Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

cnm bende sewindim annemler merkezde otoroyor dedemanın orda ben taşındım ewlendıkten sonra manisaya ama alışamadım 1 sene olmadı daha. en son bayramda ordaydım sonra döndüm:KK43: antalya gibisi warmı yaaa atamız bile söylemiş şüphesiz antalya dünyanın en güzel yeridir die. burnumun direği sızladı bak şimdii:KK43::KK43:

Sende benim gibi ANTALYA ve aile hasreti çekiyorsun yani :KK43:

bende antalyalıyım merkezdemi yoksa ilçedemi yaşıyorsun

Canim sende mı çok sevindim bak uç olduk
Ben ELMALI ilcesindenim ama ailemin % 95 i ANTALYA merkeZde
Ben istanbuldayim ama :KK43:

bırkac gundur ılk defa duzgun bıseyler yıyorum hemen yazayım:KK1::KK1:

1 tabak zyaglı karnıbahar
1 tabak yesıllık salatası
1 kase fındık,omega3

2 gündür misafirim var,totomun üzerine oturamıyorum yavvv:KK9::KK9::KK9:spor oluyo ama daha iyi benim için:KK1::KK1:

bu arada bugün de yürüdüm dışarda 1 saat:KK51::KK51:

eeee tatilin tadı da başka:KK1:
Hakkari'de çok sıcakmış:KK17:
zor bir deneyim ama her şey yoluna girecek sersumum:KK16: çocukların da sen de ne olursa olsun mutlu olun ki eşin de rahat etsin.sonuçta onun tayini yüzünden gittiniz kendini suçlamasın:26:
bugün dünya barış günü, inşallah barış için yeni adımlar atarız:KK16:

ben kaçmak zorundayım artık kardeşi dersanesine bırakacağım şimdilik görüşürüz kızlar
sağol canım..:KK16::KK16:
hiçbirzaman eşimi suçlayıcı tarzda davranmam ben canım..olur mu hiç öyle şey..başımıza gelen herşey hepimizin kaderi..ve sonuçta herşeyin hayırlısı..demek bizim için hayırlısı buymuş..ama bu, burada yaşanan gerçekleri silemiyor malesef..inan buralar çok farklı..daha önce de doğuda görev yaptım ..bundan 12 yıl öncesiyle şimdi olan ve yaşananlar çok farklı..hiçbirşey medyada ve haberlerde anlatıldığı gibi değil!!!
en ufak bir pişmanlığım yok..ailecek bir arada olmak her şeye değer..ama insan korkuyor..bizler burada çok kısıtlı hayatlar yaşarken bazen herşey çok gereksiz ve saçma geliyor insana...
neyse canım hep aynı anlıyacağın..

kolay gelsin sana cnm, herkesin mesaisi bitti gittiler. acildekiler we kat sekreterleri olarak hastaneyi bekliyoruz biz :) buarada pzt endokrine gidip tahlillerimi yaptırayım hastanede oldugum halde diyete başlamadan tahlillerimi yaptırmadım :KK52::KK52::KK52:
sana da kolay gelsin canım..benim tahlillerim hep iyi çıkıyordu canım..yaklaşık 2 ay önce yaptırdım ve karatayı 1-1.5 aydır yapıyorken kan vermiştim..hastanede olunca insan daha çok ihmal ediyor sağlığını :KK9::KK9:
bu gün kahvaltımı 12-12,30 arası yapabildim
çok yoğundu iş yeri

2 yumurta haşlayıp getirmiştim sabah yiyemedim
beyazları sararmıştı garipti ve kokuyodu garip
bozulmuştur diye yemek gelmedi içimden :KK50:

1 ç.b. bademin 3/2 si
b.peynir
13 y.zeytin
domates-salatalık-y.biber
süt
canım yumurtayı iyi ki yememişsin..öyle sarı ve yeşilimsi olması çok fazla kaynatılmasından kaynaklanır ve öyle yemek çok zararlıymış..
2 gündür misafirim var,totomun üzerine oturamıyorum yavvv:KK9::KK9::KK9:spor oluyo ama daha iyi benim için:KK1::KK1:

bu arada bugün de yürüdüm dışarda 1 saat:KK51::KK51:

:KK9::KK9::KK9: boşver canım gitsin kilolar..:KK76::KK76:

nöbet cıkısı pazara yürüyerek gittim fındık alayım diye malesef daha çıkmamıs dediler 1 hafta 10 içinde olur dediler migrosa gidicem orda bulurum heralde cnm çekiyo ya. pazara git gel 50 dk yürüyüş yaptım, söylemesi ayıp bamya aldım yarına yapcam çook seviyorum sebze yemeği :KK1::KK1:

Son düzenleme:
canım yumurtayı iyi ki yememişsin..öyle sarı ve yeşilimsi olması çok fazla kaynatılmasından kaynaklanır ve öyle yemek çok zararlıymış..

canım ben fazla da kaynatmadım aslında sevmem normalde de çok aşırı sert yumurtayı
ben yumurta bozuk diye düşündüm ama neden oldu anlamadım sonuçta yiyemedim zaten :KK50:

Merhabalarrrr

Bugün sabah klasik karatayıma ek yarım simiti tost yapıp yidim..(Akşam :KK47:a uyacaktım ama zor tuttum kendimi:KK53:)

2. öğünümü de saat 2 gibi yidim.. bir tabak kuru fasulye + salata + yoğurt + haşlanmış mısır:KK53::KK17:

Bu tatil dönüşü her gün kaçamak yapıyorum acilen kendime gelmem lazım yaw:26:

Bunları yidim ama hiç durmadan iş yapıyoruz eşimle:KK1: 60 kilo domatesi salça yaptım yine:KK9::KK9::KK9::KK9: alır mıyım hazır salçaları vaktim var malzeme bol yaptım kendim ohh misler kimin oldu:KK9::KK9::KK9::KK9:
Biber salçam 10 kilo oldu:KK9::KK9::KK9::KK9: kavanoslara doldurdum bilem:KK9:

40 kilo kaa da kırmızı biber beni bekler ama bugün daha çok bekler :KK60: kurutacak tepsim de kalmadı hem:26::26:
60 kilo domates ile 40 kilo biberi karıştıracağım abarttım mı ne:KK53::KK53:

Bu arada 55.00 kiloyum 700 gr gitmiş bileeeee:21::21::21::21:

Merhabalarrrr

Bugün sabah klasik karatayıma ek yarım simiti tost yapıp yidim..(Akşam :KK47:a uyacaktım ama zor tuttum kendimi:KK53:)

2. öğünümü de saat 2 gibi yidim.. bir tabak kuru fasulye + salata + yoğurt + haşlanmış mısır:KK53::KK17:

Bu tatil dönüşü her gün kaçamak yapıyorum acilen kendime gelmem lazım yaw:26:

Bunları yidim ama hiç durmadan iş yapıyoruz eşimle:KK1: 60 kilo domatesi salça yaptım yine:KK9::KK9::KK9::KK9: alır mıyım hazır salçaları vaktim var malzeme bol yaptım kendim ohh misler kimin oldu:KK9::KK9::KK9::KK9:
Biber salçam 10 kilo oldu:KK9::KK9::KK9::KK9: kavanoslara doldurdum bilem:KK9:

40 kilo kaa da kırmızı biber beni bekler ama bugün daha çok bekler :KK60: kurutacak tepsim de kalmadı hem:26::26:
60 kilo domates ile 40 kilo biberi karıştıracağım abarttım mı ne:KK53::KK53:

Bu arada 55.00 kiloyum 700 gr gitmiş bileeeee:21::21::21::21:
ıyınıyetlım nazar etmısler senı bellkı banada olmustu memlekette ne bulsam yıyodum neyse tekrar motıve oluruz nasılsa:))kolay gelsın bu arada bende senden heveslendım 10kg melemenlık domates konservesı yaptım 3kg taze fasulye konservesı.. 1kg kırmızı bıber ve patlıcan kozledım dondurucuya attım .ınsaallah guzel olurlar ılk kez konserve yaptımda:)

leylakım alıntı yapmıstım sılınmıs hasta degılım aksıne cok ıyıyım ne kadar cıs varsa yıyodum bırkac gundur.onu demek ıstemstım:)

neden böyle oldu anlayamadım sürekli kaçamak yapıyorum.
dün sabah klasik karatay kahvaltısı
akşam pizza kola

bu sabahklasik karatay kahvaltısı
öğlen oturmadaydım pasta börek mercimek köftesi
akşam 1 armut

neden böyle oldu anlayamadım sürekli kaçamak yapıyorum.
dün sabah klasik karatay kahvaltısı
akşam pizza kola

bu sabahklasik karatay kahvaltısı
öğlen oturmadaydım pasta börek mercimek köftesi
akşam 1 armut

menünü okuyan ve karatayı kilo vermek için diyet olarak bilmeyen biri olsa, senin bu menünü kilo almaya çalısan birisinin menüsü olarak algılardı kola pizza basta börek armut ohhhhh :KK1::KK1::KK1::KK1:

menünü okuyan ve karatayı kilo vermek için diyet olarak bilmeyen biri olsa, senin bu menünü kilo almaya çalısan birisinin menüsü olarak algılardı kola pizza basta börek armut ohhhhh :KK1::KK1::KK1::KK1:

evet yaaa olmadı bu bana yakışmadı
üstüne üstlük birde adetliyim tartıya çıkmaya korkuyorum...
yarın devam karataya...

ıyınıyetlım nazar etmısler senı bellkı banada olmustu memlekette ne bulsam yıyodum neyse tekrar motıve oluruz nasılsa:))kolay gelsın bu arada bende senden heveslendım 10kg melemenlık domates konservesı yaptım 3kg taze fasulye konservesı.. 1kg kırmızı bıber ve patlıcan kozledım dondurucuya attım .ınsaallah guzel olurlar ılk kez konserve yaptımda:)

leylakım alıntı yapmıstım sılınmıs hasta degılım aksıne cok ıyıyım ne kadar cıs varsa yıyodum bırkac gundur.onu demek ıstemstım:)

Papişiiimm sağol canım. Yaw demin sana cevap yazdım tam bitmek üzereyken bişeye bastım gitti hepsi offf:26:

Ben her sene bu şekilde konserve yaparım bayağı yıl oldu:KK34: Kışın domates konservesinden aç kavanozu dök yemeğe çok pratik oluyor ve bozulmuyor:KK34: İnş. ailen ve sevdiklerinle yemeği nasip etsin Allah..
İnş. canım bir an önce toparlanırız yoksa dombili olacam yine:KK1:

Son düzenleme:
Aksam yemeğimde 3 tavuk baget,yogurtlu cevizli semizotu zeytinyağı ilavesiyle ve 1 çay bardağı fıstık çocuklarimi uyuttum 30 dk yürüyüş yapacagım ins zamanla artacak..

iyi akşamlar güzeller :KK66:

sabahları pek iştahım yok bu aralar nidensee
sabah yarım lavaş,bikaç yeşil biber,çay,1 adette bulgurlu biber dolması

öğlen
misafirlikteydim :) gene
1 dilim kek,1 dilim baklava,1 dilim peynirli bööreeek:KK53::KK53::KK53:

akşam
2 tabak keşkek

bu arada keşkek kilo yapar mı bilemedim fikri olan var mı aceppp

X