Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Merhaba arkadaşlar,
iki gündür giremedim. ne var ne yok.
ODY geçmiş olsun.
MENEVSEHULYA bir talihsizlik yaşamışsın,geçmiş olsun.
İYİNİYETLİM. İĞNEOYASI,IRMAK ve diğerleri nasıl gidiyor..
Ben iftar ve sahur menülerimi yazayım.
iftar:
1 kase kıkırdaklı çorba
barbunya
haşlama et
çoban salata
2 kaşık pirinç pilavı
un helvası( son ikiyi utanarak yazıyorum):KK17::KK17::26:
sahur:1 kase soğuk çorba
10 zeytin
4 ceviz
1 küçük kase kayısı hoşafı
evler şenlik bir durum var değil mi?:KK16::KK16::KK16:

ama bende hiç sarıkafa yok sadece ünlem,soru işareti kalp filan var mesaj simgeleri diye yazmışlar heryere baktım ama sarıkafa yok ben çok seviyorum onları yaa...kullanmak istiyorum

canım profiline gir,orda sol tarafta seçenekleri düzenleye tıkla.KONU GÖRÜNÜM SEÇENEKELERİ diye bi başlık var,ordan grafikleri gösteri işaretle ve değişiklikleri kaydet de:KK34::KK34:

ama bende hiç sarıkafa yok sadece ünlem,soru işareti kalp filan var mesaj simgeleri diye yazmışlar heryere baktım ama sarıkafa yok ben çok seviyorum onları yaa...kullanmak istiyorum

Canim mesaj simgelerinin hemen üstünde görünüyor smileler hatta hepsini
Görmek icin daha fazlasına basarsan detaylı listesi açılıyor bir daha bak bakalım olması lazım ama ilginç :26:

Teşekkür ederim sevgi-liebe çok sagol canim :KK16:

Merhaba arkadaşlar,
iki gündür giremedim. ne var ne yok.
ODY geçmiş olsun.
MENEVSEHULYA bir talihsizlik yaşamışsın,geçmiş olsun.
İYİNİYETLİM. İĞNEOYASI,IRMAK ve diğerleri nasıl gidiyor..
Ben iftar ve sahur menülerimi yazayım.
iftar:
1 kase kıkırdaklı çorba
barbunya
haşlama et
çoban salata
2 kaşık pirinç pilavı
un helvası( son ikiyi utanarak yazıyorum):KK17::KK17::26:
sahur:1 kase soğuk çorba
10 zeytin
4 ceviz
1 küçük kase kayısı hoşafı
evler şenlik bir durum var değil mi?:KK16::KK16::KK16:

sevgicim bende de olacak o durumdan:112:
Dün ev ahalisi ile iftardan sonra çay bahçesine gittik dondurma yidiler hep bööle onlar yiyecek biz de bakacak mıyız arada olur canımcım afiyet olsun:KK1::KK1: Bugün dondurma yiyciimmm:KK9::KK9::KK9::KK9:

ben de mesaj simgelerinin üstünde bişey yok valla gerçekten ilginç dimi leylak84 ün önerisini de yaptım ama zaten grafikleri göster kısmı işaretliymiş ...napalım ben de gaaayet sade mesajlar yazarım..ya da ses efekti ile,mesela şimdi..ühüüü ühüü

Sen de ye leylakımm benimmm sana da ısmarlayayım:KK16::KK16: Propycilde akşama pataklar olsun yiyciimmm :KK60:

ye canım ye,sen zaten hakediyorsun her halinle,..ama ben yolun başındayım ve tatlıları yedim mi kilo alıyorum hemen,bir günde 1 kilo almışlığım var,mesela tatilden önce yanı 3 hafta önce 77 kiloydum düşün yani ipin ucu kaçınca nerelere geliyorum

X