Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

MErhaba arkadaslar Oncellikle kendimden bahsedeyim ben 167 boyunda 100 kilodayim bu diyeti cok arastirip yapmaya karar verdim daha once dukan deneyimim oldu ama maalesef basaramadim Benide araniza alip destek olursaniz cok sevinirim

merhabalar..hoşgeldin,tabiki katılabilirsin siyahtoka...hocamızın ikinci kitabını(yeşil mezuralı olan) mutlaka oku ve başla..menulerini yaz hergun..yorumlarız bizde..sewgiler.:KK16::KK16:

kızlar yarından sonra oruc tutumıycam..nedenine gelince:dayanamıyorum ve tamamen asosyal ve nalet bi insan oldum yaw............:KK9::KK9::KK9:
hiçkimsenin telefonun acmiyorum..hic bi daveti kabul etmiyorum ve hiç kimseyi davet etmiyorum..en erken saat 2 de (bugn) kalkıyorum ve sadece boş boş oturuyorum.....2 arkadasım benimle kustuler telefonlarını acmıyorum ve geri donmuyorum diye..:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
galiba oruc bana yaramadı....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
neyyse gene cok konustum yaw..

Kendımı Karatay Diyetiyle Basarıya Kurguluyorum. Basarı ya da basarısızlık ınanmayla sıkı sıkıya a ve Kadınlar Kulubune ve Sızlere sonsuz tesekkurler yıne yenı yenıden :KK71: :KK71: :KK71: :KK71: :KK71: :KK71: :KK71: :KK71: :KK71:
ne güzel yazmışsın gül ablam

reyhancım sana bişe dicem...ramazandan sonra sen ben asya kapışakmı...:KK52::KK52:
iğneoyası-sewgi-gamzelim kapiştılar ve aylardır 84 ün altına dusmeyen sewgi düştü,gamzelim mezun oldu,iğneoyası da mezun olacak az kaldı..:KK52::KK52:
yani çok işe yarıyo ne dersin..:KK52::KK52:

kolay gelsin ozlemcim..:KK52::KK52:

propycilim özlettin kendini,böyle gir işte ara ara neşelendir bizi.:KK16: kapışmaya varım.zaten bir kac kılom kaldı veririm sayenizde.:nazar::nazar: valla gül ablaya da özentirik oldum ha hedefinde bki 17.6 olmak var.ben de 19.1 olmaya calısıyorum.beni gaza getirirsen bende hedefkilomu 50 ye çekerim.huhuuuuuuuuuuu:KK24::KK24::KK24:

kızlar yarından sonra oruc tutumıycam..nedenine gelince:dayanamıyorum ve tamamen asosyal ve nalet bi insan oldum yaw............:KK9::KK9::KK9:
hiçkimsenin telefonun acmiyorum..hic bi daveti kabul etmiyorum ve hiç kimseyi davet etmiyorum..en erken saat 2 de (bugn) kalkıyorum ve sadece boş boş oturuyorum.....2 arkadasım benimle kustuler telefonlarını acmıyorum ve geri donmuyorum diye..:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
galiba oruc bana yaramadı....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
neyyse gene cok konustum yaw..

hahaha:KK1: sen yolunu bulmuşsun .hadi yine iyisin uykuya tutturdun oruçları.seni aramızda daha çok göreceğiz demekki buna sevindim:KK16::KK16:

MErhaba arkadaslar Oncellikle kendimden bahsedeyim ben 167 boyunda 100 kilodayim bu diyeti cok arastirip yapmaya karar verdim daha once dukan deneyimim oldu ama maalesef basaramadim Benide araniza alip destek olursaniz cok sevinirim

hoşgeldin sefalar getirdin.şimdiden uyarıyım yediğine içtigine dikkat et yoksa asyaates ile propycil seni pataklar haa:KK53::KK53::KK53::KK53:

ne güzel yazmışsın gül ablam

propycilim özlettin kendini,böyle gir işte ara ara neşelendir bizi.:KK16: kapışmaya varım.zaten bir kac kılom kaldı veririm sayenizde.:nazar::nazar: valla gül ablaya da özentirik oldum ha hedefinde bki 17.6 olmak var.ben de 19.1 olmaya calısıyorum.beni gaza getirirsen bende hedefkilomu 50 ye çekerim.huhuuuuuuuuuuu:KK24::KK24::KK24:

ok. ozaman anlastık..sporu ve menuyu hergun kontrol etcez...bide moralini bozmak gibi olmasın ama bizim kilomuz az oldugu için cok yawas weririz..yani kilolu bi insan haftada 1 kilo werir ama biz 100 gram bile wewemeyebiliriz bazen..oyuzden moral bozmak yok ok..
hahaha:KK1: sen yolunu bulmuşsun .hadi yine iyisin uykuya tutturdun oruçları.seni aramızda daha çok göreceğiz demekki buna sevindim:KK16::KK16:
sorma ya..uykuya tutturdugum halde dayanamıyorum...:KK53::KK53:

merhabalar..
dün akşam iftardan sonra 1 top dondurma yedim:131:
sahur:karatay kahvaltısı
iftar:domates çorbası,etli yemek,salata,ayran
spor:iftardan önce oğlumla 1,5 saat yürüyeceğim:KK76:
sevgiler,hayırlı iftarlar :KK16:

Irmak iyi geceler canım.gerçi orada gece değil değil mi?
İğneoyası biz ölümüne kankayız,bundan dolayı beraber verip beraber alıyoruz.haftaya verelim ne dersin...:KK52::KK52::KK52:
Fzgun önemli değil canım.
iyiniyetlim kilo vereyimde tek kıyafet bulmayayım.
Asyam geçmiş olsun
Propycil üzülme canım,her şeyde bir hayır vardır,kimbilir neden Allah engel koydu.geç olsun güç olmasın.
çok sağol canım:KK16:

geçmiş olsun tatlım..tikkat et kendine..:KK16:
kıss alemsin pediatride ne işin vardı:KK9::KK9:

kıyamam tatlım sana ben:26::26:
tatlım kıymatlım..vardır bunda da bir hayır..üzme kendini bebeemm:KK19::KK19::KK19:

bildirim yapmıycaktım yaa ondan rahattım kıss
canım ben artık kilo bildirimimi evime yerleşince kendi tartımdan yapıcam..moralim bozuluyo böyle orda burda başka tartılarda:KK5:

hoşgeldin canımmm..ösletmiştin kendini:KK54::KK54::KK16::KK16:

Allah iyiliğini versin güldüm sabah sabah :KK60: :KK60:

tebrikler tatlım:KK9::KK9::KK16:

:KK16::KK9:

üzme kendini ..moral bozmak yok canım

üzülme canım..haftaya daha iyi olur herşey:KK16::KK16:

ah keşke öyle olsaydı :KK60: :KK60:

sağol canım:KK16::KK16:
misafirler vardı gelemedim:KK54::KK16:

afiyet olsun canımm..olan olmuş bikere:KK16::KK16:

ah bu kocişler:KK53::KK53:
sağdan da gelir soldan da:KK53::KK53:

izmirde kesin bulursun bebeeeemmm:KK52::KK52::KK54:

alemsin..ohhh ilkönce kasa da şoka uğrat sonrada uyut adamı..helal olsun :KK60::KK60:
kendi evine geçene kadar tartı öncesi kaçamak yapıp niye canımızı çektiriyorsun o zaman :KK1:

misafirler uyanmadan kalkmama lazım bilg.dan:KK9::KK9:

dün ilk oruç denememi yaptım ve fiyasko:KK50::KK50: akşamı zor ettim..bu reflü illeti çok kötü kısslar yavvv:KK37::KK37:

birdaha da denemeye hiç niyetim yok..Allah affetsin inşallah :KK14::KK14:

midem hala çok kötü:KK50:

şimdi gidip kendime,çocuklara ve benim gibi reflülü misafirimise kahvaltı hazırlamam lazım..:KK9::KK9:

görüşürüz canlarım :KK24::KK24::KK16::KK16:
canım hiç kendini zorlama o zaman, daha büyük günah zorlanarak oruç tutmak

Kızlar bir de otururken özellikle bilgisayar karşısında, ayaklarınızı geriye sandayelnin altına doğru atmayın bu varis konusunda bayağı olumsuz etkiliyormuş.:KK34:

Evet tatlım listeye baktım, seni son anda eklediğim için oranı 0.25 yerine 2,25 olarak geçirmişim, yani fazladan 2 eklemişim ama sıralama doğru.:26:

Tam dün bildirim yapmadınız diyecektim, sonra bildiriminizi gördüm.:)

Benim de reflü problemim var sersumum, ama karatay beslenme şekli bana çok iyi geldi, özellikle 8 den sonra yememek çok etkili oluyor.

bu önerini dikkate alacağım sağol canım:KK16:

:44: servis yaparken inşallah yemeye fırsatım olmaz.ama çay içerken mecbur tatlı yiycem.bu yüzden hafif fırında sütlaç yapacagım

ohhh ohh stajdan yırttın,senden keyiflisi yok

yaşına baktım helal olsun gül ablam ya,hiç 30 gectim metabolizmam yavaşladı dememiş vermişsin kilocuklarını.senin gibisi nadir bulunur.bi de hedefine bayıldım 120 den 47 ye :nazar::nazar:kendine hep moral vermişsin ,tam gaz devam ediyorsun:KK9::KK9:

tabii canım.özellikle su böreği bulunca yiyceksin .Şimdi asyaateş kızacak,iyi akıl veriyorsun diycek:18::KK20:

bugün de bir şok girişimlerim olacak,ön hazırlıklara başladım yavaş yavaş,alıstırıyorum.üzerime bişeyler bakmak istiyorum:KK23:

sanmam cunku bende dün iftardan önce tartıldım 53 geldim.belimi göbeğimi ölctüm aynı.seni üzmek istemem ama su kaybı da içindedir:KK3:
stajımı artık havuz veya çeşitli etkinlikler ile yapacağım ohh çok iyi oldu :21::21:

ben de havuz ve denize girmekten çok şezlongda kitap okuyup uyuyakalmayı çok severim..kışlıklar başladı dimi yavaş yavaş..ben bezelye atabildim daha dondurucuya ama yapacağım çok şey var sırada

canım yaparsın yavaş yavaş hiç merak etme:KK34:

değiştirdiğin iyi olmus staj yerini canım yaw..zaten bi turlu ısınamadıydın calışmaya orda..:KK9::KK9: ben olsam kuzeninin ofisine de hiç gitmezdim..kız boswer ewde dur kitabını oku,kopuslerinle ilgilen,yuruyus yap...:KK52::KK52:

ben voit fitness kullanıyorum canım..yanında bi de mekik aleti werdilerdi ama onu hiç kullanmadım..motor gucu iyi olsun bide bandı geniş olsunki ellerini tutunmadan yuru..iyi bişe al bide,sonucta bu uzun yıllar ve surekli kullanacagın bişe..:KK16::KK16:

cok saolasın canımcım..:KK54::KK54::KK54:

canım yaa...cok mutlu oldum yazını okuyunca..cok incesin canım ya...cok tesekkur ederim gercekten..iyiki warsın..

saolasın ficansım..

tebrikler hayatım..harikasın..

saolasın bidenem desteğin için..
propycilll gelmişşş hoş geldin canım umarım iyisindir:KK52: :KK52:
stajı artık havuz ve çeşitli etkinlikler ile yapacağım. Kuzenim sağolsun gelme dedi.:KK52: :KK52:
sana daha çok vakit ayıracağım geldiğinde demek oluyor bu da:KK52: :KK52:

Sağol Oyam darısı hepiciğinizin başına olsun inş. canım

Evet canım ya bulurum ben güzel İZMİRİM den.. Ben tam tersi çabuk beğenebilirim ama aradığım gibi bişi yoktu

Sevgicim kilo verdiğimden değill kısllaar seçenek çok yok ondaan bulamadım kıslar..( R.omandaki elbise güzeldi onun da bedeni olmayıca şanssızlık gibi geldi..)Zayıfladığım için çoğu şey bana oluyor ve göbüş de bayağı küçüldü güzel de duruyor.. Çok mutluyum çoookkk.. Belki İzmirden çok güzel bir elbise bulacağım onun için bööle oldu

Kıss bedenimi bulamadığıma üzüldüm 36 sı olaydı alacaktım heman rengi de hoştu

Asyam senin için resim koycam canımcım söz:KK16::KK16::KK16:

HOŞGELDİN canım bugün nasılsın

oleyyy fotoğraf geliyor :KK52: :KK52: :KK52:

asyacım cıtırım bak aynı anda denkgeldik..:KK52:
napıosun taklım...ayagın nasıl....:KK52:
ayy canım benim evet en sonunda karşılaştık :KK52: :KK52:
özledim senle muhabbeti:KK52: ben iyiyim canım, sen nasılsın? orucu bırakıyormuşsun, hayırlısı olsun canım

COk tesekkur ederim eminim desteklerinile basarabiliriz bu arada doktor bana bir yigin tahlilden sonra yaklasik 6 ay once insulin direnci teshisi koydu ve ilaca baslatti ancak o donem emzirdigim ixin ilacimi kullanamadim 10 gun once cocugu kestim ancak ramazan dolayiiyla alamiyorum cunku gunxe uc kez almam gerekiyor ve asiri su icirttigi icin oruca dayanamayacagimi dusundugumden almiyorum insallah ramazan ertesi onuda alacagim

COk tesekkur ederim eminim desteklerinile basarabiliriz bu arada doktor bana bir yigin tahlilden sonra yaklasik 6 ay once insulin direnci teshisi koydu ve ilaca baslatti ancak o donem emzirdigim ixin ilacimi kullanamadim 10 gun once cocugu kestim ancak ramazan dolayiiyla alamiyorum cunku gunxe uc kez almam gerekiyor ve asiri su icirttigi icin oruca dayanamayacagimi dusundugumden almiyorum insallah ramazan ertesi onuda alacagim
Bu diyeti 6 ay uygularsanız insulin direncinizi yenmiş olursunuz ve hatta ilaç kullanmanza bile gerek kalmazz...bence once bi deneyin bi hafta 10 gun ondan sonra ilaca başlayın...ama şuna emin olunki karatay sizin için biçilmiş kaftan..mutlaka uygulayın..

