Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Pindistancım bugün de biberlerimi yaptım salça faslım bitti:KK9::KK9:

Eşim de sardı bide salça işine kırmızı acı biber de aldı yaptık bugün:KK1: Ellerim hala yanıyor onunkiler de yandı buz koyduk ellerine kocişiiimm:KK16:

Mutfaktan çıkamadım hiç bugün.. İlk yaptığım biber salçalarımı kavanozlara doldurmuştum kükremiş ve taşmışlar:KK25: Onları tekrar tepsilere koydum doğru güneşe:KK19:

Sen nerelerdesin canım napıyosun:KK16:

ellerinize sağlık ailecek yapılınca içinde sevgide vardır zaten sevgi oldumu ondan daha sağlıklısı olmaz. eşinin eline zeytin yağı sürerseniz acısını daha çabuk alır. kış hazırlığı yapan herkeze kolay gelsin

ellerinize sağlık ailecek yapılınca içinde sevgide vardır zaten sevgi oldumu ondan daha sağlıklısı olmaz. eşinin eline zeytin yağı sürerseniz acısını daha çabuk alır. kış hazırlığı yapan herkeze kolay gelsin

Teşekkür ederim.. Buz koyduk bide aloe vera bitkisinin jelinden sürdük azaldı acısı eşim yorgunluktan uyuyakaldı:KK1::KK1:
Şu zeytinyağı resmen şifa bilseydik sürerdik sağol canım:KK16:
Ben de kaçayım yarın işbaşı erkenden kalkacağız :KK55::KK55:

Hepiciğinizde iyi geceler bol bol leptinler:KK16:

Pindistancım bugün de biberlerimi yaptım salça faslım bitti:KK9::KK9:

Eşim de sardı bide salça işine kırmızı acı biber de aldı yaptık bugün:KK1: Ellerim hala yanıyor onunkiler de yandı buz koyduk ellerine kocişiiimm:KK16:

Mutfaktan çıkamadım hiç bugün.. İlk yaptığım biber salçalarımı kavanozlara doldurmuştum kükremiş ve taşmışlar:KK25: Onları tekrar tepsilere koydum doğru güneşe:KK19:

Sen nerelerdesin canım napıyosun:KK16:

diyete devam etmeye çalışıyorum,buralara arada bir gözatabiliyorum,sınavım var,geçsin inşallah daha çok gelirim,şimdi de yatmadan leslie yapıvereyim diye girdim,yürüyüş çok rahatlatıyor,benim salça işleri de duruyor,yapıcam inşallah:KK52:,görüşmek üzere şekerim:KK34:

Asyam hazır bişi almak hiç istemiyorum artık herşey de katkı maddesi var.. Mecburen hamarat oldum kıss:KK9: Hazır salça hiç almadım mesela yenmez onlar:KK19: En kötü domatesler :KK25::KK25: kimyasal maddeler :KK19::KK19:
:KK19::KK19::KK19::KK19: Tam karataycıyız biz vallah:KK1: bugün eşim tarhananın nasıl yapıldığını sordu :KK1::KK1::KK1::KK1: Geçiştirdim cevabı ben de yoruldum salçalarla uğraşıyorum ikisi zor olacak okulda başlıyor:KK23: Asyam yaw benden eşime de bulaştı hamaratlık:KK1:

Temiz temiz yemek gibisi kendi yaptığını yemek gibisi yok o da tattı bu yıl bana yardım ederek bu hazzııı:KK9::KK9::KK9::KK9: Salçalrımız pek güzel olmuşmuş:KK9::KK9::KK9::KK9:
canım hazır tüketmemekle en iyisini yapıyorsun. biz de annem yapar domates konservesi, tarhanamız da geçen seneden kaldı bu sene de yeter bize:KK76::KK76::KK76:
Sizin kadar karataycı olamadık biz malesef canım, nazar değmesin valla size maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar:
eşine de çok geçmiş olsun:KK16: ne güzel yardımcı olmuş sana iyiniyetlim:KK16:
bu sene güzel güzel, temiz temiz yiyeceksiniz maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar:
senin çocuklar da pek şanslı böyle düşünceli anne babası var:KK9::KK9:

