Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Ne kadar hassassınız. İnanın hiçbir şey anlamıyoruz, Rabbim bir kolaylık veriyor. Lütfen içiniz rahat olsun. Menülerinizi istediğiniz zaman paylaşabilirsiniz. Hoşçakalın...

eve geldim gelmesine ama benim hic dermanım yok hala yol yorgunuyum.mutfağın halini bir görseniz getirdiğim nevalelerle dolu,yerleştirmem lazım.ama ne zaman.ha bide gelirken memleketten 40 tane özgür tavuk yumurtası getirdim bana ramazan bitene kadar yeter.:KK55:

canım güzel dileklerin için öncelikle sagolasın :KK16::KK16:dogru diyorsun hiçte kolay degil yaşadıklarım zor işim rabbime kalmış çünkü azim ettim verdim kiloları ama bakalım nereye kadar vericem dikkat ediyorum yedikelrime yasakları yemiyorum:KK20::KK20:rabbim hepimizi eline bir senaryo vermiş bizde oynuyoruz işte:KK59::KK59:şu 10 kiloyu verebilsem keşke bazen kilo vermem duruyor nedense:44::44:eylüle kadar başarılı olabiliirm işşallah bakıcez:18::18:şunu anladım insan azim edince kendine güvenince ben bunu yapıcam yapabilirim deyince inan yapıyor:KK53::KK53:bende öle yaptım başardım ama yolun daha çok yarısındayım canım ben 8 senedir kronik panik atak hastasıyım işin kötüsü kalabalık yerlere gidermiyorum:2::2:dışarıya çıkarsamda ya anneme ya ablama yada kaynanama yada mahallede eş dostuma anca gidiyorum :KK50::KK50:kızım ömürüm vefat ettikten sonra herkezden elimi ayagımı çektim malesef:KK50::KK50:gidince soruyorlar bu neden düştü rahimini diktirmiştin aman birdaha yapma vucudun istemiyor daha ne kırıcı laflar :KK14::KK14:arkadaş ortamınada girince başlıyolar çocukalrdan konuşmaya yok kreşe yazdırdım yok okula yok benimkızım hasta yok oglum benim bebegim yokki konuşuyum öyle kala kalıyorum anca onları dinliyorum sonra eve gelip aglıyorum :KK14::KK14::KK14:anlıcagın aramı arkadaşlarala kestim dışarı çıksam hemen yavrularımı öne katıyorlar yapmadımmı zannediyorsun eşimin sülales hep çevremde oturuyor orayada gidince aman kızım allah sanada versin sana çok dua ediyorum hep bebek mevzusu hak veiririsnki canım acıyor hep derlerya allah sanada versin dualarımdasın diye canım acıyor o laflara onlardan duyunca sanki acıyorlar bana:KK14::KK14:belkim çok ısıra ediyorum belkim benim için daha hayırlı böylesi elhamdurillah ama eşim yüzünden içim acıyor daha kızımda agladıgı gözümün önünden gitmiyor öyle böyle degil aglaması hiç unutmuyorum küçük kaynım abisini teselli