Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

menümü yazayım bu arada:
sabah:08.00'da bitti
2 haş yumurta
1 avuç içi keçi peyniri
2 domates
1 koca tabak kiraz
7 kayısı (kayısılar şekerpare olduğu için çekirdeğini de kırıp yedim)

kızlar ben artık meyvenin dozunu kaçırıyorum. aslında meyvesiz doyuyorum ama bahçeden topluyorum diye yedikçe yiyorum meyveyi. her öğünde koca bir tabak yiyorum en az:26: bu yüzden sanırım sürekli + çıkıyorum tartıda. sofradan kalktığımda da koca bir karnım oluyor sanki hamile gibi oluyorum, bana ait değilmiş gibi duruyor:26:
sizce ne yapmalı?
meyveyi de yemek istiyorum sonuçta ben yemezsem kuşlar yiyor. ama ye ye bitmiyor maşallah dallar meyvelerin ağırlığından kırılıyor

selamlar kızlar,kürkçü dükkanına döndüm yine
kahvaltımı yazayım
3 haşlanmış yumurta
salatalık domates
yer fıstığı
yeşilçay

iyiniyetlim,ne haber,hedefine az kalmış,tebrikler
gül ne yaptı arkadaşlar,düştü mü 47 ye?

ye gitsin yav,zayıfsın sen zaten hangi kiloyu vermeye çalışıyorsun?

gül 60 kg da, düşer ama çok azimli

ye gitsin yav,zayıfsın sen zaten hangi kiloyu vermeye çalışıyorsun?
koca göbeğimi görünce her seferinde bir dahakine az yiycem yada yemeyeceğim diyorum ama her öğünde dayanamayıp 1 koca tabağı yiyorum en az. toplarken ve yemeğin hazırlanmasını beklerken yediklerimi saymıyorum daha:26:

famır cım begendıhnmı kabaklı yumurtayı?pındıstan hosgeldın.propcıl yokmu kızlar tatıldemı o da.loxıyıde goremedım:44:

selam arkadaslar hepınızın kandılı mubarek duaları kabul olsun.nıyetlı arkadaslarında allah nıyetını kabul etsın bende nıyetlıyım o yuzden aksam menumu bıldırırım artık

leylakım bugun yurudunmu ben 25 gun yurumedım gaza ıhtıyacım var:))))

bugün bende yürümedim canım evi temizledim dip köşe...
yarından itibaren yine birbirimizi gaza getirerek başlayalım yürümeye eskisi gibi,ne dersin bacım

ayyy kızlar benide gaza getirin çok kötüyüm bu aralar sanırım haftaya listeyi ben yapacam şimdilik öyle görünüyo:18:bende yürümek istiyorum tempolu ve düzenli ama ne biliyim olmuyo yani hem isteyip hem yapamamak çok kötü off off olcak inş. bigün ...

canım dikkat et kendine ve bebeğine önceliğin bebeğin sağlığı olsun lütfen kiloya takma bu kadar sen zaten doğumdan sonra hemen verirsin kilolarını.bide emzirceksin ooo daha çok gitcek kilolar....

famır cım begendıhnmı kabaklı yumurtayı?pındıstan hosgeldın.propcıl yokmu kızlar tatıldemı o da.loxıyıde goremedım:44:
propycil yok gelmedi, ameliyattan sonra 1 ay yasak demişti doktor:26:
loxi de uğramıyor:26:
Allah orucunu kabul etsin

ögle yemegımı de yedım
1kase börulce zeytınayglı
avuc ıcı kadar peynır
1ayran
4 zeytın domates
aksam arabası corbası var hamurunu yemıcem tabı ama corba sankı ıcılebılır gıbı hanı tarhanada ev yapımı olunca ıcebılıyoruz ya ondada un var bıldıgım kadarıyla tabı yanlıs bılıyoda olabılırım:)
2 kase corba ıcsem nasıl olur sızce

öğlen yemeğim
1 kase sebze çorbası
1 kase yoğurt
2 kaşık taze fasulye
1 tabak salata (üzerine 2 kaşık yoğurtlu mısır döktüm)
3 kaşık bulgur pilavı
3 tane yaş kayısı

işlerim var kızlar yinede takipteyim

bugün itibari ile yemekhaneden çıkmış bulunuyorumm.
cuma günü izne ayrılıcam,sonrada ramazan geliyo zaten..
yemekhaneden çıkınca,yemek için ayrılan 30 dk da bana kalmış oldu böylece
tam 1,5 saat gezdim sokaklarda

2. öğün niyetine
200 ml süt
1 çay bardağı fındık yedim..
birazda fıstık yerimm...

merhabalar, doğum yapalı 10 ay oldu ama ben kilo vereceğime kilo almaya devam ettim. bende karatay diyeti yapmak istiyorum. ne kadar kilo verdiğinizi bildirir bir liste göremedim acaba ne kadar zamanda kaç kilo verdiniz öğrenebilir miyim. herkesin bünyesine göre değişir ama bilmek istiyorum.

kızlar 2 gündür giremiyorum resmen...yaz tatili sebebiyle
2 gündür dehşet durumdayım 2 ögünle duramıyorum acıkıyorum filan reglimden ötürü diye düşünüyorum 3 ögüne çıkarttım yine gerçi bugun oruçluyum...
wucudum şiş gbi hissediorum cuma günü bakalım umarım almış olmam şükürki kaçagım yok tek problemim yemek araları çok yakın oldu...cumaya 3 gün war inş almamışmdır diorum tekrardan

sonunda 69.3 olabildim bi ileri bi geri gidiyorum vallahi
müsait olan arkadaslar bana cizelge yapabilirmi ama cizelgemde 6 lı rakam görmeyi cok istiyorum..

LEYLAKCIM niye senın cizelgen yok kaldırdın sanırım ..60 oldun sanırım haarika
iyiniyetli enerjine hayranım
bende dün yaprak sardım içini bulgur ve yesil mercimekle hazırladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…