Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

slm kızlar bugün kitabımı sabah aldım okumaya basladım:KK66:

diyetim gayet iyi 10. günüm ve hiç bozmadım sayılır

haftasonu annemdeydim ve her zaman hapur hupur annemin börek ve tatlılarının yerdim bu sefer hiç yemedim 1 tane bile . etrafımda herkes çikolu gofret yedi ben yemedim bunu niye yazıyorum çünkü bu imkansızdı benim için etrafımda herkes yiycek ben yemiycemm ama basarıcam loxi diyodu da inanamıyordum doğruymuşşş

karatay ile imkansızları başarıyoruz pepeti aynı şeyler benim için de geçerli böreğe keke çikolataya hayır demek büyük bir olay gerçekten.

loxandranın dediği gibi hipnotize olmuş gibiyiz tabii bunun yanında kadınlar kulübü nün ve sizlerin etkisi çok büyükkk:KK70::KK70::KK70::KK70:
hep beraber tam destek kilolara vedaa:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

karatay ile imkansızları başarıyoruz pepeti aynı şeyler benim için de geçerli böreğe keke çikolataya hayır demek büyük bir olay gerçekten.

loxandranın dediği gibi hipnotize olmuş gibiyiz tabii bunun yanında kadınlar kulübü nün ve sizlerin etkisi çok büyükkk:KK70::KK70::KK70::KK70:

evem canım buranın destegı tartısılmaz:KK70::KK70:

senın nıye tıcker ın yok hala,yapsana bı tane hemen:KK4:

sağo canım.süt içemiyorum ama kahvaltı yapcam sanırım.iş başa düştü:44:

ooo daha ne ıstıyorsun,2 kilodan fazla gitmiş 1 haftada,tebriklerrrr.:KK74::KK74::KK74::KK74::92::92::92::92:

diyete uyup,spor da yapınca karnın iner,merak etme:97::97::97:

Evet spor yapmıyorum ama bazı akşamlar müzik açıp tempolu dans ediyorum.Açıkçası eğer sabah tartıldığımda kilo veremediğimi görseydim başka diyete başlayacaktım. Kurban bayramına kadar gözle görülür kilo vermek istiyorum. Ama iyi gidiyor şimdilik.

selam kızlar,haftasonu giremedim,dün krep böreği yaptım ,yarım krep ve içinden yedim(içinde de bulgur vardı ama az),eskiden olsa kaç tane gömerdim Allah bilir :KK56:,bu eften püften başarımı da sizinle paylaşayım dedim:KK52:,dün gene çarşı gezdim,büyük beden mağazalarını görünce herkesi diyete sokasım geldi:KK45:,vitrinlere bakarken normalde 'öf bunlar bana yakışmazki 'diye sinir olurdum,ama dün'heh heh ben bunları giyerimki' diye dolaştım inşallah kış indirimlerine kadar incelmiş oluruz hepimiz,dinimiz amin:KK1:

selam kızlarr

bana bir akıl verin....yumurta bende aşırı derecede sivilcelenme yapıyor...onun yerine ne yiyebilirim....

slm kızlar :KK3:
bende 2 gündür yapıyorum ama benim sorunum sabah kahvaltısı benim midemi bulandırıyo ve yiyeceklere karşı isteksiz oluyorum
sizde de sabah kahvaltısından sonra mide bulantısı oluyo mu?:44: bu gidişle yumurta ve cevizden nefret edicem :KK37:

günaydın kızlar .