ediyorduabi aglama yapma sarıldı abisine sırtına nasıl vuruyor yeter yeter aglama gene olur diye :KK14::KK14::KK14:ondan çok istiyorum eşim okadar hakediyorki baba olmayı ben kendimden vazgeçtim derlerya :KK50::KK50:anlıcagın sözün bittigi yerdeyim ben sadece bebek bakımını çokiyi biliyorum çok bebege dadılık yaptım bebegim yok ama ne olup bittigini bilirim bebeklere rabbim bir nasip etse nede güzeL ANNE OLUURUM :KK16::KK16::KK16:ŞİMDİ DEMİŞSİNKİ FALİYETLERDE BULUN DİYE ONUDA DÜŞÜNDÜMDE BURASI ÖYLE BİR YERKİ DIŞARI ÇIKSAN SORGU SUAL YAPIYOLAR ÇOKKALABALIGA GİREMİYORUM TABİRİ CAİZSE YIRTIK BİRİ DEGİLİM :KK17::KK17:UTANGAÇ BİRİYİM İNAN ÇOK DENEDİM PAŞAMLA KÖPÜGÜM VAR MUHABBET KUŞLARIM ONLARA ANNELİK YAPIYORUM GEÇENLERDE EŞİM SERÇE BULMUŞ BEBEK 1 AY ONA BAKTIM SAATTE BİR ENJEKTÖRLE BESLEDİM ELHAMDURİLLAH BÜYÜDÜ UÇURDUK ÇOK AGLADIM PEŞİNDEN BENİM TEK SUÇUM ÇOK MERHAMETLİ VE ÇOK AGLAK OLMAM HERŞEYE AGLIYORUM :KK14: ÇOCUKLARUM VEFAT ETTİ EDELİ SEVİNÇLİ PAŞA GİTTİ AGLAYAN PAŞA GELDİ YAVRUMLARIMDAN GERİYE ALDIGIM KIYAFETLERİ KALDI EŞİM SAKLADI ONLARI DOKUNAMIYORUM ARTIK BANA ARTIK CANIM YENİ BİR SAYFA AÇALIM ÜZÜLME AGLAMA KENDİNE YAPIYORSUN DEDİ DSONRA DOKTORA GİTTİK KİLO VERİCEKSİN DEDİ BEN YAPAMAM DESEMDE EŞİM PAŞA BEN SANA İNANIYORUM YAPABİLİRİSİN DEDİ SAGOLSUN HİÇ DESTEGİNİ ÇEKMEDİ SPONSOR OLDU BANA:KK1::KK1:HEP DÜŞTÜM YERE O ELİNİ TUTTU KALDIRDI HADİ PAŞA AZ KALDI HADİ GÖRÜYÜM SENİ HEP SORAR MEVVAN VARMI YEŞİLLİGİN VARMI EVE GELİNCE HERGÜN ARAR BİRŞEY LAZIMI İNAN DOYANA KADAR PİRİNÇ PİLAVINI YEMEYİ ÇOK ÖZLEDİM HELEDE TATLI YEMEGİ BAKLAAVA MESELA:KK53::KK53:AMA KENDİME SÖZ VERDİM 70 DÜŞÜYÜM JÜBİLE YAPICEM HER SEVDİGİMDEN ALICEM YİCEM DEDİM EŞİME EŞİMDE DEDİKİ PAŞA SEN DÜŞ GENE YİYEMEZSİN DEDİ ADAM HAKLI:KK17::KK17:EVLADLARIM ÖNÜME BİR BİR GELİYOR ARTIK ÖNCE SAGLIGIM İÇİN SONRA EVLATLARIM İÇİN VERİCEM BANA KİLOLU DİYENLER GÖRSÜNLER BAKALIM NASILMIŞ KİLOLU PAŞA:KK47::KK47::KK47:ANLICAGIN DOKTORUMLA KENDİME YENİ BİR SAYFA AÇTIM ARTIK İLERİYE BAKICEZ TEK İSTEDİGİ SAGLIGIM HUZURUM YERİNDE OLSUN GERİSİ GELİYOR ZATEN :KK16::KK16:RABBİM EŞİME BOL KAZANÇ VERSİN ŞU BORÇLARIMI KAPATAYIMDA EVLATLARIM İÇİN KENARA PARA KOYUYUM TEK İSTEDİGİM BU:KK16::KK16:YEDİKELRİMİDE SONRA BÜTÜNÜYLE YAAZARIM ŞİMDİ YARIM YARIM YAZMIYIM OLURDA HATA YAPARSAM SÖYLEYİN OLURMU YAPMIYIM BİR DAHA:KK19::KK19:HERKEZE GÜZEL BİR HAFTA DİLİYORUM CUMAYA YÜZLERİN GÜMESİ DİLEGİYLE:101::101::101:

