Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

selam kızlar uzun bi aradan sonra karatayıma ve size geri döndüm oğluşum 9 aylık oldu karatayla doğumda aldığım kilolardan eser kalmadı artı bi de 4 kiloda kendimden verince şimarıp karatayı bıraktım Allah"tan kilo almadım ama şimdi kalan 5 kilomu vermek için yeniden karataya niyetlendim

hadi bakalım bugün mutlaka yürüyeceğim gitsin şu 5 kilo artık tartıda hep 50 li rakamları görmek istiyoom

Merhaba arkadaslar bende kararay diyetine son zamanlarda fena halde sarmis durumdayim henuz baslamadim ama bir an once yapmak istiyorum yalniz benim suan 4 aylik bir kizim var emziren anneler varmi diyet nasil ilerliyor bi sekilde?mb2012 sen galiba emzirirken vermissin birazcik aydinlatabilirmisinz beni :KK43:

sabah tereyağlı peynirli yumurta yedim ekmeksizz
öğlen eşimle pizza yedik kaç gündür mideme ilk defa unlu ekmek tarzı bişi girdi...sadece 1 dilim yedimm :S
akşamada çorbayla kapatmak istiyorumm suya dewam 3lt olmalı
tatlı krizlerimi aşıyorum artıkk kilo werdikçe insanın yiyesi bile gelmio
birde kitabı okumayı düşünüyorum

Goncagül ce bana da eşim çok güzel bi telefon aldı kıss güle güle kullan telini..

Esas 67 yi görürsün sen de inş. cumaya canım

Benim oğluş tefal baskülümü yıkadı goncagül:KK1::KK1::KK1: ne yaramazlar yaa:KK52::KK52:
Banyodaydı.. Lavaboya ulaşmaya başlamış şır şır açıyo suyu:KK52::KK52: ilk açışında da baskül kafayı yedi tabii. Titiz mi olcek bu :emir_bebek: bilmem gitti baskül:KK53:

ayy inşallah canım ramazana kadar 3-4 kilo daha versem süper olcak...

3 kilo kadar yogurdum var eksi geldi yiyemedik nasıl degerlendireyim :44:

canım bir keseye koyup süzdür sonra çorba yapabilirsin...

acıktım:KK53:
1 yeşil elma yiyorum şimdi..:26:

ayy bende çok acıktım bugün
sabah yumurta yemedim ondan mı acaba
1elma 1 armut ve diğer kahvaltılıklardan yemiştim ama şimdi acayip açımm :18:

Leylakımmm:KK54: evet canım yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik:KK1::KK1: son iki günümüz gel tatil gel:KK52::KK52:

Esasım iyi gidiyosun bak yürürsen 3 kilo filan gider bence:KK34:

Kızlar hasta ziyaretine gittim.. Orta kahve getirdiler sormadan yapılmış karatay yaptığımı biliyorlar sööledim içmedim:21::21::21:
Sonra diğer hasta ziyaretinde fanta ve bisküviler geldi halley filan yimedim e alkışı hakettimm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK34:

Eve geldim açlığı unutmuşuz..sabah 7:30-8:00 arası kahvaltı etmiştim.. Saat 4:30 du demin hala acıkmamıştım...
Eskiden 3 saat yemedim mi hemen acıkırdım yaw:KK37: yaşasın karatay:KK51:

yoğurt
2 dolma
biraz da yeşil mercimek yemeği yidim
omega 3 lerim şimdi aklıma geldi içeyim heman
3 de fındık yidim:21::21::21:
hepinize afiyet olsun kızlar

Son düzenleme:
Leylakımmm:KK54: evet canım yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik:KK1::KK1: son iki günümüz gel tatil gel:KK52::KK52:

Esasım iyi gidiyosun bak yürürsen 3 kilo filan gider bence:KK34:

doğru diyosun canım yürüyüşleri düzene sokmam lazım.akşam yemekten sonra bazen dışarı çıkıyoruz ama tempolu olmuyo tabi ve de hergün olmuyo .ramazana kadar düzenli yürüyüp dahada incelmeliyim.geçen gün bi eteğim vardı giyemediğim :KK1: onu denedim anammm bol bilem geliyo yaşasın dedim ayy nasıl sevindim anlatamam.65 olana kadar kendime bişey almıcam oyüzden biraz daha sabır diyorum.olacak olacak...:21::21::21:

Kızlar hasta ziyaretine gittim.. Orta kahve getirdiler sormadan yapılmış karatay yaptığımı biliyorlar sööledim içmedim:21::21::21:
Sonra diğer hasta ziyaretinde fanta ve bisküviler geldi halley filan yimedim e alkışı hakettimm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK34:

Eve geldim açlığı unutmuşuz..sabah 7:30-8:00 arası kahvaltı etmiştim.. Saat 4:30 du demin hala acıkmamıştım...

yoğurt
2 dolma

valla hayranım senin şu iradene .halleyi sevmem fantayada hayır diyebiliyorum ama çok sevmeme rağmen kahveyi ayıp olmasın diye içerdim herhalde :KK1:.yani hayranım sana iradeli hatunum :KK9::KK9::KK9:

acab bu hafta ben listeye girebiliyomuyum bilen varmı
2 haftan dolduysa girersin tabiisi canım:KK16::KK16:
kızlar merhaba bu haftasonu cok yogundum misafirlerim vardı giremedim bide kolumu yaktım tencereye yapıştı resmen halen iyileşmedi dün doktordaydım allahtan agrısı geçti...bu hafta sonu 1 haftalıgına tatile gidiyoz giremiycem haber vereyim dedim
sabah kahvaltı
2 kayısı
3-4 kiraz
ögle
8 tane top köfte
kırmızı lahana salatası
su yarım lt
bugün spora gitcem inşallah.........
geçmiş olsun canım..çok acır o:26::26:
ögle yemegim (14.00)da bitti;
-1 dilim karpuz
-1 kapsül balık yagı
-yarım tawuk gögüsü buharda pişmiş
-6 çeri domates(biraz zeytnyagı we kekik ekledim)
-kaşar 2 dilim
-1 awuç yer fıstıgı

eleştirilere açığım :)
karpuz hariç güzel canım..karpuzun GI si çok yüksek başka meyveler daha uygun bize..ama hiç değilse akşam yememişsin:KK34::KK34:

Goncagül ce bana da eşim çok güzel bi telefon aldı kıss güle güle kullan telini..

Esas 67 yi görürsün sen de inş. cumaya canım

Benim oğluş tefal baskülümü yıkadı goncagül:KK1::KK1::KK1: ne yaramazlar yaa:KK52::KK52:
Banyodaydı.. Lavaboya ulaşmaya başlamış şır şır açıyo suyu:KK52::KK52: ilk açışında da baskül kafayı yedi tabii. Titiz mi olcek bu :emir_bebek: bilmem gitti baskül:KK53:
Goncagül ce de sen de güle güle kullanın tellerinizi kızlar..benimki de geçen yıl aldıydı bana:KK16::KK16:

gitti tefalll ..kıss senin bu bıcırık:emir_bebek::emir_bebek: çok fena..yirim ben onu yirim:KK53::KK53:
kızlar dün annemle gıda alışwerişine gittik...
Allahım cnm nasıl makarna istiyo bu ara kepekli spagetti aldım.yiyebiliyomuyuz??
bu akşam balık yicem ama bikaç güne yemek istiyorum krizim gelio :KK70:
maalesef kepekli de olsa makarna ve unlu mamuller yok..ben bizimkilere yapınca 1 çatal tadıyorum.nefsimi köreltiyor canım:KK34::KK34:

yoğurt
2 dolma
aferin sana:KK9::KK9: ben de artık hiç acıkmıyom yaşasın karatay:KK9::KK9:
ben daha yeniyim diye çok acıkıyorum sanırım :KK43:
zamanla metabolizman alışıyor canım acele etme:KK16::KK16:

