Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sabah yumurtanın kolay yenme yolları var mı :KK28::KK28:kıslar ya yada 1 tane yesek :KK39::125: olurmu:44::44::44::44:

sabah : 1 yumurta ile pastırmalı omlet, 1 domates, 5 tane biber, 10 tane zeytin, peynir, 2 incir kurusu,1 mürdüm eriği kurusu, az fındık ceviz, ıhlamur

öğlen: 2 mürdüm eriği kurusu, 2 kuru incir, 7-8 tane badem, 7-8 tane fıstık, 1 kibrit kutusu kadar tahin helvası

akşam: 3 tane minik kemer patlıcandan karnıyarık (fırında, kızartmadan), salata, yoğurt

en az 3 lt su şimdiye kadar

Kızlar kaç zamandır canım yoğurt çorbası istiyordu ama pirinç ya da bulgur koymak istemediğimden yapmıyordum.Bende bugün yeşil mercimekli denedim şu an içiyorum müthiş olmuş tavsiye ederim.Bir dahakine de nohut ve y.mercimeği karıştırcam :KK1:
mahlıta mı ne öyle bir çorba var,sanırım onun benzeri olmuştur.afiyet olsun :KK56:
Selam kızlar.. Ben yeni üyeyim.. Geçen tvde canan hocayı izliyordum. Saba Tümerde idi. Gruplar kurulmuş bu diyeti yapıyorlar dedi. O arada kadınlar filan dedi. ben de tahmin ettim. kesin kadınlar kulübüdür dedim. Doğru imiş.. Geçmiş sayfalarınıza bi göz attım. maydanoz limon kürü demişsiniz. nasıl oluyor o? bana anlatabilir misiniz? Teşekkürler..:KK49:
maydanoz-limon kürünü zelisceden öğrendim ve uyguluyorum..aşağıya yazıyorum tarifi
hoşgeldin canım karatay diyetinde varmı bu kür ?gerçekten nasıl oluyor bilen varsa yazar mısınız?

14 sap maydanoz,yarım limon,biraz su,robotta çekilir.sonrada afiyetle içilir.2 hafta her sabah aç karnına uygulanır.1hafta ara verilir ve yine 2 hafta uygulanır.ben bugün 2. haftama başladım

bugünkü menüm:

kahvaltı:
maydanoz-limon kürü
2 rafadan yumurta
40 gr. tuzsuz lor
10 ad. tuzu alınmış zeytin
1 ad. domates
1 avuç badem-fındık-ceviz
2 fincan şekersiz çay

öğlen:

2 köfte
2 kaşık bulgur pilavı
1 kase yoğurt

akşam:

1 tatlı kaşığı keten tohumu
1 kase yoğurt
1 büyük salatalık

su:2.4 Lt 1 fincan yeşil çay

sabah yumurtanın kolay yenme yolları var mı :KK28::KK28:kıslar ya yada 1 tane yesek :KK39::125: olurmu:44::44::44::44:

kilo verme döneminde mutlaka 2 olmalı.
ben kayısı kıvamından da az haşlıyorum, yoksa yiyemiyorum, rafadandan az hallice :KK70:
kitapta omlet tarifleri fln var aslında, deneyebilirsin.
elimde kitabım yok ama benim

kilo verme döneminde mutlaka 2 olmalı.
ben kayısı kıvamından da az haşlıyorum, yoksa yiyemiyorum, rafadandan az hallice :KK70:
kitapta omlet tarifleri fln var aslında, deneyebilirsin.
elimde kitabım yok ama benim

mattikacm sen bu kiloların hepsını karatay diyetiylemi verdın

mattikacm sen bu kiloların hepsını karatay diyetiylemi verdın

hayır canım, yürüyüş ve yediklerime dikkat ederek verdim.
ama karataya başlamadan da püf noktalarından yararlanmıştım.
ramazanda sahurda ekmek yerine ceviz yedim mesela :KK70: 2 kilo vermiştim ramazanda.

karataya başlayalı 2 hafta oldu, 2 kilo verdim.
tam olarak da uyamıyorum bazen. tam yapsam çok daha vericem ama sıkmıyorum kendimi.

1haftadır uygukadıgım karatay dietimde öğleyin kaçamak yaptım ve anlatamıycagım derede pişman oldum sonrasında...gerçektende karbonhidratacayip acıkıtırıyor ve halsizlik yapıyormuş bunu bir ker daha anladım..bebeğimi emziriyorum belkş de yemem gerekiyordu o gofret ve bisküviyi ama resmen pskolojim bozulcak derceye geldim yedikten sonra ..puffff...zararın neresinden dönülse kardır:KK59:

bugünkü menüm:

kahvaltı:
maydanoz-limon kürü
2 rafadan yumurta
40 gr. tuzsuz lor
10 ad. tuzu alınmış zeytin
1 ad. domates
1 avuç badem-fındık-ceviz
2 fincan şekersiz çay

öğlen:

2 köfte
2 kaşık bulgur pilavı
1 kase yoğurt

akşam:

1 tatlı kaşığı keten tohumu
1 kase yoğurt
1 büyük salatalık

su:2.4 Lt 1 fincan yeşil çay

neredeyse hiç bişey yememişsin :KK53:

kahvaltıyı biraz geç yapınca saatlerce acıkmıyo insan. kahlavtıyı karataya uygun yapmış arkadaş
nerdeyse 1 öğün yetcek bana
tabi arada ağzına bi lokma bişey atarsan ekmek gibi mesela, sonu gelmiyo

akşam ve öğle yemekleri az olmuş bana göre, tabi onun bünye alışmış artık belli, maşallah diyelim darısı başımıza :nazar:

ben de arada hiç bir şey yemiyorum, ara öğün yapmıyorum, kendimi oruçlu gibi hissediyorum

Sabah
2 yumurta omlet
1 dilim peynir
1 bardak süt
8-9 zeytin
1/2 kase badem, ceviz içi, fındık
3 kuru kayısı, 1 kuru hurma
Öğle
1/2 kase badem, ceviz içi, fındık
Akşam
1 ceviz içi

Tek öğün sadece sabah yedim dışarda olunca yemeğe fırsat bulamadım geç kalıncada malum 8 den sonra olacak ama tek öğün olmasına rağmen şu saate kadar acıkmadım. Cidden tok tutuyor bu diyet inanılmaz. Önceden olsa mümkün değiil hele acıkınca fazla fazla yerdim.

iyi akşamlar herkeseee

bugunku menum:
sabah: 2 kayısı yumurta
11 zeytın
1/2 avuc ıcı peynır
domates
5 gunkurusu kayısı
1 cay brd tuzsuz fıstık

ogle:1 pors alinazık
coban salata

akşam(aslında ac değildim,arkadasın kızının dogumgunune gıttık,oncesındede yemek yedık)

fırında tavuk
salata
ayran

yaşpasta(yemedimmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::92::92::92::92::92::92::92::92::92:)

öğle arası saçımı kestirdim fön çektirdim geldim:KK12::KK12::KK12:
yemek yemeye fırsatım olmadıı...
ve çok enteresan hala acıkmadımm:KK53::KK53::KK53:
noluyo bana anlamışş değilim vallaaaa:44:
1,5 çay bardağı fındık fıstık ceviz ve 1 kuru kayısı ile duruyorumm:KK61:
bizi tok tutan yumurtda değil bu çerezler galiba...
şimdi nasıl fırsat bulup yemek yicem onu düşünüyorummm:44:
bakicizzz artıkk..
ben su içmeye devam edimm bariii:KK60:

allah bize bugunlerı de gösterdı ya,şükürler olsunn:97::97::97::97:
gecen hafta,doymuyorum ben bu dıyetle,sürekli açım diyen bir famir vardı

bugunse gunun yarısını 1,5 cay brd kuruyemısle gecıren ve hala acıkmayan bir famir

iyiki de azmedip dayanmıssın 1 hafta değilmi?
sabrın sonu selamet:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Arkadaşlar 1 kilo vermişimmmmmmmmm inanamıyorummmmm çok mutluyum inşallah devamı gelir.

Sabah
2 yumurta (köy yumurtası gibi birşey yokk)
beyaz peynir
tuzsuz yeşil zeytin
domates salatalık dereotu
gün kurusu 2 adet
Fındık

Öğlen
barbunyam (şükür bitti)

Akşam
Kıymalı fasulye ama herhalde 50 g rkıyma koydum soru şu kıymalı fasulye yiyebilirmiyim?
Cacık

Bu gün canım çok tatlı istedi.

Arkadaşlar 1 kilo vermişimmmmmmmmm inanamıyorummmmm çok mutluyum inşallah devamı gelir.

Sabah
2 yumurta (köy yumurtası gibi birşey yokk)
beyaz peynir
tuzsuz yeşil zeytin
domates salatalık dereotu
gün kurusu 2 adet
Fındık

Öğlen
barbunyam (şükür bitti)

Akşam
Kıymalı fasulye ama herhalde 50 g rkıyma koydum soru şu kıymalı fasulye yiyebilirmiyim?
Cacık

Bu gün canım çok tatlı istedi.

tebrik ederımmmm:KK9::KK9::KK9::KK9:ekmegi kesmek hemen etki ediyor.

hertürlü etli veya etsiz sebze yemeği yenebilir tabii ki...:

tatlı isteği insülin direnci kırılınca gececektir.biraz sabır...yakında gözünüzün önünde yenirken bile canınız istemeyecek.:63::63::63:

neredeyse hiç bişey yememişsin :KK53:

kahvaltım olması gerektiği gibiydi.öğlen yemeğim de o kadar doyurdu ki,akşam yediğim (ki 8 e doğru yedim,acıkayım diye bekledim) yoğurdu,salatalığı sırf akşam yemeğini boş geçmemek ve sonradan çok acıkmamak için yedim.acıkmama duygusu yeni başladığın için sen de henüz başlamamış olabilir.benim acıkmam en az 5 saatte oluşuyor

yok kız loxi,biraz önce yanımda koca bir kalıp fıstıklı çikolata yediler ben koklamakla yetindim.en sonunda bi yerm şişecek :KK9:

hegün yapmaya çalışıyrm canım çok güzel bencede egzersiz.ben nivea body yapıyrm 40 dk sonra leslie.leslie yaparken yoruluyrm.diğer sporun üstüne yapıyrm diye sanırım.

hanımlar bu lessi dediğinizi internettenmi indiriyorsunuz yoksa dvdniz falanmı var nereden tedarik ettiğinizi paylaşırmısınııııııııııııız:KK54:::

X