Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

2-3 gün meyve yemezsem tartıda 48.6 görüyorum aslında. Neyse canım ben yemezsem meyvelere yazık olacak dimi ama:KK1::KK1:
Kızlar hepiniz için yiyorum, yerken hep aklımdasınız.En Büyük KK
Karataya olabildiğince uyacağım ama malum polikistik over için kullandığım diane35 i yeni bıraktım (bugün 4 hafta oldu bırakalı, haftasonuna regl olmalıyım inş olurum) birde karaciğer yağlanmam var bu hastalıkları düzelteceğim karatay ile inanıyorumEn Büyük KK

Canım sen ve hepimiz sağlığımız için karatayla beslenmeliyiz mutlaka devam canım:112:
Şifa olsun karatay çıtırığıma:KK54:

iyi tatiller canım

ıyı tatıller canım gule gule gıt gel ınsallah.dıkkar et kg alma gunduz ıpın ucu kacsada 18 den sonra hıcbırsey yeme ben bunu bılır bunu soylerım:)))

Iyi tatiller, FZGUN. Seni ozleyecegiz.

Sen de bana kızz evde çok yoruluyorum yürüyüşlerim azaldı sevgicim:112:

Parkede tartılma canım fayansta tartıl ama dengede mi dikkat et:112: bir-iki fayansta tartıl dene aynı mı:KK1:

İyi tatiller bol bol dinlen canım :KK54: özlemezmiyiz fzgunum seni:KK16:

iyi tatiller canım güle güle git güle güle (hafiflemiş olarak) gel :KK16:
kaçamak yapsan da takma kafana stres yapma harcadığın enerji ile dengelersin sen:KK34:

İyi eğlen FZGUN. Çok gez, çok eğlen, az ye:KK54:

herkese merhabalar
güle güle git canım tatilin keyfini çıkar inşallah dinlenmiş olarak dönüp kaldığın yerden devam edersin
ben tatilden hep yorgun dönerimde :KK1:

Çok teşekkür ederim canım arkadaşlarım, inşallah kilo almadan hatta vermiş olarak dönerim. Hepinizi çok seviyorum ve öpüyorum. Tatil sonrası görüşmek dileğiyle iyi akşamlar.:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54::KK54:

Merhaba kızlar, ben menümü yine topluca bildiriyorum:KK56:
Sabah:08.00'da bitti
2 haş yumurta
1 avuç içi keçi peyniri
1 tutam tulum peyniri
1 salatalık
2 domates
kayısı (saymadım ama fazla oldu kızlar)

öğle vaktim olmadı yemeye

2. öğün: 19.30'da bitti
1 kase yoğurt çorba
1 tabak kıymalı kabak yemeği
keten tohumlu salata
kayısı

Irmakçım bahçemde olanları sayayım ben de :
Kırmızı salçalık biber
çarliston biber
koyu yeşil sofralık biber
dolmalık biber
kıl biber

topan patlıcan
uzun patlıcan

domates (kızardılar yiyorum resimde görmüştünüz di mi:112:)
semizotu
barbunya (bugün ektik)
börülce (3 gün önce ekmiştim yeryüzüne merhaba demişler)
fasulye (bugün ektik komşumla)
kabak (2 kök ekmiştim biri nedense ölmüş:KK43:
kırmızı lahana
pırasa
brokoli
ahududu
salatalık (5 kök var şu ara yiyoruz. Ama onlar 1 ay sonra geçeceğinden 3 kök fide 6-7 de tohumdan yeniden ektim.. Onları da ağustos gibi yeriz inş)

bunlar var bahçede amma çok ekmişim:KK60:

Siz nerdesiniz özel değilse ..
Irmakçım ben de burdayken en son mahsül yeşil domatesleri alır bekletirim kızarırlar yerim gayet iyi oluyor..
İnş. bu sene sana da bana da nasip olur bol bol domates yemek:112: ağız tadıyla canım
Bahçede de yok yok maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar:
Bu azminden dolayı:KK9::KK9::KK9::KK9: ne güzel besleniyorsun ve besliyorsun aileni:KK9::KK9::KK9:

herkese iyi geceler bugün evdeyiz diye oğluma sözüm vardı havuza gittik o nedenle bildirimde bulunamadım.

şimdi bulunayım.

sabah klasik karatay kahvaltısı

ikinci ve son öğünüm bugün biraz gecikti 19,30 gibi. patlıcan yemeği, salata ve ayran

yarında denize gidiyoruz o nedenle akşama yazarım inşallah

birde yarın SBS sonuçları açıklanacak sınav sonucu bekleyen herkese hayırlı ve güzel puanlar diliyorum

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıkındı) bıber dolma,cacık,ev tursusu,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıkındı) bıber dolma,cacık,ev tursusu,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

afiyet olsun canım :KK16: biber dolması pirinçli değildir herhalde değil mi :KK76:

iyiakşamlar kızlar
bugün karatay kahvaltısıikinci öğünde de tavada iki yumurta semizotlu yoğurt yedim
yarın küçük oğlumu şehirdışında bihastaneye götürücez çoçuk endokrinine kilosu az olduğu için hormonlarına falan bakılcak çok erken yola çıkıcaz umarım kendime uygun yicekler yiyebilirim ...

