Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

[sıze=3]senin 2 haftan doldumuydu canım..yani buraya 2 haftadır menu bildirimi yapıyormusun..[/sıze]

yok diyete başlayalı 1 ay oluyor menü bildirimi sanırsam 9-10 gündür yapıyorum. Ne oldu bir yerlerde hatamı yapmışım. Karataya başlama tarihimden 10 gün sonra sizi keşvettim

canım senin kan değerlerin gerçekten çok düşükmüş. ben de çaycıyımdır ama ciğer sayesinde biraz olsun dengeliyorum.kansızlık vardı bir zamanlar karataya başladığımdan beri normale dönüyor yavaş yavaş oda.
süt ve peynir hakkında yorumlarını çok tuttum:KK1: bol bol yiyelim gönül rahatlığıyla o zaman:KK52: :KK52:
bizim keçi peyniri de sivastan özel geldi, annemin arkadaşının annesi yolladı, normalde satmıyormuş ama bize verdi sağolsun. lor peynirini de geçen gün sütçüden aldığımız süt sıcaktan bozulunca(kaynatırken kesildi süt) biz yaptık:KK1: tam karataylık hem de az tuzlu:KK52:
ben beyaz peynir olarak sadece pınarın peynirini severim.hani şu üzerinde 1 kilo peynir için 7 kilo süt kullanılmıştır yazanlardan, beli onda süt oranı daha yüksektir:26: ama en iyisi peyniri de bildik yerden almak yada kendimiz yapmak:26:

canım tatilin tadını çıkarmak için erkenden kalkıyorum ki gün içinde bir çok şey yapabileyim:KK1:
öğle saatlerinde kahvaltı yapınca gün bitti gibi geliyor:KK1:
hem erken kalktım ki sporumu yapayım:KK52: gün içinde başka vaktim olmaz diye düşündüm:KK1:
kalkar kalkmaz 3 mil leslie ve mekik hareketleri yaptım:KK52: :KK52:
ewet canımcım cok dusuk..ne yapsam yukselmiyo..bende artık bişe yapmıyorum:KK9::KK9:
regl doneminde kanamam cok oluyo ondan dedi doktor..o da zaten Allah vergisi,yapacak bişe yok...e tabi demlik demlik içtiğim cayların etkisi de yok değil tabi..:KK52::KK52:
bu arada sizin peyniriniz de özelmiş bayaaa...lor yapmayı ben de denedim gecen gğn ama olmadı..:KK9::KK9::KK9:
ben de pınarın o peynirinden yiyorum beyaz peynir yediğim zaman,tadı gercekten guzel ama o bile asla ve asla keci peynirininin yerini tutmaz tabi..
ya ewet canım ya,sonucta gi si sıfır olan bişeyi bol bol yemekten neden cekincezki demi ama..ve dogalın da dogalı bizim peynirlerimiz..:KK52::KK52:

neee kuru incir kendi mahsülün mü:KK53: :KK53: ilk kez bir karataycıda kendi mahsülü kuru incir okudum. Helal olsun canım:nazar:
menü için de:KK9:canım telefonuna geçmiş olsun dilediğimi söyle:KK1: fazla naz yapmasın bak haberleşmemiz lazım:KK1: sana özelden telefon numaramı attım bu arada:KK52:
yarın ki liste için de teşekkür ederim şimdiden kolay gelsin canım sana bir liste borcum var :KK19: :KK19:
ewet canımcım kendim kuruttum ama 5-6 tane bişeydi..o balkondan o balkona eşimden kaçırmaya calısıyom..yoksa hepsini hüpletecek uyuz..:KK60::KK60:
bu arada senin menuler de lesliler de mekikler de super..zaten sonucunu aldın bu hafta maşşallah tartıda..:nazar::nazar::nazar: bak ben gelince kacamak yapalım beraber ha..simit haricinde tabi..onu zaten yiycez ..:KK52::KK52:
telefon numaranı kaydettim bidenem..tam da bugun ben sana yazacaktım telimi..sen once yazdın,benden cok yasıycaksın..:KK52::KK52:
listeye gelince,ne borcu bidenem ya..sewe sewe yaparım,sen yeterki iyileş..
borc olsa bile inşallah o borcu hiç bi zaman ifa etmezsin,cunku inşallah hiç bi zaman ++ cıkmam..:KK52:

Propycilcim kolay gelsin datlum listeyi sanırım sen yapıyosun:KK16::KK16:
tesekkur ederim canikom..sen de ++ cıktım diye mpralini bozma cıtır annem..haftaya 1. olursun ben seni biliyom..:KK48::KK19:

Günaydın kızlar acil bildirim yapıp kaçıyorum
başlangıç tarihi:10.04.2012
başlangıç kilo:51.5
Geçen hafta:49.5
bu hafta:49.1
fark:0.4
toplam fark:1.4
hedef:48.5
boy:1.60
beden:36-34
yüzde:0.808
tartı yüzünüzü güldürsün :KK16:
propycil'cim teşekkür ederim canım kolay gelsin:KK19:
tartı cok da oynaklık etmemiş bu hafta maşşallah..:KK52::KK52:
teprikler cıtırım..:KK9::KK9:

Günaydın kızlar.... herkese hayırlı cumalar.
Bugün yediklerimi ve yiyeceklerimi paylaşayım canlarım.
Sabah karatay kahvaltımı yaptım canım yoğurt çekmişti 3 tatlı kaşığı yoğurt yedim
Öğlen ve akşamda dünden kalan yemeklerimi yiyeceğim yine. Eşim de dün mesaideydi yemek yenmedi kaldı.
Öğlen bulgurlu biber dolması yerim ve ayran içerim.
Akşamda taze fasülye ve keten tohumlu yoğurt yerim günü kapatırım :))

ve bu hafta 400 gr vermişim kilo bildirimimi de yaptım.
64.5ten 64.1
şebnem senin 2 hafta doldumu menü bildirimine başlayalı canım..

DÜN YEDİKLERİM
SABAH 1 YAĞDA YUMURTA 1 PEYNİR 5 CEVİZ 5 ZEYTİN
öğlen yoğurt börülce keten tohumu
ara kahve 2 avuç ceviz omega 3 hapı
akşam az çorba( artık pek çorba içemiyorum) az börülce 6 zeytin 1 dilim kavun 1 tavuk 1kek çay
insan yazınca daha iyi görüyor akşamları cozutmuşum

bu gece uyuamadım oğlum el ayak sendromu oldu bu 3. oluşu banada bulaştı kaşınıp duruyorum. kaşıntılar neysede çocuğun ağzında aftlar var gece emzik emiyor aftlar acıdıkça uyanıyor ve ağlıyor. allah derdi insanın evladına vermesin. HEPİNİZE HAYIRLI CUMALAR BOL LEPTİNLER DİLERİM. GİDEN KİLOLARA BYYYYEEE

yok diyete başlayalı 1 ay oluyor menü bildirimi sanırsam 9-10 gündür yapıyorum. Ne oldu bir yerlerde hatamı yapmışım. Karataya başlama tarihimden 10 gün sonra sizi keşvettim
yok canımcım ne hatası,estafurullah..listeye 2 hafta duzenli menu bildirimi yaptıktan sonra giriyoruz da onun için sormustum..

İftar menüm:

patlıcan salatası

yoğurtlu semizotu (k.tohumu+zeytinyağı koydum içine ve tabi sarımsak)

ifatrdan sonra

kayısı çayı diye bişey aldım kabızlık için onu içtim 1 fincan şekersiz

ve su

sahurda:

2 k.k. yumurta
domates-salatalık
1 ç.b. ceviz
10 s.zeytin
peynir
yine kayısı çayı
omega 3
4 k.kayısı+2 incir

kabızlıkla uğraşırken üstüne bugün birde regl oldum onun ağrısı eklendi :KK14:
hulyacım bide tarcın cayı war..onu da tavsiye ederim..poşet cay seklinde..bide psikoloji sindirim sistemi uzerinde cok etkli..cok kafana takıyo olabilirsin..rahat bırak kendini biraz..gelirse gelir gelmezse gelmez ay..:KK9::KK9:

Teşekkür ederim canım.
Bu arada bu hafta benim için çok önemli. İlk kez, çizelgemdeki vereceğim kilo, verdiğim kilodan az! Yani yolu yarıladım kızlar!

Harikasın Oyacım:KK9::KK9::KK9: Gerçekten yolu yarılamışsın artık. Bundan sonrası daha da rahat gidicek inşallah

Yarin erken saatte tatil icin yola cikacagiz. Mecburen oruca ara verecegim, turistik bir tatil olacak, cok dolasacagiz. Hafta sonunuz cok guzel gecsin. Hepinize sevgiler.

