Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhaba arkadaşlar

ben kaçamaklı bir karataydan(ideal kiloya ulaştıktan sonra) sonra gerçek karataya pazartesi başladım

başlangıç kilo:60.70
bugün:61.00

bende şaşırdım çünkü 2 gün önce 60.40 idi hah dedim gr gr gidecek bugünkü sonucu görünce şaşırdım....umaım sizlerin iyidir..:)

arkadaşlar ben de başladımmm bu diyete size katılmak istiyorummm.zevkle kilo vermek istiyorum
Hosgeldin canim eminim vereceksin benimde hedefim o civarda bu diyetle hersey daha kolay kilo verdikten sonra koruyan arkadasta cok
Evet birlikte kilo vermek cok guzel kendi basima yapiyor olsaydim hayatta veremezdim

Günaydın herkese hatunlar hayırlı cumalar diliyorum. Allah tüm dualarınızı kabul etsin inşallah. Güzel bir haftasonu geçirmeniz dileğimle.

Kilo bildirimimi yapıyorum bu haftada kilo vermeye devam çok şükür.. 61.2 kg 600 gr gitmiş hey maşallah
Kilo veren herkesi tebrik eder,veremeyenler de moral bozmadan diyetlerine devam. Bir bakmışsınız haftaya çok güzel gitmiş kilolar. Yeter ki kaçamak yapmayın. Ağızlar kapalı. Sonraa veremiyorum ben yaa diyip sızlanıyorsun Veremezsiniz tabi mönüler kaçamak doluuu

Bugün de kahvaltım 2 adet kayısı sulu sulu yumurta-bir ince belli çay bardağı ceviz badem-bir avuç tatlı lor-8 adet tuzsuz zeytin domates,salatalık-bir bardak günlük süt.

Öğlen bir kase keten tohumlu yoğurt,bir tabak z.yağlı semiz otu,3 adet bulgurlu yaprak sarma

Akşam 3 adet köfte,bir bardak tuzsuz ayran,3 kaşık z.yağlı kabak.

Bol su bol hareket bitki çayı. EKMEĞE,ŞEKERE,ABUR CUBURA,İŞLENMİŞ GIDALARA HAYIR!

kahvaltım
-1 haşlanmış yumurta
-domates
-salatalık
-peynir
-zeytin
-fıstık ve kuru üzüm
-kahve

alıcı gozle baktımda cok guzel olmus cızelgem canım cıcekler ve renklerı harıka ellerıne saglık tekrar

sağol canımmm.yapmaya çalışıcammm.burdakiii yardımlaşma ne güzelllll.inşallah ben de yeni gelen arkadaşlara yardımcı olcammm.bi de şu gülen yüzleri öğrensem nasıl olduğunuuu.acemiyim de arkadaşlar birazzz.

canım kilo bildirimlerini listeleyerek alt alta başlangıç,geçen hafta,bu hafta şeklinde yaparsak liste lapan arkadaş için daha kolay ve anlaşılır olur..hesaplarken zor ve düzensiz oluyor..

merhabalarrr...bu günki kahvaltı bildirimini yapayım.1 rafadan yumurta.2kayısı,8 zeytin,beyaz peynir,çeçil peyniri,2 ceviz,bol su ve limonlu çay,1 tanede nektar...

tekrar günaydın kıslar bildirimi aceleden yapıp çıkmıştım eşim kahvaltıyı hazırlamış çağırıyordu tabii bana özel karatay kahvaltısı

1.5 haşlanmış yumurta
1 tabak domates-salatalık
3 zeytin
avuç içi kadar keçi peyniri
şekersiz çay

akşamdan mercimekli köfte yapmıştım bizimkilere bol acılı oğlumdan istedim akşam yememiştim tartıldım nasıl olsa 3-4 tane yiyeyim diye ama vermedi aynen şunu söyledi hayır anne veremem bu kadar emek çekiyosun emeklerini boşa veremezsin o nedenle yiyemezsin dedi oğlumun bak bak teselli olsun diyede haftaya yine yaparsın o zaman biraz yersin diyor sanki o büyükte ben küçükmüşüm gibi zaten o anlıktı yeme isteğimde geçti zaten konuşurken olursa o anda olmazsa daha sonra yemiyeceğimi bildiği için beni konuşturarak oyaladı iyide oldu çünkü yemeğe başlasam 3-5le durmazdım dibini görene kadar devam ederdim

arkadaşlar ben de başladımmm bu diyete size katılmak istiyorummm.zevkle kilo vermek istiyorum

aramıza hoş geldin canım istediğin hedefe burada bizlerle ulaşacağına eminim kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…