Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

4-5 e kadar uyuyo musun asyamdan geri kalır yanın yok kıss:KK9::KK9::KK9::KK9:

Canımcım sen benden de zayıfsın normaldir :112: kendine dikkat et bolca dinlen uyu en güzeli uğraşayım dedimdi az:KK9::KK9::KK9::KK9:

Beni 8:00 da :emir_bebek: uyandırıyor:KK52::KK52::KK52: istersen kalkma ortalığı sular hafazanallah:KK60:
Sonra da (erken olduğu için sıcak olmuyor pek canıımm sağol düşündüğün için:KK54:)mutlaka bahçeme gidiyorum her gün iş oluyor ama hafif işler artıkın çapa filan yapamam artık. Annem gelecek o da bahçeyi sever onunla yaparız ağır olanları yoksa düşer bayılırım gözüm kararıyor..
Sonra :emir_bebek: sürekli banyo yapmak istiyor seramoni gibi aynı şeyler tekrarlıyor:KK60:
:emir_bebek::emir_bebek:Seninki bayaa komik zaten..:KK9::KK9::KK9:
Onu banyo yaptirirken sen de serinlersin hem ne guZel..
bu arada annen geliyomus gozun aydin..sen izmire gidemeyince o gelmeye karar wwrmis anlasilan..

kaldıramıyorum ben böyle videolara resimlere bakınca sanki hepsinin bu durumda olmasının tek suçlusu benmisim gibi hissediyorum :/ yazık günah ya ilk fotoğraf gerçekten içler acısı diyorum ben burda yediğim önümde yemediğim arkamda bide fit olmak icin diyet yapıyorum onlar yemeye ekmek bulamazken falan üzülüyorum valla :KK43: allah bu ramazan ayında muhtac insanlarımızı aç susuz bırakmasın insallah...

leylak 70 hosgeldin bidenem..hayirli ramazanlar olsun..
bu arada paylasimlar icin tesekkurler..yardim yapmami sart hakkaten..insan kendini kotu hissediyo..

Bugun 5:30 da yuruyecem insallah..sonrada gelip uyurum 4e 5e kadar..herkkese iyi aksamlar iyi sahurlar dileyerekten propycil kacar..:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

Merhabalar arkadaşlar
ben uzun uzun ilk sayfaları okudum motive olabilmek için.

2 doğumdan sonra kalan kilolarımı vermek ve kolesterolümü düşürebilmek için spora başladım. 1 ay oldu ama çok birşey değişmedi .haftada 3 gün gidiyorum, yediklerime de dikkat ediyorum ama 1 ayda 1-1.5 kg ancak verebildim :KK43:.

Bu yüzden karatay diyetine başlamak istiyorum.
Tecrübeli kişiler olarak neler önerirsiniz??

selam kıslar..3 gundur giremedim maalesef...hemen durumları rapor ediym..
caRSAMBA konyaya gittik--kacmagın dibine vurdum..
persembe ağır ama cok ağır bi temizlik yaptık..gene kacamagın dibine vurdum..
cumaoruc tuttum kacamak yapmadım..
cumartesi yani bugun de orucum..
dun aksam kayınbabam kalp krizi gecirdi maalesef...acildeydik..ama şimdi iiyi Allahtan..yogun bakımda...neyyse kafanızı şişirmek istemem...
ya kıslaar ben yuruyus filan yapamıyorum yaa..saHURDAN sonra cok uykum geliyo..iftardan sonra ew işleriyle ugrasıyom zaten..gunduz hic bi iş yapmıyom da..:KK9::KK9:
şimdi biraz gecmişe bakalım...:KK53::KK53::KK53:
Propycilim kayınbabana çok geçmiş olsun. tez zamanda sağlığına kavuşur inş:KK16:
Senin ameliyatta ertelenmiş neyse vardır bir hayır canım:26:
Kız biz hani kaçamak yoktu iyice dibine vurmuşsun resmen:KK52:

propycil kacar ve uyur....
:KK55::KK55::KK55:
aksam girerim inşallah..
asyaateş canımcım bu mesajı okudugunda bilki seni optm..mmmmuuaahhhhh:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
oyy canım benim bende seni öperim bol bol:KK19: :KK19:
Sen bu mesajı yazarken ben de kuafördeydim canım sen gelcen diye süsleniyordum:KK1::KK1: Mavi siyah saçlarımla karşılayacaktım seni, bir dahakine artık:KK52: Sen ve ailen iyi olun da görüşürüz nede olsa

leylakım70im nerdeydin canım sen HOŞGELDİN :KK16::KK16::KK16:

gece sahurda waffle + 2 haşlanmış yımırta + domates + salatalık + tazecik biberler + fındık + Kendi yaptığım süt kaymağı + az bal + ş.siz çay + peynir yiyeceğim inş.:KK76::KK76:
canım hem waffle hem bal fazla gelmesin ama sen bilirssin gerçi çıtır annem atom karıncam benim:KK16:
senin :emir_bebek: sayesinde bol hareket ediyorsun ramazanda bile maşallah:nazar::nazar:

Arkadaşlar oruç tutan herkesin orucunu Allah kabul etsin, Allah yardımcıları olsun.
Ben dayanamadığım için tutamıyorum malesef:KK43:

Öglen ki menüm. Mangalda bir fincan tabagi kadar et, salata, su
Toplam 2 litre su.

Aksam da 1 tas ev yapimi yogurt 4 kasim manti.1 kupa neskahve..

Hala da acim...

Son düzenleme:
5616359]yerım senı ben:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bu aksamkı ıftar tamda yazdıgım gıbı gectı

mercımek corba
yesıllık salatası
tavuk pırzola
1kucuk dılım t.gogsu
cay,omega3

baska seylerde vardı ama ben bunları yedım arkıdesler:KK76:

Tebrikler canim. Masallahin var.
Su anben cok acim ya:KK43:(((

tsk canım neden ıftarı az mı yedın acıktıysan koca bır bardak tarcınlı sut onerebılırım

kaldıramıyorum ben böyle videolara resimlere bakınca sanki hepsinin bu durumda olmasının tek suçlusu benmisim gibi hissediyorum :/ yazık günah ya ilk fotoğraf gerçekten içler acısı diyorum ben burda yediğim önümde yemediğim arkamda bide fit olmak icin diyet yapıyorum onlar yemeye ekmek bulamazken falan üzülüyorum valla :KK43: allah bu ramazan ayında muhtac insanlarımızı aç susuz bırakmasın insallah...
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
leylak 70 hosgeldin bidenem..hayirli ramazanlar olsun..
bu arada paylasimlar icin tesekkurler..yardim yapmami sart hakkaten..insan kendini kotu hissediyo..

geçmiş olsun kayınpederine canım benim

Son düzenleme:
sahurda yemeyi planladıklarım:KK1:
menemen
zeytin
peynir
salatalık-biber
badem
omega3lerim
cevizli sucuk
birazda pide yerim

çocuklar uyumuyor sahura kadar bende uyumuyorum yiyip yatıyoruz
kahvaltı falanda olmuyor çocuklarda oruç tutunca öğlene kadar uyuyoruz sonrada

Merhabalar

Karatay Diyeti ile bir ayda en az kaç kilo verilebilinir?

Birde acaba kısaca bu diyeti özetleyebilir misiniz?
Ne neler ne ölçüde serbest ve neler kesinlikle yasak? Sebze ve meyve ölçüsü nedir?

Bu güne kadar tüm Ramazanlarda iftardan sonra müthiş bir ağırlık basar, bir türlü kendime gelemezdim. Tabi o zamanlarda Karatay Diyetini bilmiyordum ve beslendiğimi zannedip aslında kendimi zehirliyordum."Allahım, Canan Hocamıza sağlıklı, huzurlu, mutlu daha nice günler görmesini nasib et. Bize doğru beslenme şeklini öğrettiği için." Bu akşam o kadar rahattım ki anlatamam. Tatlı adına sadece hurma yedim, küçük bir kase sebze çorbası, 3 kaşık zeytinyağlı fasulye, yoğurtlu semizotu, közlenmiş patlıcan salatası, havuç salatası. Orucumu açtıktan sonra, namazımı kıldım, sonra tekrar yavaş yavaş saydığım yemekleri yedim. yaklaşık 45 dakika sonra, açık, şekersiz ve limonlu çayla birlikta 4-5 tane hurma yedim. Hurmayı yemeğe başlamadan önce değil, daha sonra tatlı niyetine yemek daha iyi bence, birden kan şekerini yükseltmemiş oluruz böylece. 2 lt limonlu suyumu içtim. 3.litreyi de yatana kadar tamamlarım herhalde. Çok mutluyum... Sizlerle paylaşmak istedim. Sevgiler...

