Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Merhabalar hanımlar hepinize günaydın

Rumuz : fuLik

Başlangıç tarihi : 30/05/2012

Başlangıç kilosu: 64,6

Geçen hafta ki kilo : 59,1

Bu hafta : 58,9

Fark: -200

Boy : 1.70

Hedef: 57

Bir haftadır 59,1 im ne yaptıysam aşağı inemedim kaçamak bile yaptım bakalım nolcak diye bu seferde + olmadı yani ne indim ne çıktım bu hafta hastalandım
ondan mı acaba? Yoksa hedefe bu kadar az kala vücudum kendinimi kitledi neyse ne hikmetse bugün 200 gram indim çok şaşırdım ama yarın yine 59,1 çıkarsam hiç şaşırmicam

günaydınlar herkese :KK16:
tatilin bana dönüşü + 400 olmuş artık haftaya bende girerim listeye:KK9:

sabah menüm, az önce yedim
1 yumurta
peynir
1 biber dolma
5-6 badem
zeytin
2 öğün yapmaya başladım hem ramazana hazırlık hem de sıcaklarda insanın canı zaten birşey istemiyor şimdi çayımı içip biraz okuyayım:KK14:

Sabah: 2 yum. az peynir, 4 zeytin, salata, 1 ç.b. fındık, 5 kayısı

Papadiya'cığım k.t yoğurt, keten tohumlu yoğurt değil mi? Bu arada tebrikler 2 kg gitmiş. :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Bir haftadır 59,1 im ne yaptıysam aşağı inemedim kaçamak bile yaptım bakalım nolcak diye bu seferde + olmadı yani ne indim ne çıktım bu hafta hastalandım
ondan mı acaba? Yoksa hedefe bu kadar az kala vücudum kendinimi kitledi neyse ne hikmetse bugün 200 gram indim çok şaşırdım ama yarın yine 59,1 çıkarsam hiç şaşırmicam

Canım yanlış hatırlamıyorsam sen geçen hafta çok iyi kilo vermiştin. Vücut bu hafta ayarlama yapıyordur, merak etme.:KK34:

gül kusura bakma menülerin hep aynı sanki kilonda hep 60 hiç mi gr oynamalar olmuyor yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum :KK17:

Bildirim:6/07/2012
Rumuz:Gul63 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 60kg Bu hafta:60kg
Fark:0 kg:-)66: Kızlar ders calısıyorum,okullar tatıl uyunca tabıkı hareketım azaldı,bu gecıcı bır durum,haftaya duzelırım)
Toplam fark:60kg
Beden:40-38
Spor: Gunde ortalama 30dak ev ısı ve ortalama 30 dakıka yuruyus ve ortalama 8 saat bılgısayar basında calısma.
Boy:165 cm
Yuzde: %0 Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma :KK66:,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle artık cok mutluyum
.....Bunlara ılaveten bu dıyetle ıstenmeyen tuy oranım da azalıyor daha ne ısterım?:KK66: :KK19:

canim bence sen ideal kilondasin,hic kendini uzme,spor yapiyor musun

Kahvaltım:KK56::KK56::KK56:

Kalkınca 3 kayısı bir bardak su

2 haşlanmış yumurta
bahçemden domates biber:KK9:
Bolca tulum peyniri
4 zeytin
1 poğaça kaymak bal tereyağı:KK53:
ş.siz çay
3 omega 3

bu kaçamakları yapmasam çoktan 55 kiloydum ya neyse:KK53::KK53::KK53:

Eşim 55 kiloda dur artık dedi bu sabah.. Ama ben ramazana kadar vermeye devam edeceğim 54 olunca yeter bana kilo korumaya geçeceğim artık:KK33:

Son düzenleme:
gunaydın kızlar umarım herkes ıyıdır ben cok ıyıyım tatıldekı fazlalıklarımdan leylakımında dedıgı gıbı 1 haftada kurtuldum tam 69.0 oldum cızelgemdekı gıbı.sımdı haftaya cumaya hazırlanıyorum:)))