İyi tatiller, bol keyifli ve huzurlu dinlenmeler sanaaaaa:KK54:

slm kızlar bildirim yapayım ben
geçen hafta 70,700
bu hafta 70,700
fark 0
tatlı yedim ben bu hafta çok ve karpuz yedim kilo almadığıma şükretmem lazım benim çok işim var kızlar ayrıca ben izne çıkıyorum bayram sonuna kadar yokum haberiniz olsun beni listeden çıkarmayın sakın evde pc yok ondan giremeyeceğim herkese :KK55::KK55::KK55:

Emelcim bütün karpuzlara rağmen iyi bu durum. Iznin çok güzel geçsin inşallah:KK54:

merhaba bende bildirim yapayim ben gecen hafta basladim 100 kilo ile ama bu hafta 101 kiloyum maalesef almisim 2 gundur reglim ondanda olabilir bilmiyorum uzgunum ama herseye ragmen devam

Sakın moral bozma, bu geçici bi durumdur, başlangıçta böyle şeyler olabilir. Burada 60 kilo veren arkadaşlarımız bile var. Mutlaka devam et. Insana sağlığını kazandırıyo Karatay usulü beslenmeçEn Büyük KK

Merhaba kızlar...Bikaç gündür giremedim..ve iftarlarda kaçırmaya başladım az biraz..
Ben ramazanda tek öğün (iftar) yapan biri olarak genellikle 1 kase çorba, 1 küçük dilim pide, 1 tabak yemek (ayırt etmeden her yemeği yiyorum) ve salata yiyorum..Kaçamaklarım genellikle dondurma oluyor maalesef..ama yine de kilo vermişim..
Haftaiçi iftardan önce 67 leri de görüyorum aslında ama dün akşam iftardan önce tartılmayı unutmuşum..O yüzden bu sabah çıkmadan tartıldım..ve bildirim..
Rumuz: aydin_didem
Baslangic tarih: 21.03.2012
Baslangic kilo: 72
Gecen hafta : 69,4
Bu hafta:68,8
fark:-0,6
Yuzde: -0,86
Herkese güzel bir gün diliyorum..Propycil liste sendeymiş canım..kolay gelsin..

Tebrik ediyorum:KK9::KK9::KK9: Her şeye rağmen kilo vermişsin

Rumuz:FZGUN
Baş.Tarihi:06.03.2012
geçen hafta:92,5
bu hafta:91,9
fark:0.6
hedef:56
ver.kilo %:0,649

Bravvooo Fzgun. Başarılarının devamını diliyorum canım:KK9::KK9::KK9:

bu arada ben de bildirimimi yapıym demi ama..:KK52::KK52:
bildirim:
rumuz: propycil
boy: 1.67
gecen hafta:51.3
bu hafta:.51
beden:34-36
hedef:49 ---34 bedeni saglamlastırmak..:KK52::KK52:

Bi lokmalık bi har-tun olarak gene de iyi kilo vermişsin. Tebrik koydum canim (senin lafını çaldım azıcık:KK52:)

geldim kızlar
geçen hafta:68,2
Bu hafta:67,6
Fark:600 gr
yupiiii inşallah haftayada devam eder kilo vermelerim:KK16:

Tabii ki devam edicek. Gayet iyi vermişsin:KK54:

DÜN YEDİKLERİM
akşam az çorba( artık pek çorba içemiyorum) az börülce 6 zeytin 1 dilim kavun 1 tavuk 1kek çay

bu gece uyuamadım oğlum el ayak sendromu oldu bu 3. oluşu banada bulaştı kaşınıp duruyorum. kaşıntılar neysede çocuğun ağzında aftlar var gece emzik emiyor aftlar acıdıkça uyanıyor ve ağlıyor. allah derdi insanın evladına vermesin. HEPİNİZE HAYIRLI CUMALAR BOL LEPTİNLER DİLERİM. GİDEN KİLOLARA BYYYYEEE

Çok haklısın, insan menülerini yazınca durum daha iyi belli oluyo.

Oğluşuna çok geçmiş olsun. :KK43:Kusura bakma ama ben bu sendromu ilk defa duyuyorum. Neymiş bunun aslı?