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun: Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün bezelye,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:5.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

herkese günaydınnn
sabah klasik karatay kahwaltısı yaptım şimdi de yeşilçayımı içiyorum dün temizlik yaptım ev işi gün boyu siteye pek giremedim topik arkadaşlara güzel tok we form bi hafta geçmesi dileğiyle

gunaydınn

2 yumurta
10 zeytın
1 salatalık
karısık peynır
bırkac uzum
omega3,çay
yarım sımıt
köy biberi

simit sanki cis olmus neyse afiyet olsun gerci sen koruma programia gecmistin okul basladi seminer donemini sevmiyorum . Telefondan baganiyorum sabah yediklerimi yazayim 1 hasanmis yumurta 8 zeytin yzrim domates ceviz cay
gunaydınn

2 yumurta
10 zeytın
1 salatalık
karısık peynır
bırkac uzum
omega3,çay
yarım sımıt
köy biberi

günaydın herkese neredeyse 1.5 - 2 aydır dikkat edyorum yediklerime son iki haftadır da karatayla beslenmeye çalışıyorum toplamda 3 kilo kadar verdim. şimdilik iyi gidiyor ama biraz yavaş ilerliyorum sanki.75.400 hatta 76 kilo çıktıgım günlerde başladım diyete ve spora şuanda 72.3 kiloyum.

sabah yine karatay kahvaltımı yaptım şimdide türk kahvemi içtim.öğlen kıymalı patlıcan yemeğim var akşama allah kerim artık :)

Herkese merhaba bayanlar... Ben sessiz takipcilerinizdendim artik ses vereyim dedim. 6 aylik bir bebegim var ve yaklasik 7 haftadir karatay diyeti yapiyorum. Hamileligimde 19 kilo aldim cok sukur sadece 2 si kaldi:))

Emzirirken karatay yapilir mi diye dusunenler hic vakit kaybetmeden baslasin derim. Baslayali sutumde artti cok sukur. Hamur, un ve seker kesinlikle sut yapmiyormus onu anladim.

Gelelim 7 haftanin ozetine: yolculuga 65,4 le basladim 10 temmuz gunu (boyum 1,68) ve su an 58,7 yim. Hedefim 52-53 arasi ama yuzum coker mi acaba diye de endiseleniyorum. Bundan sonra daha sik aranizdayim insallah bu donem okulada baslamayacagim, ucretsiz izne ayrildim. Ohhhh...bebisimizle degmeyin keyfimize.
Hepinize sevgiler...

Herkese merhaba bayanlar... Ben sessiz takipcilerinizdendim artik ses vereyim dedim. 6 aylik bir bebegim var ve yaklasik 7 haftadir karatay diyeti yapiyorum. Hamileligimde 19 kilo aldim cok sukur sadece 2 si kaldi:))

Emzirirken karatay yapilir mi diye dusunenler hic vakit kaybetmeden baslasin derim. Baslayali sutumde artti cok sukur. Hamur, un ve seker kesinlikle sut yapmiyormus onu anladim.

Gelelim 7 haftanin ozetine: yolculuga 65,4 le basladim 10 temmuz gunu (boyum 1,68) ve su an 58,7 yim. Hedefim 52-53 arasi ama yuzum coker mi acaba diye de endiseleniyorum. Bundan sonra daha sik aranizdayim insallah bu donem okulada baslamayacagim, ucretsiz izne ayrildim. Ohhhh...bebisimizle degmeyin keyfimize.
Hepinize sevgiler...

ayyy tam benim ulaşmak istediğim kilodasın boyumuzda aynı umarım bende ulaşırımmm

ayyy tam benim ulaşmak istediğim kilodasın boyumuzda aynı umarım bende ulaşırımmm

Tabiki ulasirsin canim yeterki pes etme. Benim boyuma gore su anki kilom bile normal aslinda ama oyle olmuyor iste :KK43:( kemiklerim ince ve etim fazla ( bu etlerin coguda gobek ve simit bolgesinde) o yuzden daha da kilo vermem gerek.

