Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Tavuklar gibi oturarak başarıya ulaşamayız kıslar haydee yürüyüşe:KK1::KK1:

Sabah iğneoyam eşimle 1 saat yürüdük yine (6-7 arası)

iyiniyetlim günaydın bebeeemmm:KK19::KK19:

sabah menüm:KK56::KK56:

mantarlı salçalı omlet
4-5 zeytin
3-4 çeri
peynir
ceviz
çay çay:KK56::KK56::KK24::KK24:

Günaydın kızlar

dün geri çervirdiğim tutlumba tatlısının acısını akşam 1 dilim kek yiyerek çıkardım çoook pişman olmadım ama biraz hakettimmi ne::::::::)

bu sabah
tereyağında lor(loru kendim yaptım )
biraz beyez peynir
7-8 zeytin 7-8 badem
1 muz

Kahvaltım:KK56::KK56::KK56:

5 yumurtadan soğanlı biberli domatesli kaşarlı menemenden payıma düşen:KK1::KK1:
fındık
tulum peyniri
ş.siz çay
3 omega 3
1 dilim ekşimayalı köy ekmeği

hepinize güzel bir gün geçirmenizi dilerim kızlar..

Sersumum öptüm kıss seni:KK54:

Günaydın kızlar

dün geri çervirdiğim tutlumba tatlısının acısını akşam 1 dilim kek yiyerek çıkardım çoook pişman olmadım ama biraz hakettimmi ne::::::::)

bu sabah
biraz beyez peynir
7-8 zeytin 7-8 badem
1 muz

canım daha çok az kilo vermişsin sanki:KK1::KK1::KK1: nasıl hakettin bakıyim:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

Günaydın kızlar

bu sabah
biraz beyez peynir
7-8 zeytin 7-8 badem
1 muz

bence de hakettim diye pataktan kurtulamazsın..bak ben dün 79 u gördüm diye nasıl sevindim ki onun şerefine kaçamak yapmadım:KK9::KK9:
propycil de yoksa biz pataklarız seni:KK20::KK20::KK4::KK4::KK22:

Günaydın kızlar

bu sabah
biraz beyez peynir
7-8 zeytin 7-8 badem
1 muz

loru nasıl yapıyosun kıss ne güzell:KK9::KK9:

Dün piknikteydik arkadaşlarla ve çocuklarla.. Çocuklar çok eğlendi.. :emir_bebek::emir_bebek: peşinde herkes koştu ben yetemedim :KK60::KK60:
çok yoruldum sabahta yine 1.5 saat bahçedeydim çünkü.. akşam şööle bi bakabildim fazla cevapta yazamadım..

Piknikte patlıcan salatası, soğan, mangalda köfte, tavuk yedim.. 1 çatal da karpuz yidim:KK53::KK53:

Dün piknikteydik arkadaşlarla ve çocuklarla.. Çocuklar çok eğlendi.. :emir_bebek::emir_bebek: peşinde herkes koştu ben yetemedim :KK60::KK60:
çok yoruldum sabahta yine 1.5 saat bahçedeydim çünkü.. akşam şööle bi bakabildim fazla cevapta yazamadım..

Piknikte patlıcan salatası, soğan, mangalda köfte, tavuk yedim.. 1 çatal da karpuz yidim:KK53::KK53:

Ben okula gidiyorum kıslar sersumum ody :KK16:

Sersum pataklarımız etkili olsun kıslar kaçamak yapmasın :KK19:

pikniği çok severim ben de canım..temis hava bol gıda:KK34::KK34:
afiyet olsun datlım:KK16::KK16:

okul bitmedi mi daha kıss:44::44:

loru nasıl yapıyosun kıss ne güzell:KK9::KK9:

yoğurta yemeğe koyacak kadar tuz ekleyip kaynatıyorsun, soğuyunca ince birbeze döküp suyunun süzülmesini bekliyorsun, aynısını süt ilede yapabilirsin süt kaynamaya başlayınca içine yoğurt ve tuz ekleyip kaynatıyorsun, işte bu kadar geçen sütü kaynattığımda kaymağım olmuştu onu yiyemedim malum ekmek olmayınca yiyemedim, onu yoğurta ekleyip lor yaptım çok lezzetli oldu birde sabah treyağında hafif kavurunca offffff

yoğurta yemeğe koyacak kadar tuz ekleyip kaynatıyorsun, soğuyunca ince birbeze döküp suyunun süzülmesini bekliyorsun, aynısını süt ilede yapabilirsin süt kaynamaya başlayınca içine yoğurt ve tuz ekleyip kaynatıyorsun, işte bu kadar geçen sütü kaynattığımda kaymağım olmuştu onu yiyemedim malum ekmek olmayınca yiyemedim, onu yoğurta ekleyip lor yaptım çok lezzetli oldu birde sabah treyağında hafif kavurunca offffff

kolaymış kız..ben de yapayım hakkaride :KK34::KK34: hem de ne lezzetli olur ooff ki ne offf

Tavuklar gibi oturarak başarıya ulaşamayız kıslar haydee yürüyüşe:KK1::KK1:

Sabah iğneoyam eşimle 1 saat yürüdük yine (6-7 arası)

Maşallah, maşallah:nazar::nazar:

Ben karar verdim. Cailloui nun babası gibi bir koca istiyorum:KK52::KK52:

iş yerinde son 3 günüm..tatil tatil heyoooo:KK24::KK24::21::21::KK76::KK76::KK52::KK52::KK51:

Ohhh, ne güzel. Anne yemeği, tatil derken sakın abartmayasın. Tam da 79'u görmüşken...

Maşallah, maşallah:nazar::nazar:

Ben karar verdim. Cailloui nun babası gibi bir koca istiyorum:KK52::KK52:

Ohhh, ne güzel. Anne yemeği, tatil derken sakın abartmayasın. Tam da 79'u görmüşken...

yok kıss abartırmıyım.:KK20::KK20:.burda spor yapamıyordum annemde bol bol da yüzücem daha hızlı vericem inşallah kiloları.:KK76::KK76:.tatil dediğim otel falan diil canım..vakitte yok para da taşınma telaşından..annem dikkat eder benim yidiğime o da çok istiyor kilo vermemi..ben hazır yemek yapma derdinden kurtulucam diye seviniyom:KK9::KK9:

Sabah meyvalı bir kahvaltı yaptım. 1 dilim karpuz, 3 tane kiraz, 2 dilim eski kaşar, 1 dilim kavun. Bugün de böyle oldu napalım...

Sevgi, kızma bana:KK34::KK30:

Paint nerelerdesin arkadaşıııım???

X