Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

gunaydın arkadaslar yenı bır baslangıc yapmak ısteyenler ıcın bugun en guzel baslangıc olacaktır 1 eylul haydı hepımız dıyetımıze daha sıkı sarılalım hep bırlıkte basaralımEn Büyük KK

propcyl canım tekrar gecmıs olsun hosgeldın sefa getırdın sayende sohbetler artıyo
ıyınıyetlım kıs hazırlıkların kolay gelsın gule gule yıyın ınşaallah
leylakım yuruyuslere baslamıssın ne guzel yıne gaz verelım bırbırımıze
sersum canım sana ve aılene allah kolaylık versın inşaallah
ve dıger arkadaslar hepımıze kolay gelsın

gunaydın arkadaslar yenı bır baslangıc yapmak ısteyenler ıcın bugun en guzel baslangıc olacaktır 1 eylul haydı hepımız dıyetımıze daha sıkı sarılalım hep bırlıkte basaralımEn Büyük KK

Teşekkür ederim canım desteginize ihtiyacım olacak..buradaki motivasyon güdülerinden birisin.Stickerın ve azmin beni coşturuyor umarım katettigin yolu bende katederim..

günaydın kıslar
bildirim yapayım hemen

başlangıç tarihi 9 temmuz 2012
başlangıç kilo 65.2
geçen hafta 61.5
bu hafta 61.2
aradaki fark 300 gr

İŞTE LİSTEMİZ

1.missdance % 2,68 :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

2. sivasın gülü % 1,67 :KK9::KK9::KK9::KK9:

3. amiboid % 1, 22 :KK9::KK9::KK9:

4. almira 42 % 0,94 :KK9::KK9:

5. şebnemgüdücü % 0,8 :KK9::KK9:

6. yıldız % 0,61 :KK9::KK9:

7. sevgi_liebe % 0,35 :KK9::KK9:

8. özlem kartal % 0.25 :KK9::KK9:

9. okyanussuda % 0,15:KK9:

lacey % 0:44::44::44:
gül63% 0:44::44::44:

nazfiliz + % 0,27:KK4:
ırmak 23 + % 0,78 :KK4:
aydın_didem + % 1,18 :KK4:
menevşehülya +% 1,38 :KK4:

bildirim yapmıştım ama listede yokum
dalgınlığına geldi herhalde neyse
ellerie sağlık kilo veren herkesi kutluyorum

Günaydın güzeller...Güzel bir gün diliyorum hepimize..Bugün esim ve benim için çok önemli bir gün..1 Eylül başlangıç..Saglikla kurtulalım kilolardan ins.Karatay kalvaltimizi yaptık 2 yumurta,7 zeytin,peynir,bir bardak ceviz,4 kayısı ve yeşil çay ictik..Hadi bakalım vira Bismillah..
aramıza hoş geldin yeniden:KK16:
kolay gelsin tez zamanda kolayca hedefine ulaşırsın umarım:KK16::KK16:
buraya her gün yaz çok motive edici oluyorEn Büyük KK

1.öğün: 11:30 da bitti
1 bardak ceviz+fındık+badem
2 yumurtadan çökelekli omlet
8 zeytin
1 domates
1 biber
4 gün kurusu

Dünkü menüm
Sabah:07.00'da
1 haş yumurta
keçi peyniri
domates
biber

öğlen uyudum

2. öğün: 18.00'da dışarıdaydık
tavuk çöp şiş söyledim: 6 küçük şiş yanında birazcık yeşillik salatası, patates kızartması ve hardal sos vardı. şişleri ve salatayı tamamen, patateslerin yarısını (sosla) yedim:KK53:
yanında da ice tea şeftali içtim:KK53:
kaçamakları arttırdım ben:KK1:

Son düzenleme:
Dünkü menüm
Sabah:07.00'da
1 haş yumurta
keçi peyniri
domates
biber

öğlen uyudum

2. öğün: 18.00'da dışarıdaydık
tavuk çöp şiş söyledim: 6 küçük şiş yanında birazcık yeşillik salatası, patates kızartması ve hardal sos vardı. şişleri ve salatayı tamamen, patateslerin yarısını (sosla) yedim:KK53:
yanında da ice tea şeftali içtim:KK53:
kaçamakları arttırdım ben:KK1:

dikkat et cnm da kilo alma :) bünyen alışmışken insülün direncin artmasın:KK52::KK52:

öğle yemeğimi yedim bugun nöbetim war akşam 4 e kadar burdayım. sebze çorbası patlıcan musakka yoğurt ıceberg salatası (limonlu) kahwaltıdan sonra süt we 3 günkurusu yedim akşam ewe gidince yemek yerim artık 5 gibi ara yapmıcam artık

İŞTE LİSTEMİZ

1.missdance % 2,68 :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

2. sivasın gülü % 1,67 :KK9::KK9::KK9::KK9:

3. amiboid % 1, 22 :KK9::KK9::KK9:

4. almira 42 % 0,94 :KK9::KK9:

5. şebnemgüdücü % 0,8 :KK9::KK9:

6. yıldız % 0,61 :KK9::KK9:

7. sevgi_liebe % 0,35 :KK9::KK9:

8. özlem kartal % 0.25 :KK9::KK9:

9. okyanussuda % 0,15:KK9:

lacey % 0:44::44::44:
gül63% 0:44::44::44:

nazfiliz + % 0,27:KK4:
ırmak 23 + % 0,78 :KK4:
aydın_didem + % 1,18 :KK4:
menevşehülya +% 1,38 :KK4:

kilo veren vermeyen herkesi kutlarım..:KK9::KK9::KK9:
haftaya ben de aranızdayım :KK52::KK52::KK52:

dikkat et cnm da kilo alma :) bünyen alışmışken insülün direncin artmasın:KK52::KK52:
haklısın canım ama akşamları dışarıda yeyince ister istemez kaçamak oluyor. malum daha genç yaşlardayız (23 yaşındayım) eee kimse takmıyor yediklerinin zararlarını, olabildiğince iyisini yemeye çalışıyorum.
dün teksas hamburger yerine tavuk şişi seçtim ama yinede oluyor cısslar:26::KK5:

evet canım güzel temenni katılıyorum sana EYLÜL herkese bol bol kilo verdirsin inşallah:KK9::KK9::KK9::KK52::KK52:..yazın giyeceğimiz küçük beden kıyafetleri düşünün kıssslarrrr:KK76::KK76::KK52::KK52::KK52:
propcyl canım tekrar gecmıs olsun hosgeldın sefa getırdın sayende sohbetler artıyo
ıyınıyetlım kıs hazırlıkların kolay gelsın gule gule yıyın ınşaallah
leylakım yuruyuslere baslamıssın ne guzel yıne gaz verelım bırbırımıze
sersum canım sana ve aılene allah kolaylık versın inşaallah
ve dıger arkadaslar hepımıze kolay gelsın
:KK16::KK16::KK16::KK54:
öğle yemeğimi yedim bugun nöbetim war akşam 4 e kadar burdayım. sebze çorbası patlıcan musakka yoğurt ıceberg salatası (limonlu) kahwaltıdan sonra süt we 3 günkurusu yedim akşam ewe gidince yemek yerim artık 5 gibi ara yapmıcam artık
derinciğim merhaba, senin mesleğin neydi canım..nöbet dediğin için sordum:KK34: ..sağlık mı yoksa başka bir sektör mü?

derinciğim merhaba, senin mesleğin neydi canım..nöbet dediğin için sordum:KK34: ..sağlık mı yoksa başka bir sektör mü?
[/QUOTE]

sağlık cnm hastanede sekreterim

kısslar herkese huzurlu bir hafta sonu diliyorum...:KK16::KK16:
bugün klimamızı takmaya gelcekler..ev yine toz duman :KK37::KK37::KK37:
offf bu işler ne zaman bitecek..:KK51::KK51:
kışın kaloriferler bazen uzun süre yanmayabiliyormuş :26::26: bari klimayı kurduralım dedik..
İzmirde onsuz yapamıyorduk zaten ama Hakkarinin sıcağı da İzmirden az değil..sabah 9 da öğlen sıcağı gibi oluyor..yükseklikten ve güneşin daha dik gelmesinden sanırım ..

sabah yumurtam bitmiş :KK37::KK37:
kantinde de kalmamış..ceviz ve peynirle idare ettim..
burda kantin dışında bir de polis kantini var yakında ..
herşey çok pahalı..gazete gelmiyor..:KK37::KK37::KK37:
birtek yerli domateslerine bayıldım..çok lezzetli..haftaya ben de kışlık yapıcam..:KK76::KK76:

X