iyiakşamlar kızlar
bugün karatay kahvaltısıikinci öğünde de tavada iki yumurta semizotlu yoğurt yedim
yarın küçük oğlumu şehirdışında bihastaneye götürücez çoçuk endokrinine kilosu az olduğu için hormonlarına falan bakılcak çok erken yola çıkıcaz umarım kendime uygun yicekler yiyebilirim ...
Canım kolay gelsin ve geçmiş olsun:KK16: Umarım hiçbir şeyi yoktur ufaklığın:26:

saphira ve iyiniyetlim teşekkür ederim şimdi iyiyim.tok almam gereken bitkisel ilaçlarım ve antidepresan hapımı midem biraz boşalınca aldım ,galiba ondan oldu.daha ölçtürdüğümde biraz iyiydim.neyse çok şükür geçti.fzgun iyi tatiller,nazfiliz yanına biraz fındık fıstık al .köfte veya döner yersin ya da ızgara ve salata.yanında bi de ayran ıldumuydu işte tamam. oğlunun inş birşeyi çıkmaz,geçmiş olsun.
3 .öğünümü de yazayım.
1 kase çorba
yumurtalı kabak
salata
1 avuç çekirdek
iyi geceler,leptininiz bol olsun...:KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
iyiakşamlar kızlar

Gecmis olsun, Nazfiliz. Insallah her seyi normal cikacak ufakligin. Iyi yolculuklar.

Canım kolay gelsin ve geçmiş olsun:KK16: Umarım hiçbir şeyi yoktur ufaklığın:26:
sağol canım:KK16:
oğlum 14 yaşında 186 boy 60 kilo oyüzden gidiyoruz biraz benim evhamlılığım da olabilir hormonlarına bakalım dediydi doktor ..annesi vermeye oğlu almaya çalışıyo galiba evde ki herşeyi ben yemişim çocuk aç kalmış kıyamam ona gerçi o halinden memnun iğnelerden nefret ediyo gitmesekte olur onun için

saphira hoş geldin canım,bir daha ayrılmassın değilmi?bana destek olan arkadaşlarım teşekkür ederim, inş daha iyi olacak.
2. öğünüm:2 kaşık bulgur pilavı
2 kaşık karışık sebze sote
2 ceviz 1 fincan sütlü kahve
ara. 1 bardak tuzlu ayran(küçük tansiyonum 5 ' edüştü,çok kötüydüm,çok şükür şimdi iyiyim)

Gecmis olsun, Sevgi. Yeterli mesajim oldu ve sana ozel mesaj yazdim.

saphira ve iyiniyetlim teşekkür ederim şimdi iyiyim.tok almam gereken bitkisel ilaçlarım ve antidepresan hapımı midem biraz boşalınca aldım ,galiba ondan oldu.daha ölçtürdüğümde biraz iyiydim.neyse çok şükür geçti.fzgun iyi tatiller,nazfiliz yanına biraz fındık fıstık al .köfte veya döner yersin ya da ızgara ve salata.yanında bi de ayran ıldumuydu işte tamam. oğlunun inş birşeyi çıkmaz,geçmiş olsun.
3 .öğünümü de yazayım.
1 kase çorba
yumurtalı kabak
salata
1 avuç çekirdek
iyi geceler,leptininiz bol olsun...:KK16::KK16::KK16::KK16:

Gecmis olsun, Nazfiliz. Insallah her seyi normal cikacak ufakligin. Iyi yolculuklar.

teşekkür ederim kızlar umarım bişiycik çıkmaz ...sevgicim zaten karataya başladığımdan beri yanımdan eksik etmiyorum bademlerimi ...ben bademi çok severim fıstık ta çok severim ama çerezcimiz fıstık kavrulmadığında nem yüzünde bazen tehlikeli olabileceği konusunda uyarmıştı onu hiç tüketmedim ..favorilerim badem ceviz

bu arada sevgi sana da geçmiş olsun ...

Son düzenleme:
iyi geceler arkadaşlar , yarına yatılı misafirlerim var bütün gün temizlik yaptım , yemek yapacak halimde kalmadı ,dışardan yemek zorunda kaldım:KK5: akşam hariç kahvaltım ve öğle yemeğim karataya uygundu. 5-6 saat temizlikten sonra dilerim akşamki yediklerim erimiştir:KK22:

iyiakşamlar kızlar
nazcığım geçmiş olsun , oğluşunun boyuda maşallah yaşıtlarından uzun , kilosu yaşına göre normal ama boy uzun olunca zayıf görünüyordur.:KK34:

nazcığım geçmiş olsun , oğluşunun boyuda maşallah yaşıtlarından uzun , kilosu yaşına göre normal ama boy uzun olunca zayıf görünüyordur.:KK34:

evet canım boyu çok uzun evde ki en uzun babasını da abisini de geçti o da memnun değil boyundan ilköğretim bitti Allahtan.. sıralara sığmıyodu çocuğum belki lise sıraları ona uygundur ..bayağı zayıf görünüyo diyetisyene götürdüm burda diyet yapanlara verilen kitapçığı verdi bi ikikaşık fazladan pilav makarna ve bi porsiyon fazla meyve ekledi yumurta bile yazmadı sabah kahvaltısına ben artık diyetisyenlere güvenim kalmadı

X