Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı) tepsı kebabı,fındık,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2,5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

:KK76::KK76::KK76:çooook mutluyuummmm....79.8'i gördüümmmm..oleyyy...reglim dün bitti..bugün eve geldim veee..79 ları okadar uzun süredir görmedim ki..:KK52::KK52::KK66::KK66:bunun bir kısmı ödem de olsa olsun:KK76::KK76::KK62::KK62::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

Harikaaaa, bravvo sanaaaa:KK9::KK9::KK9:

Darisi basima, o kadar uzun zamandir gormedim ki 70'li rakamlari

Kislar selamlar herkese,

Hani ogledensonra arkadasima caya gidicem demistim ya? Gercekten de sadece cay ve su ictim:KK52: ustelik de ben gidicem diye aldigi guzelim pastayi ve minik borekleri geri cevirerek. Dedim ki: nolur bana iyilik yap, yolumdan dondurme, beni seker ve un tuketme dongusune sokma. Sagolsun o da israr etmedi.:KK14:

Aksam menum: bolca yesil salata, 2 kofte, 2 kasik bamya, firinda sebze ve yogurt

Bol leptinler diliyorum herkese

Iyi geceler kizlar,

2. Ogunum;
1kase kase mercimek
Firinda salata
su

Yemekten sonra 1 saat tempolu yurudum.

Leptininiz bol olsun kizlar..

Iyi geceler

Akşam menümü de yazayım:

1 tabak tas kebabı
1 kaşık zyağlı fasulye
1 kase yoğurt

Bu arada yemeği kızım yaptı. Kızımın yaptığı yemeği yemek de pek güzel bişeymiş yav...

Bugün de yürüyüşümü yapabildim çok şükür (4 km)

Eşim akşam ü...r çikolatalı gofret alıp gelmiş. Zaten reglimin ilk günü! Ama yemedim, yemeyeceğim. O 4 km yi yürürken benim biyerlerimden ter çıkıyor be:KK4:

:nazar::nazar::nazar:Tebrikler canim..... Insallah en yakin zamanda 69 lari da goreceksin..
:KK76::KK76::KK76:çooook mutluyuummmm....79.8'i gördüümmmm..oleyyy...reglim dün bitti..bugün eve geldim veee..79 ları okadar uzun süredir görmedim ki..:KK52::KK52::KK66::KK66:bunun bir kısmı ödem de olsa olsun:KK76::KK76::KK62::KK62::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

Arkadaşlar sizlere birşey danışmak istiyorum.
Ben Hollanda da yaşıyorum. İnancımız gereği orucumuzu tutacağız .. Ve ben karatay a devam etmek istiyorum. Ama saatler çok farklı ben orucumu 22:15 de acacağım. Sahur ise 1:53 de ..
Sizce nasil yapmalıyım? Tek Ogün mü ? Çift Ogün mü
yardimci olursanız sevinirim.
Sevgiler

Ben Hollanda da yaşıyorum. İnancımız gereği orucumuzu tutacağız .. Ve ben karatay a devam etmek istiyorum. Ama saatler çok farklı ben orucumu 22:15 de acacağım. Sahur ise 1:53 de ..
Sevgiler

bence çift ögün yapmalısın kocaman bir gün aç acına çok zor...

İyi geceler kızlar, ancak girebildim. İnşallah herkes iyidir. Önce menümü yazayım sonra geçmişe bakacağım. Sevgiler.

Bugünkü durum : Sabah tartıldığımda, 94,8 i gördüm ve çok sevindim. :119:
Sabah: 2 yum. biraz peynir, salata, 1 dilim karpuz, 1/2 ç.b.fındık
öğle: 2 lahmacun, 1 şeftali
akşam: 1 tabak etli sarma, yoğurt

2 lt su, 1 saat yürüyüş

Sevgiler

zaman aralığı çok azmış deneme yanılma yapıcaksın herhalde canım dayanabildiğin şekilde yaparsın vucudunu çok zorlama bence ramazandan sonra karataya devam edersin ben susuzluğa dayanamazdım herhalde öyle çok su içiyorum ki gece 22.15 çok geç bi saat o kadar susuz bi vucüt Allah kolaylık versin canım tüm ordaki müminlere de

ondandır canım bozma moralini wc çok etkiliyor..onun için ben arada form çay içiyorum:KK34::KK34:

wc acayip etkiliyor .. bendde bayadır bitki caylarımı içmedim :KK53:

Çok sinir bozucu bir durum yaa bende içeyim bari.Birde birşey merak ediyorum karatay yaşam biçimi evet ama
mezun olunca beslenme düzeni aynen bu şekilmi ddevam ediliyor yoksa hafta bir iki pilav ekmek vs. istediğimiz birşey yiyormuyuz?

istedigim kiloya gelince abartmadan yyemeyi düşünüyorum
suan da da zaten abartmadan yedigim için kg vermiyorum ama almıyorum da
hedefe de 4 kg kaldı bıraz daha gayret etmem lazım :KK50:

2 bana 2 eşime 1 kızıma bazen 1 oğluşa:KK1::KK1::KK1:

2 bana 2 esime 1 oglusuma :KK56::KK56::KK56:
ya ben haftada 1 kez ancak haslama yiyorum
diger günler ya peynirli yada kasarlı oluyor :KK52::KK52:

merak etme tatlım bi bakmıssın ki 70 lilerdesin :nazar::KK34:

doyurucu bir salata yapabilrisizn kendine...karatayın yarmadan önerdiği bir salata var mesala dün yapıp yedim ben güzel oluyo...
diğer alternatifler...
fırında sebze kızartma(patlıcan,kabak,biber)
yoğurtlu semizotu salatası
tavada domatess.
menemen
bir de ben tost makinesinde köyy biberlerini pişiriyorumm..
sonra içini temizleyipp..
tabağa 1 kat biberleri diziyorumm..
sonra arasına rendelenmiş kaşar koyuyorumm..
2. kata tekarar biberleri diziyorum(biberler sıcakken yapılmalı ki kaşar erisin)
ardından 1 çay kaşığı kadar yereyağı koyuyorum biberelrin üzerine..o sıcaklıkla eriyor tereğağğ..
çok lezzetli ve doyurucu oluyorrr..

Tarif çok güzel, teşekkürler.

senin adına sevindim canım. sabah ve öğlen menülerin güzel.sucuk umarım katkısızdır.
Bugün sabah 6,30 da avuçiçi kadar bazlama ve 1 parça peynir yedim.Antibiyotik almam gerekiyordu,ses tellerim iltihaplanmış.
kahvaltımı 5 saat sonra yaptım.
2 haşl. yumurta
1 parça peynir
10 yeşil zeytin
2 incir
3 ceviz
4 kuru erik
8 tane kiraz yedim.
arada 1 tane şekersiz Türk kahvesi içtim.
1 saat daha durup son öğünümü yapmayı düşünüyorum.

SESİ aramıza hoş geldin. bizimle devam edersen motivasyonunu kaybetmezsin canım.:KK16::KK16::KK16::KK16:

Çok geçmiş olsun sevgi.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

weeee komşumuz
-akıtma
-kısır
-ıslak kek
üçlüsünü getirerek bni kara düşüncelere salmıştır....

Bir sabotaj kokusu alıyorum.:KK34:

Ben kaçıyorum kızlar, hepinize iyi geceler, sevgiler.:KK16:

Sabah: Karatay kahvaltısı

Öğlen: Simit, peynir, domates, salatalık, biber, zeytin, ceviz (Simit yasak biliyorum ama malesef :KK43: dayanamadım)

17.00: Akşam yemeğini hazırlamaya geç başladığım için 10 tane yeşil erik yedim.

19.30: Et sote, yoğurt, salata

Meyve yasak diyoruz ya arada bir yeşil erik yesek o da mı yasak? Zaten mevsimi kısa :)

Sevgiler
Kanel, gecen ay bu kosullarda 5 gun kadar oruc tuttum, cok zor oluyor. Iftar ancak gece 11 de tamamlanabiliyor. Aralar vererek yemegimi tamamlayabiliyordum. Yemekten sonra hemen de uyunmuyor. Muhtemelen sahura yakin bir saatte uykuyaya gideceksin, o sira taze sebze suyu icebilirsin, meyva yiyebilirsin, belki yanina haslanmis yumurta ve/veya biraz kuru yemis ekleyebilirsin. En iyi beslenme tarzini kendin bulabileceksin. Calisiyor veya okula gidiyor musun?