Sevgili pasam seni o kadar iyi anliyorum ki.
Ins yüzün güler birtanem. hayat bu Rabbim sinva cekiyor bizleri.
Kilo vermende yardimci olacak yiyeceklerden biride havuc, brokkoli, karnibahar.
Canim bu yiyecekler en iyi yag yakicilar.
Ben denemistim 5 kilo verdim. Karata diyet kitabim yok benim alma imkanimda yok.
Kitaba bak ona göre ye canim. ins hedefine ulasirsin. Rabbim yar & Yardimcin olsun.
Senin en güzel anne olman icin dua edecegim güzel kardesi
m.
sevgili sivas gülü teşekkeür ederim beni anladıgın için rabbim bundan beterinden korusun işşallah brokoliyi çok tüketiyorum ben zaten karnıbahar varmıki pazarda hiç görmedim :44::44:havuçta şeker var diye yemiyorudum haslama olunca yenmiyormuş bak onu gördüm pazarad:KK9::KK9:olduda bunları aldım nasıl yapıyım yiyeyim beni m buhar aparatıfındamı yapsam gene acaba ilhgine çok teşekkür ederim ben burada 32 sen kaç yaşındasın:KK17::KK17:
canım şu mübarek günlerde inşallah her ne dileğin varsa kabul olur ve sağlıkla hayırlısıyla bir evlat nasip eder allahım sana ve isteyen herkese.yaşadıkların hiç kolay değil ama eşininde sana destek olması çok güzel.inanıyorum ki siz birlikte olduktan sonra bütün dertlerin üstesinden gelirsiniz.bence sürekli iyi düşün olumlu düşünki öyle olsun.elbette kilo veririsn ve hayırlısıylada hamile kalırsın .yeterki gönülden iste ve bu yönde azim et...

canım sag ol inan azim ediyorum ama bazen beni nefsim çokzorluyo ama ben yermiyim yemem:KK9::KK9::KK9:zorlasın istedigi kadar :KK9::KK9:

kızlar sabah yediklerimi yazıyorum sizlere:KK56::KK56:
1- 2 adet rahadan yumurta
2-3 sivri biber
3-1 adet domates
4-1 adet badem
5-bol maydonoz
6-kibrik kutusu kadar beyaz peynir
7-kayısılı diyet çayım
8-10 siyah zeytin 5 yeşil zeytin

4 gibide ara meyva
1-7 adet kayısı
2-3 adet erik kara erik varya irisinde nede gidiyor ekşi ekşi:KK9::KK9:

akşamda yiyeceklerim
1- 6 yemek kaşıgı domatesli patlıcan yemegi
2-3 kaşık bulgur pilavı
3-1 kase yourt içine keten tohumu bir ttalı kaşıgı
suyumu 2 litre içmeyi düşünüyorum bakalım 6 sonra birşey yemeyi düşünmüyorum adetim bitsin spora başlıcem gene plates topumla haşır neşir olmayı düşünüyorumda sonra sıkılaşırım artık :KK9::KK9:sonra fit bir paş aolurum görenlerde o paşa nede güzel olmuşsun dicekler benimde koltuklarım kabarır artık fazla kaparmasa bari yoksa uçarım :KK9::KK9::KK9::KK9:
kızlar menüm nasıl yorum alıyım lütfen :KK42::KK42::KK42:

Son düzenleme:
kızlar sabah yediklerimi yazıyorum sizlere:KK56::KK56:
1- 2 adet rahadan yumurta
2-3 sivri biber
3-1 adet domates
4-1 adet badem
5-bol maydonoz
6-kibrik kutusu kadar beyaz peynir
7-kayısılı diyet çayım

4 gibide ara meyva
1-7 adet kayısı
2-3 adet erik kara erik varya irisinde nede gidiyor ekşi ekşi:KK9::KK9:

akşamda yiyeceklerim
1- 6 yemek kaşıgı domatesli patlıcan yemegi
2-3 kaşık bulgur pilavı
3-1 kase yourt içine keten tohumu bir ttalı kaşıgı
suyumu 2 litre içmeyi düşünüyorum bakalım 6 sonra birşey yemeyi düşünmüyorum adetim bitsin spora başlıcem gene plates topumla haşır neşir olmayı düşünüyorumda sonra sıkılaşırım artık :KK9::KK9:sonra fit bir paş aolurum görenlerde o paşa nede güzel olmuşsun dicekler benimde koltuklarım kabarır artık fazla kaparmasa bari yoksa uçarım :KK9::KK9::KK9::KK9:
kızlar menüm nasıl yorum alıyım lütfen :KK42::KK42::KK42:
kahvaltında zeytin yok, kuruyemişte az.eğer bunları eklersen 2 öğün yeter sana acıkmazsın kolay kolay çünkü
4'te ara öğün değil resmen öğün yiyorsun. meyveyi biraz azaltmanı öneririm yanında süt ürünleri,kuruyemiş vb GI sıfır olan birşey tüketirsen kanındaki insülin direnci çok yükselmez buda insülin direncini kırmana yardımcı olur ve çabuk acıkmazsın

Son düzenleme:
Hos geldin, Didem. Gecmis olsun, tatilde hastalanmak cok kotu. Biz, cocuklar kucukken Izmir'de yedigimiz hamburgerden hastalanmistik. Cok agir gecirdik. O zamandan beri disarda yemekten pek hoslanmam, ama gene de yeniyor. Nedeni : sular kesilmis, uzun sure sular kesilince, su borularinda bakteri uremis, su geldiginde ilk su ile marullar yikanmis. Biz de ondan zehirlenmisiz. Sular kesilip, yeniden geldiginde, bir sure suyu bosa akitmalari gerekiyormus, bunu yapmamislar.

Melisende aramıza hoş gedn. Şimdiden kolay gelsin.
Sevgiler
hoş buldum.henüz başlamadım ama yememi azalttım.

hoşgeldin aramıza.tahin helvası balık yediğinde yiyebiliyorsun az bir miktar.bulgur pilavınıda haftada 1yada 2 gün 3-4 kaşık yiyebilirsin.kısır mercimek köfteside yiyebilirisn ama ölçülü.meyveleri sabah yersen daha iyi olur.gün içinde eritmiş olursun...
Açıklamanız için çok teşekkürler canım.
Ya ben aslında oruç tutamadığım için biraz çekiniyorum buraya kahvaltı, öğle yemeği falan diye günlük menüleri yazmaya. Biliyorum ki oruç tutan insana Allah sabrını veriyo ama gene de yazmasam mı acaba diyorum menüleri. Ne dersiniz kıslar?[/SIZE][/COLOR][/FONT]
:KK17::KK17::KK17:
İki sene önceye kadar bende orucumu tutardım. Ama artık tutamıyorum. Yaş ilerledikce hastalıktan su yüzüne çıkıyor ve oruç tutmaya engel oluyor.

Oruç beni de fena salladı kızlar bu yıl... Şikayet de etmeye utanıyorum, çocuklarım da tutuyor çünkü. Küçücük çocukların(biri 10 diğeri 12 yaşında) yanında insan sesini çıkartamıyor:). Grçi iyiniyetlim bile halsiz hissediyorsa kendini, benimki normal sayılır.

Sahura kadar oturuyoruz eşimle. Sonra da namazı kılıp yatıyoruz. Sabah da 7:30 da küçüğüm kalkıyor ve tabii beni de kaldırıyor. Yani sabah 3,5 saat kadar uyuyabiliyorum. Öğleden sonra :emir_bebek: uyursa, ben de işi gücü bırakıp yatıyorum. 1 saat de öyle uyuyorum. Leptin falan hakgetire...

Dün akşam menüm:

1 tabak süzme mercimek çorbası
1 tabak hünkar beğendi.
1 dilim güllaç
1 top dondurma.

Sahur:

1 yum ile omlet
3 adet ceviz
2 zeytin.
avuç içi kadar pide.

Ramazan beni benden aldı. Karatay yalan oldu. Kilo almamam bile mucize olacak anlaşılan.

SEVGİİİİ... Arkadaşım, nedir bu halimiz?