Kıslar selamlar herkeslere,

O kadar yoğun günler ki bi türlü fırsat bulup da yazamadım. Her fırsat bulduğumda girip okumaya çalıştım ama yazılanları. Zaten Perşembe'den beri de bi arkadaşlarımızın evine misafirdik, Cuma günü tartılamadığım için bildirimde de bulunamadım. Karatay'a da devam tabii ki, sadece sanırım miktarlar biraz fazla olmaya başladı. Bu aralar nedense çok acıkıyorum. Bi de 79'u gördüm ve sanki takılıp kaldım gibi durumlar söz konusu. bu da geçer inşallah. Bir süredir kıyafetlerimde bi bollaşma hissetmiyorum. Ama gören herkes beni çok zayıflamış buluyo, bu da moral oluyo tabii:KK1:

Kaçamak olayııııı şöyle: 2 kere dondurma yedim, birisi Cumartesi gecesi (eşimin ısrarıyla), diğeri de bayram'ın 2. günü (oğlumun ısrarıyla) Bi de maalesef yürüyüşlerime hala başlayamadım.:26: Sabah erken işe gelip akşamın bi vakti bitkin dönüyorum, hiç vakit bulamıyorum. Papadiya gibi devamlı yürüyüş yapan arkadaşlarımızı saygıyla selamlıyorum:KK42: Ama tabii ki tez zamanda yürüyüşe de tekrar başlıycam.

Bu arada yakın arkadaşımız olan bir çifti de Karatay'a başlattık - çok memnunlarEn Büyük KK

Son olarak da bildirim yapıyım ve kaçıyım:

Sabah: Klasik Karatay (saat 7.30'da)

Öğle: İşe yanımda salata ve cacık getirdim. Öğlen yemeğe gitmeye vaktim olmıycak ve de akşam yemeğini ancak 19.30 gibi yiyebilicem.

Herkese keyifli bir gün diliyorum:54
:

merhabalar...:KK16::KK16:
sabah:karatay kahvaltısı,yarım simit:KK67:
öğlen:tavuk,salata
akşam:z.yağlı patlıcan,yoğurt
sevgiler :KK16::KK16:

Tabiki ulasirsin canim yeterki pes etme. Benim boyuma gore su anki kilom bile normal aslinda ama oyle olmuyor iste :KK43:( kemiklerim ince ve etim fazla ( bu etlerin coguda gobek ve simit bolgesinde) o yuzden daha da kilo vermem gerek.

herkesin vücut yapısı farklı cnm, evet aslında 58 normal ama bende 55 de kalmak istiyorum tabi önce 58 i görmem lazım :)

butun ogretmen arkadaslarin yeni egitim ogretim yili hayirli olsun. Okulda stres yapip leptinlerinizi kurban etmeyin okuldada zayiflamaya devam

Dua ile çaldım bugün kapınızı...
Belki darda,belki zorda,belki mutlusunuz...
Yüreğimden RABBİM'E bir demet dua gönderdim sizin için!
RABBİM sıkıntılarınızı hayır,mutluluklarınızı daim etsin....Amin...:KK71:

günaydınlar ...
bu sabah kahvaltım:KK56::KK56:
2.5 pasta tabağı büyüklüğünde bol yumurtalı krep..
peynir ,zeytin
domates salatalık
:KK56::KK56:
:KK14::KK14::KK14::KK14:YİNE ŞEHİT YİNE ÜZÜNTÜ En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Herkese iyi öglenler..
Botun agrımdan duramıyorum bugun doktora gidicem sürekli bilgisayar başında durmaktan düzleşme oldu herhalde..
Sabah kahvaltı yapamadım vapurda sadece 1 bardak portakal suyu içtim biraz öncede 4-5 lifli bisküvi yedi çayla yasak biliyorum yanımda başka bişey yoktu..
öglen yemegi işyerinde yiycem menüyü bildiririm şehitlere çok üzüldüm yine moralim çok bozuldu sabah duydum allahım dur de artık kardeşçe yaşamak istiyoruz barış istiyoruz..

günaydınlar ...
bu sabah kahvaltım:KK56::KK56:
2.5 pasta tabağı büyüklüğünde bol yumurtalı krep..
peynir ,zeytin
domates salatalık
:KK56::KK56:
:KK14::KK14::KK14::KK14:YİNE ŞEHİT YİNE ÜZÜNTÜ En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

offf,sen yazınca hemen haberlere baktım sersumcum.:KK14::KK14: çok üzüldüm ya...hemen anneleri,eşleri geliyo aklıma...kötü oldum yine sabah sabah:105::105:allah ailelerine sabır versin,mekanları cennet olsun inşallah.....

X