Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhaba kızlar
bende 3.oğünümü yazayım

1 salatalık,2 tane sivri biber,çay

birazdan tarçınlı süt içecegim,acıkmadım cok fazla ama canım istiyor

ayyy şımardım kıs hemen..:KK53::KK53::KK53::KK53:
teşekkur ederim canım benim..:KK70::KK70::KK70:
walla yeme şu kayısıyı biraz yaw....:26::26::26:
sorma ya..goz hakkaten cok war uzerimizde...surekli başımıza bişe geliyo eşimle..:26::26:
yuryus yaparken kadınlar oyle cok süzüyolar ki..ben arkalarından yuruyken bişe konusyo oluyolar ama ben denklerini gectiğim anda pat diye susuyolar..o an anlayıp besmele neyim cekiyom ama işte...cok keskin bakısları..heryerimde alerji filan cıktı ya salak salak..:KK47::KK47:
senin de oruc olmamana cok sewindim:KK52::KK52:oleeeyyyy...:KK52::KK52:
ben eşimi satarom bi yerlere..rahaat rahat gorusuruz kız kıza...zaten onun arkadasları war bissuru..
ben sana telefon numaramı filan weririm ozelden...
bulustugumuzda da telden yazarız kızlara birlikte oldugumuzu..ay ne guzel olcak inşallah..:KK52::KK52::KK52:
ayyy süper olur görüşürsek :KK52::KK52:
kız ben sana hastanede de bakarım. yanına gelirim sana karatay tarzı yemek getiririm:KK52: kocişinin gözü arkada kalmaz:KK1:
o yürüyüş yapanlar seni kıskanıyordur.arkandan fıs fıs zayıf ama nasıl yürüyo azimli diyorlardır. dikkat et canım besmele çek mutlaka aklına gelen duaları oku yürürken

yarın maraştan konyaya dugune gidiyoz..kız alcaz..
persembe buyuk temizlik war..cok işim war yaw....:84::84::84:
en iyisi kacıym ben...opuyorm herkesleri...:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

merhaba kızlar
bende 3.oğünümü yazayım

1 salatalık,2 tane sivri biber,çay

birazdan tarçınlı süt içecegim,acıkmadım cok fazla ama canım istiyor
cok az degilmi yaff yediklerin....ben sabahlari mutlaka iciyorum tarcinli sütümü..belki gec vakit bende icerim..canim cekti..gerci icim disim su..yesil cay:))yerim olursa süte:)))

ayyy süper olur görüşürsek :KK52::KK52:
kız ben sana hastanede de bakarım. yanına gelirim sana karatay tarzı yemek getiririm:KK52: kocişinin gözü arkada kalmaz:KK1:
o yürüyüş yapanlar seni kıskanıyordur.arkandan fıs fıs zayıf ama nasıl yürüyo azimli diyorlardır. dikkat et canım besmele çek mutlaka aklına gelen duaları oku yürürken
ayyy canım yaaa..cok duygulandım kıs...cok saol yaaa..:KK70::KK70:
kociş bakar bidenem..işi ne baksın tabi..sana zahmet wermem....
ay walla dogru soyluyosun hemde nası konusuyolar..okuyom dua filan ama beynamazın duası işte...ne kadar kabul olursa..:KK60::KK60:

ayyy canım yaaa..cok duygulandım kıs...cok saol yaaa..:KK70::KK70:
kociş bakar bidenem..işi ne baksın tabi..sana zahmet wermem....
ay walla dogru soyluyosun hemde nası konusuyolar..okuyom dua filan ama beynamazın duası işte...ne kadar kabul olursa..:KK60::KK60:
kabul olur yine de duaların. ben bir de namaz kılan olursa çevremde diyorum namazdan sonra benim için dua oku diye, sen de de unutma:KK34:

slm kislar..cocuklari yatirdim..ayy cok yorucu 3 cocuklu olmak...birde emziriyorum kücügümü..sanirim emzirirken sorun olmuyomus bu diyette..diyet yapmassam cok feci oluyorum ama mecburen yapmaliyim..2.cocugumdan sonra 16 kilo vermistim simdi yine vermeliyim yoksa kalicak üstüme..

Sabah:08.00'da bitti
2 haş yumurta
1 avuç içi keçi peyniri
1 tutam tulum peyniri
1 domates
1 salatalık

Öğlen yine yemek yok. Kızlar ofiste yemek yemek istemiyorum, kuruyemiş yiyecektim bilgisayara dalmışım.

