Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Tatilden donduk. Cok guzel vakit gecirdik. Iyi tatil dilekleriniz icin hepinize ayri ayri tesekkur ediyorum. Propycil'in ameliyatinin basarili gecmesi beni sevindirdi. Oruca verdigim aradan sonra tekrar basladim. Artik sadece iftar yapiyorum. Sahurda su icip, uykuya donuyorum. Boylesi daha iyi oldu. Dun sabah 65 kg. dim. Artik yediklerime dikkat etmeye ve 60 kg. hedefime ulasmaya calisacagim. Herkese sevgiler.
Hoşgeldin canımmmmm..
:KK16:

merhaba bu düzensizliği hep yaşıyormusun. ben 2. çocugumu doğurmadan önce vardı pko ve miyomlarım vardı hamile kalamıyordum sonra doktorum şeker ilacı kullanmamı söyledi 3 ay içinde düzene girdi ve hamile kaldım pko doğum sonrası gitmişti düzensiz adette ödeme neden oluyormuş geömiş olsun
normalde herşey iyi gidiyordu canım.her ay 2 gün erken oluyordum. son 2 aydan beri spor yapmadım, yediklerime dikkat etmedim vücut su topladı sanırım. dilerim gelecek ay herşey oluna girer:3:

Tatilden donduk. Cok guzel vakit gecirdik. Iyi tatil dilekleriniz icin hepinize ayri ayri tesekkur ediyorum. Propycil'in ameliyatinin basarili gecmesi beni sevindirdi. Oruca verdigim aradan sonra tekrar basladim. Artik sadece iftar yapiyorum. Sahurda su icip, uykuya donuyorum. Boylesi daha iyi oldu. Dun sabah 65 kg. dim. Artik yediklerime dikkat etmeye ve 60 kg. hedefime ulasmaya calisacagim. Herkese sevgiler.
hoşgeldin canım , karataya devam birlikte:nazar:

Dün akşam eşimle ben tam 70 dakika yürüdük:KK76::KK76:
harikasınız canım :81:
herkese iyi akşamlar tekrar kadir geceniz mübarek dualarınız kabul olsun :KK3:
seninde kandilin kutlu olsun canım:KK3:

iyi akşamlar herkese...iftarımızı yaptık..

1 fırında kızarmış karnıyarık
1 kase cacık
1 kase salata
2 gram omega 3
su

mübarek kadir gecemiz kutlu olsun,hayırlara vesile olsun

merhaba özlemkartal yazdıklarınızı okuyunca resmen kendimi gördüm cumartesi pazar ve pazartesi hafif kaçamaklar sonrası (malum davetler işte) kilomda 1 kilodan biraz fazla artış oldu çok asabım bozuldu tabii bugünden itibaren karataya özenle devam edeceğim sizde hemen atacağım fazlalıkları demişsiniz benim fazlalıklarda gider değil mi :18:

sen hafif kaçamakla atlatmışsın,ben kendimi aştım:KK53::KK53:pazartesi itibariyle toparlandım, dikkatli davranırsam çabuk kilo veriyorum,ama biraz kaçırırsam da hemen misliyle alıyorum öyle bir metabolizmam var işte....kaçamaksız menülerle ve yürüyüşle bol su içerek eski ve yeni fazlalıkları atarız canım merak etme..amacımızı unutmayalım yeter ki...kaçamak yapma durumu olursa o güne kadar bolca yediklerimize sayıp işimize bakalım...:KK52::KK52:burda kal ve menü paylaş canım

Sabah:12.00'de
1 haş yumurta
keçi ve tulum peyniri
1,5 domates
1,5 salatalık
1 köy biberi

20.00'de 500 ml latte

kızlar bugün pek acıkmadım suyu da az içtim belki onun etkisi :26:

İyi geceler kızlar,

İftarimdan önce 1saat tempolu yürüdüm.

İftarimda;
1kase brokoli corbasi
Sebzeli tavuk sote
karisik salata
ayran
su
omega 3

slm kızlar yazıyorum ve kaçıyorum
sabah 1 yumurta 1 peynir 5 zeytin ceviz salatalık
yeşil çay kiraz sapı kahve
öğlen: barbunya yoğurt
ara: eren 1 armut çay yeşil çay azıcık cips
akşam: somon balığı soda çay
omega 3 sporrr

sabah omlet,1 su bardağı ceviz-badem karışımı,peynir,domates yedim.Öğlene kadar hiççç acıkmadım öğle yemeğinde domates çorbası , 1 adet ızgara tavuk but,haşlanmış yeşil mercimek cısss olarakta 1 tane eti puf:26:
Akşam yemeğinde;domates çorbası ve patlıcan-domates ızgara yedim.Cısssım mısım yoktu taa kiii komşuda kandil programına katılana kadar 1 tane avuç içi büyüklüğünde pasta,1 çatalda mustafa kemal paşa tatlısı yiyivermişim:18::18: bol limonlu çay ve su içtim tabii

sana da günaydın canım,menülerime bakıyosun değil mi:KK52:
canım her gün mutlaka topikte olup biteni okuyorum, eğer okuyamazsam ertesi güne mutlaka okuyorum
tüm arkadaşlar gibi senin menülerinde takibimde:KK20:
menülerde 1-2 cıssa (pide gibi) ses etmiyorum özellikle deneyimli karataycılara çanta ile ceza vermek istemiyorum çünkü onlar kendini ayarlıyor. ama cıslar çok olursa ve arkadaş yeniyse uyarımı yapıyorum. demek ki senin menünde de uyarılacak bir şey görmemişim, için rahat olsun:KK34:
sormak istediğin bir şey olursa her zaman burdayım:KK34:

