Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

herkesi tebrik ediyorum ben 2 haftada bir tartılıcam karar verdim moralim bozulsun istemiyorum
eve gelince fındık yedim sayıyı abarttım sanırım aksam az yicem
aksam;
tavuk sote çok çok az
kasık salata
yoğurt

su: yaklasık 3lt
2 kupa yeşilçay
1 saat yürüyüş

herkese iyi aksamlar

kızımla yürüdük geldik

ikisiyle de anlaştık 1 gün kocişim 1 gün kızım bana eşlik ediyor..
kızım biraz söyleniyor ama onu da, senin bilgisayar muhabbetlerini dinlerim diye ikna ettim
napiimm yalnız yürüyüş çekilmiyor..

Hoşgeldin canım
hoşbulduk canım

2. öğünüm

2 lahmacun
2 bardak ayran

çay çay..
ohh ohh benim de bugün canım lahmacun çekti ki sorma

iyi tehdit

yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmişler

bildirim yapıyım ve kacıyım çay demledim eşim bekliyor

2.öğün 15:00
1 tabak yaz türlüsü
1 kase mercimek çorbası
1 kase yoğurtlu közlenmiş kırmızı biber
3 parça peynir(doymadım da sabahtan kalanları yedim)

saat 19:30 1 b.ayran

1 bucuk saat yürüdüm
herkese iyi geceler

hoşbulduk canım

ohh ohh benim de bugün canım lahmacun çekti ki sorma

iyi tehdit

yok kıss tehdit değil ödül..sen yanlış anladın ya da ben yanlış anlattım :60
kızım sürekli sims den konuşur ben sıkılırım dinlemek istemem..onun için sen yeter ki benimle yürü bütün bilg. konusundaki konuşmalarını dinliycem dedim...

afiyet olsun

Herkese merhaba,
uzun zamandır okuyucu olarak takip ettiğim konuya birşeyler yazma zamanımın geldiğini düşündüm. malesef sürekli oturarak çalıştığım bir işim var. günde neredeyse 12-13 saatim bu şekilde geçiyor. hareketsizlikten sürekli kilo almaya başladım ve kısa sürede 64 kg dan 76 kg çıktım. gün içinde sürekli yediklerimi kontrol etmem gerekiyor, biraz fazla yesem ertesi güne en az 1 kg almış olarak uyanıyorum. gectiğimiz ilkbaharda karatay diyetini sadece 1 hafta uygulamama rağmen 2-3 kg verdim. ama sonra malesef devam edemedim ve daha fazla kilo aldım. şimdi herşeye yeniden başlamak ve ilk etapta 69 kg ya sonra da ideal kiloma ulaşmak isiyorum. sürekli yazamasam da sizin yazdıklarınızla motive olup bırakmamaya çalışıcam. kitabı da yeniden okumaya başlıyorum. umarım başarılı olurum. sevgiler :)

Selam canım,mücveri nasıl yapıyorsun,karataylık birseye benziyor gibi
Anlatayım canım,tam karataylik bir tarif oldu çok da lezzetli..5 kabağı rendeledim icine maydanoz 3 yumurta,peynir,zeytinyağı ve arzu ettigim baharatları ekledim.1 su bardağına yakın kısırlık bulguru sıcak suyla sisirdim ve karışıma ekledim tepsiye dosedim fırına verdim..keyifle yedik..

o kadar yazı yazdım net gitti:S hepsini tekrar yazamayacağım çok yorgunum iş yoğunluğundan bildirimde yapamadım bugun ama kilomda bir değişikli yok aynıyım kilo veren herkesi kutluyorum veremeyenlerde benim gibi haftaya inşallah
yediklerimi yazayım
kahvaltı - klasik karatay kahvaltısı yumurta yok sadece (evde yoktu )
2.öğün
kocaman tabak bol etli yeşil fasulye
dünden kalan fırında tavuk

