Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

2.öğün son öğün 17:30 da bitti

1.5 tabak bulgurlu bi salata vardı yedim:44::26: hem de çok yedim:18:
Marul,domates ,salatalık
1 avuç çekirdek
türk kahvesi

su: 4 lt geçmiştir kesin
spor : 30 dk yürüyüş şükür

Son düzenleme:

Kardesimin sekerlemelerinden yürüttüm gizlice
21 gün yemedigim zamanlar olmustu, cidden unutuyor insan yemedikce aklina gelmiyor cok dogru..

Kuru meyveler ve tarcin ise yariyor cidden, ama is nedeniyle unutuyorum bazen daha cok taze meyve yiyorum o da aciktiriyor tabii..

Menün cok güzel bu arada sende kacamak yok dimi ?

Kizlar son yorumlari okudum, hepiniz harikasiniz azmin zaferini yavas yavas görücez insallah..
Benim menüme gelecek olursak, reglimin 1.günü ve ben cok halsiz idim o nedenle menüm biraz zengindi

Sabah: 1 muz, form cay

Öglen: 1 tabak kisir, 1 bardak süt
Ara: Yesil cay, demir vitamini

Aksam: 1 tabak etli sarma, yogurt, 2 yk kiymali makarna, ve dondurma :26:
Ara: Sütlü kahve

Akşam dışında iyi :)
akşamı erken yedin umarım

kız hakkat sen neler yemişsin öle hedefine yakınsın olsun ben de senin dediğin şu patateslerdenyedim... babacığım nerden bulduysa saolsun küçücükler nasıl lezzetli şey onlar öle değilmi bi daha kızartırsam kesinlikle tadına bakmıycam beni yoldan çıkardı lezzeti ...benim yolum uzun böle ikide bi saparsam bitmez yol ....sen ye canım afiyet olsun sen şimdiye eritmişsindir bile

Son düzenleme:

evet canım aldırmamak lazım kimseye...aynen bende senin gibi anlatmak isteyipte anlatamadığım anlamak istemeyenlerle karşılaşıyorum ...az az hepsinden ye böle niye hiç yemiyosun diyenmi ararsın balıkyağı 2 gram içiyorum ben çok içiyosun o zaten şişmanlatıyo diyen mi bazı şeyler zor hem de ne zor ben artık kimseye anlatmıyorum diyette olduğumu da söylemiyorum..(bilenler zaten yetiyo sinir etmek için)

Son düzenleme:

Bazilari hevesi kursaginda birakir,mantikli aciklamalar yaparsin ama dinlemez bile seni, o tiplere laf anlatamazsin..
Bazilari da kilon zaten hic yok nerene vereceksin der, yadirgar rejim yapmana catar, hele bu tiplere hic laf anlatamazsin:)
En iyisi kapali kutu olmak..

günaydın hanımlar
dün akşaki menüm 17:00 bitti
1 kase bat(çok yapmışım anca bitirdim)
4-5 kaşık tavuklu bulgur pilavı
bir kase ev yoğurdu(hazır yoğurtları hiç yiyemiyorum artık)
3-4 tane acı biber turşusu
akşam 20:00 gibide 2dilim tarçınlı kek yidim:18:sonrada 40dk spor anca yediklerimi yakmışımdır

kahvaltım 7:00 bitti
1 yumurtadan çokelekli omlet
biraz fıstık
1 dilim kek
çayy...
cevizim kuru meyvelerim bitmiş bunlar olmayınca ya reçel yada kek yidim ben çayı boşş içemiyorum illaki bişi olcak yoksa canım tatlı istediğinden değil..bugün tartıldım kilom 100 gr oynamış yerinde saymışım bu hafta bu demek oluyoki cumaya kadar sıfır kaçamak bol su ve spor yapıcam 61 görsem ucundan yeteraslında ben 63 görsem yeter bana diyodum ama insanın verdikçe veresi geliyo yavvbakalım 400 gr hedefim cumaya kadar kızlar yola devam topiğimize yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum biz burada aile gibiyiz yalansız konuşuyoruz ve birbirimize samimi destek oluyoruz sizlerde kilo vericeksiniz az veya cok aylar gecsede. sadece vazgecmeyin sabredin hepinizi öpüyorumm

güzel bir gün olsun hepimiz için
dün akşam menüm
1 kocaman tabak köfteli çorba
yarım kiloya yakın kiraz

sabah menüm
1 haşlama yumurta
3-4 parça ceviz
domates, salatalık
peynir
6 zeytin 07:30 da bitti
ve işe geldim çay içeceğim şimdi

nasıl bugün herkes..