Bilmem miiiii... İstanbul'da paramdan nasiplenmeyen diyetisyen yok! O tv de gördüğümüz meşhur doktorlar da dahil. Başta kilo veriyosun, bir müddet sonra almaya başlayınca bir de suçlu sen oluyorsun! Psikolojik baskı yapıyolar. Neyse ki Canan Hoca'yı tanıdım. Allah ondan razı olsun. Ben, eşim, annem, erkek kardeşim, kayınım hep beraber yapıyoruz Karatay'ı. Hepimiz de 10 kilodan fazla verdik 4 ayda. Bu sefer doğru yolu bulduk.

İnşallah sen de hayırlısıyla ameliyatını ve radyasyon tedavini alır, bu işleri bitirirsin. Yalnız bana radyasyon tedavisinden sonra 1 yıl bebek yok dedi doktor. Yoksa 4.yü patlatacaktım:KK52::KK52: Gerçi benim aldığım doz yüksekti. Guatr tedavisi için olan belki daha düşüktür.

Kıyafetleri verdim gittiii... Maşallah, okulun da, bölümün de çok güzelmiş:nazar:. Annen için de çok gurur verici.

Hoşgeldin canım. Başımızın üstünde yerin var. Hem sen çabucak toparlarsın. Bilmez miyiz biz seni:KK54:

Oyacım şu Istanbul'da gittiğin diyetisyenler hakkında azıcık dedikodu yapsak diyorum. Tabii isimleri tam belli etmeden:KK51: O kadar çok insan var ki bu piyasada para kazanan ve de boş yere insanların sağlığıyla oynayan. Azıcık anlatmak ve paylaşmak lazım yanlış uygulama yapanları diye düşünüyorum. Haksız mıyım. Ben mesela isimli diyetisyenlerin hiç birine gitmedim ama giden arkadaşlarım var. Olumlu ve daha da önemlisi kalıcı sonuç elde eden neredeyse yok gibi! Üstelik çok büyük çoğunluğu mutsuzluk hissderek verdiler kiloları ve sonra da geri aldılar tabii.:KK19::KK19::KK19:

Kıyafetleri vermen harika olmuş. Ben de kendime söz verdim Toplam 15 kilo verince bütün büyük kıyafetlerimi vericem. Şimdiden bi kısmını dolabın ücra bi köşesine ayırdım bile.

Bu arada 3 çocuk sahibi olman karşısında saygıyla eğiliyorum:KK42::KK42::KK42: Çok takdir ediyorum senin gibi çok çocuk yapmayı başarabilenleri. Ben bir taneyi bile o kadar zor büyüttüm ki. Büyütmek bi yana okutmak en zoru bence. Allah sizlere kolayluklay versin canım:KK54:

günaydın arkadaşlar , bu haftaki kilo bildirimim

başlangıç :3 Haziran 2012
başlangıç kilom : 73
geçen hafta : 71.9 kg
bu hafta :72.2 kg
fark:+300 g:KK5::KK5:

Kilo veremeyen arkadaşlar, moral bozmayın lütfen. Ben de geçen hafta +++ lardaydım. Bu hafta 1,3 kg vermişim. Haftaya çok iyi olacak emin olun:KK54:

Aynen canım, Allah Canan hocadan razı olsun.

Ben de iyiyim canım, sağol. Yaz tatili olunca, çocukların talepleri artıyor, onlarla meşgulüm bu aralar. Senin de 3 çocuğun vardı değil mi? Sana da kolay gelsin canım.:KK16:

Tebrikler, süper vermişsin bu hafta.:KK9::KK9::KK9::KK9:

Evet 3 tane. 2 si bu yıl oruç tutuyor. O yüzden sesleri sedaları çıkmıyor, benden de hiçbirşey istemiyorlar:KK9::KK9:
Bu hafta tartı yüzümü güldürdü gerçekten. İnşallah kalıcıdır. Hepinizin gönlüne göre olsun bu hafta.

3 tane cocuun mu war kız maşşallah..:nazar::nazar::KK52::KK52:
inşallah canım ya bi an once kurtulurum..benimki de nodül ama cok minikler..milimetrik boyutta ve bir kac tane..

super wermişsin canikom..teprik koydum..:KK9::KK9:

saolasın canimcım..

Evet 3 tane var. 12, 10 ve 3 yaşında. Her boyda var:)

Tebrik için de teşekkürler.