1 haftada 2 kg ya yakın olan fazlalıktan kurtulmus oldum merak eden arkadaslar olabılır dıye paylasmak ıstıyorum hergun dısarda 1,5 saat yurudum,bol bol su ıctım,k.t yogurt yedım bol bol,bırde yesılcay form cay bıberıye lımon kabugu ve suyundan olusan bır cay demledım gun boyunca ıctım.:nazar::nazar:

Canim masallah diyorum sana :nazar: :nazar: :nazar: 1.8 kilo verdin degil mi canim

Papadiya'cığım k.t yoğurt, keten tohumlu yoğurt değil mi? Bu arada tebrikler 2 kg gitmiş. :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

evet canım keten tohumlu yogurt.yogurdu kahvaltıdada yıyorum cok faydalı bence.tsk ederım canım kolay gelen kg kolaycada gıdıverdı:)))

canim bence sen ideal kilondasin,hic kendini uzme,spor yapiyor musun

Canım teşekkür ederim evet belkide ondan bu hafta sabit kaldım uzun süre.Sporu bir kaç haftadır bıraktım gibi birşey sıcaklardan ve evle oğlumla uğraşmaktan
ne vakit nede hal kalıyor.Şuan kilo vermekten çok sıkılaşmaya ihtiyacım var göbek bölgem hiç 59 kilo gibi değil ,ben zaten en çöp gibi halimde bile avya göbekliydim vücut tipim öyle ama şuan yumuşak göbeğim mekik çekiyorum devamlı ama daha fazla çalışmam lazım ahhh bir spor salonuna gidebilseydim (eşim göndermiyorda) sorunum kalmazdı ya neyse

evet canım keten tohumlu yogurt.yogurdu kahvaltıdada yıyorum cok faydalı bence.tsk ederım canım kolay gelen kg kolaycada gıdıverdı:)))

Günaydın kızlar..epeydir giremedim topike..bugün izne çıkıyorum..öğleden sonra Çanakkaleye doğru yol alıyorum..o yüzden bu haftam iş yerinde çok yoğun geçti..(önümüzdeki 2 hafta olamayacağım..bana izin verirmisiniz..)size yazamadım menülermi..Gerçi yazsam çok patak yerdim..acayip kaçamak yaptım..yemek yapmaya vaktim olmadıkça cıss lardan yedim bol bol..
bir de idrar yolu enfeksiyonu oldum..acayip sancım ve ağrım oldu..şimdi antibiyotiğe başladım..tatilde umarım kötü olmaz..tabi enfeksiyon çabuk geçsin die günde 4 lt ye yakın su içiyorum..ve vücut su tutuyor..acayip şiş bir şekildeyim yani..Doğal olarak bugün tartı bana hiç gülmedi..

Rumuz: aydin_didem
Baslangic tarih: 21.03.2012
Baslangic kilo: 72
Gecen hafta : 69,5
Bu hafta:70,5
fark:+1
Yuzde: +1,43

Bu hafta liste bana kalır gibi görünüyor ama tatilde internetim olamayabilir..eğer liste bana kalır da giremezsem beni affedin kızlar..internetim olduğu müddetçe takip etmeye çalışacağım..

Bu hastalığım geçip şişlerim inince inşallah 69 lara geri döneceğim..