merhaba
ikinci öğünüm 17.00 bitti
yarım kase mercimek çorbası
6-7 kaşık bulgur pilavı
3 küçük çiğ börek(iyice tozuttum kokusuna dayanamadım akşam sporla eritirim didim:KK53:)
yarım kücük dilim kek(bu da tatlı niyetine çayla yidim acilen incir ceviz almalıyım çarsıya bir çıkabilsem)
2 fincan zencefilli tarcınlı yeşil çayy..
öğlende karpuz yedim kızıma yediriken cok severim karpuzu heleki soğukken hararetimi kesiyoo...cumaya göricez bu kaçamkları..

doğru diyosun canım yürüyüşleri düzene sokmam lazım.akşam yemekten sonra bazen dışarı çıkıyoruz ama tempolu olmuyo tabi ve de hergün olmuyo .ramazana kadar düzenli yürüyüp dahada incelmeliyim.geçen gün bi eteğim vardı giyemediğim :KK1: onu denedim anammm bol bilem geliyo yaşasın dedim ayy nasıl sevindim anlatamam.65 olana kadar kendime bişey almıcam oyüzden biraz daha sabır diyorum.olacak olacak...:21::21::21:

valla hayranım senin şu iradene .halleyi sevmem fantayada hayır diyebiliyorum ama çok sevmeme rağmen kahveyi ayıp olmasın diye içerdim herhalde :KK1:.yani hayranım sana iradeli hatunum :KK9::KK9::KK9:

kıss artık içemiyom yaw bi yudum aldım çookkk tatlı geldi..:KK1::KK1: Bide ayıp olmadı çünkü şeker yemediğimi iyi biliyolar.. Arkadaşın küçük kızı yapmış dedim ki benim öğrencim oluyo kahve çok lezzetli eline sağlık ama ben ş.li içmiyorum didim tekrar tekrar..:KK34:
Eskiden orta kahve içerdim bana çok lezzetli gelirdi ama şimdi içemiyorum iradeyle alakası yok yani:KK9::KK9::KK9:

ramazana kaa yürü canımcım.. Çünkü 9 da iftar olacak eritmeden yatacağız yediklerimizi :18::18::18::18: hazırlanın kıslar..
Kaneel sen çok hafif yemelisin canım.. Sahurda kuvvetli bi kahvaltı + pide(orda olmayabilir:26:) meyve filan iftarda da az çorba salata tamam olur canımcım.. Yoksa mahvoluruz:18::18: Biz de ööle yapacağız.. Ben 1 gün kandilde oruç tutmuştum.. Acıkmadım ammaaa ağır yerseniz rahat da edemezsiniz..

bugün 2.5 öğün yaptım kızlar:KK56::KK56::KK9::KK9:
sabah 8 de:KK56:
mantarlı omlet
zeytin,peynir
çeri
ceviz

öğlen12'de:KK56::KK56: buçuk öğünüm:KK9::KK9:
1 kase cacık
1 küçük tavuk but

akşam 16'da
4 köfte
2 çiğköfte
yoğurt
1 kızarmış biber:KK17:

form çay ve çay çay:KK76::KK76:

merhaba
6-7 kaşık bulgur pilavı
3 küçük çiğ börek(iyice tozuttum kokusuna dayanamadım akşam sporla eritirim didim:KK53:)
yarım kücük dilim kek(bu da tatlı niyetine çayla yidim acilen incir ceviz almalıyım çarsıya bir çıkabilsem)
öğlende karpuz yedim kızıma yediriken cok severim karpuzu heleki soğukken hararetimi kesiyoo...cumaya göricez bu kaçamkları..

