Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ve ayrıca son günler yediğim ekmek yüzünden vücudum sanırım su topladı:26:.bunu nasıl yok edebilirim,acil yardım lütfen:44::44:

canım tuzu ve ekmeği azaltıp bol su iç biliyorsun ekmeğede çok tuz koyuyorlar o da ödem yapar hele sen uzun zamandır yemeyip birden yiyince vücudun o şekilde tepki vermiş olabilir.

teşekkür ederim haklısın ben bu ara stres yaptım kafaya fazla takar oldum bu gün relax olmaya çalışacağım kızımla koyup bir müzik tepinelim bakalım bu aralar nette denk gelmiyoruz ama olsun çaylara kahvelere devammmm

doğum günün kutlu olsunnnn ama bilgisayarın yapılınca hemen aramıza gelll okulları bekleme
iyiniyetlim ve hadibakalım sizlerede iyi yolculuklar

mantı pide pasta dibine vurmuşsun şekerim asyates duymasın kafana çantayı yiyeceksin hemen spor yapp yağa dönüşmesinnn

tabii onların bahsettiği çifliklerde maxi hızla büyüyen ve özel genetiği değiştirilmiş yemler yiyen tavukların yumurtaları ama karatay hocanın bahsettiği özgür köy tavuğunun yumurtası geçenlerde trt de iyifikir diye bir program var oarada odtülü bir hoca konuştu ya köy tavuğunun yumurtasını yada organik yumurta yiyin peynir ve sütünüzüde sadece bu ürünleri satan yerlereden alırsanız daha sağlıklı olur diyor

valla yassomcum işin zor ben olsam bir onunkinin tadına bakayım bir bununkinin tadına bakayım diye bir güzel şişerdim aferim leptinine sağlık aynen devam

senin kilo verememen 10 gündürmüş o yüzden 3. maddeyi eleyelim içtiğin çaylar sana artı su ve metabolizma hızlandırıcıymış o yüzden bir sebep o olabilir omega 3 de etkilidir ama en büyük sorun bence yediğin pide ve tatlılar su tututurup zayıflamana engel oluyor

ve ayrıca son günler yediğim ekmek yüzünden vücudum sanırım su topladı:26:.bunu nasıl yok edebilirim,acil yardım lütfen:44::44:

kiraz sapı ve yeşil çayı deneyebilirsin bende işe yarıyor ve sporla ter atmaya bak

Bildirim:17.08.2012
Rumuz:esas2006
Başlangıç tarihi:02.01.2012
Başlangıç kg:77
geçen hafta:68
Bu hafta:68
Fark:0
Toplam fark:9 kg
Beden:40
Spor:yok
Boy:1,58
Hedef: 57
Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100):%0
arkadaşlar bugün kilo bildirim yok mu daha kimse bildirmemişde...:44: :44:

Bildirim:17.08.2012

Başlangıç tarihi:01.07.2012
Başlangıç kg:95.800
geçen hafta:90.300
Bu hafta:89.800
Fark:500
Toplam fark:6 kg
Beden:46
Spor:5 gün yarım saat aerobik
Boy:1,67
Hedef: 70
haftaya daha iyi olacak inşallah

Selam kızlar herkese hayırlı cumalar öncelikle. 62.5 çıktım bu haftada tartı da. yüzüme güldü bu hafta tartı geçen hafta 63.7 giden 1.2 kg.

Hiç kaçamak yapmıyorum,saat 7den sonra bi şey tüketmiyorum. Bol spor yapıyorum. tam 3 ay oldu,3 aydır ağzıma ekmek,şeker,un,tuz,makarna,pilav vs. hiç bir şey sürmedim. Kilo böyle veriliyor çünkü. Kendimi de çok iyi sağlıklı hissediyorum. Eskisi gibi artık hantal değilim. Kendimi enerjik hissediyorum.
Karataya devam,hayat tarzım.

