Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar ben omega 3 kullanmıyorum en yakın zamanda almayı düşünüyorum ama. bi de kan tahlili yaptırmıyorum hiç. en son temmuzda yapılmıştı. ne sıklıkla yaptırıyorsunuz siz:44:

merhaba gülsenciğim ,koşu bandımın motoru sessiz fakat adım sesi aşağıdan duyuluyor. alt katta 9 aylık bir bebek var. sese uyanıyor malesef o yüzden bandımı mutfak balkonuna taşıyacağım :KK6:

Allah kabul etsin canım :KK3:

geçmiş olsun canım , bende aynı sıkıntı ile (sol bacağımı kaldıramıyordum bile ) dr gittim. zorlama ve uzun süre ayakta kalma ile ilgili dedi. ağızdan ilaç verdi. 1 haftada geçti fakat hala ayakta fazla kalınca hafif ağrıyor:26:

hoş geldin canım , evet 4-5 yıl önce 50li kiloları görmüştüm malesef:26: yeniden başlamak için buradayım. karatayı kesinlikle öneririm. dukan diyetinde sağlığında riske giriyor. oysa karatayda herşey o kadar dengeli ki. katıl aramıza:nazar::13:

menevşeciğim doğru olan sensin , özellikle yemekten sonra o kadar yemenin alemi yok. sen aldırma söylenilenlere:KK34:

maşşalh canım ,senin yazılarını okudukça gaza geliyorum,hemen 2-3 poşet atıyorum deepfreze. şu anda fasulyeleri soteliyorum:KK3:

Sağol canımm:KK16: Derin dondurucuya at gitsin kışın sana hazır yemek afiyetle sevdiklerinle birlikte yersin:112:
Yaptıkça yazayım o zaman :KK1:
Yarın da bahçemden topladığım dolmalık biberlerimi ipe dizip kurutacağım:KK23:

selam canlarim benim..napiyosunuz bakalim..ben gene bi kac gun kayiplara karistim ama bundan sonra aksatmiycam topigi insallah..
dun aksam semerimide dahil ettigim bi aksam yemegi sonrasi bugunku menum su sekilde oldu..
sabah:
2 yumurtadan kasar ve soganli omlet
yarim avuc ici beyaz oeynir
yarim cay bardaa ceviz ve 10 findik
domates salatalik
12 zeytin
2 omega
ve cayy
aksam

Kiymali menemen
ceviz
beyaz peynir
ve yogurt

Bu arada benim okul basladi ve bitti,sorumluluk sinavlari wardi 2 gun,17 sine kadar bosum,bende pazar gunu kisliklari yapmaya basliyorum insallah..fasulye,domates,dolmalik biber ve incir isim var,salcalarimi annem yapiyo..simdilik cikmam lazim,aksam herkesleri okuycam insallah..operim sizi..
:KK54::KK54::KK54:

hoşgeldin buzluk işleri için kolay gelsin börülce beni mahvetti
kızlar ben omega 3 kullanmıyorum en yakın zamanda almayı düşünüyorum ama. bi de kan tahlili yaptırmıyorum hiç. en son temmuzda yapılmıştı. ne sıklıkla yaptırıyorsunuz siz:44:

ben yeni yaptırdım herşey harika

selam canlarim benim..napiyosunuz bakalim..ben gene bi kac gun kayiplara karistim ama bundan sonra aksatmiycam topigi insallah..
dun aksam semerimide dahil ettigim bi aksam yemegi sonrasi bugunku menum su sekilde oldu..
sabah:
domates salatalik
12 zeytin
2 omega
ve cayy
aksam

Kiymali menemen
ceviz
beyaz peynir
ve yogurt

Bu arada benim okul basladi ve bitti,sorumluluk sinavlari wardi 2 gun,17 sine kadar bosum,bende pazar gunu kisliklari yapmaya basliyorum insallah..fasulye,domates,dolmalik biber ve incir isim var,salcalarimi annem yapiyo..simdilik cikmam lazim,aksam herkesleri okuycam insallah..operim sizi..

hımmm seni gidiiii ben de prom nerelerde acep diye merak ediyodum:KK60: aramıza daha sık gelirsin o zaman:KK16: Sana şimdiden kolay gelsin datlum:KK54:

ben yeni yaptırdım herşey harika

Sen de afiyetle ye inş. canım börülce çok yaptın herhalde:KK1: biz çok fazla sevmiyoruz bahçemde az börülce var toplamayacağım iç yapıp kurutacağım inş.