06,30 kalkış 1 büyük bardak su

sabah menüm şimdi bitti
2 yumurtada
2 acı biber
bir domates
bir salatalık
biraz beyaz peynir
biraz ceviz

saol canım..inşallah sen de görürsün 70 leri..:KK16::KK16:
3 kaşık kısır yedim ama digerlerine dokunmadım...
haşlanmış tawuk salata yesem wakit cidden çok mu geç oldu :KK43:
aferin kısss:KK34::KK9::KK9:
60 ları da görürsün canım inş.. Tebrikler:KK9::KK9::KK9:
saol datlım kıymatlım:KK54::13::KK16:
biz haftada 30 yumurta yiyos kıslar:KK52::KK52:
sana da afiyet olsun ekmekim
yumurta canavarları sizi:KK53::KK53:
Sabah: 08.00'da bitti
2 haş yumurta
1 avuç içi çörekotlu keçi peyniri
3 siyah, 1 yeşil zeytin
kiraz
domates

2. öğün: bütün gün çok yoğundum geç yedim. hafif atlatacaktım ama annem fırına yemeği koymuş bile
fırında alabalık
keten tohumlu salata
kiraz
ah annemm ne güzell..haftaya ben de anne eli deymiş yimekler yiycem:KK16::KK16:
Kız siz yine iyisiniz. Bizde her sabah 6 yumurta pişiyor. 2 bana, 2 anneme, 1 babama, 1 kardeşe. Akşamları yumurta yemezsek 5 gün anca dayanıyor:KK1:
:KK9::KK9:
Kislar selamlar herkese,

Hani ogledensonra arkadasima caya gidicem demistim ya? Gercekten de sadece cay ve su ictim:KK52: ustelik de ben gidicem diye aldigi guzelim pastayi ve minik borekleri geri cevirerek. Dedim ki: nolur bana iyilik yap, yolumdan dondurme, beni seker ve un tuketme dongusune sokma. Sagolsun o da israr etmedi.:KK14:

Aksam menum: bolca yesil salata, 2 kofte, 2 kasik bamya, firinda sebze ve yogurt

Bol leptinler diliyorum herkese
aferin yemediklerin için:KK9::KK9:
Akşam menümü de yazayım:

1 tabak tas kebabı
1 kaşık zyağlı fasulye
1 kase yoğurt

Bu arada yemeği kızım yaptı. Kızımın yaptığı yemeği yemek de pek güzel bişeymiş yav...

Bugün de yürüyüşümü yapabildim çok şükür (4 km)

Eşim akşam ü...r çikolatalı gofret alıp gelmiş. Zaten reglimin ilk günü! Ama yemedim, yemeyeceğim. O 4 km yi yürürken benim biyerlerimden ter çıkıyor be:KK4:
ah ne lezzetlidir o kız yemeği..afiyet olsun canım..ayrıca yemediğin gofret için:KK9::KK9:
:nazar::nazar::nazar:Tebrikler canim..... Insallah en yakin zamanda 69 lari da goreceksin..
sağol canım inşallah:KK16::KK16:
Sevgiler

tek öğün çok zor gelir gibi geliyor bana..ama iki öğün arası da çok yakın..sen deneyerek bulabilirsin bunu canım..:44:

İyi geceler kızlar, ancak girebildim. İnşallah herkes iyidir. Önce menümü yazayım sonra geçmişe bakacağım. Sevgiler.

Bugünkü durum : Sabah tartıldığımda, 94,8 i gördüm ve çok sevindim. :119:
Sabah: 2 yum. biraz peynir, salata, 1 dilim karpuz, 1/2 ç.b.fındık
öğle: 2 lahmacun, 1 şeftali
akşam: 1 tabak etli sarma, yoğurt

2 lt su, 1 saat yürüyüş
tebrik ederim canım seni de:KK9::KK9::KK16:
wc acayip etkiliyor .. bendde bayadır bitki caylarımı içmedim :KK53:
etkilemez mi bitki çayları sağolsun:KK9::KK9:

sağol canımm:KK16::KK16:
Sabah: Karatay kahvaltısı

Öğlen: Simit, peynir, domates, salatalık, biber, zeytin, ceviz (Simit yasak biliyorum ama malesef :KK43: dayanamadım)

17.00: Akşam yemeğini hazırlamaya geç başladığım için 10 tane yeşil erik yedim.

19.30: Et sote, yoğurt, salata

Meyve yasak diyoruz ya arada bir yeşil erik yesek o da mı yasak? Zaten mevsimi kısa :)
erikleri sabah yesen daha iyi olur canım..ya da en fazla öğlen..akşam meyve önerilmiyor:KK20::KK20:

X