canım kek neden? :KK9::KK9: tarçınlı süt filan iç bi daha sen de benim gibi hedefe yaklaştın diye cozuttun:KK1::KK1:
Ama benim seminer dönemi bitiyor inş. kaçamaklar en aza inecek kıslaarrr..
Yaa yarın da davetliyim offf yiyeceğim şeyler yapmıyolar :KK52::KK52::KK52: yemezsem olmaz ilk defa gideceğim bi ev ve kadıncağızı çok tanımıyom:KK9::KK9: Yani orda yemezsem ayıp olur Esasım..

merhaba
6-7 kaşık bulgur pilavı

ohhh maşallah:KK4::KK4::KK22::KK22: patakları hakettin kıss...çiğ börek,kek,karpuz..1 değil 3..:KK20::KK20: cumaya ne kaldı toparlan bakiimm:KK20::KK20:

bugün 2.5 öğün yaptım kızlar:KK56::KK56::KK9::KK9:
sabah 8 de:KK56:
mantarlı omlet
zeytin,peynir
çeri
ceviz

öğlen12'de:KK56::KK56: buçuk öğünüm:KK9::KK9:
1 kase cacık
1 küçük tavuk but

akşam 16'da
4 köfte
2 çiğköfte
yoğurt
1 kızarmış biber:KK17:

form çay ve çay çay:KK76::KK76:

Bu kiraz saplı form çayı yaktı beni :KK20::KK20::KK20: daha içmem içmeyi kesince acaayiip kabıs oldum yaw:KK17::KK17: DİKKAT:KK33:
Canımcım 3 öğün olmuş o kısss 2.5 öğünmüş:KK60::KK60:
Afiyet olsun o kızarmış biber yağda mı kızarmış canım :KK1::KK20:

Selam arkadaşlar bugün ki menülerim Sabah her zaman ki kahvaltı
Akşamda (16:56 da bitti) 2 yemek kaşığı mantar sote,2 tavuk pirzola salata yoğurt

Buara kilo vermem durdu sanki birde artık spor yapamıyorum sıcaklardan ve oğlumun huysuzluklarından diş çıkartıyor da çok aşırı yaramaz ve huysuz
tüm gün peşinde koşuyorum dur oğlum diye:KK43:

Merhaba arkadaslar bende kararay diyetine son zamanlarda fena halde sarmis durumdayim henuz baslamadim ama bir an once yapmak istiyorum yalniz benim suan 4 aylik bir kizim var emziren anneler varmi diyet nasil ilerliyor bi sekilde?mb2012 sen galiba emzirirken vermissin birazcik aydinlatabilirmisinz beni :KK43:

selam öncelikle bebeğini Allah bağışlasın .Ben oğlumun 2.ayı dolduğunda karataya başladım sütümde hiç azalma olmadı hatta arttı bile diyebilirim şimdi doğum yapan arkadaşlarıma karatayı anlatıyorum omega3 kullanıyorum çünkü anne sütünün %90 ı omega3 .ilk sayfada detaylar var kolay gelsin

selam öncelikle bebeğini Allah bağışlasın .Ben oğlumun 2.ayı dolduğunda karataya başladım sütümde hiç azalma olmadı hatta arttı bile diyebilirim şimdi doğum yapan arkadaşlarıma karatayı anlatıyorum omega3 kullanıyorum çünkü anne sütünün %90 ı omega3 .ilk sayfada detaylar var kolay gelsin

Tesekkur ederim :)))ben bir inceleme yapiyim eger kafama takilan buse olursa sorarim sizlere bu arada omega3 hap olarakmi aliyorsun?

Merhaba kizlar,

2.ogunum(Son ogunum)
1 kase tarhana
Kiymali mantarli firinda kis
salata
ve yesil cay

Birazdan yarım saatte olsa yüzmeye gideceğim...

merhaba kızlar

ya semınerler falan pek vakıt bulamıyorum burya gırmeye ama aklım burda kalıyor

ne var ne yok buralarda

ben dıyete devam yuruyusede devam hergun sabh 1 saatı gecer yururyorum

kılom aynı 58.4

bu cuma bakacagız artık umutluyum

herkese kararlı istıkrarlı bol motıvasyon dılıyorumm

X