çook hastayım bugun:2::2::2::2::2::2::2:

kulaklarım ağrıyor,sanırım kulak iltihabı oldum.doktora gideceğim bugun

yemek hazırlayıp yıyecek halim de yok,napcam bilmiyorum:KK50::KK50:
çok geçmiş olsun canım
slm kızlar bugün kitabımı sabah aldım okumaya basladım:KK66:

diyetim gayet iyi 10. günüm ve hiç bozmadım sayılır

haftasonu annemdeydim ve her zaman hapur hupur annemin börek ve tatlılarının yerdim bu sefer hiç yemedim 1 tane bile . etrafımda herkes çikolu gofret yedi ben yemedim bunu niye yazıyorum çünkü bu imkansızdı benim için etrafımda herkes yiycek ben yemiycemm ama basarıcam loxi diyodu da inanamıyordum doğruymuşşş
kitabın hayırlı olsun..
vee afferin sana :KK70:
selam kızlar,haftasonu giremedim,dün krep böreği yaptım ,yarım krep ve içinden yedim(içinde de bulgur vardı ama az),eskiden olsa kaç tane gömerdim Allah bilir :KK56:,bu eften püften başarımı da sizinle paylaşayım dedim:KK52:,dün gene çarşı gezdim,büyük beden mağazalarını görünce herkesi diyete sokasım geldi:KK45:,vitrinlere bakarken normalde 'öf bunlar bana yakışmazki 'diye sinir olurdum,ama dün'heh heh ben bunları giyerimki' diye dolaştım inşallah kış indirimlerine kadar incelmiş oluruz hepimiz,dinimiz amin:KK1:
tabiki giyicez canım :KK70:
selam kızlarr

bana bir akıl verin....yumurta bende aşırı derecede sivilcelenme yapıyor...onun yerine ne yiyebilirim....
yumurtanın yerini hiç bir şey tutmaz diyor hoca ama bilemiyorum :44:

bende 2 gündür yapıyorum ama benim sorunum sabah kahvaltısı benim midemi bulandırıyo ve yiyeceklere karşı isteksiz oluyorum
sizde de sabah kahvaltısından sonra mide bulantısı oluyo mu?:44: bu gidişle yumurta ve cevizden nefret edicem :KK37:

gunde 2 ogun yumurta yersem oluyor bende o isteksizlik.en cok sevdıgın seklı neyse oyle yemeye calıs.kaşarlı omlet mesela,o da bulandırıyormu mıdenI?
ayrıca herdun cevız yemek zorunda değilsin,badem ,fındık,tuzsuz yerfıstıgı ve antepfıstıgı yıyebılırsın.

ya aslında bunu hocaya sorsak,hani yumurta alerjisi olana muz verıyor ya,bi z de haftada 1 veya 2 gun muz yıyebılırmıyız ymurta yerıne

günaydın kızlar

Dünkü menüm:

kahvaltı + öğlen yemeği (h.sonları geç kahvaltı yapılıyor genelde)

maydanoz-limon kürü
2 rafadan yumurta
yarım tabak çingene salatası
10 ad zeytin
1.5-2 kk peynir
2 lokma kızarmış kepek ekmeği
1 çay bardağı fındık-badem-antep
2 fincan çay

akşam:

4 ad kanat
patlıcan-biber kızartması +5 ad. parmak patates (actifry da 1 kaşık zeytinyağ ile)
1 kase yoğurt
1 bardak şekersiz limonata

su:1.8-2 LT bir fincan kiraz saplı form çay
spor:yok :KK43: çok halsizdim ve karnım ağrıyordu)

:KK52:selam karatay güzellerii,,,,hafta sonumu güzel geçirdim..kaçamksız bir şekilde...:KK24::KK24::KK24:
sabah.....2 yumurtadan tereyağlı omlet 12 zeytin 1 domates alaatalık biber ve beyaz peynir yedim..ayrıca bir bardak badem fındk karışımı
öğleyin...1 porsiyon ızgara köfte ve salata ve zeytin
akşam..çok az tarhana çorba..ve küçük tabak zeytinyağlı fasulye ve cacık sarımsaklı

veeeee tartım inişlerdee:KK52::KK52:

gunde 2 ogun yumurta yersem oluyor bende o isteksizlik.en cok sevdıgın seklı neyse oyle yemeye calıs.kaşarlı omlet mesela,o da bulandırıyormu mıdenI?
ayrıca herdun cevız yemek zorunda değilsin,badem ,fındık,tuzsuz yerfıstıgı ve antepfıstıgı yıyebılırsın.