İğneoyam :KK60::KK60::KK60: nazfilizcim ve sen güldürdünüz beni:KK9::KK9::KK9:
Ben de sallanıyorum nineler gibiyim yaw:KK60: Uykusuzluk + oruç sonuç budur:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Benim kızım da 12 yaşına yeni girdi ve o da oruç tutuyor:KK16::KK16::KK16: Senin çocukların orucunu da hepimizin orucunu Allah'ım kabul etsin inş. Çok tatlılar vazgeçiremedim bi türlü kızımı kızım sana daha düşmüyor farz değil desem de tutuyor orucun:nazar::nazar: yatana kadar da yiyor:KK9::KK9::KK9:
Şimdi canı kurabiye istemiş onu yapıyor becerikli kızım:nazar::nazar::nazar:
Canım sahura kadar niye oturuyorsun uyusana iyice zayıf düşersin:KK20::KK20:

Pro şimdi hatırladım kıss ben tercih yapmayacağım yanlış anladın beni:KK9::KK9::KK9: SBS tercih döneminde görevliyim canımın içi:KK54: çalışacağım yani annemler de :emir_bebek: a bakar hasret giderir torunlarını özlüyorlar çok:KK34:

Dünkü iftarım:KK56::KK56::KK56::KK56:

köfte + salata + 5 sarma + sadece masada 1 litre su:KK9::KK9::KK9:

Sahurum:KK56::KK56::KK56::KK56:

2 haşlanmış yumurta + az pide + pembe domates:KK9: + biber + salatalık + ş.siz çay + fındık + badem + kaymak + çook az bal

Tok olsam da sahurum kuvvetli arkadaşlar bütün gün yemiyoruz çünkü sahuru kuvvetli iftarı hafif yapın bence:112:

kahvaltında zeytin yok, kuruyemişte az.eğer bunları eklersen 2 öğün yeter sana acıkmazsın kolay kolay çünkü
4'te ara öğün değil resmen öğün yiyorsun. meyveyi biraz azaltmanı öneririm yanında süt ürünleri,kuruyemiş vb GI sıfır olan birşey tüketirsen kanındaki insülin direnci çok yükselmez buda insülin direncini kırmana yardımcı olur ve çabuk acıkmazsın

canım zeytini yeniekledim unutmuşumda:KK17::KK17:ceviz yemedim aslında cevizi kayısıyı koyunca eper acıkmıyorum ama kayısı arkadaş yeme dediya ondan çıkardı kayısıda normale 5 erigi 2 yiyordum meyva tabagı bitsind edimde:KK17::KK17:canım yumurtanın yanında süt içsek kilo almazmıyız biz yok almazsınız derseniz bir koşo gdip süt alıyım:KK55::KK55:

canım zeytini yeniekledim unutmuşumda:KK17::KK17:ceviz yemedim aslında cevizi kayısıyı koyunca eper acıkmıyorum ama kayısı arkadaş yeme dediya ondan çıkardı kayısıda normale 5 erigi 2 yiyordum meyva tabagı bitsind edimde:KK17::KK17:canım yumurtanın yanında süt içsek kilo almazmıyız biz yok almazsınız derseniz bir koşo gdip süt alıyım:KK55::KK55:
süt serbest canım ama günlük süt veya taze süt olacak.bulamazsan uht de kabul ama yarım yağlı veya light olmayacak:KK20:
süt yoğurt ayran peynir GI sıfır olan ürünler.meyvenin yanında GI sıfır olanları yersen daha iyi olur. hocamız meyve ile kuruyemiş yiyormuş:KK34:
yumurta ile süt içinler var canım.sen neden yemiyordun ki:26:
propycil demişti diye hatırlıyorum ama o kayısıya demedi sadece meyvelerin çoğuna dedi.azalt olabildiğince.sadece karpuz ve kavun yasak:KK34:

Dünkü iftarım:KK56::KK56::KK56::KK56:

köfte + salata + 5 sarma + sadece masada 1 litre su:KK9::KK9::KK9:

Sahurum:KK56::KK56::KK56::KK56:

2 haşlanmış yumurta + az pide + pembe domates:KK9: + biber + salatalık + ş.siz çay + fındık + badem + kaymak + çook az bal