DÜN YEDİKLERİM

canım çok geçmiş olsun inşallah biran önce iyileşir ve bida hastalanmaz.allah tüm yavrularımızı korusun tüm hastalara şifalar versin...

selam kızlar ,il içi atmalarda 2 . tercih ettiğim okula atamam yapıldı:21: istediğim bir okuldu. çevre olarakda çok iyi. 5 yıllık arkadaşlarımdan ayrılmak zor olacak. 1 ay içinde yeni okulumun çevresine taşınacağım. işim çok yani:KK3:

hayırlı olsun canım tayinin,yeni okulunda başarılar dilerim ve taşınma işindede kolaylıklar dilerim....

ıftar menusu (aynen yazıyorum)

1 kase mantar corba
1 tabak melemen
yarım tabak pılav ustu k.fasulye
salata,10 adet zeytın,7 tane ıncır kurusu
2 catal patates kızartması
veee nutella surulmus tutku bıskuvı:)

havasından mı denızınden mı bılmem ıstahım tavan yapmıs durumda kızlar ınsallah kg almadan evıme donerım alsamda sorun olmaz kıs boyu ısımız ne hep bırlıkte burdayız topıgı sahıpsızmı bırakalım yanı:)))))

afiyet olsun canım da o tutku bisküvi zaten kremalı değilmi neden bide nutella sürüyon üstüne kız :KK1::KK1:

bildirim yapmayanlar için son 15 dakika
papadiya
ody
yklm
toptaksu
almira42
begonyaya
nazfiliz
sevgiliebe

propycilcim ben bildirim yapmama gibi bir durumum olabilirmi, çünkü ben hastalıkla ve oruçla birlikte biraz hızlı kilo verince vucut dengem bozuldu tansiyonum falan düştü (8/4) bir hafta böyle gezdim, toparlayamadım kendimi vbe yemeğe başladım biraz 1-2 kilo almak istiyorum ramazandan sonra tekrar devam ederim diye düşünüyorum olabilirmi acaba?

SELAM kızlar nasılsınız kilo verenleri tebrik ediyorum veremeyenleride tebrik etmek lazım çünkü azimlerinden ve sabırlarından taviz vermeyecekleri için:KK34:.kızlar bu arada iftardan öncemi tartıldınız merak ediyorum:44:

Son düzenleme:
hulyacım bide tarcın cayı war..onu da tavsiye ederim..poşet cay seklinde..bide psikoloji sindirim sistemi uzerinde cok etkli..cok kafana takıyo olabilirsin..rahat bırak kendini biraz..gelirse gelir gelmezse gelmez ay..:KK9::KK9:

ya canım kafama takmıycamda çok aşırı şişkinlik ve gaz ağrısı veriyor o yüzden yoksa bende
düşünmemeye çalışıyorum ama karnım açken bile davul gibi bi karınla geziyorum :KK50:

tarçın çayı derken şu kabuk tarçınlar var canım onumu kastettin yoksa özellikle tarçın çayı mı var ki? :44:

propycilcim ben bildirim yapmama gibi bir durumum olabilirmi, çünkü ben hastalıkla ve oruçla birlikte biraz hızlı kilo verince vucut dengem bozuldu tansiyonum falan düştü (8/4) bir hafta böyle gezdim, toparlayamadım kendimi vbe yemeğe başladım biraz 1-2 kilo almak istiyorum ramazandan sonra tekrar devam ederim diye düşünüyorum olabilirmi acaba?
sen bilirsin hayatım..benim için sorun yok..gecmiş olsun bu arada..:KK16::KK16:

SELAM kızlar nasılsınız kilo verenleri tebrik ediyorum veremeyenleride tebrik etmek lazım çünkü azimlerinden ve sabırlarından taviz vermeyecekleri için:KK34:.kızlar bu arada iftardan öncemi tartıldınız merak ediyorum:44:
ewet canım iftardan once..hadi sen de yap bildirimini bekliyorum...

[sıze=3]sen bilirsin hayatım..benim için sorun yok..gecmiş olsun bu arada..:KK16::KK16:[/sıze]

[sıze=3]ewet canım iftardan once..hadi sen de yap bildirimini bekliyorum...[/sıze]
canım ben tartılmadım bide düzenli bildirim yapamıyorum ya o yüzden listeye giremem diye düşündüm 4 aydır burdayım aslında ama işyerinde pek zaman olmuyo yazmaya

[sıze=3]sen bilirsin hayatım..benim için sorun yok..gecmiş olsun bu arada..:KK16::KK16:[/sıze]