ya aslında bunu hocaya sorsak,hani yumurta alerjisi olana muz verıyor ya,bi z de haftada 1 veya 2 gun muz yıyebılırmıyız ymurta yerıne

yok canım ya fındık yesem badem de yesem aynı şeyi hissederim yağ oranları yüksek olunca ağır geliyo yapıcak bişey yok gittiği yere kadar yaparım artık :97:

günaydın karataylılaaar:5
SAPHIRA ben 2gün yokum babamlar hacca gidiyorlar bende onları yolculamaya en geç çarşamba dönerim kaldığımız yerden devam ederiz inşaallah:KK5::KK5::KK5:

ilk hafta benim de midem çok bulanmıştı, hatta buraya yazmıştım senin gibi napıcam diye
sonra alıştım, sabah yumurta peynir vs. yiyorum cevizi üstüne çayla keyif yapıyorum.
hele bi ara tuzsuz yedim yumurtayı bikaç gün, öyle soğudum ki 1-2 gün yemedim, normal kahvaltı yaptım.

dediğim şu ki :KK70: zamanla alışcaksın miden bulanmıcak 5-6 güne.
yine de çok bıktığında birgün ara vermek işe yarıyo.

Kahvaltım :Su,omega3 balık yagı takvıye(bır cay bardagını dolduracak kadar fıstık kırdım,onıkı tane zeytın,domates bıber vb yoktu ben de bır mıktar pul bıber yedım ,bır bardak ot cayı(artık normal cayı yemeklerden 1,5 saat sonra ıcıyorum demır eksıklıgıne sebep oluyurmus ,bır cay kasıgı keten tohumu(omega3 kaynagı,bagırsakları calıstırıyor),bır cay kasıgı corek otu,2 yumurta(kılolar gıdınceye kadar sabahları 2 tane tuketıyorum,bugun yumurtalar cıft sarılıydı :KK66: dogal omega3 kaynagı),,1dıs sarımsak,3 kahverengı kuru kaysı(posası yuksek bagırsak calıstırır).

Eklentiler

• $pts%20kahvalt%C4%B1m.jpg
    $pts%20kahvalt%C4%B1m.jpg
    28,5 KB · Görüntüleme: 44
Yumurta yiyemeyenler menemen yaparak veya omlete nane, pulbiber,karabiber ve yoğurt ekleyip yiyebilirsiniz.Yada yaptığınız omleti bıcakla parçalara ayırıp salatanın içine karıştırırsanız yumurta yediğinizi bile farketmezsiniz.Hergün aynı yenmiyor zaten arada değiştirip yemek lazım.
Birde burda bir arkadaş unsuz kabak mücver tarifi vermişti. Oda kahvaltıda gayet güzel yeniyor. :KK56:

bugün tv de Dilara Koçak çıktı ve karatayı eleştirdi benımde kafam karıştı..ekmek yemeyen kas yer dedi ekmeği meyveyi keserseniz karbonhidrat yokluğundan kaslardan yakmaya başlanır dedi kilo verildiği zannedilir ama verilen sudur dedi..

pepetiiiiiiiiii,naporsun tatlışşş,nasıl gidiyor?:79::79::79::79::79::79::79:

iyim canım sen nasılsın dersteyimde ben bilg açık ama ben sınıfta oluyorum aralarda bakabılıyorum

oo hayırlı olsun kitabı.hele bır oku sen hipnotıze olcaksın,hiç yıyemıyceksın artık tatlıları:KK1::KK1:

insan kendını sartlayınca yemıyormus dımı,karnımızın tok olmasının da etkisi vardır tabıı:KK1:
tabikik var canım ya

evet buranında etkisi var tabee insallah vercezz

geciyor canım merak etme bende öle düsünüyordum

çok geçmiş olsun canım

kitabın hayırlı olsun..
vee afferin sana :KK70:

tabiki giyicez canım :KK70:

yumurtanın yerini hiç bir şey tutmaz diyor hoca ama bilemiyorum :44:
aferin hepimizeee

X