Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar spor ayakkabım eskidi yenisini alıcam ama hangi markayı önerirsiniz..reebook easy tone kullanan var mı varsa memnun kaldı mı?iyi bişey alıcak önceki nıke dı....

Canım ben kullandığımı yazayım çoook ama çokkk memnunum: Nıke Free ayağımda yok gibi resmen:))

Nıke Free yürüyüş ayakkabısı bende var dediğin gibi çok kaliteli ben onlarla uçuyorum reklemlardaki gibi

Domateslerini yaptın mı canımmm.. Kiloyu hiiç takma evdesin nasılsa yürü bol bol

Tebrik ederim butun kilo veren veremeyen daha saglikli bir hayat icin mucadele eden arkadaslari...

liste için ellerine sağlık canım kilo veren arkadaşları kutluyorum, dilerim haftaya bende eksilerde olurum

Merhaba, ben hala Karatay' a başlayamadım. Dukan ile beraber verdiğim kilolardan bir kısmını almıştım ama bu hafta o kadar yoğundum ki koşuşturmaktan doğru düzgün beslenemesem de aldığım kiloları vermişim, en önemlisi hareket etmekmiş doğrulamış oldum :))

Şimdi bu sabah böyle olduğunu görünce tekrar geri almadan dikkat etmeye başlayayım diyorum. Tabii ben biraz oynama yapacağım diyette yaşam koşullarıma göre, birebir uymayı düşünmüyorum. Akşam da ailemin yanına gidiyorum 1 hafta kalacağım orada kendime bir düzen oluşmaya çalışırım, hoş okul açılınca düzen falan kalmıyor bende malum öğrencilik...

Omega 3 kullanmak şart mı acaba? Ona göre alayım eczaneden. Birebir uymayacağım için, alsam mı almasam mı bilemiyorum.

Nasılsın propycilim,okul da başlamış,hayırlı olsun yeni senen,kışlık hazırlığı yapıcakmışsın canım,kolay gelsin,ben de domates yapacağım sadece,ne güzel düzenli yürüyüşlere başlamışsın,ben de sabah devam edeceğim yürüyüşe,biraz daha serinlesin,2 gündür çıkamadım,bugün çıkarım inşallah

Liste için ellerine sağlık canım,tüm arkadaşlarıma sağlıklı kilo vermeler diliyorum

Bugünkü menüm

Sabah menemen,peynir,zeytin,domates,ceviz

Öğlen

Kırmızı mercimek çorbası,ayran,domates,peynir,ceviz,kızımdan kalan gözleme(1 yufkanın 1/8 i)

bir yoğunluktur koşuşturma geçiyor günler ve hafta sonu .....
dün doktor işleriyle ilgilendim yapılabilecek bütün tahliller yapıldı doktorumun deyimiyle'kapı gibi'ymişim

kış hazırlıkları bir yandan okul bir yandan ev işleri gezmeler tozmalar pek giremiyorum topiğe ancak güzel kilolar verilmiş tebrikler.
ben bu aralar yeme konusunda biraz şımardım ama toparlayarak devam tabiki

menü bildiriminde bulunayım
sabah: geç kalkmışım hızla yedim işte
1 yumurta ve lor peynirinden oluşan omlet
biraz peynir
1 domates
çayımı okulda içtim ve şekersiz kahve

eve gelince acıkmış oluyorum aslında düzenim biraz değişti okulların açılmasıyla öğleden sonra anneme gittim ve karatay yalan oldu
biraz tahinli çörek yedim

artık bir şey yemesem iyi ama eşim daha gelmedi o da kendisiyle yememi istiyor atıştıracağım artık
akşam
bamya yemeği var missssler gibi olmuş

veeeee yürüyüşü unutmadım tabi hepinizi öpüyorum

Kilo veren ve sağlıklı beslenmesine gayret eden tüm arkadaslarimi kutlarım .benimde yarın tartı gunüm...1 hafta olacak diyete baslayali .. Bugünkü menüm sabah;
2 yumurta
2 bardak ysil çay
peynir ve 10 zeytin
1cb ceviz
domates,salatalık
öğle ;
zeytinyağlı taze fasulye
1 kase yoğurt
1 cb yer fıstığı
aksam;
et sote
bulgurlu peynirli kabak mucveri
salata ve yoğurt

Liste icin cok tesekkurler Hulyacim. Ellerine saglik bildirimde bulunan tum arkadaslara da tebrikler ve sevgiler. Anlasilan bu hafta genelde az gitmis kilolar ya da duraklamalar var. Ama herkesin sagligi daha iyi durumda, eminim. Ve gene eminim mi haftaya daha guzel sonuclar alicaz.

Harika haber. Ne mutlu sana. Ama tabii Karatay sayesinde baska turlu olmasi imkansiz zaten.

Hoşgeldin canım

merhabalar canlarım
umarım herkes iyidir mutludur
kilo bildirimi yapıp kaçayım işim çok
malesef aynı durumdayım
geçen hafta 71.7
bu hafta 71.7
fark 0

Kolay gelsin canım,oğlunun okulu da hayırlı olsun,başarılar dilerim

Tamir oldu mu Papişim?

Hiç canını sıkma sersumcum,yürüyüşü artırabilirsen tüm fazlalıklar bu hafta gidecektir

Son düzenleme:

Selam canım,mücveri nasıl yapıyorsun,karataylık birseye benziyor gibi

ellerine sağlık canım..kilo veren vermeyen herkesi tebrik ederim
kendimi etmiyorum
haftaya tahmin ettiğim gibi liste bende

Domateslerini yaptın mı canımmm.. Kiloyu hiiç takma evdesin nasılsa yürü bol bol
dün geldi canım..bugün yarısını bitirdim..birazdan kocişin de yardımıyla geri kalanını yapıcam..
sağol bebeemm...takmıyorum da kızıyorum kendime..vericem ama başka yolu yok

Hiç canını sıkma sersumcum,yürüyüşü artırabilirsen tüm fazlalıklar bu hafta gidecektir

sağol canımevet yürüyüşü arttırmam lazım haklısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…