[sıze=3]ewet canım iftardan once..hadi sen de yap bildirimini bekliyorum...[/sıze]
olmazsa bende başlim artık bildirimlere akşam hepsini toplar öyle yazarım menülerimi haftayaa listeye girerim inşallah

Merhaba yassom,yuruyuslere devam et,vucut basta su tutuyor ama sonra birden gidiyor,bir de stres yapma o da kortizol salgilatiyor ve kiloyu tutuyor,rahat ol merak etme kilolar gidecek

sağ olun ficascığım geçen hafta 1,5 2 kiloya yakın gitmişti bu hafta kabızlık ve üstünü de regl olunca +500 moralim bozuluyor ama destekleriniz umut oluyor. teşekkürler:KK54:

Harikasın Oyacım:KK9::KK9::KK9: Gerçekten yolu yarılamışsın artık. Bundan sonrası daha da rahat gidicek inşallah

Oyacım şu Istanbul'da gittiğin diyetisyenler hakkında azıcık dedikodu yapsak diyorum. Tabii isimleri tam belli etmeden:KK51: O kadar çok insan var ki bu piyasada para kazanan ve de boş yere insanların sağlığıyla oynayan. Azıcık anlatmak ve paylaşmak lazım yanlış uygulama yapanları diye düşünüyorum. Haksız mıyım. Ben mesela isimli diyetisyenlerin hiç birine gitmedim ama giden arkadaşlarım var. Olumlu ve daha da önemlisi kalıcı sonuç elde eden neredeyse yok gibi! Üstelik çok büyük çoğunluğu mutsuzluk hissderek verdiler kiloları ve sonra da geri aldılar tabii.:KK19::KK19::KK19:

Kıyafetleri vermen harika olmuş. Ben de kendime söz verdim Toplam 15 kilo verince bütün büyük kıyafetlerimi vericem. Şimdiden bi kısmını dolabın ücra bi köşesine ayırdım bile.

Bu arada 3 çocuk sahibi olman karşısında saygıyla eğiliyorum:KK42::KK42::KK42: Çok takdir ediyorum senin gibi çok çocuk yapmayı başarabilenleri. Ben bir taneyi bile o kadar zor büyüttüm ki. Büyütmek bi yana okutmak en zoru bence. Allah sizlere kolayluklay versin canım:KK54:

Çok çocuk isteyen bendim. Eşim değil. Belki de o yüzden ağırıma gitmiyor. Bazen çok zorlanıyorum ama masaya 5 kişi oturmak , evdeki curcuna hoşuma gidiyor:)

Diyetisyenlerden ilk anda 2 si aklıma geldi. İkisi de tv de çok gördüğümüz dr lardan. Biri spor programlarına da çıkıyor. Hastaları 6-8 kişilik gruplar halinde alıyor. Dinler gibi yapıyor. Herkesin içinde anlatıyorsun derdini. Sonra da fotokopi diyetler veriyor hepimizin eline. Bunun için aldığı para asgari ücretten çok. Haftada 2 öğün ödül (!) veriyor. İstediğin tek tip bişeyden doyana kadar yiyebilirsin! Dört gözle bekliyordum o 2 öğünü. Onun dışında açtım zaten. Oğlanların sünnet düğünü vardı. Acil kilo vermeye çalışıyordum. 2,5 ayda 89 dan 81 e indim. Daha sonra 93 e çıktım.

Bir diğeri meşhur akapunkturcu.Açlıktan öldüm. 5-6 kg dan sonra da veremedim zaten.Bu arada gözlerimin altı mosmor oldu. Zaten tv de görmüşsünüzdür. Kendi gözaltları da mosmordur, hastalıklı bir yüzü vardır.

Bak şimdi aklıma geldi. Bir tane de meşhur olmayan doktor var. Akapunkturcuydu aynı zamanda. Göbek deliğime iğne yapıyodu. Kabus gibiydi. 2 defa gidebildim.

Kalıcı kilo verdirirler mi hiç arkadaşım! Canan Hoca'nın yaptığını yapıp, bize doğrusunu öğretirlerse, biz de evimizde kendi kendimize, mutlu mesut kilo verirsek, onlar nerden para kazanacaklar???

İftar:
1 tabak mercimek çorbası
1 tabak tas kebabı
2 kaşık zyağlı fasulye
1 dilim güllaç.

3 litre su

Sahur:
Meyve, meyve, meyve...

3 dilim Kavun, 2 dilim karpuz, 1/2 şeftali, 5 tane üzüm, 1 kayısı, peynir.

X