba anlamadım , üstelik te regliyim . Çok mutluyum hemen sizinle paylaşmak istedim

tebriklerr..:KK9::KK9::KK9::KK9:

X