Didem' ciğim çok geçmiş olsun, ayrıca iyi tatiller, tatilde bol bol dinlen ama kilo almadan gel.:KK16:

Canım teşekkür ederim evet belkide ondan bu hafta sabit kaldım uzun süre.Sporu bir kaç haftadır bıraktım gibi birşey sıcaklardan ve evle oğlumla uğraşmaktan
ne vakit nede hal kalıyor.Şuan kilo vermekten çok sıkılaşmaya ihtiyacım var göbek bölgem hiç 59 kilo gibi değil ,ben zaten en çöp gibi halimde bile avya göbekliydim vücut tipim öyle ama şuan yumuşak göbeğim mekik çekiyorum devamlı ama daha fazla çalışmam lazım ahhh bir spor salonuna gidebilseydim (eşim göndermiyorda) sorunum kalmazdı ya neyse

Canim firsat buldukca yuru derim ben sana,vucudu cok guzel sikilastiriyor,canan hoca spor salonlarini hic onermiyor,acik havada yurumemiz gerektigini soyluyor,esine birakabilirsen bebegini sabah ya da aksam mutlaka yurumeye calis canim

Canim firsat buldukca yuru derim ben sana,vucudu cok guzel sikilastiriyor,canan hoca spor salonlarini hic onermiyor,acik havada yurumemiz gerektigini soyluyor,esine birakabilirsen bebegini sabah ya da aksam mutlaka yurumeye calis canim

ahhhh be canım nerdee eşim sabah erken çıkıp akşam geç geliyor evde olsa da zaten bakmaz eğer öyle bir imkanım olabilseydi hergün sabah akşam yürürdüm
zaten eve hapsolmak beni bu hale getirdi ...Koşu bandım var ama onda da yürüyemiyorum aklım oğlumda oluyor çok yaramaz çok

canım bayağı kaçamak yapmışsın sen:KK20::KK20::KK20::KK20: kıss bak daha yolun çok toparlan esasım:KK20:

evet canım toparlancam söz veriyorum.dün akşam eşimede söyledim bu hafta kilo aldım diye yoksa bıraktınmı diyeti dedi hayır dedim sakın dedi okadar uğraşıyosun emeklerin boşa gitmesin dedi canım benim.hayır bırakmıcam dedim elbise giyecem belki bayrama alırım hatta kızımada aynı elbiseden alıp anne kız aynı oluruz ne güzel olur değilmi?:21: oyüzden yılmak yok pes etmek yok devam edeceğim azda versem devam etcem.yürüyüşde yapacam söz veriyorum yani gidecek bu kilolarrrr....:KK34:

kıslarrr günaydın hepimize
1 kilo daha vermişim,keyfim yerinde ..ho ho hoo...
67 oldum sonunda.. :21: :21:
esascım senimle kilolarımızda yakın, hedeflerimizde.. umarım tez zamanda birlikte vericez kiloları..

bi de süt meselesi için bi tavsiye.. bol tarhana çorbası ve bol sulu tencere yemeği öneriyorum(özellikle bamya yemeği, benim içim dışıma çıkmıştı bamya yemekten ). humana bitki çayını ve rezeneyi düzenli kullanırsanız da çok işe yarıyo
tecrübeyle sabit , 10. ayımda hala emziriyorum tontişimi. oysa 3. ayda bitmek üzereydi sütüm, çok uğraştım ve başardım. :nazar:
sık emzirmek , sıcak banyoda duşu tutup göğse masaj yapmak da rahatlatıyo ve kanalları açıyo. (koltuk altından göğse doğru masaj yapılıyo, su dayanabildiğin kadar sıcak olacak)

herkese mutlu günleeerr..:KK16: :KK16:

inşallah canım hep birlikte verecez bu kiloları.senin adına çok sevindim 67 olmuşsun ne güzel ben bu hafta kilo aldım malesef:18: ama haftaya bende umarım 67yi görürüm...
hayırlısıyla kurtulcaz bütün fazlalıklarımızdan...