Tok olsam da sahurum kuvvetli arkadaşlar bütün gün yemiyoruz çünkü sahuru kuvvetli iftarı hafif yapın bence:112:

iyiniyetlim dikkat ediyorum öğünlerine hiç skoy vermiyosun,hele iftarlarını takdır ettim hiç kacırmıyorsun.böyle tam gaz giderse ramazanın sonunda 52yi görursun.:nazar:

Son düzenleme:
Oruç beni de fena salladı kızlar bu yıl... Şikayet de etmeye utanıyorum, çocuklarım da tutuyor çünkü. Küçücük çocukların(biri 10 diğeri 12 yaşında) yanında insan sesini çıkartamıyor:). Grçi iyiniyetlim bile halsiz hissediyorsa kendini, benimki normal sayılır.

Sahura kadar oturuyoruz eşimle. Sonra da namazı kılıp yatıyoruz. Sabah da 7:30 da küçüğüm kalkıyor ve tabii beni de kaldırıyor. Yani sabah 3,5 saat kadar uyuyabiliyorum. Öğleden sonra :emir_bebek: uyursa, ben de işi gücü bırakıp yatıyorum. 1 saat de öyle uyuyorum. Leptin falan hakgetire...

Dün akşam menüm:

1 tabak süzme mercimek çorbası
1 tabak hünkar beğendi.
1 dilim güllaç
1 top dondurma.

Sahur:

1 yum ile omlet
3 adet ceviz
2 zeytin.
avuç içi kadar pide.

Ramazan beni benden aldı. Karatay yalan oldu. Kilo almamam bile mucize olacak anlaşılan.

SEVGİİİİ... Arkadaşım, nedir bu halimiz?

Canim Allah kabul etsin cocuklarininkini de,hepimizinkini,Allahim sabrini versin

Hay allah, çok geçmiş olsun Propycil. İyi ki hissetmemişsin ve de iyi ki herhangi bi kötü sonuç yaşanmamış. Sıcaklarda da Allah kolaylık versin:KK53:

Ahhh, ennnn sevdiğim tatlıdır güllaç. Resmen bi tek bunu yiyemiycem diye üzülüyodum. Bu durumda yiyebilicez yani. Çok teşekkürler paylaşımın için Ficans:KK52::KK52::KK52:

Bu kayısı arası kakao çok iyi fikirmiş. Ben de deniycem. Ama Asya hakli, Karatay türü beslenme şeker-tatlı düşmanı yapıyo insanı gerçekten. Hiç tahmin etmezdim böyle düşüneceğimi ama ben bile bu hale geldiysem herkes aynen tatlı isteğinden vazgeçebilir yani. Benim için şu anda tek istisna güllaç, onu da az yiycem tabiisi
:KK51:

Hoşgeldin. Ve de çok çok geçmiş olsun:KK54: Tatilden kilo almadan geldiğin için de ayrıca tebrikler:KK9::KK9::KK9:

bisey degil canim,afiyet olsun

canim sut ve yogurt kilo aldirmaz,aksine karin yaglarimizin yakilmasina yardimci olur,aksamlari hoca da oneriyor,sakinlesip uykuya gecmemizi kolaylastiriyormus

kızlar kendiniz evde yoğurt mayalarken nasıl maya kullanıyorsunuz?

bir yerde probiyotik yoğurtlardan olursa daha faydalı olur deniliyor. :26:

normal koy yada mandıra yogurdundan yine işlenmemiş süte 1 t.k. yogurt ilave ederek.dogal yogurtta prebiotiktir ,ekşimeye başladıkca bu prebiotik bakteriler de artar.