stajımı artık havuz veya çeşitli etkinlikler ile yapacağım ohh çok iyi oldu :21::21:
propycilll gelmişşş hoş geldin canım umarım iyisindir:KK52: :KK52:
stajı artık havuz ve çeşitli etkinlikler ile yapacağım. Kuzenim sağolsun gelme dedi.:KK52: :KK52:
sana daha çok vakit ayıracağım geldiğinde demek oluyor bu da:KK52: :KK52:

ayy canım benim evet en sonunda karşılaştık :KK52: :KK52:
özledim senle muhabbeti:KK52: ben iyiyim canım, sen nasılsın? orucu bırakıyormuşsun, hayırlısı olsun canım
havuz ve ceşitli etkinliklermiş...ooy oy yesinler senin havanı..:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
bence de gitme yaaa ne işin war şu sıcakta..
ben de ozledim kız walla sohbeti...
oruç hayatla ilişiğimi kesti resmen yaw..tamam iftar wakti cok cok guzel bi duygu..hatta dunyanın en guzel duygularından biri ama işte o surece warana kadar bitkisel hayata baglanıyom resmen yaw..:KK9::KK9:

havuz ve ceşitli etkinliklermiş...ooy oy yesinler senin havanı..:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
bence de gitme yaaa ne işin war şu sıcakta..
ben de ozledim kız walla sohbeti...
oruç hayatla ilişiğimi kesti resmen yaw..tamam iftar wakti cok cok guzel bi duygu..hatta dunyanın en guzel duygularından biri ama işte o surece warana kadar bitkisel hayata baglanıyom resmen yaw..:KK9::KK9:
7. haftamı dolduruyordum bu hafta demek ki bende sınır bu kadarmış:KK52::KK52:
Canım orucu da tutarken normal hayata devam etmek lazım yoksa tutmamak daha sevap.
İftar konusunda haklısın en güzel duygu o anı yaşamak. Ben de bol bol niyetli arkadaşlara söylüyorum iftara gidelim diye, hiç olmazsa onlarla iftarı bekleme heyecanını yaşayım diye:KK1:
Canım sen şimdi randevuyu ne zamana aldın, alabildin mi yada:26: Kusura bakma hatırlatmak istemezdim ama şu tiroid problemlerini çözmen için ameliyatı olman lazım diye meraklar içindeyim gün konusunda

7. haftamı dolduruyordum bu hafta demek ki bende sınır bu kadarmış:KK52::KK52:
Canım orucu da tutarken normal hayata devam etmek lazım yoksa tutmamak daha sevap.
İftar konusunda haklısın en güzel duygu o anı yaşamak. Ben de bol bol niyetli arkadaşlara söylüyorum iftara gidelim diye, hiç olmazsa onlarla iftarı bekleme heyecanını yaşayım diye:KK1:
Canım sen şimdi randevuyu ne zamana aldın, alabildin mi yada:26: Kusura bakma hatırlatmak istemezdim ama şu tiroid problemlerini çözmen için ameliyatı olman lazım diye meraklar içindeyim gün konusunda
yok bidenem niye kusura bakıym aşkolsun...
6 agustos pazartesine aldık canım..umarım bi aksilik olmaz sefer..:26::26::26:

Propycil yoldan çıktım ilk hedefim 55 di ve ben onun da altına düşmenin şerefine kaçamak yapmaya gidiyom beni dövme kıss:KK33:

Canım ameliyatın iyi geçer inş. şifa olur sana canım:KK54:

Canım evet güzel kilo verdim sağol bi de şımardım oyy oyy dünden beri yiyorum bir regl oldum yiyorum:KK9::KK9::KK9:

Asyam ayağın nasıl canım sen nasılsın dövmeyin beni sakın :KK52::KK52::KK52: bak öpüyorum ikinizi de:KK19::KK19::KK19::KK19:
iyiniyetlim ayağım gayet iyi canım:KK16:
yine kaçamaktan önce haber veriyorsun:KK1: bizi mi hazırlıyorsun yoksa:KK52::KK52:
canım sen artık iyi bir karataycı olarak pek patak yemezsin bizden kilon da mükemmel hem:KK52::KK52::KK52:
ama yine de dikkat et bu kadar uğraştın boşa gitmesin olur mu canım benim, çıtır annem:KK1:

Son düzenleme:
X