hayırlı olsun canım, gözünüz aydın. içinize sinen bir okul olması çok iyi:KK19:

maşallah canım , okuldan sonra bana yorgunluk çöküyor alışamadım erken kalkmalara hala:KK1:

garanti süresi devam ediyormu canım,geçen sene benimki tam 3 kez tamir gördü baktılar olmuyor yeni yürüyüş bandı getirdiler. alışınca vazgeçilmez oluyor:KK19:
karatay topiği hamarat hanımlar topiği gibi:KK3::KK3::KK3: pepeticiğim okulda yönetici misin okulun işleri ile yakından ilgileniyorsun:KK9:
evet canım müdür yetkili öğretmenim

bu arada fark ettımkı ben gunde 5lt su ıcıyorum.sabah aldırdıgım 5lt su bu saatte bıtıyo bıtkı cayları normal caylar da harıc.cok mu ıcıyorum acep ama zorla ıcmıyorumkı sevıyorum su ıcmeyı:26:
cok ıcıyorsun gercekten ama zorlamadan ıcıyorsan sorun yok bence vucut ıstıyo demekkı

Selam kıslar,

Papadiya'bın yürüme bandının bozulduğu g,b, dün benim de bel'im bozuldu. Dün sabah işe gitmek için giyiniyodum, pantalonumu giymek için bacağımı kaldırdığımda belimin sol tarafında hafif bi acı hissettim ama önemsemedim. Aravaya binip işe geldim ve arabadan iner inmez feci ağrımaya başladı. Dün bütün gün yengeç kıvamında dolaştım. Gece bi ağrı kesici aldım, idare ettim. Baktım bu sabah ta devam ediyo ama çaresiz gebe işe geldim tabii. Sanırım sinir sıkışması gibi bi şey çünkü ağrı sol bacağıma da vuruyo. Otururken fena diil ama ayağa kalkınca fena. Napıcam ben şimdi? Tam da yürüyüşlerime full gaz başlamak üzereyken bu geldi başıma:26: daha önce de olmuştu ama 2 seneden fazladır olmuyodu, nerden çıktı başıma???:KK50:
gecmıs olsun canım cok zor bel agrısı
Kızının ilk günüydü sanırım kreşte nasıl geçmiş:KK34:

Eski pepetinin dönmesine çok sevindim:KK9::KK9::KK9::KK9:

Bu sene 1leri okutacak öğretmenlerimiz lazımlıkları hazırlasınlar:KK60:
salıya baslıycak ınsallh canımm haftaya yanı

sabah:
domates salatalik
12 zeytin
2 omega
ve cayy
aksam

Kiymali menemen
ceviz
beyaz peynir
ve yogurt

hıısgeldın merak etmıstım sneı

menevşeciğim doğru olan sensin , özellikle yemekten sonra o kadar yemenin alemi yok. sen aldırma söylenilenlere:KK34:

evet canım haklısın ama bir oda dolusu insanın içinde bir yemeyen sen olunca
bu kadar göze batıyormuşsun demekki hele bir ara görümceme baktım boğuluyo
sandım nasıl yiyodu börekleri birde 30 kilo fazlam var 90 kiloyum acilen zayıflamam
lazım diyo bu gidişle tığ gibi olucak eminim :KK9:

5 eylül menüm
SABAH : 2 adet haşlanmış minik köy yumurtası, 2 k. kutusu kadar köy peyniri, 5-6 yeşil zeytin, bol dom-salatalık, yeşil çay
ÖĞLE: dışarda olduğum için fast food menü yedim (patates kızartması yemedim )
AKŞAM : 1 kase yoğurt çorbası ,salata
SU : 2 LİTRE
SPOR : 60 DK yürüş

1.öğün: 08:30
1 bardak ceviz+badem
1 domates
8 zeytin
2 kk yumurta
peynir
4 gün kurusu

2.öğün: 18:30

1 tabak yeşil fasulye
1 kase yoğurt
10 adet badem
1 bayram çikolatası:KK20::26:

su:2.5 lt
spor : 20 dk yürüyüş

arkadaşım bugün ben de çikolata yedim hemde kahve çekirdeği kaplı olandan hemde 5 tane:KK20:

ayrıca bugün arkadaşlar çok şiddetli göz kararması yaşadım aranızda bu tür şikayeti olan var mı hatta düştüm doktora gittim yarın tahlillerim var umarım ciddi değildir

1.öğün 08:30 da bitti ..sabah erken kalkıp okula gitmek k.valtı etmek çok zor geldi anlamıyorum:26::26:
okulda herkes çok zayıflamışsın sana ne oldu dediler:KK52::KK52: ama cidden basenlerim erimiş. Etekte çok zayıf duruyorum ama kot pantolonda öyle değil:44::KK19:
Beli inceltiyor karatay ama basenimde gitmiş diyorlar :KK8::KK8:
Yarın pantolon giymemi istediler:emir_bebek:

1 bardak ceviz+badem
1 domates
4 gün kurusu
çökelek
2 kk yumurta
8 zeytin

ohhhhhhh :21: ne güzel değil mi bunları duymak eee siz de güzel kilo vermişsiniz hani tebrikler

günaydın canım, evet aynı sorun bende de vardı. önceleri böyle başladı daha sonrasında hiç çalışmadı artık. bana kalırsa tamirle uğraşma canım zaten 8 yıl kullanmışsın çünkü benim kendi servisinde tamir olmasına rağmen 3 defa daha aynı şekilde ağrızalandı.
yeni bantta tavsiyem "voit white " 2yıl önce aldım çok memnunum ,şu anda balkona almak için balkonu kapattırıyoruz. daha sonrasında filmlerim eşliğinde yürüyüşe devamm :KK24:

canım benım tsk verdıgın bılgıler ıcın 1 kez tamır ettırırım sorun devam ederse yenısını alırım dıye dusunuyorum.balkonda fılm ızlerken yurumek cok keyıflı olcak ama aman laptop a dıkkat:KK1::KK1:

saol canımcım..sanada gelinkacıran işinde buyuk kolaylıklar diliyorum..hiç yapmadım da once oyuzden hiç bi tahminim yok,ama kacırıyosa birilerini,zordur kesin..:KK52::KK52:

hımmm seni gidiiii ben de prom nerelerde acep diye merak ediyodum:KK60: aramıza daha sık gelirsin o zaman:KK16: Sana şimdiden kolay gelsin datlum:KK54:
saolasın bidenem,sanada kolay gelsin dicem ama sen coktaaan bitirmişsindir işlerini..topiğin hamaratlıkta örnek hatunu...

hıısgeldın merak etmıstım sneı
hoşbuldum bidenem.gelen gidenler,kacamaklar,bide bu ara bilgisayarın ısıgı cok fazla rahatsız ediyo neden anlamadım..once bu kadar değildi..bugun akıllı tahta zımbırtısını cozmeye calıstık biras ama ne mumkun..ekranı gozumu mahvetti sadece.. baskada bişi anlamadım...yuruyuslere baslamıssın maşşallah..:nazar::nazar: kızın için hayırlısı olur canım inşallah..bu arada ben de yuruyusu gunde 1 saate dusurdum..kilomda hiçbi değişiklik yok cunku hatta bazen bayaa bi ++ ları goruyorum..cuma tekrar tartılıp haftaya listeye gircem bende..
bu arada fazlalıkların tamamı gittimi kıızs..en son 2 kilosu gittiydi...kalan 1 i de coktaan vermıssındır sen..:nazar::nazar:

evet canım haklısın ama bir oda dolusu insanın içinde bir yemeyen sen olunca
bu kadar göze batıyormuşsun demekki hele bir ara görümceme baktım boğuluyo
sandım nasıl yiyodu börekleri birde 30 kilo fazlam var 90 kiloyum acilen zayıflamam
lazım diyo bu gidişle tığ gibi olucak eminim :KK9:
senin gorumce de komik kadınmış yalnız..ulen ben şu halimle daha dikkat etmeye calısıyorum insanlara bak ya..ondan sonra bide sana karısırlar ya uyuz oluyorum boyle tiplere..kıskanc insanlar işte,hep yanlarına yoldas ararlar böyleleri..sen ona uyma bebaam.

hepinizi öpüyorum..sersum kaçar.:KK54::KK54:.:KK55::KK55::KK55:
biz de seni öptük canımıniçi..umarım iyisindir....:KK16::KK16::KK16:
2 saat boyunca börülce ayıkladım kışlık neden gelin kaçıran dediklerini anladım bu arada kızlar 3 gündür su içemiyorum nedense formülü olan varmı
yaz kıs 3 litreden asagı su içmiyorum ama inan hiçbi formulunu bilmiyorum,aklıma geldikce şişeyi kafama dikiyorum,benim susadıgım zamanlar nadirdir,hep susamadan içiyorum..aklına geldikce iç canım,bi sure sora alısıyosun zaten..

canım benım tsk verdıgın bılgıler ıcın 1 kez tamır ettırırım sorun devam ederse yenısını alırım dıye dusunuyorum.balkonda fılm ızlerken yurumek cok keyıflı olcak ama aman laptop a dıkkat:KK1::KK1:
pampişim napıyon be ya..yanlıs anlamadıysam kosu bandında bi sorun var galiba...umarım duzelecek bişeydir bebeem..senin elin kolun cunku kosubandı..bide ne sıklıkla yaglıyosun bandını..

ben kacar kıslar..herkese iyi aksamlar ossun..
bu arada asyaates girmiyomu kıslar...sınavı filan oldugunu okudum..çıtırımız yogun galiba buara..:26::26::26::26:

sabah karatay kahvaltısı
akşam :3kepçe işkembe çorbası
2kepçe semizotu yemeği
az tavuk
yoğurt
dünden kalanları yemiş oldum

yarın misafirlerim gelecek
peynirli börek
makarna salatası
yoğurtlu patlıcan salatası
revani
kurabiye