süt serbest canım ama günlük süt veya taze süt olacak.bulamazsan uht de kabul ama yarım yağlı veya light olmayacak:KK20:
süt yoğurt ayran peynir GI sıfır olan ürünler.meyvenin yanında GI sıfır olanları yersen daha iyi olur. hocamız meyve ile kuruyemiş yiyormuş:KK34:
yumurta ile süt içinler var canım.sen neden yemiyordun ki:26:
propycil demişti diye hatırlıyorum ama o kayısıya demedi sadece meyvelerin çoğuna dedi.azalt olabildiğince.sadece karpuz ve kavun yasak:KK34:
canım ben jkayısıyı 5 adet yiyordum o dedi yeme 2 ye diye onu dinledim hiç yemedim bugün:KK1::KK1::KK1:ah güzel bacım dolapta kocaman kavun duruyor öyle ban ben ona bakıyorum :KK43::KK43:neden yeaskki yav keşke kavun karpız diyeti olsa:KK9::KK9::KK9:
Canim Allah kabul etsin cocuklarininkini de,hepimizinkini,Allahim sabrini versin

bisey degil canim,afiyet olsun

canim sut ve yogurt kilo aldirmaz,aksine karin yaglarimizin yakilmasina yardimci olur,aksamlari hoca da oneriyor,sakinlesip uykuya gecmemizi kolaylastiriyormus
tamam canım aklımda bulunsun sag ol:KK48::KK48:eşime diyeyim şişe süt alsın bana:KK53::KK53:

canım ben jkayısıyı 5 adet yiyordum o dedi yeme 2 ye diye onu dinledim hiç yemedim bugün:KK1::KK1::KK1:ah güzel bacım dolapta kocaman kavun duruyor öyle ban ben ona bakıyorum :KK43::KK43:neden yeaskki yav keşke kavun karpız diyeti olsa:KK9::KK9::KK9:

tamam canım aklımda bulunsun sag ol:KK48::KK48:eşime diyeyim şişe süt alsın bana:KK53::KK53:

biliyorum propycil demişti onu sana ama 4 gibi yediğin 7 kayısı ve 3 erik ne bakalım:KK20:
kavun ve karpuzun Gı yaklaşık 100 bu yüzden yasak
saat 20.00'dan sonra acıktığın zamanlar da süt veya ayran içebilirsin mideni bastırır

biliyorum propycil demişti onu sana ama 4 gibi yediğin 7 kayısı ve 3 erik ne bakalım:KK20:
kavun ve karpuzun Gı yaklaşık 100 bu yüzden yasak
saat 20.00'dan sonra acıktığın zamanlar da süt veya ayran içebilirsin mideni bastırır

:KK17::KK17::KK17::KK17:ne yapayım bebemısıtmadım yemek malum kendimi bakıma çekmiştimde duş vs saati geçiyor diye meyvanın saati çokmu geç olmuş bebem:44::44:

herkese merhabalar...ama el insaf kızlar 2 haftada 214 sayfa yazı yazılmış..ben nasıl okuyacağım şimdi hepsini.. :KK9::KK9::KK9:

biriniz bana kısaca geçse ne güzel olur..listelere bakacağım ama merak etmeyin..ben yokken kim ne kadar vermiş bakalım..

herkese iyi ramazanlar diliyorum bu arada..ben henüz oruca başlayamadım..tatilden gelsin regl oldum..ramazanın ilk günü..bide üstüne üşütmekmi mikrop mu bilmem aşırı ishal ve kusma..dünü evde yatarak geçirdim..bugün iş başı yaptım..işler beni bekliyor bir yığın..ve hemen size yazayım istedim..

tatil biraz iyi biraz kötü geçti..ama gezdim dolaştım..denize girdim yüzdüm..yürüdüm bol bol..ama iştahım da yerindeydi..yedim de aynı zamanda..neyse ki kilo almamışım..ama vermemişim de..

kaldığım yerden devam yani..yarın veya öbür gün oruca da başlarsam inşallahh her şey normale dönmüş olacak..

sizleri çok özledim..ama nete giremedim maalesef..sabit bir yerde kalmadık hep başka başka yerlerdeydik..listeyi benim yerime esascım sağolsun yapmıştır..ona bir liste borcum var..

En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Hosgeldin didemcim,geçmiş olsun,biran önce iyileşirsin umarım,senin de ramazanın hayırlı olsun canım,ne güzel yüzme ve yürüyüşler sana kilo aldırmamış,bundan sonra da kolayca verirsin inşallah

X