ben dün akşam:
3 ızgara köfte
2 kaşık taze fasulye
salata yedim..

etli ekmek vardı..2 küçük dilim yedim..bu hafta hiç spor yapamıyorum..bugün inşallah yürüyeceğim..

sabah:
1 haşlanmış yumurta
beyaz peynir
4 zeytin
5 ceviz
domates ve marul
1 bardak süt

herkese güzel bir gün diliyorum..ev aramaya devamm

nasılzınızzz bakalımm...
dün öğle menümde kıymalı pide yemiştimm..akşamda karatay hocanın yarmadan yaptığı salatasından yedim 1 kase...
sabah tartıldımm ve yarım kilo fazla çıktımm...
offf sinir oldumm tabiiii...
uzun bir süre bu tür şeyler yemeyeyim bari

sabah 30 yürüdüm bu arada
servise geç kalıyorum diye yanıma 10-15 adet kiraz aldımmm onu yedim şimdi...1 de yeşil elmam var ama yemicem canım istemiyo
yaz geldiğinden beri yumurta yiyemiyorum kızlar kahvaltıdaaa,haftasonu kahvaltıları hariç..
meyve,fındık ,fstık takılıyorum hep..

afiyet olsunnn
haftada bir kendine ödül verebilirsin..
ideal kilona ulaştın sayılırrr,hem yürüyüşlerinide yapıyorsun..
ancak alışkanlığa dönüştürüp eski günlerimize dönmemeye bakalımmm şekercimm..
bak ben patatesleri cips gibi ince ince kepippp..istersem nane,kırmızı biber,kekik vs bulayıp diğer sebzeleri kızarttığım gibi kızartıpp çokkk canım isterse yiyorumm..
kızıma ve eşimde aynısını yapıyorum artıkk..
bol yağda kızartıpp yemenin bir faydası yokk ki....

Herkese merhabalar.
İlk kendimi tanıtayım: 32 yaşında 2 yaşında bir kızı olan 90 kilo ve 172 boyunda masa başı çalışan tombik bir anneyim. Karatay diyetini yapmaya bu sabah itibariyle başladım. sayfalar çok olduğu için elimden geldiğince okumaya çalışıyorum. edindiğim izlenimler sonucu son derece sağlıklı ve kilo verdiren bir program daha doğrusu bir yaşam tarzı. beni de aranıza alırsanız çok sevinirim. şahsımın birçok diyet denemesi olmuş 3 - 4 kilo verip fazlasıyla geri almış iradesiz bir bünyeye sahip olan biriyim. kilo vermeyi gerçekten çok isteyip ama bir türlü vermeyi başaramamışımdır. umarım bu yolculuğum son olur ve ben hedeflediğim kiloda olurum. rica etsem deneyimli arkadaşlar bana ne yaptıklarını daha doğrusu işin püf noktalarını biraz anlatabilirler mi?

şimdiden çok teşekkür ederim. sağlıkla kalın :)

Afiyet olsun iyiniyetlim. Bence de arada yenmeli sonuçta biz diyet yapmıyoruz karatay bir yaşam şekli. Hayatın önümüze çıkardığı böyle durumlarda da yemeliyiz
Bahçede hepsi leptin olmuştur zaten kız

Bu sabah biraz şişkinlik yapmış olabilir ama kafana takma. Bakliyatları da yememiz lazım sonuçta, çok yemiş olabilirsin ki ben olsam daha çok yerdim

afiyet olsun canım çizelge yapsana kendine öyle daha motive edici oluyo bilmiyosan bende yapabilirim

Canim merhaba ve herkese gunaydin.
Bana pepetide yapmisti cizrlgeyi denedim ama tablet bilg. kullaniyorum ben.Sanirim bazi programlar eksik ya da ben beceremedim olmadi.cok teseekkur ederim bu arada.
sabah karatay kahvaltimi yaptim.Yumurtadan bende cok sikildim,yanilmiyorsam muz onun yerini aliyordu.ole deniycem.
Dun kardesim ve esi geldi.yaklasik 1 aydir gorusemiyorduk.beni gorunce sen nasil kilo verdin diyip durdular.Ayyyyyy ne mutlu oluyor insan yaaaaaa.
dogum gunu kutladik saat 23.00 da oturdum bi guzel pasta ve cola yaptim.odul verdim sozde (!) kendime
ama tabi cezasiz olmaz.kendim veriyim cezamiiiii

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…