Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızlar merabalar bu sabah tartıldım veeeeeeee bide ne görim 71,7 olmuşummm çok mutluyum 79 la başlamıştım 24/04/2012 de

Son cumlelerinizi incitici buldum. Keske, daha degisik ifade edebilseydiniz. Iki mesajiniza aciklayici bilgiler verdim.
Amacim, Sevgi-liebe'ye kilo sorununda degisik bir alternatifle yardimci olabilmekti. Topikteki diger arkadaslari incitmemek icin, herkesten cok sey ogrendigimi ve karatay kitabimin olmadigini da belirttim. Cok az bir yonu ile farkli iki kitabi (Leptin Diet ve Body Type Diet) kendi vucut tipime, tiroid hastaligima ve intolerans oldugum gidalara gore kendime uyarladigimi belirttim. Sevgi'ye bir yol gosteri olmasi amaciyla, menumu koydum.
Boyum 167cm., kilom 63 kg. Az bir yolum kaldi. Yasim genc olmamasina ragmen, simdiye kadar gayet iyi gitti.

Sizin yorumlarınızı takip etmeye çalışıyorum. Hatırlarsanız ben de lev..iron ilacı kullanıyorum ve süt ürünleriyle birlikte içilmemesi gerektiğini sizden öğrendim ve uyguluyorum. yazdığınız yorumlar bilgi verici ve bilimsel açıklamalar içeriyor. Zevkle okuyorum. İnanıyorum ki hedeflediğiniz kiloya ulaşacaksınız. "Yasim genc olmamasina ragmen" demişsiniz, yaşınızı merak ettim doğrusu:KK1: Sevgiler...

12.30da yani şuan 2 ince dilim elma kurusu, 1 erik kurusu ve 1 badem yedim.
Metabolizmam şaşırsın istedim. Yemeyince de çalışmıyor diyorlar malum.
Ne dersiniz doğru mudur sizce?

merhaba kızlar:KK16::KK16::KK16:

kahvaltım

1,5 lorlu biberli hızlı omlet
zeytin
tere-salatalık
peynir
şeftali
ceviz
çay

şimdi yazarken farkettim omega 3lerimi unutmuşum neyse akşam alırım

günaydın kızlarrr:KK8:
menümü yazıp geçmişe gidiyorum hemen:KK35:
kahvaltıdan bir fincan biberiyeli çay
1 adet yumurta
5-6 zeytin
avuç içinden az peynir ama bolca yoğurt
omega ve kuruyemişlerim bitmiş farketmedim o yüzden alamadım onları.inş bu sıcakta erinmekten vazgeçipte gidebilirim:44:
şimdide yeşilçayımla geçmişe doğru gidiyorum:KK55:

merhabalar kızlar nasılsınız?:KK3:kaç gündür yoktum çok özledim sizleri.ani bir tatil kararı verince böyle oldu.regl bitti,moral bozukluğu derken kilo da verdim.sizleri merak ediyorum şimdi.listeyi bulup bakmam lazım hemen:KK31::KK31:

baktım ev tozlu :emir_bebek:habire pisletiyor doğal olarak.. Pazar günü komple; p.tesi kısmi tekrar süpürülmesine rağmen pis olan evimi:26:tekrardan süpürdüm kan ter içinde kaldım.. Nutella filan kalmamıştır.. Hemen duş aldım.. Hala serinleyemedim kıslarr:KK52::KK52::KK52:

Propycilcim benimle ilgili yazdıkların çok güseldi canım.. Sen de çokkk ama çook tatlısın yaw.. Eminim çocukların olduğunda sen de benim gibi olacaksındır:KK19::KK19::KK19::KK19:

Bel 65.5 muş bu arada propycil:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: efferin kıss :KK54:
Asyacım bis de seni özlüyorus kıss hoşgelmişsin iyiki varsınız
Bide leylaklarım gelseydi
GÜLERYÜZÜM hamişim ne var ne yok canım:KK54:

canım bende sizi özledim girmeye çalışacağım oğlanlardan fırsat bulabilrsem:KK34:

12.30da yani şuan 2 ince dilim elma kurusu, 1 erik kurusu ve 1 badem yedim.
Metabolizmam şaşırsın istedim. Yemeyince de çalışmıyor diyorlar malum.
Ne dersiniz doğru mudur sizce?

Walla bence çok doğru. Insan vücudu düzenli ve sağlıklı gıda istiyo bence. Denemeye değer senin yaptığın. Hatta belki bademi biraz daha fazla yiyebilirdin, ne dersin?

Merhaba Karataycılar,

Menu bildirimi yapıyım.

Sabah :karatay kahvaltım
Öğlen:Bulgur pilavı ve kuru fasulye...
Aksamda buyuk ıhtımal aynı yemekler....belki yanına salata ve yogurt olcak...

Bugun tartıda aldııgım 500 gr mı dusmus gordum...cok sevindim..:KK52:

71 kiloya dogru gidiyorummmmmm:KK55::KK55::KK55:

kızlar merhaba,

bende bugün itibariyle karatay diyetine başlamış bulunmaktayım.
yıllardır bir sürü diyet denememe rağmen çok az başarı sağladım ama nedense bu karatay diyetine çok güvendim.
tabii sizin de deneyimlerinizi okuduktan sonra. 86 kiloyum ve 62 kilo olmak istiyorum boyum 1.73 bu sabah yediklerim şöyle

2 yumurta
avuç içi kadar peynir.
kırmızı biber
salatalık
ceviz

öğlen
zeytinyağlı taze fasulye
keten tohumlu yoğurt
salata

kilo verenleri acaip kıskandım hepimizin istediğimiz kiloya inmesini dilerim.

merhabalar kızlar nasılsınız?:KK3:kaç gündür yoktum çok özledim sizleri.ani bir tatil kararı verince böyle oldu.regl bitti,moral bozukluğu derken kilo da verdim.sizleri merak ediyorum şimdi.listeyi bulup bakmam lazım hemen:KK31::KK31:
canım hoşgeldin morelini bozma konu her ne olursa olsun hiçbirşey senden önemli değil unutma
bu arada ben yine kilo verdim ve çizelgemi değiştiremiyorum 71,7 olmuşum değiştirebilirmisin lütfeeeen

sabah 8:30 da kahvaltidan sonra 1 de ogle yemegi yedim.
yemekhane oldugu icin cok secim sansi yoktu.
corba, yogurt, saksuka ve manti vardi. mantidan bir kasik aldim biraktim. zaten mantiya hakaret gibiydi. yemedigime hic pisman olmadim. saksukanin da en yagsiz olanini sectim. aksama kadar acikmasam bari. ben en iyisi kuruyemis stogu yapayim.

X