Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Tamam canım ben de öyle yapayım. İftarda, tiroid ilacı, bol su(limonlu) 30-40dk.sonra yemek, omega3. Sahurda, süt ürünleri, omega3. Hurma ile birlikte süt içtiğimde o günüm çok rahat geçiyor. Çok teşekkür ederim beni aydınlattığın için. Bu arada nickname ndeki rakamlar memleketinizin plaka kodu mu? :)

merhaba kıslar hayırlı ramazanlar oruç tutanların orucu kabul olsun
reflum ve tansiyon düşüklüğüm nedeniyle tutamıyorum

dün giremedim sayfalar ne çok ilerlemiş şimdi okuyacam
ama önce dünkü yediklerimi yazayım

1. öğün
1 haşlanmış yumurta
peynir avuç içinden epeyce fazlaydı
5 zeytin
salatalık-domates
şekersiz çay
6 tane erik

2. öğün
1 kase kase ezogelin çorba
6-7 çatal dünden kalmış kıymalı kabak
semizotu salatası

Rakamlarin anlami baska. Memleketim, Izmir'in bir kazasi. Gelecek yildan sonra kismen Karsiyakali olacagiz, oradaki evimizi acmayi planliyoruz.

bu arada kilo veren herkesi kutluyorum
veremeyenlerde üzülmesinler haftaya göreceklerdir verdiklerini

bende haftaya listede olcam şimdiden duyurulurr

DALİDA teşekkür ederim canım,Allah hepimizin çocuklarına iyi yerler nasip etsin.
iftar menüm:
yayla çorbası
kıymalı yumurta (mıhlama)bizim evin Ramazan boyunca değişmeyen yiyeceği
zeytinyağlı yeşil fasulye
sulu köfte vardı ben yemedim
bol semizotlu çoban salata
birkaç dilim karpuz
bir kaç çatal künefe:26:
sahur menüm;
1 küçükkase soğuk çorba
1,5 haşlanmış yumurta
1 parça peynir
6 yeş. zeytin
4 ceviz
2 incir
bol su

bugün biraz daha dikkatli yemeye çalışacağım

Son düzenleme:

pasam eşofmanı giyebilirsin ama bildiğim kadarıyla oruclu iken duş alınmıyor.Bence iftara son 1 saat kala giy yürüyüş yap iftardan hemen sonrada yıkanabilirsin
ben iftardan 1,5 saat sonra falan yaptım sporumu hem yediklerimi sindirmiş oldum hemde rahat rahat 25 dakikaya yakın aerobik yaptım

selam kıslar..3 gundur giremedim maalesef...hemen durumları rapor ediym..
caRSAMBA konyaya gittik--kacmagın dibine vurdum..
persembe ağır ama cok ağır bi temizlik yaptık..gene kacamagın dibine vurdum..
cuma oruc tuttum kacamak yapmadım..
cumartesi yani bugun de orucum..
dun aksam kayınbabam kalp krizi gecirdi maalesef...acildeydik..ama şimdi iiyi Allahtan..yogun bakımda...neyyse kafanızı şişirmek istemem...

ya kıslaar ben yuruyus filan yapamıyorum yaa..saHURDAN sonra cok uykum geliyo..iftardan sonra ew işleriyle ugrasıyom zaten..gunduz hic bi iş yapmıyom da..
şimdi biraz gecmişe bakalım...

Pro geçmiş olsun canım acil şifalar dilerim..
Oruçlarını Allah kabul etsin:112:

leylakcım hosgeldin bidenem...ozledik seni...cok kom,k anlatmıssın kısss...cok guldum..oh olsun o gorumcene bu arada..

hosbulduk esasım..saolasın bidenem,cok tesekkur ederim..aman dikkat et bacım..ramazan ayı bizim için tehlikeli biraz...opuyorum canım..

Pro geçmiş olsun canım acil şifalar dilerim..
Oruçlarını Allah kabul etsin:112:
saolasın bidenem..sen tutyomusun oruc..gerci sormam hataydı kesin tutuyosundur--seninkini de Allah kabul etsin canımcım..
gecmişi soyle bi okumaya yeltendim ama hiç okunacak gibi değil cok yazmıssınuz yauuww

canım hoşgeldin.kayınbabana da çok geçmiş olsun allah şifalar versin bacım

leylakcım hosgeldin bidenem...ozledik seni...cok kom,k anlatmıssın kısss...cok guldum..oh olsun o gorumcene bu arada..

hoşbulduk canımcım.ben de sizzleri özledim bebişimbence de oh olsun

canım hoşgeldin.kayınbabana da çok geçmiş olsun allah şifalar versin bacım

hoşbulduk canımcım.ben de sizzleri özledim bebişimbence de oh olsun
hosbulduk canımcım...cok saolasın gercekten...burdan ayrı kalınca olmuyo demi..hep bi tarafın eksik oluyo sanki...

saolasın bidenem..sen tutyomusun oruc..gerci sormam hataydı kesin tutuyosundur--seninkini de Allah kabul etsin canımcım..
gecmişi soyle bi okumaya yeltendim ama hiç okunacak gibi değil cok yazmıssınuz yauuww

sağol canımcım tutuyorum Allah kabul ederse sağol..
Pazarımı yaptım geldim:112: Çoğu şey var bahçemde ya eksik olanları alıyos pazardan

fırında patatesli patlıcanlı köfte
4 sarma
3 litreye yakın su çok susuyorum midem resmen suyla şişiyor

Sahurum
2 haşlanmış yumurta
1 hurma
domates + biber
bolca peynir
Az zeytin
ş.siz çay
içebildiğim kadar da su
omegalarımı unutuyorum 2 gündür bende:26:

uykum geldi gene yaw...:18::18::18::18::18::18::18:
gididp accık daha yatıym....bugun davet yok cok sukur..sewmiyorum davetleri...botunu cıkarıyolar..sanki ramazanın sozluk anlamı yemek miş gibi davranıyolar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…