2. öğün:19.00'da
yemeği hazırlarken 2 taze fındık
haşlanmış tavuk (2 porsiyona bedeldir herhalde)
2 y. kaşığı bulgur pilavı
keten tohumlu salata
şimdi mutfağa girince hatırladım ki sabah taze süt kaymağı da yemiştim.

slm kislar..cocuklari yatirdim..ayy cok yorucu 3 cocuklu olmak...birde emziriyorum kücügümü..sanirim emzirirken sorun olmuyomus bu diyette..diyet yapmassam cok feci oluyorum ama mecburen yapmaliyim..2.cocugumdan sonra 16 kilo vermistim simdi yine vermeliyim yoksa kalicak üstüme..

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: bu kadar çocukla uğraşmak kolay değil:KK9::KK9::KK9:
forumda emziren arkadaşlar var, kendileri de söylerler gerçi ama dediklerine göre karatay zararlı değil faydalı bile oluyormuş. hiç kafana takma kilolarını karatay ile hepsi gider. sen emzirdiğin için bizden daha da çabuk verirsin

cok az degilmi yaff yediklerin....ben sabahlari mutlaka iciyorum tarcinli sütümü..belki gec vakit bende icerim..canim cekti..gerci icim disim su..yesil cay:))yerim olursa süte:)))

haklısın canım ama ben kahvaltıda kuvvetli yedim 10 bucuk gibiydi,oğleyiide 15:30 da tavuk yedim salatalarla.bu nedenle acıkmadım cok fazla. 7 de de onları yedim.valla bende buradaki arkadaslara uydum 2 oğün yiyorlar cogunlukla.
kahvaltıda az yıyınce aksam cok acıkılıyor onu fark ettim.vucut gunduz cok enerjiye ihtiyacduyuyor.bu nedenle ben kahvaltıyı kuvvetli yapmaya devam edecegim.aksama cok fazla acıkmıyorum:KK34:

kizlar siz hepiniz karatayla mi zayifladiniz?
ne kadar surede? kac kilo verdiniz toplam?
hepiniz cipcitir siniz masallah, diyeyim de nazar deymiyim.
ben de en azindan 58 filan olmak istiyorum, 55 bile olmama gerek yok,
sizler 50 nin de altina inmissiniz masallah barekallah..

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıkındı) tavuk bud,2 kasık bulgur pılavı,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:6.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Kızlar 3 haftadır yoktum. Bu arada sanırım bildirim günleri cuma olmuş. İlk sayfadaki listede ben 23 temmuzda liste yapıyorum diye görünüyor. bu hafta mı öbür hafta mı listeyi hazırlayayım??????

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıkındı) tavuk bud,2 kasık bulgur pılavı,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:6.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

canim ne kadar surede verdin bu kadar kiloyu hepsini karatay la mi verdin gozlerime inananmiyoruumm :KK53::KK53:

Son düzenleme:
ayran harici bişe girmesin o mideye......dinlenmiş olur biraz garibim...:KK60::KK60:
şaka haa:KK52::KK52::KK52::KK52:
ayran harici bişey yimedim kısss...aşkolsun:KK53::KK53:
ficans napıyon bidenem..biz Asyayla bulusmayı planlıyoruz inşallah..musait olursan sen de gel canımıniçi..cok mutlu olurum gercekten....:KK52::KK52:

ah ben de oruç tutamıyom, ben de gelsem keşke:KK34::KK34:
ankara ankara güzel ankara:KK24::KK24::KK24:

4 kayısı
1 köy elması ufak
1 kara erik + büyük bardak ılık su

1.öğün : 11 :30 da bitti
2 kk köy yumurtası
peynir
7 zeytin
2 çorba kaşığı kadar çökeleği tereyağında erittim içine keten tohumu ve pul biber ektim harikaydı:KK56::KK34:
1 bardak ceviz+fındık
domates
biber
salatalık
maydanoz,reyhan

2.öğün : 18:00 da bitti
1 kase mercimek çorbası
yoğurtlu semizotu ( içine 1 avuç yer fıstığı koydum ve z.yağı)

su:3.5 lt
spor : çarşıyı şöyle bir turladım:KK53::KK53:

Son düzenleme:
X