Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

:KK55::KK55:neyse kısslarr..ben gidip biraz kocişime yardım ediimm..adam tekbaşına klimacı için ortalığı toparlıyor..öpüyorum sizi :KK54::KK54::KK54:
:KK55::KK55::KK55::KK55:

ben de iyiyim tatlım.:KK16::KK19:
.izinliyim daha da iyiyim.:KK52::KK52:
eeee tatilin tadı da başka:KK1:
Hakkari'de çok sıcakmış:KK17:
zor bir deneyim ama her şey yoluna girecek sersumum:KK16: çocukların da sen de ne olursa olsun mutlu olun ki eşin de rahat etsin.sonuçta onun tayini yüzünden gittiniz kendini suçlamasın:26:
bugün dünya barış günü, inşallah barış için yeni adımlar atarız:KK16:

ben kaçmak zorundayım artık kardeşi dersanesine bırakacağım şimdilik görüşürüz kızlar

:KK55::KK55:neyse kısslarr..ben gidip biraz kocişime yardım ediimm..adam tekbaşına klimacı için ortalığı toparlıyor..öpüyorum sizi :KK54::KK54::KK54:

kolay gelsin sana cnm, herkesin mesaisi bitti gittiler. acildekiler we kat sekreterleri olarak hastaneyi bekliyoruz biz :) buarada pzt endokrine gidip tahlillerimi yaptırayım hastanede oldugum halde diyete başlamadan tahlillerimi yaptırmadım :KK52::KK52::KK52:

Sut misiri cok lezzetli oluyor, tatlari guzel olanlar cok kolay yeniyor. Duzenli yemeye calis, kalorisi de dusuktur. Benim yediklerim cok cok lezzetliydi.
Diger bir husus, bazi vucutlarin troid bezinin kafein ile arasi iyi degildir. Bu bunyelerde kafein troid bezini yorar, kabizlik yapar, sonucta hipotroide de yol acabilir.
Protein, ozellikle kirmizi et, sindirimi zordur ve uzun surer. Gundelik protein gereksinimi vucut agirligi kadar gr. olmasi yeterli imis. Ornegin, 70 kg. isek, 70 gr. protein yeterli imis. Bilindigi gibi, sut, yogurt, yumurta, bakliyat ve hatta, daha az da olsa sebzelerde de protein var.
Bol su icilmeli.

teşekkür ederim canım verdiğin bilgilere mısırı da deniycem en kısa zamanda mutlaka :KK34:

İŞTE LİSTEMİZ

1.missdance % 2,68 :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

2. sivasın gülü % 1,67 :KK9::KK9::KK9::KK9:

3. amiboid % 1, 22 :KK9::KK9::KK9:

4. almira 42 % 0,94 :KK9::KK9:

5. şebnemgüdücü % 0,8 :KK9::KK9:

6. yıldız % 0,61 :KK9::KK9:

7. sevgi_liebe % 0,35 :KK9::KK9:

8. özlem kartal % 0.25 :KK9::KK9:

9. okyanussuda % 0,15:KK9:

lacey % 0:44::44::44:
gül63% 0:44::44::44:

nazfiliz + % 0,27:KK4:
ırmak 23 + % 0,78 :KK4:
aydın_didem + % 1,18 :KK4:
menevşehülya +% 1,38 :KK4:

liste sonuncusu olarak önce kendimi tebrik ediyorum :84:

sonra da kilo veren bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum :KK9::KK9::KK9:

lacey liste için ellerine sağlık canım haftaya sonuncu olarak sıra bende galiba :KK9:

bu gün kahvaltımı 12-12,30 arası yapabildim
çok yoğundu iş yeri

2 yumurta haşlayıp getirmiştim sabah yiyemedim
beyazları sararmıştı garipti ve kokuyodu garip
bozulmuştur diye yemek gelmedi içimden :KK50:

1 ç.b. bademin 3/2 si
b.peynir
13 y.zeytin
domates-salatalık-y.biber
süt

Ben kahvaltimi yazayim.
10 tane siyah zeytin, 1 muz, 1 kasik krem peynir.3 gün kurusu kaysi.
5 tane kirilmis ceviz, maydanoz.
Cay, su. Ben bugün regl oldum kizlar.

Kizlar bu sabah yediklerimiz bize fazla bile geldi,çok doyduk.. Öğle yemeğimi yemeyip aksam yesem olur mu ?2 ogun?Bu sekilde doya doya kilo verebilmek mucize gibi bı şey .. göreceğiz bakalım ..kuzularımı havuza sokacağım..görüşürüz gene..

taze fındık çıktı mı acaba ya pazara 2 haftadır gitmiyorum marketten alıyorum hep alacaklarımı? çıktıysa yiyebilcez ondan da :))))

taze fındık çıktı mı acaba ya pazara 2 haftadır gitmiyorum marketten alıyorum hep alacaklarımı? çıktıysa yiyebilcez ondan da :))))

çıkmış canım bende geçen hafta gittiğimde gördüm bazı marketlerde de
satılıyor yeni mahsul fındık ama pazarda mutlaka var yani

bugun aldığım en güzel haber bu çıkışta markete gideyim hmn yada yakın pazar war oraya gideyimm çok tşk ederimmm :KK76::KK76::KK76:

bugun aldığım en güzel haber bu çıkışta markete gideyim hmn yada yakın pazar war oraya gideyimm çok tşk ederimmm :KK76::KK76::KK76:

ewt toprağımmm :)

rica ederim canım inşallah bulursun afiyet olsun :KK34:

ayy çok sevindim bak merkezdemisin canım ilçedemi?

Ben elmalı ilçesindenim ama istanbulda oturuyorum ama tüm ailem
Antalya'da tabi benim kalbimde gönlümde orda çok özledim
kurban bayramını iple değil urganla çekiyorum ama gelmiyo :KK43:

kolay gelsin sana cnm, herkesin mesaisi bitti gittiler. acildekiler we kat sekreterleri olarak hastaneyi bekliyoruz biz :) buarada pzt endokrine gidip tahlillerimi yaptırayım hastanede oldugum halde diyete başlamadan tahlillerimi yaptırmadım :KK52::KK52::KK52:
sağlıkçı arkadaşlar tahlil sonuçlarınızı bende merakediyorum bende cuma tahlil verdim pazartesi alacağım nette kafa karıştırıcı yazılar okudumda o yüzden sonuçları merakettim

sağlıkçı arkadaşlar tahlil sonuçlarınızı bende merakediyorum bende cuma tahlil verdim pazartesi alacağım nette kafa karıştırıcı yazılar okudumda o yüzden sonuçları merakettim

Kizlar bu sabah yediklerimiz bize fazla bile geldi,çok doyduk.. Öğle yemeğimi yemeyip aksam yesem olur mu ?2 ogun?Bu sekilde doya doya kilo verebilmek mucize gibi bı şey .. göreceğiz bakalım ..kuzularımı havuza sokacağım..görüşürüz gene..
karatay diyeti için en uygunu zaten 2 öğün

ewt toprağımmm :)

bende bende antalyalıyım

cnm bende sewindim annemler merkezde otoroyor dedemanın orda ben taşındım ewlendıkten sonra manisaya ama alışamadım 1 sene olmadı daha. en son bayramda ordaydım sonra döndüm:KK43: antalya gibisi warmı yaaa atamız bile söylemiş şüphesiz antalya dünyanın en güzel yeridir die. burnumun direği sızladı bak şimdii:KK43::KK43:

bende antalyalıyım merkezdemi yoksa ilçedemi yaşıyorsun

X