Bugünkü mönüm kahvaltı; 1 rafadan yumurta,bir bardak günlük süt,domates,salatalık,9 adet tuzsuz zeytin,bir avuç keçi peyniri ve 1 ince belli bardak ceviz.
Öğlen 1 tabak tarhana çorbası ve bir kase keten tohumlu yoğurt(yanınada başka bişey yemiyorum çünkü tarhana da un var,karatay bu kadarcık veriyor ama )
Akşam yemeği de bir tabak taze fasülye ve bir kase yoğurt.

7 otlu karışımlı çayım,bol su,bol hareket.

Son düzenleme:
Bildirim:17/08/2012
Rumuz:Gul63 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 59kg Bu hafta:58.5kg
Fark: 0.5 kg
Toplam fark:61.5kg
Beden:40-38
Spor: Gunde ortalama 30dak ev ısı ve ortalama 30 dakıka yuruyus ve ortalama 8 saat bılgısayar basında calısma.
Boy:165 cm
Yuzde: %0.8 Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma ,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle artık cok mutluyum
.....Bunlara ılaveten bu dıyetle ıstenmeyen tuy oranım da azalıyor daha ne ısterım?

Kıslar günaydınlar,

Bugün feci yoğun bi gün benim için. Acil bi şekilde kilo bildirimi yapıyorum ve kaçıyorum: Ben bu hafta aynıyım, geçen haftadan bi değişiklik yok.
Herkese huzurlu ve keyifli bir bayram diliyorum tüm sevdiklerinizle beraber.

canım ümitsizliğe kapılma benimde 2 hafta gr oynamamıştı zannedersem vücut direniyor sonrasında tıkırtıkır gidiyor önemli olan bu dönemde bırakmamak görüceksin yavaşyavaş kilolar gidecek....

ayy mahçup oldum şimdi..demek yazdıklarımı inceleyen arkadaşlar var bu beni motive etti mutlu oldum bak.dogru söylüyosun arkadaşım dibine vurmusum yaa

günaydın kıslar nasılsınız
ben hiç iyi deilim bu sabah boynum tutulmuş halde ağrıyla uyandım boynumda 3 fıtık var dün ne yaptıysam bilmiyorum bugün boynumu tutamıyorum bildirim için kalktım yapıp hemen çıkıyorum

başlangıç tarihi 09/07/2012
başlangıç kilosu 65.2
geçen hafta 62.5
bu hafta 62.3
aradaki fark 200 gr

hayırhayır sakın pes etmek yok...üstüne gitceksin tabiki bir yerde direnmeyi bırakıcak baktın birkaç hafta daha böyle bir kan testi yaptırırsın metobolizman yavaş olabilir...

ben bu diyetle yine 71 kilodan 57 ye düşmüştüm acaba diyorum bağışıklık mı kazandı vücudum artık diyete veya diyet yapmayalı kilo vermenin zorluklarını unutmuşum.Allah hepimize sabır versin işimiz zor kadın olarak

günaydın herkese

iftarda maalesef evde yiyemedim ve zaten iftarada
iş yüzünden nerdeyse yarım saat geç başladım

İftarda yediklerim:

hazır mercimek çorbası

kızarmış karnıyarık

pirinç pilavını almadım

salata cacık ben gelene kadar bitmişti

akşam 11 civarı bir kase çekirdek yedim başlayınca
duramıyorum almamak lazım heralde ya

sahur menüm:

menemen
1 ç.b. badem
süt
az peynir
10 y. zeytin
omega 3
1 şeftali

sanmam canm geçici bir durumdur..işimiz gerçekten zor bizden beklenenler ve bizim hayttaki beklentilerimizi düşününce hangi birine yetişicemi şaşırıyorum bazen bir kaç tane kopya lazım benden...

uf canım cacık çekti şimdi

Rumuz: menevsehulya
Başlangıç tarihi: 20.07.2012
Başlangıç kg: 69,0
Geçen hafta: 65,6
Bu hafta: 65,5
Fark: 0,1
Toplam fark: 3,5
Spor: maalesef yok
Boy: 1,65

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…