Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

1 saat yürüdüm,duşumu aldım,omega 3 ümü unutmuştum şimdi aldım,huzurlu bi şekilde uyumaya gidiyorum,iyi geceler

Tamam canim operim,insallah bulusuruz tabi,orucu da oyle yaparim belki,hayirlisiyla.bir gideyim de ,oradaki duruma gore,karatayi saldim diye dusunup kendini strese sokma canim,

sahurda yediklerim:
1 hurma
menemen(epeydir yapmamıştım nihayet yiyebildim)
domates
salatalık
ceviz
badem
avuç içi kadar peynir
su

pes etme sakın...bende ramazanın ilk günü başladım ama istediğim hızda veremiyorum...başladığımdan beri ekmek börek tatlı yemedim üstüne birde kabız oldum ki kabız olunca kilo vermek çok zor genede pes etmedim devam...

Demi ama foto diyos sesleri hiç çıkmıyor yaw
Sağol canım benim inş. ağız tadıyla yeriz

sorma benimde gözümde büyüyor işler ama neyse ki eşim 1 hafta izin aldı beraber hallederiz biz kocişle
görüşürüz tatlım
amin canım..
foto olsaydı güzel olurdu, ama olsun tatlım..biz de inşallah ileri ki buluşmalarda foto çekeriz hepberaber

sabahın körü ben yine uyandım :44::44:
dün sizeyazdıktan sonra sabah 7.30 da denize gittim..yüzdüm yüzdüm..
harikaydı kimsecikler yok,deniz pırıl pırıl,çarşaf gibi..
sanırım bugün de girerim..yine uyuyamıyacağım gibi
yarın karamürsel den değirmendereye halama iftara,ordan da kardeşime kandıraya geçicem..
arabalarını götüreyim artık..1 haftadır arabasızlar yazık
cumartesi 10.50 de uçağımız kalkıyor..
neyse kızzlar..ben birazcık uyumaya çalışayım bakalım noolcek
öpüldünüzz..

Günaydın kızlar
Bugün enerjim düşük biraz sanırım dengesiz ve düzensiz beslenmekten ir de dünkü mısırdan sanırım ağzımın içi kuruyor doyamıyorum suya
Sabah sporumu bile zorla yaptım. 3 mil leslie yapacaktım, 2 mil anca yaptım söylene söylene
Propycil bugün ameliyat olacak, dualarımızla eşlik edelim ne dersiniz
Hepimiz için güzel bir gün olsun
Niyetli arkadaşların oruçlarını Allah kabul etsin, kolaylıklar versin
Ben şimdi duşa kaçıyorum, kahvaltımı da yapıp evden çıkacağım.öptüm hepinizi

Canım benim çok yorma kendini, biliyorum söylemesi kolay diyeceksin Dikkat et heba etme kendini, daha senin oğlan gelince de işlerin vardı.Offf kadın olmak ve anne olmak ne zor gerçekten. Allah kolaylık versin

Tamam canim operim,insallah bulusuruz tabi,orucu da oyle yaparim belki,hayirlisiyla.bir gideyim de ,oradaki duruma gore,karatayi saldim diye dusunup kendini strese sokma canim,
Ben stres yapar mıyım canım benim Saldım mı tam salarım ama toplarm sayenizde farkındayım bunun

Günaydın sersumum
Sabah deniz pek güzel olur, meltemde harika eser o saate. ohhh! kıskandım seni Bol bol yüz bizim içinde
Sabahın köründe bir sen bir ben yazıyoruz genellikle zorumuz neyse

Sana da gunaydin canim,insallah propycilin ameliyati cok iyi gecer

Sagol canim,ben de oyle diyorum isimiz zor gercekten,saglik olsun,oglum da 4 gibi burda olucak insallah

Sana da gunaydin canim,uyku tutmamis gene

Erkenden deniz sefasi yapmissin ohh ne guzel,ben de bugun gidiyorum canim,oradan belki giremem,simdiden sana iyi yolculuklar canim,gule gule gidin,oradaki islerinizde de Allah kolaylik versin canim

Canim sagol,ama zaten darisi senin basina da olmus,sen citir ve fit bir annesin,ben de daha fazla vermeyeceim,propum da hedefi daha asagi cekme dedi,ama buradayim,bir yere gitmiyorum
Ficansım o zaman sen de çıtır anne olmuşsun.. Ama aramızda kal bi yere gitme
Sana da gunaydin canim,uyku tutmamis gene

Erkenden deniz sefasi yapmissin ohh ne guzel,ben de bugun gidiyorum canim,oradan belki giremem,simdiden sana iyi yolculuklar canim,gule gule gidin,oradaki islerinizde de Allah kolaylik versin canim

SERSUMum ne güzel yüzüyorsun gidene kadar doyasıya tadını çıkar canım.. Canım herşey gönlünce olur inş.. Stresten gene uyuyamamışsın.. Allah'ım yardım etsin..

Son düzenleme:
Gunaydin iyiniyetlim

Nazfilizcim oglunu da tebrik ederim,puani cok guzelmis,istediginiz yer olur insallah

Ficansım o zaman sen de çıtır anne olmuşsun.. Ama aramızda kal bi yere gitme

SERSUMum ne güzel yüzüyorsun gidene kadar doyasıya tadını çıkar canım

Sagol canim,gider miyim,hic bir yere gitmem,verdigim kilolari almaya hic niyetim yok canim ,sen de bir yere gitme,10 gun kadar yokum,ama telefondan girebilirsem buralarda olurum canim

herkese günaydın

iftar menüm:

yayla çorbası (bulgurlu)
tavuk sote
salata
ayran

iftardan sonra eşimle dışarıya gittik
1 külahta dondurma yedim eşimin zoruyla ama hoşuma gitmedi nedense belkide
alıştık şekersizliğe

sahur menüm:

pastırmalı yumurta
1 ç.b. badem
çok az peynir (bugünlerde peynir fazla yiyemiyorum )
10 s. ve y.zeytin
süt
domates-salatalık
omega3

Oh ne güzel topicten buluşulmuş,görüşülmüş,kıskandım gerçektende:))
Dün kaldığım yerden devam edeyim menü bildirimime
Akşam altı gibi şekersiz bir türk kahvesi yaptım yanında da 4 hurma yedimAra öğün gibi oldu ve hurma çok şekerli ama yapacak bişey yok
Saat sekiz gibi 1 tabak taze fasulye ve 1 kase yoğurt yedim.
Bol limonlu su içtim (limonlu su rahatlatıyor bu arada gerçekten de)
Sabah
1 saatlik yürüyüşümü yaptım
1 haşlanmış yumurta
1 domates
1 parça peynir
közlenmiş biber
1 muz
1 avuç ceviz
omega 3

Sagol canim,gider miyim,hic bir yere gitmem,verdigim kilolari almaya hic niyetim yok canim ,sen de bir yere gitme,10 gun kadar yokum,ama telefondan girebilirsem buralarda olurum canim

Tatile gidiyorsun sanırım iyi yolculuklar iyi tatiller canım.. Kaçamakları abartma

Sahurum

Menemen
Ş.siz çay fındık
Tulum ve kaşar peyniri
Yarım şeftali (yazın ilk şeftalisini yidim)
2 omega 3

İçebildiğim kaa su içtim bir de..

Canım ara öğün pek yapmamaya çalış.. Onun yerine süt ya da ayran içebilirsin.. Canın tatlı çektiyse sütüne tarçın koyabilirsin tatlı ihtiyacını karşılarsın..
Hurmayı ben sabah bile en fazla 2 tane yiyorum
Patak geliyor kaçınılmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…