Günaydın kızlar..epeydir giremedim topike..bugün izne çıkıyorum..öğleden sonra Çanakkaleye doğru yol alıyorum..o yüzden bu haftam iş yerinde çok yoğun geçti..(önümüzdeki 2 hafta olamayacağım..bana izin verirmisiniz..)size yazamadım menülermi..Gerçi yazsam çok patak yerdim..acayip kaçamak yaptım..yemek yapmaya vaktim olmadıkça cıss lardan yedim bol bol..
bir de idrar yolu enfeksiyonu oldum..acayip sancım ve ağrım oldu..şimdi antibiyotiğe başladım..tatilde umarım kötü olmaz..tabi enfeksiyon çabuk geçsin die günde 4 lt ye yakın su içiyorum..ve vücut su tutuyor..acayip şiş bir şekildeyim yani..Doğal olarak bugün tartı bana hiç gülmedi..

Rumuz: aydin_didem
Baslangic tarih: 21.03.2012
Baslangic kilo: 72
Gecen hafta : 69,5
Bu hafta:70,5
fark:+1
Yuzde: +1,43

Bu hafta liste bana kalır gibi görünüyor ama tatilde internetim olamayabilir..eğer liste bana kalır da giremezsem beni affedin kızlar..internetim olduğu müddetçe takip etmeye çalışacağım..

Bu hastalığım geçip şişlerim inince inşallah 69 lara geri döneceğim..

canım geçmiş olsun.kız baktın + çıktın liste yapmıyım haftaya diye tatile gidiyon demi seni seni :KK1::KK1::KK1:.şaka bi yana iyi tatiller canım tatilde dikkat et kaçamak yapma ve hatta kilo vermiş olarak gel....:KK34:

evet canım huzur,sağlık mutluluk olsun gerisi boş..taşınırız bisss:KK9::KK9::KK34:

sabah sabah güldürdün beni kıss:KK60::KK60:..arada bakımlı görünmek lazım tabii:KK16:

amanın gelecek haftanın liste adayı:KK9::KK9:

amanın bi liste adayı daha ..nettiniz kısslar:KK9::KK9:

yaa sorma canım baktım herkes kilo veriyo ee kim yapcak listeyi dedim aldım kiloları:KK1::KK1: yani sırf sizin için :KK1:Allahım yarabbim dalga geçtiğim konuya bak offf :KK19::KK19: merak etme canım haftaya liste başlarında olacam :21::21:

evet canım toparlancam söz veriyorum.dün akşam eşimede söyledim bu hafta kilo aldım diye yoksa bıraktınmı diyeti dedi hayır dedim sakın dedi okadar uğraşıyosun emeklerin boşa gitmesin dedi canım benim.hayır bırakmıcam dedim elbise giyecem belki bayrama alırım hatta kızımada aynı elbiseden alıp anne kız aynı oluruz ne güzel olur değilmi?:21: oyüzden yılmak yok pes etmek yok devam edeceğim azda versem devam etcem.yürüyüşde yapacam söz veriyorum yani gidecek bu kilolarrrr....:KK34:

inşallah canım hep birlikte verecez bu kiloları.senin adına çok sevindim 67 olmuşsun ne güzel ben bu hafta kilo aldım malesef:18: ama haftaya bende umarım 67yi görürüm...
hayırlısıyla kurtulcaz bütün fazlalıklarımızdan...

canım geçmiş olsun.kız baktın + çıktın liste yapmıyım haftaya diye tatile gidiyon demi seni seni :KK1::KK1::KK1:.şaka bi yana iyi tatiller canım tatilde dikkat et kaçamak yapma ve hatta kilo vermiş olarak gel....:KK34:

yaa sorma canım baktım herkes kilo veriyo ee kim yapcak listeyi dedim aldım kiloları:KK1::KK1: yani sırf sizin için :KK1:Allahım yarabbim dalga geçtiğim konuya bak offf :KK19::KK19: merak etme canım haftaya liste başlarında olacam :21::21:

Esas'cığım arada oluyor, sakın stres yapma, kilo alırım, veremeyeceğim düşüncesi de kilo vermeyi zorlaştırıyormuş. "Ben zor kilo veririm" gibi düşünceler de beyne yanlış mesaj gönderiyormuş. Yürüyüşleri arttır/başla, bak hemen gidecek kilolar.:KK16:

X