Herkese iyi akşamlar

Asyammm nasılsın sen gezmekten yoruluyosundur vallah kıskanıyorum bak

Bugün kaç ml latte içtin canımcım

hiç kafana takma canım benim, haftaya dikkat edersin hepsi gider
senin azmine kilo mu dayanır
stres sıkıntıdandır o ++ lar

düğün telaşı ve kaçamaklardan dolayı + çıkman normal, haftaya toparlarsın rahat ol

ofof kilo bildirimi
geçen hafta 65.6
bu hafta 66.2
fark:+600 gr
nasıl oldu anlamadım çokta kaçırmadım sporda yaptım
birden spora yüklenince vücut kendini korumaya almış olabilir, takma kafana

kızlar spor ayakkabım eskidi yenisini alıcam ama hangi markayı önerirsiniz..reebook easy tone kullanan var mı varsa memnun kaldı mı?iyi bişey alıcak önceki nıke dı....
yaklaşık 3 senedir reebok easytone dışında spor ayakkabı giyemiyorum, şu an 3 ayrı rengi var.kesinlikle çok memnunum
yürüyüşlerimde ayaklarım daha az ağrıyor, hiç bir sorunum olmadı
hülyacığım ellerine sağlık liste için çok güzel olmuş
listede olan herkesi tebrik ederim

Asyammm nasılsın sen gezmekten yoruluyosundur vallah kıskanıyorum bak

Bugün kaç ml latte içtin canımcım
iyiniyetlim iyiyim sen nasılsın??
valla yine eve geldim topiği açtım
bugünde 1 kupa içtim latte ne yapayım çok dışarıda geziyorum, kremalı/aromalı/şekerli şeyler yerine latte içiyorum

Son düzenleme:
kahvaltıdan sonrası kötü ama yazacağım yine de
Sabah:11.00
1 tabak menemen
1 avuç içi keçi peyniri

14.30'da 1 kupa latte (kahve dünyasındaydık arkadaşla)
2. öğün:15.30'da arkadaşla dışarıdaydık, pizza yiyelim dedi hayır diyemedim:18:
1/2 orta boy ince hamurlu karışık pizza
4 elma dilim patates kızartması
aslında bıraksan pizzanın hepsini yerdim ama tuttum kendimi

3. öğün:20.00'da yine arkadaşımın çok güzel denemelisin ısrarı ile
1 adana dürüm
1 büyük ayran

kızlar size bir şey söyleyeceğim aslında daha önce yazacaktım ama nazardan korktum
ben aşık oldum
yaklaşık 1 aydır bu yüzden dışarı çıkmalarım da arttı doğal olarak (bazen arkadaşlarım,bazen sevgilimle çıkınca 2 kat gezer oldum )
propycil de biliyordu, ankaraya geldiğinde öğrenmişti sizinle de paylaşayım dedim
bugünde sevgilimle dışarıdayım diye abarttım menümü köfte ve yeşillik yemeye de onunla gidiyordum bazen karataycı bazen kaçamakçıyız yani

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum ...... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün (ıkındı)lahmacun,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: az ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

doğru yerdesin aramıza hoşgeldin

sağol canım..vericem inşallah
afiyet olsun çıtırım..

heh heh ben anlamıştım kiii
çok sevindim tatlım senin adına ..aşık olmak çoook güzel bir duygu...çok şükür ben yaşayanlardan ve muradıma erenlerdenim..darısı tüm sevenlerin başına..gez ye bebişim..sen bu yoğunlukla kilo milo tutmazsın vücudunda ...

Ficanscım günaydın taklım

yine geç yatmama rağmen 8 de kalktım..yahu bu vücut tatilde olduğunu ne zaman anlıycak yawww

sabah öğünüm şöyle olacakkk

sucuklu kaşarlı omlet
peynir ,zeytin
domates salatalık
ceviz ve finduk..
çay çay...

bizimkiler daha uyuyor..birazdan kahvaltı hazırlamaya başlarım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…