Asyaatescim çok saol:KK16::KK16: tarçın,süt,kakaoyu unutmuşum:KK17: o an ki tatlı krizi yüzünden olmalı bir daha krize girersem:KK9: tavsiyelerini uygulayacağım umarım bir daha o duruma düşmem:KK9:Bu arada cevap yazdığın için çok saol şeker:KK16:
ne demek canım elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum, faydalı olduysam ne mutlu:KK52::KK52::KK52:

omega 3 sporrr
arada yediklerin hiç karataycıya yakışmış mı:KK22::KK22: o ara değil öğün olmuş:KK22: hem de kötü bir öğün:KK20::KK20::KK20:
aymutu yedin yanında kuruyemiş,süt gibi GI 0 olan bişi tüketseydin meyvenin GI ini düşürürdün.cips çok zararlı hem patates hem de kızartma:KK20::KK20:
soda da cısss ayrıca:KK20::KK20::KK20:

sabah omlet,1 su bardağı ceviz-badem karışımı,peynir,domates yedim.Öğlene kadar hiççç acıkmadım öğle yemeğinde domates çorbası , 1 adet ızgara tavuk but,haşlanmış yeşil mercimek cısss olarakta 1 tane eti puf:26:
Akşam yemeğinde;domates çorbası ve patlıcan-domates ızgara yedim.Cısssım mısım yoktu taa kiii komşuda kandil programına katılana kadar 1 tane avuç içi büyüklüğünde pasta,1 çatalda mustafa kemal paşa tatlısı yiyivermişim:18::18: bol limonlu çay ve su içtim tabii
yatmadan önce en az 20 dk spor cezası veriyorum sana:KK22:

Sevindim canım karadenizlisin sanırım fındığa bayılııııyoruuummm bu sene 3. çuval fındığı yiyoruz:KK1::KK1: Kolay gelsin.. Evet tatil çabbucaak geçttiiii gittiii.. Evde olmanın tadını çıkardım ben bu yıl yumoş yumoş :emir_bebek: sarıldım oynadık tembellik ettikk...

HOŞGELDİN IRMAKçım:KK16: Darısı benim başıma olsun bizimki tatil değil biraz yorucu da olacak tahminim gelin olmak zor be kardeşler:KK1::KK1: bana bayağı iş düşecek bence:KK1::KK1:

Oruç oruç bence sadece karataylılar yürüyebilir:KK9::KK9:

Sağol Papişimmm canımmm:KK54: inşallah hayırlısıyla gider geliriz.. Görsünler valla ohh:21::21::21:
Papişim dondurma yiyorum akşamları tatlılı olanlardan ama az 2 gündür az az su böreği de yidim ama hala 54.6 kiloyum Allaahhhh :KK76::KK76: Akşama da cıss var:KK1::KK1:
ah ıyınıyetlım ah ben ıftarda neler neler yıyorum bır yazsam gozlerın boyle:KK53:pörtler :KK1:ama ne yapıyorum fırsat buldukca yuruyorum bol su lımonlu su ve yesılcay tuketıyorum artı olarak yansımıyo yasasın karatay:21:

omega 3 sporrr
canım belkı bılmıyosundur soda ıcmıyoruz lımonlu su ıcebılırsın onun yerıne

uzulme canım bol lımonlu su,çay bu gunu kurtarır

Kızlar geçmişi okudum geldim:KK52::KK52:
Sizi çok ihmal ediyorum kusura bakmayın ama pek evde takılamıyorum, dışarıdayken de telefon ile topiğe girmek zor oluyor.
yarın sabahtan eski staj yaptığım yere gideceğim, staj değerlendirme formunu doldurtmak ve çizimlerimin çıktısını almak için, akşam da huzur evine gidiyoruz ziyarete.
Huzurevinde Türk Sanat Müziği eşliğinde 2 saat kadar vakit geçirip oradaki insanları mutlu etcez, çıkışta da yemeğe gideriz arkadaşlarla. Malesef akşam yemeğim 21.00 civarı olacak yani.Neyse sağlık olsun.
İyi geceler kızlar, ben kaçıyorum.
Leptininiz bol olsun:KK16:
Dualarınız kabul olsun:KK16:

Karatay diyetiyle ramazanda tanışmamdan dolayı tam odaklanamadım.. malum iftar-sahur durumları.. peki sizlerden ramazanda kilo verebilen oldu mu?

Kızlar geçmişi okudum geldim:KK52::KK52:
Sizi çok ihmal ediyorum kusura bakmayın ama pek evde takılamıyorum, dışarıdayken de telefon ile topiğe girmek zor oluyor.
yarın sabahtan eski staj yaptığım yere gideceğim, staj değerlendirme formunu doldurtmak ve çizimlerimin çıktısını almak için, akşam da huzur evine gidiyoruz ziyarete.
Huzurevinde Türk Sanat Müziği eşliğinde 2 saat kadar vakit geçirip oradaki insanları mutlu etcez, çıkışta da yemeğe gideriz arkadaşlarla. Malesef akşam yemeğim 21.00 civarı olacak yani.Neyse sağlık olsun.
İyi geceler kızlar, ben kaçıyorum.
Leptininiz bol olsun:KK16:
Dualarınız kabul olsun:KK16:

kolay gelsin şimdiden...Bu arada bende sana cıss yapcam ne o ya ""below the target" diyo...:))

X