çok sevindim canım rahat bi ramazan geçirmene bizde yemekleri abartmamaya karar verdik.çorba+yemek+salata+yoğurt+biraz pide,pilav yada makarna veya börek yok yani 2 çeşit olacak çorba ve yemek sadece ama 2 gündür bende rahatım ve ilk defa bu ramzan kilo vereceğime inanıyorum.

ben bugün çozuttum annem birsürü şey hazırlamış iftardan sonra çok kötü olduk
bir daha bu kadar hazırlama dedik
yarından itibaren daha hafi şeyler yiyeceğim
sahuruda birazdan yapıp yatarız
haşlanmış yumurta
zeytin
peynir
salatalık-biber-domates
badem
omega 3lerim
taze kayısı
süt içer yatarım birazdan hazırlamaya başlarım
herkese bereketli sahur ve iftarlar
allah olmayanlarada versin kimseyi açlıkla terbiye etmesin

amin canım amin...,

selam kıslar..3 gundur giremedim maalesef...hemen durumları rapor ediym..
caRSAMBA konyaya gittik--kacmagın dibine vurdum..
persembe ağır ama cok ağır bi temizlik yaptık..gene kacamagın dibine vurdum..
cuma oruc tuttum kacamak yapmadım..
cumartesi yani bugun de orucum..
dun aksam kayınbabam kalp krizi gecirdi maalesef...acildeydik..ama şimdi iiyi Allahtan..yogun bakımda...neyyse kafanızı şişirmek istemem...

ya kıslaar ben yuruyus filan yapamıyorum yaa..saHURDAN sonra cok uykum geliyo..iftardan sonra ew işleriyle ugrasıyom zaten..gunduz hic bi iş yapmıyom da..:KK9::KK9:
şimdi biraz gecmişe bakalım...:KK53::KK53::KK53:

canım çok geçmiş olsun inşallah kısa zamanda iyileşir...,

Merhabalar

Karatay Diyeti ile bir ayda en az kaç kilo verilebilinir?

Birde acaba kısaca bu diyeti özetleyebilir misiniz?
Ne neler ne ölçüde serbest ve neler kesinlikle yasak? Sebze ve meyve ölçüsü nedir?

canım metobalizmana bağlı ,kişiden kişye değişir ama ortalama haftada 1 kg.verebilirisn..ilk sayfada örnek menüler var orayı okursan fayudalı olur...,

esasım nerelerdesin canım benim hayırlı ramazanlar:KK16:

canım burdayım bikaç gündür giremedim.sanada hayırlı ramazanlar inşallah dualrımız ibadetlerimiz kabul olur...

gideyimde menemeni yapmaya başlayayım

kolay gelsin canım.bende birazdan hazırlayacam sofrayı.

Propycilim kayınbabana çok geçmiş olsun. tez zamanda sağlığına kavuşur inş:KK16:
Senin ameliyatta ertelenmiş neyse vardır bir hayır canım:26:
Kız biz hani kaçamak yoktu iyice dibine vurmuşsun resmen:KK52:

oyy canım benim bende seni öperim bol bol:KK19: :KK19:
Sen bu mesajı yazarken ben de kuafördeydim canım sen gelcen diye süsleniyordum:KK1::KK1: Mavi siyah saçlarımla karşılayacaktım seni, bir dahakine artık:KK52: Sen ve ailen iyi olun da görüşürüz nede olsa

canım hem waffle hem bal fazla gelmesin ama sen bilirssin gerçi çıtır annem atom karıncam benim:KK16:
senin :emir_bebek: sayesinde bol hareket ediyorsun ramazanda bile maşallah:nazar::nazar:

Arkadaşlar oruç tutan herkesin orucunu Allah kabul etsin, Allah yardımcıları olsun.
Ben dayanamadığım için tutamıyorum malesef:KK43:
Yaaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43:
Ama gene suslen..:KK5::KK5::KK5:
Ben de suslenirim bidenem insallah..buarada goruseceemizi esime soyledim..cok fenasiniz siz dedi..:KK9::KK9::KK9:
Ay sorma kacamaklari ya..kilo almisim zaten..yanaklarim toplanacak kadar almisim ama hic tartilmadim tabi..neyse artik bulusma gunune kadar hic kacamak yapmamam lazim..:KK52::KK52::KK52:

geçmiş olsun kayınpederine canım benim
Cok saolasin canim benim..:KK16::KK16::KK16:

X